kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "подяка"

ПОДЯКА

Оголошення
 • Я Поліщук Іван Артемович та Віра Яківна,моя 82 річна дружина, висловлюємо щиру подяку лікарям-стоматологам державної стоматологічної поліклініки міста Канева - Калніболотському Дмитру Олеговичу та Шишману Олександру Володимировичу. За їхній високий професіоналізм та чуйність.
  Також дякуємо лікарю стоматологу Конону Михайлу Дмитровичу, що він оперативно допоміг у вирішенні проблеми із зубами.З повагою Поліщук Іван Артемович та Віра Яківна. Читати...
Теги статті: подяка  

Alusiack

18 червня 2018, 18:31 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

З неділі волонтери їдуть на Схід...

З блогів
 • Вже майже три тижня Волонтерський центр готується до відправки військових волонтерів на Схід. Треба встигнути зробити всі замовлення. Не тільки білі маскувальні сітки замовили бійці, потрібні декілька рулонів  товстої поліетиленової плівки для бліндажів, цвяхи та багато чого іншого. На все це та інші замовлення потрібні кошти. Не дуже зараз хто може і хотів би виділити свої кровні на потреби війни. Багатьом це надоїло, їх теж можна зрозуміти. Але для того щоб всі підприємницькі структури мирно жили, отримували доходи, вже четвертий рік стоять на Сході наші хлопці, на жаль гинуть… І цей факт треба враховувати тим, хто не захотів допомогти…а таких було достатньо.
  Ми дякуємо всім тим, хто відгукнувся , зрозумів що треба продовжувати робити для фронту все необхідне. Настає зима, а бути в окопах , це не «мед» і не теплі оселі.
  Ми Дякуємо Віктору Полозову депутату обласної ради, який ніколи нам не відмовляв при любих ситуаціях. Він став для нас останньою надією і в цей раз. Дай бог Вам здоров»я Шановний пане Вікторе! Особлива Подяка директору ТОВ «Ергопак» Бровченку С.В. за матеріальну допомогу , надану військовим волонтерам. Ми дякуємо Сергію Дубинцю, який з розумінням поставився до потреб волонтерів та матеріально допоміг. Дякуємо Валентині Кучі, Тетяні Довгій, Олені Новіковій, Василю Шишкіну, пані Кобзевій, Шпаківським, Василю Зубку, Анатолію Костюченку, Світлані Радченко, Олексію Семеністу, пані Малінській та Мелешко. Завдяки Вашій підтримці ми змогли закупити все необхідне для поїздки на Схід. Незабаром хлопці поїдуть до своїх побратимів, повезуть часточку домашнього тепла тим, хто зараз боронить мирне життя для нас. Побажаємо волонтерам вдалої поїздки, а бійцям, хто зараз на рубежах, щоб вражі кулі і снаряди не досягали їх територій.
  Читати...
Теги статті: подяка за допомогу  

46 96 noise

15 листопада 2017, 20:59 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Щиро дякуємо!

З блогів
 • Канівський Центр Культури і Мистецтв щиро дякує всім учасникам вернісажу "Осінній джаз" за чудові роботи, які можна подивитись у виставкових залах ЦКМ до 19 грудня 2017р.
   
  Бажаємо митцям натхнення на нові звершення та досягнення значних  висот у мистецтві. Чекаємо Вас на весняному вернісажі з новими роботами.
   
  Окрема подяка викладачам та студентам Канівського коледжу культури і мистецтв та театральній студії "Фенікс" за чудову концертну програму.
   
  Всім здоров'я і успіхів! Читати...
Теги статті: подяка  

WayBe

10 листопада 2017, 11:31 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Гаряче на дворі, але робота не припиняється...

