kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "штраф"

водіям

Влада
 • Власник авто не повинен сплачувати штраф при автофіксації порушення – адвокат Читати...
Теги статті: штраф  

ATO

10 жовтня 2018, 19:31 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

водіям

Влада

 • ШТРАФ ПОЛІЦІЇ БЕЗ ПРИСУТНОСТІ АДВОКАТА – НЕЗАКОННИЙ
   
  Читати...
Теги статті: штраф  

ATO

8 жовтня 2018, 07:53 Коментарів: 1  Голосів: 3 0

Жителів Канева штрафуватимуть за спалення сухої трави та листя

Міські новини


 • Канівцям нагадують, що спалене листя чи трава – це не лише шкода довкіллю, а й власному гаманцю, адже за порушення чинного законодавства містян штрафуватимуть “за всією суворістю”, а саме: притягнення до адміністративної відповідальності та подальше накладання штрафу. Про це повідомляє відділ екології та муніципального контролю міста Канів.
  У зв’язку з настанням весняного періоду прибирання сухої трави та опалого листя, хочемо нагадати жителям міста про заборону паління на території Канева. Також наголошуємо, що в разі виявлення порушення, порушників буде притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ст. 152 КУпАП у розмірі 1700 гривень.
  Читати...
Теги статті: пожежа  штраф  

WayBe

19 квітня 2018, 10:38 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

У КАНЕВІ ШТРАФУЮТЬ НЕЛЕГАЛЬНЕ ТАКСІ

Транспорт
 • Протягом двох тижнів у Каневі за незаконне перевезення пасажирів у автомобілях, облаштованих як таксі, оштрафували 5 водіїв, які не мали ліцензії на перевезення пасажирів.
  «Так, нещодавно спільно із працівниками Патрульної поліції міста Канева, розпочато систематичні перевірки автомобільних перевізників, які надають послуги з перевезення пасажирів на таксі. Предметом таких рейдів є дотримання таксистами вимог законодавства про автомобільний транспорт, – розповідає Медуха Іван старший державний інспектор Управління Укртрансбезпеки. – Перші результати вже є, зокрема на порушників складено 5 адмінпротоколів, згідно зі ст. 39 ЗУ «Про автомобільний транспорт». Читати...
Теги статті: таксі  штрафи  

WayBe

16 березня 2017, 10:20 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

За два дні — три штрафи за порушення на Канівській набережній

Віка

 • За останні вихідні (27-28 серпня) інспектори СБДР склали три протоколи порушення правил дорожнього руху на набережній у Каневі: два за ст.122 ч.1 “Порушення вимог дорожніх знаків” (штрафні санкції — 255 грн за порушення) та один — за ст.130 ч.1 КУпАП “Керування транспортними засобами в стані  алкогольного сп'яніння”, за це порушення водій заплатить 10 200 грн штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.
  Як бачимо, на набережній, де гуляють мами з дітьми і де заборонений рух автотранспорту, навіть п’яні водії “вишивають” на своїх “тачках”. Для одного з них протверезіння наступило дуже швидко: доведеться викласти за свої дії аж 10 200 гривень і забути про своє авто на рік.
  Жаль, що інспектори СБДР не наділені повноваженнями штрафувати порушників за розведення багать та розпивання спиртних напоїв на набережній. Тоді б такі “відпочивальники” платили кругленьку суму відразу за кількома статтями, а не “символічну” в 255 гривень лише за порушення вимог дорожніх знаків... Читати...
Теги статті: штрафи  набережна  віка  

WayBe

6 вересня 2016, 11:36 Коментарів: 5  Голосів: 5 0

Антимонопольним комітетом оштрафовано канівське комунальне підприємство

Міські новини
 • Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало КП "Управління водопровідно-каналізаційного господарства" (м.Канів) за зловживання монопольним становищем на ринках послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення у м. Канів.
  Як встановило Відділення, КП "УВКГ" м. Канів, здійснило розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення порядок формування яких не відповідають Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України "Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги" від 01.06.2011 № 869 (зі змінами).
  У ході розгляду справи Підприємство визнало порушення та зобов’язалось у двомісячний строк надати виконавчому комітету Канівської міської ради для встановлення розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, порядок формування яких відповідатиме вимогам нормативно-правових актів України. про це повідомили у прес-службі Черкаського тервідділеня АМКУ. Читати...
Теги статті: штраф  комунальщики  

