Депутати міської ради Канева остаточно вирішили відмінити реорганізацію двох комунальних підприємств – «Туристично-інформаційний центр» (директор – Яків Прогнімак) і «Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об’єднання» (директор – Олександр Вавілкін).
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради. Читати...
Після тривалих обговорень депутати Канівської міськради ухвалили рішення про реорганізацію двох комунальних підприємств шляхом злиття.
Про це повідомляє спеціальний кореспондент «Kanos».
На нещодавньому сесійному засіданні Канівської міської ради депутати після тривалого та емоційного обговорення таки підтримали проект рішення «Про реорганізацію комунальних підприємств Канівської міської ради», який передбачає злиття двох КП – «Туристично-інформаційного центру» та «Канівського госпрозрахункового художньо-виробничого об’єднання». Читати...
В четвер, 17 березня, члени тимчасової контрольної комісії при Канівській міській раді зустрілись з керівниками підприємства Канівської філії ТОВ «Клуб Сиру» та ПрАт «Миронівська птахофабрика».
Спершу ми мали можливість поспілкуватись з директором Канівської філії ТОВ «Клуб Сиру» Олегом Андрущуком. Під час бесіди почули про стан підприємства, його проблеми та перспективи на майбутнє. Читати...
У вівторок тимчасово контрольна комісія по вивченню питання життєдіяльності на території міста підприємств та організацій на чолі з секретарем міської ради Сергієм Ткаченком навідалась у гості до підрозділу грибного виробництва ТОВ «Пономар» та ТОВ «Ергопак».
Тож першою комісія попрямувала до підрозділу грибного виробництва ТОВ «Пономар», де нас чемно прийняло керівництво цього підприємства. Під час розмови керівник охарактеризував стан підприємства, який являється на жаль на сьогоднішній день задовільним в зв’язку з нестабільною ситуацією в Україні. Та не дивлячись на всі проблеми, що постали перед підприємством, керівництво ставить перед собою плани та перспективи на майбутнє. Так на меті цього року є збільшення виробництва грибів, що дасть додаткові доходи. Вже в наступному році в планах реконструкція приміщень, що дасть змогу зменшити викиди в повітря шкідливих речовин.
Було поінформовано також про роботу заводу «Верес», що знаходиться в підпорядкуванні ТОВ «Сучасні торгівельні технології». Це підприємство, за словами керівника, являється універсальним на якому можна виготовляти консервовану продукцію починаючи від овочів та фруктів, закінчуючи виготовленням тушонок та харчової сушки.
Хотілося відмітити, що підприємство ставить перед собою великі цілі, і вже експортує значну частину продукції в країни Євросоюзу та СНД, що користується у споживачів популярністю та якістю.
В наступному матеріалі читайте продовження поїздки до ТОВ «Ергопак».
Інна Огій,
спеціаліст відділу організаційно-кадрової та
інформаційної роботи апарату міськвиконкому
Джерело: сайт Канівської міської ради Читати...
Управління служби безпеки у Черкаській області порушило кримінальну справу проти одного з директорів приватного підприємства міста Канева за підозрою у привласності і витраті на власні потреби державних коштів на суму 2 млн грн.
За даними відомства у вересні 2011 року між державним дорожним підприємством і комерційною організацією було укладено угоду щодо ремонту 17 км автомобільної дороги на території Канівськкккккккого району.
Слідчі підозрюють директора приватного підприємства, у тому , що він оформив фіктівні акти де завищив вартість виконаних робіт на 2млн грн.
Отримані кошти були привласнені та використані на власні потреби.
Триває слідство.
Хто ж він "герой"? Читати...
Завершення торік будівництва другої черги Миронівської птахофабрики у Каневі стало однією з вагомих причин, чому агропромисловій групі "Миронівський хлібопродукт" довелося помітно зменшити обсяг запланованих капітальних інвестицій.
Про це журналістам повідомив виконавчий директор "МХП" Юрій Косюк. Читати...