З блогів
 • Ось і п"ятниця, час стрімко летить, наче тільки був понеділок. Жара, спека, але все рівно працюємо, хоча ряди поріділи, не витримують спеку наші жінки. Для "Азовців" сплели за тиждень дві сітки з 5-ти замовлених, третю вже почали. Тож з понеділка будемо відправляти "Новою поштою" за адресатами все необхідне і не тільки сітки. Ми Дякуємо нашим ВДВшникам за тушонку, якою вони поділилися з Волонтерським центром. Скоро вона поїде в зону АТО. Приємно, що пересічні канівчани стали приходити з ранку, коли ще нас не має, і залишати речі для роботи. Люди не кажуть Хто вони, а просто допомагають : от і сьогодні стояв ящик з речами, вчора - мішок, інші через сусідів передавали на порізку та фарбування. Ми Дякуємо Вам, люди добрі. Ваша допомога безцінна!
  Читати...
Теги статті: волонтерська робота   подяка канівчанам  

46 96 noise

4 серпня 2017, 16:04 Коментарів: 0  Голосів: 3 0

Подяка ПрАТ "Миронівська птахофабрика" від ветеранів

Милосердя
 • Національна ідентичність постає на поєднанні сучасності з минулим, у повазі до предків. В українській історії є чимало моментів, які вимагають представити з голови на ноги, але не можна піддавати сумніву важливість поваги і шани нашим предкам.
  Вони заслужили це тільки за те, що в 1991 році проголосували за незалежність України.
  Не може піддаватись сумніву і їх подвиг у Другій Світовій війні.
  Місток між сучасниками і нашими предками. Саме так хотілося б назвати акцію директора ПРАТ "Миронівська птахофабрика" Форостяної Ольги Миколаївни та працівників відділу зв”язків з громадськістю напередодні Дня Великої Перемоги. Читати...
Теги статті: подяка  

WayBe

15 травня 2017, 16:25 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Подарунок з АТО...

З блогів
 • Напередодні 9 травня бійці з зони АТО прислали волонтерам Подяку у вигляді Прапора зі своїми підписами. Хай їх Бог береже від лихої кулі та дає їм сили у боротьбі з ворогом!
  Читати...
Теги статті: подяка волонтерам  

46 96 noise

10 травня 2017, 15:46 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Подяка канівським рятувальникам!

Нещасний випадок
 • Мешканці будинків № 119, та № 121, по вул.. Леніна, в м. Канів висловлюють глибоку вдячність і щиру подяку МЧС УДСМС ДПРЧ – 10 за організацію робіт та своєчасну допомогу у відкачуванні води в кожному підвальному приміщенні господарської будівлі, яка належить мешканцям обох будинків, та поміч у рятуванні майна і продуктів харчування.
  Бажаємо всьому особовому складу міцного здоров’я, наснаги, сімейного благополуччя, миру та злагоди в Ваших домівках.
  З повагою, мешканці будинків. Читати...
Теги статті: ДСНС  подяка  

WayBe

27 лютого 2017, 15:15 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

Добрі люди ще не перевелися...

З блогів
 • Більше ніж за два роки роботи Канівського волонтерського центру волонтери стикалися з різними людьми: одні підтримували і розуміли для чого і для кого волонтери працюють, інші відкрито обурювалися як владою так і роботою волонтерів. Були і такі, які казали , що не було б волонтерів, війна давно б закінчилася. Тільки от невідомо як і хто був би переможцем. І першим запитанням деяких представників нашого міста було таке: «Скільки вам платять?» Коли відповідали, що працюємо добровільно, маючи свою громадянську позицію, не вірили. Кожний день по 4-5 годин жінки працюють, допомагаючи нашим воїнам, в основному, тут люди пенсійного віку. В 2015 році приходили школярі з 4-ої школи, а в минулому році - учні санаторної школи. Зараз нам допомагають солдати. Багато чого зроблено, але зупинятися не маємо морального права. Щоб закупити основи для маскувальної сітки та «кікімор» , фарби на фарбування тканини, тканину для термобілизни, тканину на маскувальні халати, заплатити швачкам за пошиття костюмів, оплатити пошті вантажі, купити пальне для поїздки в АТО та багато чого іншого, на це потрібні постійно кошти. Волонтери зверталися як до підприємців, фермерів, громадян так і до керівників підприємств. Звичайно, не кожен зміг допомогти, але більшість розуміла і допомагала. Сьогодні хотілося б висловити велику Подяку директору ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Мищенку Сергію Васильовичу; Москальцю Миколі Васильовичу і колективу Канівського міськвиконкому, колективу Управління соціального захисту населення міста Канева, за надану матеріальну допомогу центру. Дякуємо також Банько Наталії Іванівні , Радченко Ользі Олександрівні за безкоштовне лікування нашого підопічного хлопця , інваліда, воїна АТО. Ще раз переконуєшся – світ не без добрих людей, а їх набагато більше. Читати...
Теги статті: подяка всім не байдужим  