WayBe

16 серпня 2016, 14:16 Коментарів: 6  Голосів: 2 0

За розклеювання оголошень на стовпах — штраф

Влада
 • Виконавчий комітет Канівської міської ради звертається з проханням розміщувати персональні оголошення винятково тільки на відповідних дошках оголошень.
  У разі розміщення інформації в заборонених місцях: електричні опори, щити вуличного освітлення, газового господарства, Укртелекому, трансформаторні будки та під'їзди будинків (поза дошками оголошень), за телефонним номером розпорядника інформації буде встановлена особа й накладено адміністративний штраф.
  Джерело: Дніпрова зірка Читати...
Теги статті: оголошення  штраф  

WayBe

29 травня 2015, 13:18 Коментарів: 4  Голосів: 2 1

Ще один спосіб зрубати бабла.

З блогів
 •   Цікавий законопроект за номером 3545 від 05.11.2013 р. внесли на розгляд ВР регіонали Добкін Д. та Писаренко В. Вони пропонують ввести відповідальність за самовільне встановлення супутниковіх тарілок на житлових будинках. Відповідальність за це мають нести оператори або провайдери даних комунікацій. Пропонується запровадити штраф до 17000грн.
   Знесення перегородок при переплануванні житла, виходить, нічим не загрожує житловому фонду, а від двох забитих в стіну дюбелів будинок зруйнується до самого фундаменту.) 
    Скоріше за все, просто впали прибутки кабельного телебачення і комусь це ой як дуже не подобається. Читати...
Теги статті: тарілки   штраф  

Калина

14 листопада 2013, 09:31 Коментарів: 10  Голосів: 2 1

Вибірковість штрафних санкцій, або Чому міська влада так і не наводить лад у міській пляжній зоні

Віка
 • Через тиждень “святкуватимемо” перший місяць з того часу, коли ВІКА на своїх сторінках підняла проблему міської пляжної зони. Після того з горем пополам зібралась своєрідна комісія з представників міської влади та журналістів (на жаль, без представника правоохоронних органів) — помилуватися “чудовим пейзажем”, зоною відпочинку канівців. Про враження від побаченого за всіх членів цієї групи говорити не буду, свою думку стосовно видовища я уже виклав у попередніх публікаціях.
  Отже, пройшов майже місяць після тієї екскурсії. Що змінилось, запитає читач? Я б теж хотів знати — що змінилось, хоча б у ракурсі бачення цієї проблеми представниками влади. Якщо, звичайно, вони, представники влади, бачать у цьому проблему. Читати...
Теги статті: Віка  штрафи  пляж  

WayBe

31 липня 2013, 15:13 Коментарів: 2  Голосів: 4 0

Поначалу водителей не будут штрафовать за выключенные фары вне населенных пунктов, - представитель МВД

З блогів
 • За невыполнение новых правил дорожного движения в части обязательного включения дневных ходовых огней на всех транспортных средствах вне населенных пунктов, некоторое время штрафовать не будут. Об этом в эфире программы «Социальный статус. Ваши права и льготы» на телеканале Tonis сказал Алексей Балдин, заместитель начальника Центра безопасности дорожного движения и автоматизированных систем при МВД Украины. Читати...
Теги статті: Новые ПДД   штраф   ГАИ  

Влад01

15 березня 2013, 12:02 Коментарів: 7  Голосів: 5 5

КП «Міський ринок Канівської міської ради» притягнуто до відповідальності

Влада
 • ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИІНСПЕКЦІЯ ДЕРЖАВНОГО АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОГО КОНТРОЛЮ У ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІ
  Інспекція ДАБК у Черкаській області на виконання доручення ДАБІ України щодо розгляду звернення редакції газети «Народна трибуна» стосовно дотримання вимог містобудівного законодавства під час виконання будівельних робіт на території КП «Канівський міський ринок», повідомляє наступне. Читати...
Теги статті: ринок  штраф  

WayBe

27 липня 2012, 10:35 Коментарів: 8  Голосів: 0 0

Тервідділення АМКУ оштрафувало канівський ЖЕК за ущемлення прав провайдерів

Міські новини
 • Черкаське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна контора" (м. Канів) у сумі 35 тис. грн за зловживання монопольним становищем.
  Як показало розслідування, підприємство встановило необґрунтовану вартість послуги на експлуатацію покрівель та горищ в житлових будинках для монтажу слабкострумового та оптоволоконного кабелю мережі Інтернет.
  Крім того, укладало договори про надання послуг по вивезенню та захороненню твердих побутових відходів, положення яких не відповідали вимогам Типового договору, затвердженому урядовою постановою. Так, товариство в договорах обмежило права споживачів та звузило власні зобов’язання, як виконавця послуг. Читати...
Теги статті: ЖЕК  штраф  

WayBe

6 червня 2012, 21:17 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Депутаты будут штрафовать украинцев за мусор

З блогів
 • Еще одно подтверждение того, что украинская власть и украинский народ живут в разных реальностях, новый законопроект, зарегистрированный в Верховной раде и поданный группой провластных депутатов.