Підбито підсумки обласного конкурсу на звання "Кращий
роботодавець року". Серед
переможців за підсумками діяльності у 2006 році два канівських підприємства: відкрите акціонерне товариство "Канівський маслосирзавод" (у групі 501-1000
працюючих) та філія "Канівська ГЕС" відкритого акціонерного товариства "Укргідроенерго" (у
номінації"Кращий роботодавець року з організації безпечного ведення робіт"). Обидва підприємства
візьмуть у часть у Всеукраїнському
конкурсі на звання "Кращий роботодавець року". Читати...
Головним показником конкурентоспроможності
областей є якість життя: високооплачувані робочі місця, якісне надання комунальних
послуг, належний рівень освіти й медицини. З цих показників і мають бути
розроблені інструменти конкурентоспроможності. Про це сьогодні на засіданні за
круглим столом у НБУ в області „Стратегію підвищення конкурентоспроможності
Черкащини" зазначив директор Центру інвестиційно-інноваційних програм
Національного інституту стратегічних досліджень (Київ) Валентин Підвисоцький. Він
вважає, що конкурентоспроможність повинна розвиватися знизу вгору: має зростати
роль областей у цьому процесі.
В. Підвисоцький виділив декілька механізмів підвищення
конкурентоспроможності Черкащини: створення в області соціального капіталу
шляхом поєднання влади, бізнесу, науки та освіти, який розумітиме потрібність
якості життя, інноваційність і гнучкість процесів у сфері управління,
моніторинг за виконанням ухвалених рішень.
У 2006 році контрольно-ревізійним управлінням в Черкаській області
проведено 893 перевірки. На 650 підприємствах виявлено фінансові порушення
більше як на 83 млн. грн. Розпорядженням Кабінету Міністрів України затверджено
основні напрями роботи КРУ на 2007 рік.
Ревізори
перевірятимуть:
використання бюджетних коштів, виділених на придбання підручників і
посібників для студентів та учнів черкаських навчальних закладів, а також на
комп'ютеризацію цих установ;
кошти, виділені для закладів Міністерства охорони здоров¢я на заходи з подолання епідемії туберкульозу і СНІДу;
використання бюджетних коштів, що виділялися у 2005-2006 роках на
санаторне лікування ветеранів війни;
використання коштів субвенцій, виділених для збереження історичної
забудови міст, об¢єктів історико-культурної спадщини,
упорядження та соціальний розвиток історичних населених пунктів;
використання коштів державного бюджету, які були виділені для
компенсації громадянам втрат від знецінення грошових заощаджень за 2005-2006
роки;
використання субвенцій,
спрямованих для надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату
комунальних послуг.
Про це повідомили у
прес-службі КРУ в Черкаській області.
17 жовтня відбулася зустріч в.о. заступника голови облдержадміністрації Андрія Рябіщука з офіційною делегацією австрійської Фундації „Business-award”. Метою діяльності Фундації, заснованої представниками української діаспори, є допомога українським підприємствам щодо організації співробітництва з міжнародними партнерами та інвесторами, просування інвестиційних пропозицій як безпосередньо підприємствами, так і через торгово-економічні місії дипломатичних представництв. Під час зустрічі досягнуто домовленості щодо підписання в місячний термін меморандуму про співпрацю між Фундацією „Business-award” та облдержадміністрацією, визначено сфери майбутнього співробітництва. РІА "Вечірні Черкаси" Читати...