46 96 noise

26 лютого 2017, 17:38 Коментарів: 0  Голосів: 4 0

Добрі люди ще не перевелися на Канівщині

З блогів

 • Волонтерство без матеріальної підтримки важко уявити. Необхідно закупати основу маскувальної сітки, яку надсилають з Харкова; фарби для фарбування в відповідні кольори тканини – зі Львова; відправка вантажів з пошти теж потребує витрат. А що говорити про закупівлю продуктів, ліків, білизни для атовців? Волонтери неодноразово зверталися до канівських підприємців, громади з проханням допомогти. І майже не було відмов. Тож шановна Кані
  Показати більше... Читати...
Теги статті: подяка небайдужим людям  

46 96 noise

19 вересня 2016, 08:03 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Маленькі патріоти для бійців АТО

З блогів
 • Група «Зайчик» з дитячого садочку «Теремок» м. Канева передала канівським волонтерам для воїнів АТО обереги, іконки, малюнки, плакати, зроблені своїми руками. Вже незабаром всі роботи поїдуть до бійців на передову. Дякуємо діткам і вихователям за чудові роботи, а ще більше за виховання справжніх патріотів України. Ці роботи можна побачити , зайшовши у фойє кінотеатру "Канів" до волонтерів.
   
   
    Читати...
Теги статті: подяка діткам і вихователям садочка  

46 96 noise

16 червня 2016, 20:59 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

Подяка за підтримку ДНЗ «Віночок» м. Канева

Влада
 • Колектив ДНЗ «Віночок» м. Канева та батьки дітей, які відвідують садочок, висловлюють велику вдячність ПрАТ «Миронівська птахофабрика», особисто його директору – Сергію Васильовичу Міщенку та об’єднанню «ЧЕРКАЩАНИ» за допомогу закладу у встановленні нових енергозберігаючих вікон.
  Будівля нашого дитсадка рахує свої роки ще з 1963 року. Відтоді вікна тут не замінювалися, тож вже давно прийшли в поганий стан. Дерево рам потрухло та стало крихким, а головне пропускало холод і протяги з вулиці.
  Звичайно, питань у закладі багато. Але якщо у групах ми частково можемо вирішувати їх власними силами та з допомогою батьків, то зі спільними кімнатами складніше. Саме тому по допомогу ми звернулись до відомих на Канівщині  добрими справами ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика». Читати...
Теги статті: подяка   підтримка   садочок  

WayBe

16 червня 2016, 15:19 Коментарів: 12  Голосів: 0 0

Пост подяки, вдячності і безмежного "Спасибі"

Влада
 • Команда «Простору Єдності» щиро вдячна за допомогу та підтримку!
  Без вас всіх фестиваль навряд чи видався б таким крутим та атмосферним.  Читати...
Теги статті: подяка   фестиваль   Простір єдності    

Крапка

19 травня 2016, 00:20 Коментарів: 3  Голосів: 8 0

Творіть добро!