  Они решили штрафовать граждан за неправильное выбрасывание мусора.
  Как и большинство законопроектов, подаваемых регионалами, этот тоже направлен на выкачивание денег из простых граждан. Вроде бы и правильное дело — заняться мусором, но как-то все через одно место получилается.
  Скажите вы верите в том, что с 1 января следующего года все украинцы заключат специальные договора о раздельном сборе мусора с соответствующими предприятиями, а эти предприятия смогут обеспечить этот раздельный сбор? Отдельно стекло, отдельно бумага, отдельно пластик, отдельно пищевые отходы, отдельно металл… И я не верю. Зато в то, что с 1 января 2013 года начнут безбожно всех штрафовать за нераздельное выбрасывание мусора, верю легко.
    Читати...
Теги статті: мусор   штрафы  

Михалыч

21 лютого 2012, 20:26 Коментарів: 8  Голосів: 2 0

Год в мешке: Украинцев ждут большие перемены

З блогів
 • Украинцев ждет увеличение тарифов на «коммуналку», новые штрафы за нарушение правил дорожного движения, жесткие условия труда, повышение пенсионного возраста,  Читати...
Теги статті: Украина   бюджет   население   бюджет   тарифы   штрафы   пеня   ПДД   Трудовой кодекс   Налоговый кодекс   Жилищный кодекс   пенсия   налоги   сборы  

Angelina*

11 січня 2011, 01:04 Коментарів: 1  Голосів: 1 1

Мосгордума предложила штрафовать за скачивание пиратских фильмов

З блогів

 •  Мосгордума предложила ввести штраф за скачивание пиратских фильмов в интернете. Об этом со ссылкой на депутата Александра Милявского сообщает РИА Новости.По словам Милявского, соответствующий законопроект в ближайшее время будет внесен на рассмотрение городского парламента. Речь идет о создании специального закона, посвященного охране авторских прав в интернете. Читати...
Теги статті: Мосгордума предложила штрафовать за скачивание пиратских фильмов  

Voland

26 серпня 2010, 21:18 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Азаров предлагает штрафовать интернет-издания

З блогів
 •  
  Кабинет министров предложил штрафовать информагентства за выпуск информационной продукции в случае, если агентство не является зарегистрированным Читати...
Теги статті: Азаров предлагает штрафовать интернет-издания  

Лешик

1 липня 2010, 17:57 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Чтобы получить право ездить на скутере, придется потратить около двух тысяч гривен и три месяца времени.

Регіональні новини
 • Вольная жизнь для водителей скутеров закончилась еще 1 января. Читати...
Теги статті: скутер  права  штрафы  

bee

16 червня 2010, 16:24 Коментарів: 4  Голосів: 2 2

Підприємців штрафують за лід

Регіональні новини
 • За не чищені від снігу та криги тротуари біля магазинів, фірм оштрафували близько 100 підприємців у Черкасах.

  — Останній тиждень до муніципальної інспекції надходить багато дзвінків од жителів міста. Скаржаться, що території навколо магазинів не очищені від снігу й льоду, а влада на це не реагує, — каже Ольга Швець, директор департаменту муніципальної інспекції міськвиконкому. — У грудні муніципальні інспектори рознесли близько 360 приписів і повідомлень. Попередили підприємців, щоб заготовили пісок і не допускали ожеледиці. Читати...
Теги статті: Підприємців   штрафують   за лід  

vasoback

2 лютого 2010, 18:51 Коментарів: 2  Голосів: 0 1

Курців обіцяють штрафувати

Регіональні новини
 • Департамент охорони здоров’я та соціальної політики міськвиконкому пропонує збільшити кількість громадських місць у Черкасах, де заборонено курити.