Лише 3% підприємців України ніколи не давали хабарі чиновникам. Хабарі, які протягом року осідають у кишенях держслужбовців, сягають 10% виторгу підприємства. Про це журналісти дізналися 13 жовтня, на засіданні Черкаського прес-клубу реформ, де їм презентували результати всеукраїнського дослідження "Чи покращилось бізнес-середовище в Україні в 2006 році?", здійсненого Міжнародною фінансовою корпорацією у рамках проекту “Розвиток підприємництва в Україні”.За словами радника з юридичних питань Проекту IFC(Міжнародна фінансова корпорація) "Розвиток підприємництва в Україні" Санжара Ібрагімова, всеукраїнське опитування підприємців засвідчило, що умови для розвитку бізнесу в Україні не покращилися (61% опитаних), а 24% підприємців переконані, що погіршилися. Існуюча регуляторна система стримує розвиток підприємництва: вона складна для бізнесу, сприяє корупції і занадто витратна для держави. На думку Санжара Ібрагімова, несприятливе ділове середовище в Україні породжує ряд факторів. Зокрема, система перевірок, що залишається тотальною: протягом 2006 року в Україні перевірятимуться 95% усіх підприємств - це значно більше, ніж у країнах ЄС і навіть у сусідніх країнах СНД (Узбекистан - 22%, Бєларусь - 66% підприємств). Середня кількість податкових перевірок на одне підприємство в 2006 році залишається на рівні 2004 року – близько 3,7 на рік.Жорстке регулювання підприємницького середовища пригнічує конкурентоздатність українського бізнесу: у Рейтингу перспективної конкурентоздатності Світового економічного форуму Україна посідає 84 місце – це трохи вище, ніж у 2004 році, але усе ще позаду Пакистану, Молдови, Вірменії та Росії.У 2006 році одержання всіх дозволів, необхідних для бізнесу, тривало вдвічі швидше, ніж у 2004. Це свідчить про те, що дозвільна реформа дала перші результати. Але існуюча регуляторна система продовжує стримувати розвиток підприємництва: вона складна для бізнесу, сприяє корупції і занадто витратна для держави. Із 5 жовтня цього року набули чинності усі положення закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності». Відтак, ряд міністерств мають узгодити «своє» законодавство з вимогами Закону «Про дозвільну систему...». Більшість дозволів в Україні видається Міністерством з надзвичайних ситуацій (пожежний нагляд та охорона праці), Міністерством охорони здоров’я (Санепідслужба), органами місцевого самоврядування, а також підприємствами-«природними монополіями» (Обленерго, Водоканал, Облгаз тощо). Але, із 50 очікуваних законопроектів органи державної влади (Санепідслужба МОЗ, Мінбуд, Мінюст та інші міністерства та відомства) направили на погодження Держпідприємництву лише чотири. За кількістю дозволів, що видаються підприємствам, Санепідемслужба є безумовним лідером. Проте СЕС і досі не затвердило у КМУ порядок видачі дозвільних документів, що є неприпустимим порушенням п. 2 ст. 4 Закону «Про дозвільну систему...». Належна ж імплементація цього закону дозвільними відомствами дозволить впровадити систему управління ризиками та зменшити кількість підприємств, що повинні одержувати дозволи. Санжар Ібрагімов відзначив, що "важливою умовою поліпшення ділового середовища буде прийняття закону про перевірки, що дозволить забезпечити прозорість процедури перевірок, підвищити їхню ефективність і, водночас, зменшити їхню кількість і тривалість, буде заохочувати підприємства виконувати вимоги законодавства". За словами члена Ради підприємців України при Кабінеті Міністрів України, голови черкаської міської профспілки підприємців “Солідарність" Ольги Ракової, цьогоріч в Черкасах та у області загалом вперше не було створено робочої групи, яка б займалася аналізом ведення бізнесу і допомагала йому у розвитку. До того ж, міська влада не готова виконувати положення Закону "Про дозвільну систему". Найбільші проблеми, за словами Ольги Ракової, черкаські підприємці мають з пожежниками та санепідстанцією. Ольга Ракова розповіла, що профспілка довгий час "воювала" з пожежниками проти їхніх "грабіжницьких зборів". Остання перемога - скасування збору за дозвіл на введення в експлуатацію об’єкту – коли підприємець мав заплатити 3% від проектної вартості об’єкта, але під тиском профспілки підприємців, цю суму вдалося зменшити до 1%. За те, що пожежники прийдуть на об’єкт, який давно працює, і візуально оглянуть пломби, необхідно заплатити 1500 грн. Для відкриття магазину, що торгує вудками, також необхідний дозвіл санстанції – і там, за словами Ольги Ракової, навіть не приховують, що видача дозволу проходитиме формально. Ніхто не збирається виїздити на місце і оглядати приміщення та вудки, але за дозвіл потрібно заплатити. У міськвиконкомі на запит профспілки відповіли, що дозвіл санстанції на відкриття такого магазину не потрібен і подібна вимога незаконна. Але Ольга Ракова вважає, що отримала таку відповідь лише тому, що втрутилася профспілка. Ольга Ракова повідомила, що єдиний дозвільний офіс у Черкасах не створено й досі – і саме це могло б викорінити корупцію, оскільки, отримуючи різноманітні дозволи, підприємці не стикатимуться напряму з чиновниками, а їх рішення з приводу різноманітних дозволів прийматимуться колегіально.Ольгу Ракову також хвилює можлива нова біда підприємців – можливість відміни єдиного податку для юридичних осіб, як передбачається проектом бюджету на 2007 рік. Це боляче вдарить по малих підприємствах, які зараз працюють на єдиному податку і не мусять сплачувати орендну плату за землю, де розташовані їх об’єкти. Це великі кошти - вже сьогодні багато підприємців заявляють, що не витримають цього тиску і будуть змушені закритися.