З блогів
 • Канівський центр допомоги армії висловлює щиру подяку Черкаському обласному контактному центру в особі директора Ходаківської Лариси Володимирівни та начальнику аналітичного відділу Шевчуку Миколі Івановичу, а також колективу Черкаського кардіологічного центру та зав.відділу реанімації Канівської районної лікарні Лазінському Андрію Анатолійовичу за своєчасну та безкоштовну допомогу в проведенні операції Войцеховському В.І., чоловіка з тимчасово окупованого Дебальцево.    Читати...
Теги статті: Подяка від ЦДА  

Крапка

30 березня 2016, 22:10 Коментарів: 0  Голосів: 6 0

Для воїнів пошито 55 комплектів термобілизни

З блогів
 • Канівський волонтерський центр допомоги воїнам АТО повідомляє, що закуплені ПАТ «Верес» 125 метрів термотканини використані. З цієї тканини (з 8-го грудня по 5-те січня) пошито 55 термокостюмів, більше 50 балаклав, маленькі клаптики пішли на подушки. Собівартість одного костюма - 180 грн. Щиро дякуємо всім, хто приймав участь у цій справі. Особливо Гриневичу Володимиру Олеговичу, який профінансував закупівлю тканини. Бійці були дуже задоволені, коли отримали наші посилки і передачі. Якщо найдуться спонсори і проплатять тканину ( вартість однієї партіі більше 9,0 тис.грн.), то шити продовжимо.
   
    Читати...
Теги статті: подяка всім учасникам цієї справи  

46 96 noise

5 січня 2016, 15:45 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

ГО МАЙДАН

З блогів
 • Дякуємо  всім хто допоміг у вирішенні питання надання  дров  родині пораненого бійця АТО Голдиша Сергія.
    Читати...
Теги статті: подяка  допомога  

ГО Майдан

12 грудня 2015, 07:53 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Низький уклін Вам, каніавчани !

З блогів
 •  
  Низький вам уклін, канівчани –
   наші волонтери, благодійники і просто небайдужі люди
   
  Нині ми відзначаємо День волонтера. Тож в цей день мені хочеться подякувати тим, хто останні півтора роки був поруч з нами, хто, не рахуючись із власним часом і коштами, допомагав нам підтримувати канівських хлопців на полях битв на сході країни. Тож, наше щире волонтерське спасибі сільгоспвиробникам Канівщини Василю Куделі,  Василю Тертичному, Петру Кононенку, Сергію Бойку, Олегу Дорошенку, Ігорю Ковалю, Володимиру Степаненку, Миколі Пустовому,  Юрію Юрченку, Івану Слюсару, Івану Кульші, Сергію Геращенку, Сергію Зубенку, Анатолію Хоменку, Василю Білоусу, Анатолію Ковалю, Руслану Булаху, Олександру Прокопенку, Канівському ВПУ РМ, підприємцям Аркадію та Вадиму Лаврентьєвим, Олені Воюцькій, Єлизаветі Лагутінській, Василю Шишкіну, Тамілі Лисак, Володимиру Буряку, пенсіонеркам Катерині Кругової, Зої Добровольської та іншим небайдужим жителям Канева і району.  Саме завдяки вашій небайдужості ми змогли зібрати, придбати, переслати, передати або й вручити особисто учасникам АТО Канівщини 4 кевларові каски, генератор,  75 аптечок, 85 індивідуальних медичних пакетів, 32 спальних мішки, 95 пари берців, 39 футболок, 40 «розгрузок»,  25 комплекти теплої камуфляжної білизни, 25 теплих гольфів, більше 180 літрів бензину, 65 блоків сигарет, 29 комплектів форми, 15 комплектів костюмів-дощовиків, 68 пар каталітичних устілок, 15 пакетів кровоспинного засобу «целокс», 10 ізраїльських джгутів, 4 буржуйки, шкарпетки, шапки, одяг, засоби гігієни, продукти харчування та багато іншого.
  Що наша з вами робота потрібна, зрозуміла із розповіді одного з канівських хлопців, якому ми передали одну з кевларових касок, які минулого Нового року заробили новорічними вітаннями наш Дід Мороз із Ударчиком.
  – Знаєте, – розповів він мені при зустрічі, – на жаль, каска мені довго й не прослужила. В ході одного з боїв під Широкіно як пальнуло по голові від розриву міни і удару осколка, що каска  залетіла кудись так, що я її не знайшов, та й часу на пошуки не було, думали про те, щоб живим залишитись. Але щоб її тоді не виявилося на мені, я б з вами сьогодні не розмовляв. –
  Хіба не варто ради цього працювати!!!
   
