kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "облрада"

Дію частини рішень, ухвалених на "канівській" сесії Черкаської міськради, призупинено судом

Влада
 • Як інформує ТРК "Вікка", напередодні Черкаська окружна апеляційна Феміда зупинила дію проголосованого на канівській пленарці. Місяць тому промерська більшість черкаських обранців провела виїзне пленарне засідання побіля Чернечої гори і експромтом скликали сесію. Антимерській меншості повідомили про все за 40 хвилин після початку. Читати...
Теги статті: рішення  облрада  

WayBe

27 вересня 2018, 12:33 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Черкаські радикали добилися створення комісії по перевірці якості газу.

З блогів
 •  
  Депутат обласної ради від Радикальної партії Вадим Гайович ініціював створення тимчасової контрольної комісії по перевірці якості газової суміші, яка подається людям в домівки. Як виявилося, Лідер радикалів Черкащини вносив це питання безліч разів на розгляд сесії, але не мав підтримки колег. В середу 8 січня на сесії Черкаської обласної ради ним було вже вкотре внесено такий проект рішення, і рада його, нарешті, підтримала.
  Головою комісії, яка буде займатися перевіркою газу, депутати затвердили самого автора проекту рішення.
  – Вдячний колегам депутатам за підтримку і за те, що ми визріли для прийняття такого відповідального і потрібного всій області рішення. Адже нам надходить безліч звернень громадян, люди підозрюють, що їх, вибачте, дурять. І особисто моя думка як депутата і простої людини, що ці підозри мають серйозні підстави, - зауважив Вадим Юрійович.
  За проект рішення проголосували всі фракції і майже всі депутати.
  .. Читати...
Теги статті: Радикали   Гайович   облрада   газ   РПЛ  

Svitanok

12 лютого 2017, 15:52 Коментарів: 6  Голосів: 3 0

Віталій Чміль стане депутатом Черкаської обласної ради

Влада
 • Канів отримає ще одного депутата Черкаської обласної ради.
   

  Про це на власній сторінці у Facebook повідомив голова фракції ВО «Свобода» в обласній раді Юрій Ботнар, пише «Kanos» із посиланням на ІнфоМіст. Читати...
Теги статті: облрада  

Олекса

20 грудня 2016, 23:24 Коментарів: 4  Голосів: 2 0

Тернопільщина оголосила себе поза юриспруденцією закону про мову.

З блогів
 •   Тернопільська обласна рада визнала закон про основи державної мовної політики таким, що не поширюється на територію регіону. Про це йдеться у відповідному рішенні  депутатів облради.
    За те, аби позбавити закон правових наслідків на території Тернопільщини, проголосували 66 депутатів. Ще 1 утримався, а 7 не брали участь у прийнятті рішення.
    Облрада також закликала Конституційний суд України визнати згаданий закон недійсним.
                                                                                                  ТСН.ua
          
          СЛАВА УКРАЇНІ!       СЛАВА ТЕРНОПІЛЬЩИНІ! Читати...
Теги статті: мова   облрада  

Калина

16 серпня 2012, 21:04 Коментарів: 167  Голосів: 11 2

Облрада розподілила понадпланові 4,5 млн. грн.

Регіональні новини
 • На сесії обласної ради депутати затвердили звіт про виконання обласного бюджету за 9 місяців цього року. У зв’язку з перевиконанням бюджету депутати внесли зміни до бюджету. Зокрема, додатково було розподілено 4,5 млн. грн. Читати...
Теги статті: Облрада  фінанси  

WayBe

4 листопада 2008, 10:27 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Депутати місцевих рад не виконали вказівку Тимошенко