У І півріччі 2006 року на Черкащині на будівництво нових та технічне переоснащення підприємств харчової промисловості за рахунок усіх джерел фінансування було використано близько 66 млн. грн. інвестицій в основний капітал, що на 28 % менше обсягу відповідного тогорічного періоду.Питома вага інвестицій у харчову промисловість у загальному обсязі інвестицій у промисловість становила 27 %.У зв’язку з технічним переоснащенням галузі, близько 90 % усіх обсягів капітальних вкладень становили витрати на придбання машин та обладнання.Вартість основних засобів на підприємствах харчової промисловості на 1 січня цього року становила 1 481 млн. грн. (20 % обсягу вартості основних засобів промисловості). Ступінь зносу основних засобів підприємств харчової промисловості області на кінець 2005 року становив 37 %.ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Темпи зростання обсягів продукції сільського господарства Черкащини за 8 місяців 2006 року становлять 0,5%.Також за 8 місяців 2006 року було реалізовано на забій 101,9 тис. т живої ваги худоби та птиці (приріст на 11,4%), вироблено 362,9 тис. т молока (приріст на 0,2%) та 434,4 млн. шт. усіх видів яєць (13,2% приросту).Станом на 1 вересня 2006 року на Черкащині нараховується 50,3 тис. голів овець та кіз (0,2% приросту) та 9 309,8 тис. голів птиці (1,3% приросту).Про це повідомляють у Держкомстаті України. Читати...
Темпи зниження обсягів промислової продукції Черкащини за серпень 2006 року порівняно з липнем 2006 року становить -4,9%. Відповідно темп приросту обсягів промислової продукції області за 8 місяців 2006 року становить 0,1%.За серпень 2006 року 48,5% підприємств Черкащини збільшили обсяг промислового виробництва, а 39,6% підприємств – знизили його. Крім того 11,9% підприємств області в серпні 2006 року не працювали.Про це повідомляє Держкомстат України. Читати...
Станом на 1 вересня 2006 року заборгованість із заробітної плати працівникам підприємств-банкрутів на Черкащині становить 11 746 тис. грн. Загалом про наявність заборгованості із виплат зарплат працівникам повідомили 120 підприємств-банкрутів області.Крім того, станом на 1 вересня 2006 року заборгованість із соціальних виплат працівникам економічно активних підприємств Черкащини становить 255 тис. грн.Про це повідомляють у Держкомстаті України. Читати...
За 8 місяців 2006 року виробництво продукції машинобудівними підприємствами області зросло на 16% порівняно з аналогічним періодом 2005 року. При цьому в транспортному машинобудуванні виробництво продукції зросло на 23%, у виробництві електричного та електронного устаткування – на 6%, у виробництві машин та устаткування – на 5%.Унаслідок цього за 8 місяців 2006 року машинобудівні підприємства Черкащини реалізовали продукції на 527,5 млн. грн., що становить 11% загальної реалізації промислової продукції області.Так, у січні–серпні 2006 р. збільшилось виробництво конвеєрів та елеваторів, сівалок, устаткування для птахівництва, інкубаторів та брудерів, машин для внесення добрив, розпушувачів та культиваторів, електродвигунів та генераторів змінного струму, апаратури електричної низьковольтної, автобусів, вантажних автомобілів, причепів та напівпричепів.Однак скоротився випуск електродвигунів та генераторів постійного струму, насосів об’ємних ротаційних, борін дискових та зубових, причепів та напівпричепів сільськогосподарських. Крім того, протягом І півріччя цього року інноваційну діяльність в області здійснювали 9 машинобудівних підприємств, із них вісім упроваджували інновації. Обсяг реалізованої ними інноваційної продукції становив 19,9 млн. грн. - близько 5% від загального обсягу реалізованої продукції підприємствами машинобудування.Про це повідомили в Головному управлінні статистики в Черкаській області Читати...
