kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "ревізія"

Ревізія відділу освіти Канівської міськради виявила порушень на 4 млн. 761,6 тис. грн.

Міські новини

 • Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради за період з 01.01.2016 по 28.02.2019 виявили фінансових порушень на суму 4 761,6 тис. грн.
  Читати...
Теги статті: ревізія  відділ освіти  

WayBe

20 червня 2019, 11:24 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Не туди перерахували…

Дніпрова зірка
 • Роз'яснення щодо результатів ревізії фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Канівської міської ради 
  Останнім часом містом почали розповсюджуватись чутки про фінансові порушення, що їх виявила державна фінансова інспекція в період діяльності міськвиконкому з 01.04.2012р. по 29.02.2016р.
  Із метою встановлення істини депутати міськради заслухали звіт і роз'яснення начальника відділу бухгалтерського обліку виконавчого комітету на черговій сесії 18.08.2016р.
  Перш за все слід відзначити, що в період, який перевірявся, міськими головами та особами, що виконували їх обов'язки, були: Віктор Ніколенко, Олег Калніболоцький, Олександр Скорина та Ігор Ренькас.
  Жодне з так званих порушень не завдало громаді міста фінансових збитків. І це головне. Читати...
Теги статті: влада  кошти  ревізія  

WayBe

28 вересня 2016, 13:06 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Філія «Канівська ГЕС» ВАТ «Укргідроенерго» допустила фінансових порушень на суму понад 400 тис грн. в частині витрат на оплату праці

Кримінал
 •        Ревізори КРУ у Черкаській області встановили порушень на суму понад 400 тис грн. в роботі Філії «Канівська ГЕС» ВАТ «Укргідроенерго» в частині витрат на оплату праці за період з 01.01.2009 по 31.12.2010.
         Зокрема, окремим працівникам Філії нараховувалась та виплачувалась матеріальна допомога на оздоровлення при звільнені, а не до щорічної відпустки як це передбачено Колективним договором. Крім того, така допомога виплачувалася і фізичним особам, які не є працівниками Канівської ГЕС, а надають свої послуги по договору підряду. Від таких «благодійних дій» Філії завдано матеріальної шкоди на суму майже 7 тис гривень.
         Знайшли ревізори і порушення при виплаті доплат та надбавок працівникам установи. Так, окремим працівникам Філії додатково нараховувалась та виплачувалась доплата за виконання обов’язків, які передбачені посадовою інструкцією. Усього внаслідок незаконного нарахування доплат, Філії завдано матеріальної шкоди на суму понад 140 тис гривень. Читати...
Теги статті: Канівська ГЕС  ревізія  

WayBe

23 серпня 2011, 11:54 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Кому чекати ревізорів у першому кварталі 2011 року

Влада
 • У 2010 році державна контрольно-ревізійна служба забезпечила належний рівень виконання завдань, визначених Урядом щодо здійснення державного фінансового контролю за використанням бюджетних коштів, державного і комунального майна.
  Так, протягом минулого року працівники Канівського КРВ перевірили 21 суб'єкт господарювання. На 18 підприємствах, установах і організаціях було виявлено фінансових порушень на загальну суму 2,96 млн.грн., у тому числі таких, що спричинили втрати фінансових та матеріальних ресурсів (недоотримано фінансових ресурсів, нецільові, незаконні витрати ресурсів), - на суму 841,55 тис.грн. Читати...
Теги статті: ревізія  Канів  

WayBe

12 січня 2011, 20:20 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Як профтехучилища Черкащини бюджетними розпоряджаються коштами

Регіональні новини
 • Фінансових порушень на загальну суму 5 млн. 663 тис.грн. встановлено фахівцями КРУ у Черкаській області в ході проведення ревізій фінансово-господарської діяльності 24-х закладів професійно-технічної освіти, що фінансуються з державного бюджету. Читати...
Теги статті: КРУ  ревізія  фінанси  

WayBe

16 лютого 2010, 17:05 Коментарів: 6  Голосів: 0 0

Виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму близько півмільйона гривень