Регіональні новини
 • У середу, 10 вересня, депутати Черкаської обласної ради мали зібратися на позачергове засідання сесії. Ініціатор її скликання — фракція БЮТ. На порядок денний було винесено одне-єдине питання — про звернення депутатів обласної ради до Президента Віктора Ющенка. А що з того вийшло — бачили наші кореспонденти.
  Це було, напевне, найкоротше сесійне засідання Черкаської обласної ради за всю історію її діяльності. З часу, коли лунав гімн України, що знаменував її початок, і до того, як дехто з народних обранців намагався співати його на завершення засідання, минуло не більше 10 хвилин. Але про все по порядку. На розгляд депутатів Черкаської обласної ради було винесено одне питання — звернення до Президента Віктора Ющенка у зв’язку із суспільно-політичною ситуацією, що на сьогоднішній день склалася у державі. Текст самого звернення депутати отримали заздалегідь. У ньому — суцільне звинувачення Президента у руйнації демократичної коаліції.
  Але дізнатися, скільки депутатів і з яких фракцій проголосують за це, як видно, підготовлене бютівцями звернення, журналісти, та й самі члени черкаського парламенту, так і не дізналися. Депутати навіть не проголосували за порядок денний сесії, який і складався саме з цього єдиного питання. Із 44 народних обранців лише 32 депутатських голоси «за». Володимирові Гресю, голові обласної ради, нічого не лишалося, як закрити засідання сесії, що він і зробив. Депутати зустріли це оплесками.
  Відразу після цього фракція НУНС оголосила заяву, в якій висловила підтримку Президенту. А від народних обранців скоро й слід не стало. Натомість на засідання фракції зібралися бютівці. Туди вони запросили і журналістів. Позиція, висловлена представникам мас-медіа — досить двояка. З одного боку — звинувачення на адресу Президента, які лише поглиблюють політичний розбрат між учорашніми партнерами-коаліціантами, а з іншого — заяви на кшталт «ми не винні, ми хочемо об єднання». Вочевидь, тим силам, які його хочуть насправді, не потрібно виносити свої внутрішні політичні розбірки на загал і, звинувачуючи одне одного дедалі більше, поглиблювати їх. Інакше — чи є бажання повернення до демократичної коаліції справжнім. У цьому випадку це більше схоже на порожній популізм або піар-технологію, яка знаменує початок нової президентської кампанії для Юлії Тимошенко.
   
   
  На відміну від депутатів Черкаської обласної ради, які все ж таки спромоглися відкрити сесійне засідання, але виявилися неспроможними затвердити порядок денний з одним єдиним питанням — звернення до Президента Ющенка, міська партійна організація БЮТ виявилася нездатною виконувати доручення вищих партійних органів. На позачергову сесію міськради, яку було скликано на вимогу 20 депутатів від БЮТ, прибуло лише 22 особи. Секретар міської ради Василь Маринкевич, провівши поіменну реєстрацію депутатів, закрив засідання, так його і не розпочавши. Натомість голова фракції БЮТ у Черкаській міській раді, а за покликом серця — голова міської організації БЮТ Валерій Вишиваний замість засідання сесії запропонував провести депутатські збори та підтримати звернення до Президента України.
  Кумедність ситуації проявилася в тому, що з 22 депутатів, які прийшли виконати вказівку вищого керівництва БЮТ, бютівців виявилося менше половини. Так, звернення Блоку Юлії Тимошенко до Президента в сесійній залі обговорювали 2 регіонали, 3 депутати від фракції «Демократичний вибір», по одному депутату з фракцій «Справедливість» та «Наша Україна» і один позафракційний, а також при підтримці всіх чотирьох депутатів із групи комуністів, які віднедавна, в буквальному значенні цього слова, «идут в последний и решительній бой» за інтереси Юлії Тимошенко.
  Після годинного обміну думками залишки колись потужної фракції БЮТ у міській раді за допомогою ситуативних союзників, добровільних помічників, зрадників та тих, хто ще вагається з приводу своєї коаліційної приналежності таки проголосували «за» звернення до Президента України, чим, без сумніву, виконали партійне завдання вищого керівництва БЮТ.
  Але це не рішення сесії, а лише думка десятка місцевих депутатів-бютівців.
  До речі, двоє присутніх представників Партії регіонів при голосуванні утрималися. Що не кажіть, а їм чомусь не до душі такий неприродний політичний союз. А може, вони просто не довіряють Юлії Тимошенко.
  Антенна Читати...
Теги статті: БЮТ  переворот  облрада  

WayBe

11 вересня 2008, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Облрада виділила 800 тис. грн. для проведення в інтернатах капітальних ремонтів мереж тепло- та водопостачання