  У переліку — десятиметрова зона навколо будь-якого приміщення, балкони житлових будинків, підвали. У центрі міста — 100-метрова зона навколо бульв. Шевченка від вул. Богдана Хмельницького до вул. Байди Вишневецького, така сама ділянка навколо вул. Смілянської від вул. Хрещатик до вул. Благовісної. Читати...
Теги статті: Курців обіцяють штрафувати  

vasoback

25 березня 2009, 18:21 Коментарів: 8  Голосів: 0 0

Із понеділка інспектори ДАІ штрафуватимуть квитанціями в ощадкасу

Регіональні новини
 • З 17 листопада водії оплачуватимуть нові штрафи за порушення Правил дорожнього руху (ПДР) через ощадкасу. Про це в інтерв’ю «Газета по-киевски» повідомив начальник департаменту ДАІ України Сергій Коломієць.
  За його словами, з понеділка інспектори ДАІ, виписуючи постанову про порушення правил, видаватимуть квитанцію про оплату. Читати...
Теги статті: ДАІ  штрафи  ДТП  

WayBe

16 листопада 2008, 22:59 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Offre de pr?t rapide entre particulier

Відео із заходу. до 250-РІЧНИЦІ ЗНАМЕНИТОГО ГАЙДАМАЦЬКОГО ПОВСТАННЯ – КОЛІЇВЩИН

Металопластикові вікна балкони від виробника

Металопластикові вікна балкони від виробника

В Яблуневі через недопалок ледь не згоріла надвірна споруда

Триває ремонт мосту через річку Рось в Канівському районі

У Канівській школі оновили близько 50% вікон

Спогади Почесного громадянина Канева Миколи Кобелякського

Обурені селяни збираються перекрити дорогу “Черкаси-Канів”

250-річниця знаменитого гайдамацького повстання – Коліївщини

Популярні за тиждень:

У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

Обурені селяни збираються перекрити дорогу “Черкаси-Канів” [4]

ВОДОКАНАЛ [2]

250-річниця знаменитого гайдамацького повстання – Коліївщини [2]

Offre de pr?t rapide entre particulier [2]

Спогади Почесного громадянина Канева Миколи Кобелякського [1]

Відео із заходу. до 250-РІЧНИЦІ ЗНАМЕНИТОГО ГАЙДАМАЦЬКОГО ПОВСТАННЯ – КОЛІЇВЩИН [1]

Триває ремонт мосту через річку Рось в Канівському районі [0]

В Яблуневі через недопалок ледь не згоріла надвірна споруда [0]

Металопластикові вікна балкони від виробника [0]

Про що зараз спілкуються:

Volume
Pas à l'adresse. Avec les prêts d'investissement, contactez les autorités de la ville. [link]
Offre de pr?t rapide entre particulier [2]

slavikf
це шо за баден-баден?
Offre de pr?t rapide entre particulier [2]

PEOPLE
Хороший націонал-патріотичний захід!!!!Молодці організатори!
Відео із заходу. до 250-РІЧНИЦІ ЗНАМЕНИТОГО ГАЙДАМАЦЬКОГО ПОВСТАННЯ – КОЛІЇВЩИН [1]

klimenko_2014
Шановний Воля також шановний Анти гоблин я перед вами вибачаюсь,за сказани мною непомрно груби а може й несправедливи слова в адрес вашои организации ,Все те що я пишу це мое бачення це мий свидогл.. [весь]
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

Анті-гоблін
Ну якщо у нас по Конституції Україна соціальна держава, то безумовно, головний інженер, заступник директора з фінансів та головний економіст спочатку перевірили запропоновані заходи на собі. Зменши.. [весь]
ВОДОКАНАЛ [2]

Анті-гоблін
Шановний klimenko_2014, основною вашою рисою я назвав би хоробрість - ви тут правду рубаєте так. що аж тріски летять во всі боки. Так і за словом в кішеню не лізете - слова з вас прямо так і ллютьс.. [весь]
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

ВОЛЯ
klimenko_2014 де Ви тут знайшли коментарі від свободівців? Розумію, що маєте завдавдання поливати свободівців скрізь де тільки можливо і не можливо. Радий би бачити всих, кто коментує не так, як .. [весь]
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

klimenko_2014
Чо Свободовские Мордихаи чем уже вам неугодил наш депутат Голуб что вам нетак , вам все нетак да нетак,вам стидно будет когда небудь все для вас корупционери, все плохие. только Свободовские Морди.. [весь]
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

PEOPLE
МАЄМО ТЕ ЩО МАЄМО!!!!
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

WayBe
Та як сказати - молодець. Перед виборами вони усі молодці.
У Канівській школі оновили близько 50% вікон [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Жовтень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2018 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"