Кримінал
 • Протягом 2009 року ревізори контрольно-ревізійного відділу в м. Каневі та Канівському районі провели ревізії у 24 підприємствах, установах та організаціях міста Канева та Канівського району, у кожному з яких виявлено фінансові порушення. Читати...
Теги статті: КРУ  ревізія  фінанси  

WayBe

20 січня 2010, 16:32 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Як роздержавлювали консервний комбінат

Бізнес
 • Ще пам?ятають черкасці відоме за радянських часів потужне промислове підприємство Черкаський консервний комбінат, створений з метою виробництва консервів та іншої високоякісної продукції для забезпечення потреб населення України. Нині комбінат переживає не найкращі часи. За результатами діяльності у 2004, 2006, 2007 роках Комбінат отримав збитки, відповідно 825 тис.грн., 87 тис.грн., 599 тис.грн. З прибутком підприємство спрацювало лише 2005 року і той склав трохи більше 5 тисяч. Аналіз діяльності за основними коефіцієнтами характеризує підприємство як неплатоспроможне. Види діяльності, які ним здійснюються, не відповідають меті створення та завданням визначеним у статуті. Що стало причиною такої неприглядної ситуації з’ясовували фахівці КРУ у Черкаській області під час аудиту фінансово-господарської діяльності ДП «Черкаський консервний комбінат». Читати...
Теги статті: ревізія  КРУ  Черкаський консервний комбінат  

WayBe

16 жовтня 2008, 09:39 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

У Каневі не переймаються наповненням місцевого бюджету

Міські новини

 • Зважаючи на те, що місцеві бюджети є важливим елементом бюджетної системи країни, зростає значення їх контролю. Адже від того, наскільки ефективно вони виконуються залежить економічний і соціальний розвиток будь-якого регіону. Нещодавно аудиторами КРУ у Черкаській області проаналізовано виконання бюджету м.Канева за 2005-2007 роки. Результати проведеного дослідження засвідчили, що на ефективність виконання бюджету м.Канева негативний вплив мали ряд факторів, що призвели до втрат чи недоотримання доходів.
  Зокрема, неналагоджена належним чином робота щодо використання резервів поповнення доходів бюджету міста створює умови для використання фінансових ресурсів поза бюджетом. Свідченням цього є те, що у Каневі не в повному обсязі використовуються земельні ресурси, а це, в свою чергу, призводить до недоотримання коштів до бюджету. Скажімо, передача земель у власність або постійне користування не у повному обсязі призвело до втрати бюджетом протягом 2005-2007 років більше 25 тис.грн.  
  Неналежний контроль з боку профільних відділів міськвиконкому за сплатою коштів до фонду соціально-економічного розвитку міста призводить до несвоєчасного надходження коштів до міської казни. Так, протягом першого півріччя 2007 року сесією міськради було прийнято 35 рішень, якими передбачалась сплата орендарями понад 520 тис.грн. до фонду соціально-економічного розвитку міста. Проте до квітня 2008 року значна частина коштів ( 340 тис.грн.) до фонду так і не надійшла.
  Крім цього, у грудні 2005 року сесією міськради затверджені низькі ставки орендної плати за земельні ділянки, через що бюджетом міста втрачено у 2006-2007 роках 44 тис.грн.
  Негативно впливало на надходження до бюджету і надані сесією пільги зі сплати орендної плати. Наприклад, у 2006 році відповідно до звернення Канівської філії Східноєвропейського університету економіки та менеджменту і приватних підприємців, які утримують автомобільні стоянки, рішенням сесії зменшено орендну плату за земельну ділянку та встановлено 2% (замість 3%) для університету та 1,5% (замість 2%) для підприємців.
   До цього всього сесіями скасовувалися борги по орендній платі та пеня за несвоєчасну сплату орендної плати. Наприклад, КП „Комбінат громадського харчування" скасовано 3,46 тис.грн. такого боргу.
  Не переймається канівська влада і наповненням місцевої казни за рахунок продажу земельних ділянок. Як виявилося, продаж земельних ділянок тут проводився за експертною ціною, яка була в кілька разів нижчою від нормативної грошової оцінки. Всього протягом досліджуваного періоду було продано 17 земельних ділянок загальною площею 8,5 га, сума продажу яких склала 2,6 млн.грн. Це при тому, що їх нормативна грошова оцінка складала близько 10 млн.грн. 
  В той же час місцева влада не враховує, що окремі земельні ділянки вигідніше здавати в оренду, ніж продавати. Скажімо, в червні 2006 року одному із приватних підприємців продано 0,1528 га землі за експертною ціною 45,9 тис.грн. До цього часу за оренду цієї земельної ділянки він сплачував 0,78 тис.грн. орендної плати в місяць (9,3 тис.грн. в рік). Тож, оренда менше ніж за 5 років додала б до бюджету суму коштів рівну ціні продажу. А враховуючи збільшення з 2008 року ставок орендної плати за земельні ділянки, протягом 3-х років бюджет додатково отримав би близько 15 тис.грн.
  Неефективно використовується у Каневі і комунальне майно. Зокрема, рішенням сесії відділу комунального майна м.Канева було доручено укласти з Канівським міським районним судом договори оренди на індивідуально визначене майно та автомобіль ВАЗ - 2104, що залишилися після ліквідації міського фонду „Законність". Не зважаючи на те, що за розрахунками відділу комунального майна, орендна плата повинна становити 282 грн. в місяць, рішенням сесії майно та автомобіль передано в оренду з орендною ставкою 1 грн. в рік (всього 2 грн.).
  Прес-служба КРУ у Черкаській області
  Читати...
Теги статті: КРУ  ревізія  

