kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "розвиток"

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ КАНЕВА: ЗАБРАЛИ ВЄЛІК У ПРОГНІМАКА І ПОЇХАЛИ В МАЙБУТНЄ?

Влада
 • Історія зі створенням «Агенції розвитку» міста мені особисто нагадує знамениту фразу з монологу Жванецького «Може, щось у консерваторії поміняти?». Особливо, після прочитання статуту створюваної організації. Але вправлятися у гострому слові – не завдання цього викладу. Читати...
Теги статті: Канівська міська рада   стратегічний розвиток   громада  

Batura

12 вересня 2018, 15:04 Коментарів: 33  Голосів: 2 0

Стратегія розвитку Канева до 2030 року: У пошуках драйвера

Анонси
 • Шановні канівчани та жителі навколишніх сіл!
  Міськвиконкомом розпочато роботу по створенню Стратегії розвитку Канева до 2030 року. З метою її уточненого складання, залучення інвестицій, грантів вирішено створити агенцію економічного розвитку та інвентаризувати зони міста згідно Генерального плану.
  Головне завдання такого документа – покращення життя жителів за рахунок комунальних та приватних бізнес-структур в рамках державної політики на місцевому рівні. Тобто прогнозування на 10 років покладається на багато внутрідержавних  і місцевих економічних чинників, цільові програми, договори та інше.
   В нинішньому Стратегічному плані від 2005 року визначено три основних напрямки розвитку міста, що не в повній мірі розкриває потреби громади, не в повній мірі охоплює грані їх життя. А недостатній контроль за його втіленням, в першу чергу міської спільноти, в якійсь мірі неорганізованість чиновницького апарату, постійна недостатність коштів ведуть  до невиконання окремих пунктів. Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  

WayBe

18 квітня 2018, 13:56 Коментарів: 3  Голосів: 1 0

У Каневі хочуть створити агенцію економічного розвитку для залучення грантів

Влада


 • З метою підвищення ефективності діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради щодо роботи по залученню інвестицій, на виконання Проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні»,  підтримуючи спільну ініціативу двох Асоціацій органів місцевого самоврядування – Асоціації міст України та Норвезької асоціації місцевих і регіональних влад щодо запровадження в Україні досвіду Європейських країн (Норвегії, Польщі, Німеччини та інших країн) було вжито відповідні заходи.
  Читати...
Теги статті: влада  гранти  розвиток  

WayBe

13 лютого 2018, 11:03 Коментарів: 18  Голосів: 0 0

У мерії і працюють над розробкою плану економічного розвитку міста

Влада


 • У понеділок, 13 листопада, в приміщенні КП «Авто-ріка» відбулося перше засідання робочої групи щодо розробки плану економічного розвитку м.Канів до 2020 року у рамках проекту «Мери за економічне зростання».
  Читати...
Теги статті: Канів  розвиток  план  

WayBe

15 листопада 2017, 10:37 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

07.02.17 вівторок 14:00 Авто-Ріка Засідання робочої групи по розвитКУ туристичної галузі (мекки)

Регіональні новини
Теги статті: туризм  розвиток  засідання  

Павлюк Юрій

6 лютого 2017, 11:59 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

«НАПОЛЕОНІВСЬКІ ПЛАНИ» КАНІВЩИНИ НА 2016-Й РІК: СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ, ЗАПРАВКА, МУЗЕЙНИЙ КОМПЛЕКС ...

З блогів
 • Серед переліку пріоритетних завдань влади Канівщини у 2016-му році значиться побудова сонячної електростанції, будівництво заводу з переробки твердих побутових відходів і автозаправної станції на автодорозі державного значення Р-09 Миронівка-Канів-Софіївка. Читати...
Теги статті: АПК економіка Канівський район освіта соціальна сфера соціально-кономічний розвиток  

GINKA

3 квітня 2016, 21:24 Коментарів: 5  Голосів: 0 0

Перспектива розвитку Канева

Влада

 • Успішний економічний та соціальний розвиток громади прямо залежить від активності інвестиційних процесів та розвитку туристичної сфери. 
  Адже серед проблем місцевого розвитку найчастіше визначають відсутність інвестиційних ресурсів. 
  Тож відтепер сферою туризму та інвестиціями в Каневі буде займатися новостворений відділ інвестицій та туризму управління економічного розвитку міськвиконкому, що був затверджений 25 лютого на сесії Канівської міської ради.
  Відтак основною сферою діяльності відділу стане розробка інвестиційних програм, програм розвитку туризму з залученням інвесторів задля подальшого розвитку міста Канева. 
  Інна Огій, 
  спеціаліст відділу організаційно-кадрової та 
  інформаційної роботи апарату міськвиконкому
  Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Теги статті: розвиток міста  

kanivrada5

26 лютого 2016, 16:10 Коментарів: 15  Голосів: 1 0

Відкрився клуб раннього розвитку дитини "Хеппі бейбі"