Станом на 30 серпня 2006 року на Черкащині сертифіковано системи управління якістю на відповідність вимог стандартів ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000) 24 підприємств. Так, сертифікати отримали ВАТ "Ватутінський комбінат вогнетривів" (м. Ватутіне), ВАТ "Уманьавтодор" (м. Умань), ЗАТ "Лакталіс-Умань" (м. Умань), ЗАТ "Графія-Україна" (м. Черкаси), ДП "Черкасистандартметрологія" (м. Черкаси), УМГ "Черкаситрансгаз" (м. Черкаси), ВАТ "Черкасцивільпроект" (м. Черкаси), ДП "ЧПК-Фарма" (м. Черкаси), ТОВ "Оріон - Гласс" (м. Шпола); ВАТ "Черкаське хімволокно" (м. Черкаси), ВАТ "Дашуківські бентоніти" (с. Дашуківка, Лисянського р-ну), ВАТ "Азот" (м.Черкаси), ТОВ "Лакофарбовий завод „Аврора" (м. Черкаси); ВАТ "Канівський маслосирзавод" (м. Канів), ВАТ "Пальмірський цукрозавод" (с. Вознесенське, Золотоніського р-ну), Мостозагін № 78 ВАТ "Мостобуд" (м. Черкаси), ДП "Оризон-Навігація" (м. Сміла), ВАТ "Звенигородський сироробний комбінат" (м. Звенигородка), ВАТ "Черкаський автобус" (м. Черкаси), ТОВ "Фірма "Акант+К" (м. Черкаси), ЗАТ "Шполянський завод продтоварів" (м. Шпола), ПП "Меблева фабрика "РОМІРА" (с. Червона Слобода Черкаського р-ну), ТОВ "Світ ласощів" (м. Черкаси) і ЗАТ "Тюмень-Медико-Сміла" (м. Сміла).Як повідомив директор ДП „Черкасистандартметрологія” Віктор Білоусов, для підприємств ці сертифікати є „перепусткою на європейський ринок і свідчать про те, що організація виробництва на підприємстві й товари відповідають міжнародним вимогам”.ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Нещодавно ВАТ „Темп” (м. Черкаси), і ВАТ „Черкасцивільпроект” (м. Черкаси) були сертифіковані Органом з сертифікації систем якості Черкаського ДЦСМС на відповідність вимог стандарту ДСТУ ISO 9001-1995. Також 6 підприємств: ВАТ „Черкасцивільпроект” (м. Черкаси),·ТОВ „Алкотрейд” (м. Жашків), ТОВ “Лакофарбовий завод „Аврора” (м. Черкаси), ВАТ “Канівський маслосирзавод” (м. Канів), ВАТ „Звенигородський сироробний комбінат” (м. Звенигородка) і ВАТ „Черкаський автобус” (м. Черкаси), - отримали сертифікат на відповідність вимог стандартів ДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001:2000).Як повідомив КОНТЕКСТ-ЧЕРКАСИ директор ДП „Черкасистандартметрологія” Віктор Білоусов, для підприємств ці сертифікати є „перепусткою на Європейський ринок і свідчать про те, що організація виробництва на підприємстві й товари відповідають міжнародним вимогам”.В. Білоусов також зазначив, що нині в органі з сертифікації ДП „Черкасистандартметрологія” тривають роботи з сертифікації систем управління якістю ТОВ „Світ ласощів” (м. Черкаси), ДП „Косарський спиртовий завод” (с. Косарі, Кам’янського р-ну), ТОВ „Хлібна нива” (с. Косарі, Кам’янського р-ну). ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]