WayBe

24 липня 2008, 00:00 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Кого перевірятиме КРУ в ІІ кварталі цього року?

Міські новини
 •        Протягом І кварталу 2008 року працівниками контрольно-ревізійного
  управління області перевірено 163 суб׳єкти господарювання. На  156 підприємствах, установах і
  організаціях виявлено фінансових
  порушень на суму 48,9 мільйонів гривень.

         
  На виконання доручень ГоловКРУ України та планів контрольно-ревізійної
  роботи КРУ у Черкаській області на ІІ квартал 2008 року, фахівцями служби буде
  продовжена робота, спрямована на здійснення фінансового контролю за витрачанням
  державних коштів та майна підприємствами, установами і організаціями області.


          Зокрема, завітають
  спеціалісти КРУ області з ревізією фінансово-господарської діяльності до
  Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького, Служби
  автомобільних доріг у Черкаській області, Черкаського регіонального управління
  водного господарства, Державної екологічної інспекції у Черкаській області та
  Черкаської виправної колонії №62.


          Плануються також перевірки
  ряду комунальних підприємств області. Ревізуватиметься  КП «Готельний комплекс» «Дніпро»», КП
  «Управління по експлуатації Будинку рад і об'єктів обласної комунальної
  власності».  А от на комунальне підприємство
  «Черкасимедтранс»  у ІІ кварталі чекає
  державний фінансовий аудит.


          В Головному управлінні Пенсійного фонду
  України в Черкаській області фахівці КРУ поцікавляться використанням  коштів на утримання органів Фонду. Як
  використовуються кошти збору на розвиток виноградарства, садівництва і
  хмелярства, ревізори дізнаються в Головному управлінні агропромислового
  розвитку Черкаської облдержадміністрації А в Черкаській обласній державній
  телерадіокомпанії буде обревізовано кошти, виділені на виробництво і
  розповсюдження телерадіопрограм  для
  державних потреб та технічне переоснащення обласних державних
  телерадіокомпаній.


         Не  оминуть ревізії і деякі установи освіти та
  охорони здоров׳я. Так, перевірятиметься використання бюджетних коштів, стан
  збереження майна та фінансова звітність в Черкаському професійному автодорожньому
  ліцеї, Канівське училище культури та
  мистецтв, Черкаському обласному навчально-методичному центрі
  професійно-технічної освіти та на Станції швидкої медичної допомоги м. Черкас.


          Тож, про факти
  порушення фінансового законодавства зазначеними об¢єктами можна повідомляти
  по "телефону довіри" № 63-07-21,  який працює в контрольно-ревізійному управлінні у Черкаській області щодня.


  Прес-служба КРУ у Черкаській області.