З блогів
 • В суботу 20 лютого клуб раннього розвитку дитини "Happy Baby" урочисто відкрив свої двері для маленьких мешканців Канева. Клуб знаходиться за адресою вул. Г. Дніпра 35. Церемонія відкриття розпачаласть з перерізання червоної стрічки на вході та продовжилась всередині клубу. Запрошений на свято настоятель Канівського Успенського собору протоієрей Георгій Почтовий урочисто освятив клуб і благословив дітей на навчання, а педагогів та батьків на надзвичайно важливу справу - виховання дітей. У своєму зверненні до батьків і дітей отець Георгій наголосив, що йому особливо приємно, що в Каневі відкрився такий дитячий заклад. Адже діти - це наше майбутнє і на нас, дорослих, лежить надзвичайна відповідальність за їх виховання.
  Читати...
Теги статті: діти  клуб  розвиток  

WayBe

24 лютого 2016, 16:37 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Школа Брейк Дансу Street b-boys оголошує набір в групи

Брейк данс
 • Запрошуємо всіх хто хоче записатись у танцювальні групи на тренування в стилі БРЕЙК ДАНС!!!
  http://vk.com/club75548832 Читати...
Теги статті: танці   брейк данс   гурток   розвиток   активний спосіб життя  

b-boy Stuff

23 жовтня 2015, 22:35 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Пропозиції та побажання по розвитку Канева - 2. Чого мовчить Кулєшов?

Влада
 • На підняту мною проблему по самостроях в Каневі пан Михайло скромно промовчав бо мабуть думає, що це питання не серйозне або не знає як поступити щоб не обідити депутатку якій все по барабану? Читати...
Теги статті: генеральний план  розвиток міста  

ologsn

1 грудня 2010, 20:21 Коментарів: 242  Голосів: 7 0

РОЗДУМИ ПРО МАЙБУТНЄ КАНЕВА кандидата на посаду міського голови Кузнєцова Володимира Валеріановича

Політика


 •  
                                       Знайомтеся:   кандидат на посаду міського голови та     кандидат в депутати до обласної ради від політичної партії «Українська платформа»
  Кузнєцов Володимир  Валеріанович
   58 років, 46 з яких проживав у Каневі, працював на заводі «Магніт», в міськкомі партії займався питаннями соціально-економічного розвитку міста та району, 10 років потому працював в комерційних структурах. Останні 7 років займався питаннями життєзабезпечення та розвитку 20-ти інтернатних установ для інвалідів та престарілих, 4-х центрів для безпритульних головного управління праці та соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації, тричі обирався депутатом місцевих рад. Читати...
Теги статті: Кузнєцов   розвиток міста  

Andin

26 жовтня 2010, 18:19 Коментарів: 1  Голосів: 1 2

СТРАТЕГІЧНИЙ ПЛАН ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ МІСТА КАНІВ ДО 2020 РОКУ

Влада

 • Від редакції сайту: Документ старий, але дає нам змогу переглянути та оцінити все те, що було дійсно зроблено за цей час владою Канева.
   
  Підготовлено Комітетом з розробки стратегічного плану економічного розвитку за сприяння проекту ЕРУМм. Канів
  Канів, 27.10. 2005 року
  І. Вступ  
  Навесні 2005 року провідні члени громади міста Канева дійшли згоди щодо необхідності розробки економічної стратегії міста. У квітні 2005 року міський голова пан Василь Коломієць та понад сорок представників місцевих підприємств, приватних підприємців, працівників освіти, органів державної влади та інших відомств зібралися для того, щоб спільними зусиллями створити Комітет з питань стратегічного розвитку міста Канева (надалі Комітет). Перед Комітетом постало завдання щодо розробки плану стратегічного розвитку засобами структурованого підходу. До пана Віктора Тютюнника, директора ДП «Магніт-ТМ», звернулися з проханням очолити Комітет. До цих зусиль долучилася і команда фахівців проекту  Економічного розвитку міст Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Читати...
Теги статті: розвиток  канів  план  2020  

WayBe

27 липня 2010, 16:01 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

І.Драч розповів, що Канів має стати європейським містом

эээ... а шо тут писать?
 • На сьогоднішній прес-конференції письменник, голова Товариства зв’язків з українцями за межами України "Україна-світ" Іван Драч відзначив ініціативи Президента України щодо соціальних та культурних заходів та напрямків розвитку України, передає кореспонден ІМК.

  Так, зорема, І.Драч вважає, що відправною точкою буде реконструкція музею, відродження Канева, що стане прикладом справжнього європейського міста, де не соромно приймати гостей.