  Катерина ЧЕРНЯК, керівник волонтерської групи Канівського осередку партії «УДАР» Читати...
Теги статті: Подяка волонтерам і всім небайдужим каніввчанам  

UDAR

5 грудня 2015, 16:19 Коментарів: 1  Голосів: 5 0

Волонтери продовжують плести маскувальні сітки...

З блогів
 • Світ не без добрих людей, так було і на цей раз. З березня місяця Волонтерський центр Канева напружено плете маскувальні сітки для воїнів АТО. Людей приходить мало, робочих рук не вистачає, але кожний день ця робота робиться.Та в один чудовий день (а це був День Канева) каркас, на якому натягувалася сітка просто не витримав і розсипався. Де новий взяти не знали, бо роботу зупиняти не можна, хлопці чекають сітки. Але нас почули. Приватний підприємець Худенко Віктор Васильович зробив для волонтерів два нових каркаси, безкоштовно. Ми дуже - дуже вдячні йому. А ще підприємець Дядюн Юрій Володимирович наточив всі ножиці,бо  різати тканину вже було проблемно. Йому теж висловлюємо подяку.  Робота триває і далі. Але в черговий раз  "ложку дьогтю" все ж було кинуто на адресу волонтерів. Одна жінка з малою дитиною запитала: "Скільки грошей отримують волонтери за плетення маскувальних сіток?". Коли їй відповіли, що гроші за роботу ніхто не отримує, це робиться безкоштовно за рахунок свого вільного часу і сітки забірають самі хлопці, або відправляються через пошту. Людина, на жаль,  не повірила в безкорисність. Вона була впевнена, що волонтери мають  за роботу платню. Так , щоб не мучила спрага літом нам привозили хлопці воду, інші пригощали яблуками, фруктами, цукерками. Не було коли і пообідати. Чому ще багато людей вважають, що тільки гроші "ходять" у взаємовідносинах? Хотілося б, щоб не путали волонтерів з Волонтерського центру допомоги воїнам АТО з тими, хто ходить зі скриньками по базарних днях, збіраючи гроші дітям. Ці люди визивають підозру. То ж прохання до всіх небайдужих, якщо є вільний час, приходьте у кінотеатр та прийміть участь у плетенні потрібних дуже маскувальних сіток.  Читати...
Теги статті: подяка підприємцям за допомогу  

46 96 noise

12 жовтня 2015, 22:52 Коментарів: 3  Голосів: 10 0

"Канів-нет" - велика сила

З блогів
 • Вже за кілька днів після того, як на «Канів-нет»  була розміщена інформація про вкрай незадовільний  стан тротуару на повороті на вулицю Воровського, там сталися кардинальні зміни: зруйновану доріжку заасфальтували і нині по тротуарі можна спокійно ходити навіть у туфлях на каблуках.
  Тож дякуємо меру за оперативне реагування на наше звернення. А «Канів-нет» - за публікацію.
  А взагалі приємно, що нарешті міська влада звернула увагу на людей, які ходять пішки, на під’їзди до будинків. Це +, хоча зроблено  перед виборами. Читати...
Теги статті: Подяка меру від канівських жінок  

karina

22 липня 2015, 13:42 Коментарів: 10  Голосів: 6 0

Підприємці допомогли канівським воїнам АТО

З блогів
 • З передової АТО до Волонтерського центру м. Канева звернулися канівчани, які служать там, терміново потрібні ліки. Волонтерський центр – це громадське формування і грошей не має. Звернулися до підприємців, роз'яснюючи  ситуацію, яка склалася.
  Світ не без добрих людей, відгукнулися майже всі.
  Ліки коштують дорого (280 грн. за балончик, а їх треба 10). Зібрано було 2200 грн. Трохи не вистачило, але основну кількість придбано.
  Висловлюємо щиру подяку доброзичливим людям, нашим підприємцям, які зрозуміли і не відмовили: Воюцькому С.Ю., Крутогуз Н.П., Лагутинській Л.П., Шишкіній О.О., Буравльовій Т.Г., Борисенко Н., Пашкову А.В., Якименко С., Коржовій Т. та багатьом небайдужим громадянам.
  Допомагаючи, ми всі з вами спасаємо не одне життя воїнам. Завдяки їм, ми з вами спокійно ходимо на роботу, святкуємо свята, обробляємо городи та багато чого робимо під мирним небом.
  Дуже хотілося б, щоб наші хлопці поверталися живими.  Читати...
Теги статті: подяка  АТО  