  Читати...
Теги статті: КРУ  ревізія  

WayBe

26 березня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Невідома "чорна діра" засмоктала на півмільйона майна ДП "Шрамківмаш"

Регіональні новини
 • На
  534 тис.грн. недорахувалися майна на державному підприємстіві "Шрамківмаш" ВАТ
  "Більшовик" фахівці КРУ у Черкаській області під час інвентаризації основних
  засобів та матеріальних цінностей. Так, було виявлено нестачу основних засобів
  вартістю понад 73 тис.грн. Крім цього, у невідомому напрямку зникли деталі до
  соломорізок на загальну суму 423,6 тис. грн., готова продукція вартістю 36,3 тис.грн. та
  паливно-масильні матеріали - на 0,8 тис.грн. Ймовірно, що такі метаморфози сталися через те, що керівник "Шрамківмашу" не переймався організацією проведення
  річної інвентаризації майна за 2006 рік, чим порушено Закон України "Про
  бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні".

  Матеріали ревізії 
  передані до прокуратури Черкаської області.


  Прес-служба
  КРУ у Черкаській області

  Читати...
Теги статті: ревізія  кримінал  

WayBe

10 жовтня 2007, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Відремонтовано ще одну вулицю – Довженка

Підрядник, який здійснював ремонтні роботи дороги ГЕС, зобов’язується усунути усі пошкодження асфальтового полотна

Як Аваков сам себе оббрехав

Зафіксовано новий випадок захворювання на COVID-19

На в’їзді до Канева сталася смертельна ДТП

Черкащани збирають допомогу жінці, яка лишилася без чоловіка через аварію на Канівській трасі

Скандальний український фільм став переможцем фестивалю в США

Команда Нацбанку заявила про політичний тиск та шантаж

Сьогодні можливі грози, град та шквали

Планові відключення по Канівському РЕМ 07.07.2020

Популярні за тиждень:

Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

Щосуботній показ сучасного українського кіно на Канівському літньому кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка у міському парку продовжується 11 липня! [0]

Слава! Слава! Слава Тобі Боже. [0]

Човен із підводними крилами: останній вцілілий «Метеор» готують до спуску на воду [0]

На Черкащині працюють 19 сонячних електростанцій [0]

Про податковий облік самозайнятих осіб та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність [0]

В Каневі знайшли повішеним студента [0]

Планові відключення по Канівському РЕМ 07.07.2020 [0]

Команда Нацбанку заявила про політичний тиск та шантаж [0]

Скандальний український фільм став переможцем фестивалю в США [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Концерт перенесено на 15 вересня
Концерт гурту "Лісапетний батальйон" [5]

Анті-гоблін
Так що Юда - це скоріше спецагент, який вдало провернув складне завдання. Ймовірно, потім він пішов під прикриття за програмою захисту свідків - отримав нові документи, нову легенду, а його сме.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

святослав
Доброго здоровля. Ані КГБ-ФСБ, ані Моссад, ні МІ6, ні Штазі, ні ФБР, ні ЦРУ не відали, не знали, що Тайна Вечеря, Сходка в будинку ХХХ, на третьому поверсі в кімнаті Х Пахан зібрав 12 Смотрящих (.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

slavikf
І знову бунт на кораблі. Давно такого не було
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

Jane Eyre
Так- таки-так! Переписування правил «на ходу» під конкретного користувача – то позиція правильна і жорстка. Раніше Верховний Адмін здавався мені дорослою людиною, але, мабуть, нік.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

PEOPLE
ЖОРСТКА, але правильна позиція адміністратора сайту!!!! Є ПРАВИЛА- ДОТРИМУЄМОСЯ ЇХ !!!!
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

WayBe
TOXA,
Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

TOXA
[link]
Сьогодні можливі грози, град та шквали [2]

WayBe
nePEOPLE популіст. Значить так. PEOPLEE з бану не вилізе. Будете продовжувати давити на мене - отримаєте бан і для цього, і усіх своїх нових ніків. Правила на сайті встановлюю я. Останнє попередження
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

nePEOPLE
WayBeДякуючи nePEOPLE, правила сайту було переглянуто - змінені пункти щодо імен та аватар користувачів.Правила сайта [496] ----------- Аби залишити користувача з ніком "Пахан" недоторканим, Адмі.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [21]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"