  Також він відзначив високу активність у цих питканнях Ганни Герман, що "змусить працювати цей апарат" і комісію зокрема. На засіданні також був присутній Голова Верховної Ради Володимир Литвин, який у свою чергу пообіцяв проведення законів щодо впровадження такої політики через ВР.

  Також митець наголосив, що, порівнюючи минулі роки, необхідно зазначити, що культура не знала такого розвитку, а нині можна спостерігати процеси її відродження: "Зараз політики не можуть знайти спільну думку щодо того, який із міністрів культури був гіршим. Так, одні події висвітлювались і розфарбовувались у їх політичні кольори, а натомість про інші зовсім забували".

  Новина звідси: http://www.imk.com.ua/ua/news/info/124009/ Читати...
Теги статті: розвиток міста   культура  

kater19

17 травня 2010, 16:54 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Центр молодіжних ініціатив - "Дні Європи в Каневі - 2010"

Анонси
 •     Під час святкування "Днів Європи в Каневі - 2010"  Центр молодіжних ініціатив запрошує прийняти участь в кінозустрічі "Європейські цінності", та перегляді фотовиставки "Європа в об`єктиві"... Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

12 травня 2010, 12:11 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

ЧЕРГОВА КІНОЗУСТРІЧ В РАМКАХ ПРОЕКТУ "ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО"

Анонси
 •    25 березня о 17.00 в приміщенні бібліотеки Канівського училища культури і мистецтв відбудеться чергова кінозустріч в рамках Всеукраїнського проекту "Дні європейського кіно". Під час зустрічі учасники матимуть змогу переглянути тематичні кінострічки, обговорити проблематику цих фільмів а також шляхи її вирішення. По закінченню зустрічі учасниками проекту буде розроблено план щодо організації
      "Фестивалю короткометражних фільмів" (Канів 2010) та формування 
      "ЦЕНТРУ МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ" в Каневі.

      Для участі в проекті необхідно зареєструватись (кількість учасників обмежена)
  Зареєструватись можна відправивши листа на e-mail: ti3@ukr.net. В листі необхідно вказати: ПІП, рік народження, місце навчання чи роботи, та відповісти на питання: Чому я хочу бути учасником Всеукраїнського проекту?
      Заявки на участь приймаються до 25 березня!
   
  З питаннями та пропозиціями щодо кінозустрічі звертайтесь
  за тел.: 0955377127 чи e-mail: ti3@ukr.net Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

23 березня 2010, 12:36 Коментарів: 56  Голосів: 4 4

"ДНІ ЄВРОПЕЙСЬКОГО КІНО" В КАНЕВІ !

З блогів
 •     Протягом лютого та березня 2010 року в 5 областях України під егідою Всеукраїнської мережі центрів європейської інформації відбуваються Дні Європейського кіно, об'єднані темою: «Ідентичність та толерантність»  Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

14 березня 2010, 01:07 Коментарів: 23  Голосів: 1 1

Проблеми Канева, або Кому це все потрібно...

З блогів
 • Привіт друзі! Чи є в Каневі якісь проблеми, чи невирішені питання і якщо є, то які на ваш поглад - найактуальніші. Можливо те що ми напишимо в коментах не буде просто флудом, а буде важливим зауваженням. Яке буде не тільки почуте, але й можливо втілене в життя.
      Мене наприклад цікавить дозвілля молоді, та хто повинен займатися організацією цього питання - сама молодь, чи хтось інший... Читати...
Теги статті: стабільність   розвиток   перспектива  

activ25

15 лютого 2010, 01:17 Коментарів: 58  Голосів: 1 0

МОЛОДЬ - НАШЕ МАЙБУТНЄ!

З блогів
 • Доброго дня!
      Є ідея створити простір для реалізації проектів молодими людьми, тим самим впливати на життя міста. Для цього насамперед потрібно сформувати ініціативну групу.
      Мета - залучення активної молоді до створення умов для реалізації творчого, професійного та громадського потенціалу молодих громадян, захисту соціальних, економічних та творчих інтересів молоді, а також формування відповідальної громадської свідомості.
      Запрошуємо всіх активних, ініціативних, не байдужих до розвитку міста та свого майбутнього в цілому, прийняти участь в обговоренні даного питання.