46 96 noise

3 липня 2015, 17:08 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Подяка від воїнів АТО

Влада
Теги статті: АТО   подяка  

WayBe

5 червня 2015, 14:06 Коментарів: 0  Голосів: 3 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Куди подіти олігархів

Хіба ревуть воли, як ясла повні

Напередодні

Тухлые яйца в АТБ

Хто куди, а ми... в Європу !? На дверях!

У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років

ПОДЯКА

Канівське бюро правової допомоги інформує: "Договір оренди квартири: поради для орендаря"

Міський голова зустрівся із волонтеркою з американського міста-побратима

Вперше на Канівщині відгримів тракторний фестиваль

Популярні за тиждень:

Марш рівності? [6]

Чекаємо вас зі своїми ідеями на Громадському форумі [4]

EX-PRODIGY LEEROY THORNHILL ПРИЇДЕ ДО КАНЕВА, ЩОБ ДОБУДУВАТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЦЕНТР [4]

У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років [3]

Тухлые яйца в АТБ [2]

Вперше на Канівщині відгримів тракторний фестиваль [1]

Міський голова зустрівся із волонтеркою з американського міста-побратима [0]

Канівське бюро правової допомоги інформує: "Договір оренди квартири: поради для орендаря" [0]

ПОДЯКА [0]

Хто куди, а ми... в Європу !? На дверях! [0]

Про що зараз спілкуються:

luka
Більш того , - усі ці заборони призведуть до того , що ще меньше молодих людей буде сприймати Канів - своїм домом. Тобто , - сприяти відтоку молоді з міста. І алкоголь тут ні до чого.
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

luka
Не провокувати деградацію населення нашого міста - це мається на увазі позачергові вибори ?! Бо більшого провокатора за для деградації населення нашого міста - ніж сучасні місцеві чиновники та деп.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

Oleksandr123
Я вважаю що необхідно заборонити продаж спиртних напоів в вечірній час у Каневі тим самим не провокувати молодь до порушення порядку та спокою у місті. Краще вирішити питання про місця для культурн.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

STRET-HOME
ага, сказали докажите что это наш товр
Тухлые яйца в АТБ [2]

luka
То, як там справи ?! Космо-порта, як я зрозумів, не буде ! То, може, міський пляж буде ?! Поки ви там засідаєте разом з Ренькасом та Святеликом - діти вже не перший рік тонуть. Активіст.. [весь]
Діалог заради майбутнього Канева! Приходь і дій! [25]

luka
10 липня 2017 року - прес конференція Ренькаса. 37 хвилина 10 секунда відео - Святелик розповідає не про Юлю Тимошенко, а про місцеву муніципальну варту, та каже - вона працює та утримується з.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

Micaella
Про какие утраты идет речь когда пьяная молодежь портит городское имущество, мусорит и шумит! невозможно подойти с детьми к фонтану чтоб присесть культурно потому что противно от того что вокруг не.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

kobzar
покажіть хоть одну споруду в каневі якою можуть пишатися канівчани що побудував ренькас
кобзар [30]

WayBe
Спасибо, не нужно меня кормить! :) С такими вещами стоит таки ж обращаться к руководству АТБ, тем более что у них есть горячая линия, в зале маркета часто это звучит.
Тухлые яйца в АТБ [2]

WayBe
"Рятувальники зазначили, що місцеві жителі, які відпочивали на річці неподалік, побачили речі дітей на березі і здійняли тривогу. На місці події відразу були організовані пошукові роботи за участю.. [весь]
У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років [3]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2018 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"