Регіональні новини

 • До початку опалювального сезону директори інтернатних установ повинні організувати випробування зовнішніх та внутрішніх теплових мереж системи опалення. Про це нещодавно було сказано на засіданні колегії головного управління праці та соціального захисту населення ОДА.Наприкінці серпня облрада виділила 800 тис. грн. для проведення капітальних ремонтів внутрішніх і зовнішніх мереж тепло- та водопостачання. Тому протягом вересня необхідно провести капітальний ремонт внутрішніх і зовнішніх мереж тепло- та водопостачання у Малостаросільському, Мокрокалигірському і Жовтневому інтернатах, відремонтувати котельні та системи водопостачання в Стеблівському, котельні та теплотраси в Смілянському дитячому інтернатах. Також до 15 жовтня потрібно відремонтувати покрівлі Будищенського, Звенигородського, Вікторівського, Смілянського психоневрологічних інтернатів і Черкаського пансіонату ветеранів війни та праці. На засіданні зазначалося, що з метою безперебійного функціонування інтернатних установ необхідно утворити запас резервних видів палива на випадок надзвичайних ситуацій. У кожному інтернаті повинні бути газова плита та 2 балони зі скрапленим газом або печі в окремому приміщені на твердому паливі. Необхідно, щоб кожна установа мала в робочому стані дизельні станції.Прес-служба Черкаської ОДА. Читати...
Теги статті: інтернат  ремонт  фінанси  облрада  

WayBe

13 вересня 2006, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

ДЕНЬ КАНЕВА 21 вересня 2019

І знову, знову коло замикається...

Зе Мля.

Невтомна Тарні Балдінжер

Вуличне телебачення на Нахаловці

Скористайтеся послугою призначення пенсії в " одне відвідування"

“Набраконьєрив” на 14 тис.грн

За минулий тиждень в Україні багато що змінилось

Ivazar звучить на всю Україну

Чорнобильці Наконец-то дождались.

Популярні за тиждень:

ДЕНЬ КАНЕВА 21 вересня 2019 [3]

Чорнобильці Наконец-то дождались. [2]

Канівчанка візьме участь у шоу "Мастер-Шеф 9" [1]

“Набраконьєрив” на 14 тис.грн [1]

Вуличне телебачення на Нахаловці [1]

І знову, знову коло замикається... [1]

Майстриня зі Степанців [0]

Воєнкомат повідомляє [0]

Відчайдушні часи вимагають відчайдушних заходів [0]

Ivazar звучить на всю Україну [0]

Про що зараз спілкуються:

klimenko_2014
ЧУМОВИЙ БАЛ З ЗМИЕМ ГОРИНОВИЧОМ,, КЛАСНО ???,,,,
ДЕНЬ КАНЕВА 21 вересня 2019 [3]

slavikf
Оу, музончик з еротичної колекції
ДЕНЬ КАНЕВА 21 вересня 2019 [3]

turoc
Гарна музична заставка напочатку видео, але для чого ж аж так глибоко історію до серця приймать – тільки вслухайтесь до back фону (1:30, 1:55, 3:00…4:20)
ДЕНЬ КАНЕВА 21 вересня 2019 [3]

КОКА
Люди добрые . О каких благах цивилизации Вы говорите. Вам построили скейт-парк , ведь это для вас первая необходимость о каком асфальтировании может идти речь. Вам не хватает уличного освещения , п.. [весь]
Вуличне телебачення на Нахаловці [1]

bulochnic
Абсолютна більшість чорнобильців активно підтримувала Зеленського та слуг ,а їх канівський лідер казав , що Порошенко це - ПЕС. Зараз слуги та зеленський повертають чорнобильцям борги за підтримку .
Чорнобильці Наконец-то дождались. [2]

slavikf

І знову, знову коло замикається... [1]

Maks
30 років тюрми!!!!!!!!
“Набраконьєрив” на 14 тис.грн [1]

WayBe
бан oleglomeiko, п.3.10 правил сайту
Правила сайта [487]

vlada
УСПІХІВ, ДІВЧИНКО!!!!
Канівчанка візьме участь у шоу "Мастер-Шеф 9" [1]

PEOPLE
Ви ще і питаєте де!!!!!!!! У виборчих кабінках.....захотілося нових.......ОТРИМАЛИ!!!!!
Чорнобильці Наконец-то дождались. [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Вересень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"