  Свої ідеї, думки, питання та пропозиції можете залишати в даному блозі, а також відправляти на:
  e-mail: ti3@ukr.net
  моб. 0955377127
                                                                                    З повагою активісти міста Канева
  P.S. "Путь в тысячу миль начинается с одного шага" (Конфуций) Читати...
Теги статті: молодь   розвиток   ініціативи  

activ25

8 лютого 2010, 16:33 Коментарів: 87  Голосів: 4 0

Жителі Канева погодилися щомісяця здавати по 5 гривень на розвиток і благоустрій міста

Міські новини

 • Жителі Канева погодилися щомісяця здавати по 5 гривень на розвиток і благоустрій міста. З таким проханням звернувся до канівчан мер, і люди пішли йому назустріч.
  Читати...
Теги статті: розвиток  5 гривен  

WayBe

22 вересня 2009, 09:25 Коментарів: 8  Голосів: 0 0

Олександр Черевко: за показниками соціально-економічного розвитку Черкащина займає XIV місце

Регіональні новини

 • „За новою системою показників (соціально-економічного розвитку регіонів) Черкащина займає XIV місце. Це позитивна динаміка. У золотій середині спокійніше”, - зазначив сьогодні на прес-конференції голова ОДА Олександр Черевко. Він охарактеризував роботу на засіданні Уряду 28 вересня, куди були запрошені голови ОДА, як „дискусію між командою Президента і Прем’єра, які говорили, що стакан то напівпорожній, то напівповний”. О. Черевко заявив, що його хвилює призупинення новим Урядом до листопада фінансування програм „Золота підкова Черкащини”, відновлення історичної спадщини, сільської медицини на селі. О. Черевко запевнив, що виконання цих програм триває. О. Черевко повідомив, що Уряд знову збільшує завдання по збору податків. „Ми знайдемо для цього резерви, виконаємо поставлені плани. Та сьогодні я попросив податківців, щоб ці зміни негативно не відбилися на налагоджених стосунках з представниками бізнесу”, - зауважив Олександр Володимирович. ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Теги статті: Черевко  ОДА  розвиток  економіка  

WayBe

2 жовтня 2006, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

День Гідності та Свободи

"Руслане, прошу Вас йти до повної перемоги!"

Канівські лісівники закликають: збережімо ялинки!

ЄС Каневу допоможе

ЄС Каневу допоможе

Конференція Канівської районної організації Аграрної партії України

СБУ ліквідувала дві нарколабораторії у Черкаській області

Межирiцька сільська виборча комісія

Межирiцька сільська виборча комісія

Вибори у Яблуневі (відео)

Популярні за тиждень:

ЄС Каневу допоможе [3]

Конференція Канівської районної організації Аграрної партії України [2]

Таганчанська сільська виборча комісія [1]

СБУ ліквідувала дві нарколабораторії у Черкаській області [1]

ЄС Каневу допоможе [1]

Вибори у Яблуневі (відео) [0]

Межирiцька сільська виборча комісія [0]

Межирiцька сільська виборча комісія [0]

Канівські лісівники закликають: збережімо ялинки! [0]

"Руслане, прошу Вас йти до повної перемоги!" [0]

Про що зараз спілкуються:

klimenko_2014
На цей час бильша частина м Смила замерзае нихто для них тепло невключив ..Так що слова Гаранта це пусти слова невирьте цим словам вони пидли и неправдиви шоколадним Баронам недовас люди а в нашом.. [весь]
Питання підняття тарифів на опалення для канівців розгляне виконком [9]

Gres

ЗАПРОШУЄМО НА РОБОТУ [1]

MiG
Пан голова Канівської районної Організації Аграрної партії України Бабич М.В. - це оголошення э з порушенням, і взагалі, РВК з таким порушенням не мала права приймати від вас повідомлення! Алеж я так розумію ГРОШІ ВИРІШУЮТЬ УСЕ!!!
Конференція Канівської районної організації Аграрної партії України [2]

tarnava
Хай-хайдопомогають, прокляті фашисти, хай розкошелюються за свої злочини! Цеж він, Штайнмайер, нинішній президент Германії в 2013 році приїхав в Київ з поляком та французо.. [весь]
ЄС Каневу допоможе [3]

klimenko_2014
Боже яки ви пидли прозрячи городяни, навпаки радийте що з нашого миста людину пригласили до Нимеччини и хтоб вона небула чи Свободовка чи Ляшкивка вона одна из нас и теш мае право на ковток води .. [весь]
ЄС Каневу допоможе [1]

slavikf
прокляті фашисти
ЄС Каневу допоможе [3]

PEOPLE
Та при чому тут Матінова до свободівців!! Ну зовсім ФЕЙК!!! В такому разі пан Ренькас -республіканець партії США!!!
ЄС Каневу допоможе [3]

WayBe

Щупальця Данецького спрута на канівщині!!! [8]

не нужный человек
Паджеро в Каневі не так той багато...
СБУ ліквідувала дві нарколабораторії у Черкаській області [1]

лара
О котрій годині ? Цілий день ? Ухти !!!
Конференція Канівської районної організації Аграрної партії України [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2018 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"