kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "обговорення"

ТОВ «ЕРГОПАК» у Каневі

З блогів
 • У шість разів зростуть потужності виробництва пінополіуретану (ППУ) ТОВ «ЕРГОПАК» у Каневі у 2020 році (з 600 тон до 3600 тон в рік). І все то було б нічого, якби не основна речовина для його виготовлення – толуіледіізоціант (ТДІ).


  Читати...
Теги статті: Громадське обговорення  

Олекса

2 січня 2020, 23:19 Коментарів: 20  Голосів: 1 0

РЕЗУЛЬТАТИ БІЗНЕСОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ НА ШЕВЧЕНКОВІЙ ЗЕМЛІ ЧИ ЗБІГ ОБСТАВИН?

Video
Теги статті: Тема   запропонована для обговорення на "Шустер LIVE"  

valreva

18 листопада 2016, 15:55 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Золотеє Правило

З блогів
 • Доброго здоровля.
  Від багацького до одного.
  Скульптор, ювелірно зтесуючи породу, не залишає на камені нічого зайвого або кількість еволюціонує в якість.
  Жив був Раджа. Мав той вельможа велику бібліотеку, майже як Александрійську, яку весь час тримав біля себе, зачитуючись, навіть брав з собою у подорож дипломатичну або до походу. Чи сухопутним шляхом він віз усі свої трактати, папіруси та пергаменти великим караваном, чи водою ладьями, вантажив свій архів,  рухався усюди зі своєю книгарнею, мов у Ярослава Мудрого, бо з усіх багатств дуже любив книги. Він їх так шанував, що оздоблював благородними металами та дорогоцінним камінням. Бажав збагнути ті знання й охопити, примножуючи всіляко свою бібліотеку.
  Та ось, зрозумів якось Раджа, що залежність від такої величезної кількості книг обтяжлива. З цією проблемою звернувся він до свого духовного батька. Вчитель підказав йому вибрати з усієї бібліотеки найулюбленіші книги, найнеобхідніші для серця.
  Раджа з усього каравану тепер споряджав лише одного верблюда, чи запрягав лиш одного вірного коня, бо вибрані ним книги могли вміститись вже в одній сумці. З таким облегшеним баластом Раджа міг й на повітряній кулі перелетіти, чи лиш однією чайкою по морю пропливти. Зосередившись поволі тільки на самих впливових текстах, за порадою Наставника, тепер він все шукав найціннішу Науку наук, чи Єдину формулу.
  Втретє Раджа до Вчителя радиться прийшов. В розмові зі Старцем він помітив, що в усіх його настільних книгах прослідковується одне універсальне Золотеє Правило.
   
  Читати...
Теги статті: Обговорення  

святослав

28 липня 2015, 16:53 Коментарів: 2  Голосів: 1 0

ГО «МАЙДАН» - ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ, ЦЕ ЗНУЩАННЯ З ЛЮДЕЙ!

З блогів
 • ГО «МАЙДАН»  ініціює зібрання громади Канева  з метою  обговорення, та вироблення  спільних  дій  щодо необґрунтованого  підняття тарифів на комунальні послуги . Читати...
Теги статті: зібрання   обговорення  

ГО Майдан

6 квітня 2015, 17:19 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Громадська рада активізувала роботу.

З блогів
 • Громадська рада при Канівському міськвиконкомі активізувала роботу.
   Історія Громадської ради бере свій початок від вересня минулого року, відповідно до рішення виконавчого комітету про її утворення. Проте запропонований  деякими громадськими організаціями міста персональний склад Ради викликав несприйняття і обгрунтований спротив, тому на організаційному зібранні Ради більшістю голосів  було прийняте рішення про саморозпуск. Пройшовши певні етапи "очищення", оновлений склад Громадської ради при Канівському міськвиконкомі був затверджений 28 січня цього року. Читати...
Теги статті: обговорення   звернення  участь  

Громадська рада

30 березня 2015, 16:50 Коментарів: 4  Голосів: 1 0

про: "Присвоєння Почесного звання громадянина Канева"

З блогів
 • 15.01.2015 року Канівське громадське об’єднання "Майдан" за підтримки небайдужих канівчан офіційно звернулось до міського голови міста Канева з поданням про: "Присвоєння Почесного звання громадянина Канева Петрушенку Андрію Сергійовичу" -посмертно.Надіємось на позитивне вирішення даного питання, й в те, що, у діючої влади слова не розходяться з ділом. Переконані в тому, що, дана особа повністю підпадає під визначену категорію, й це - є найменше, що ми можемо зробити для вшанування й пам’яті.Чекаємо на офіційну відповідь.
  Прохання до форумчан Канівнету долучатись до обговорення даної теми. Читати...
Теги статті: обговорення  

ГО Майдан

17 січня 2015, 14:15 Коментарів: 16  Голосів: 5 1

ГАЕС для Канева: потрібна чи не потрібна?

Дніпрова зірка
 • Будь-яке будівництво, перш ніж його розпочати, потребує уважного вивчення, висновків експертів, громадського обговорення, врахування всіх точок зору. А така масштабна подія, як спорудження Канівської гідроакумулюючої станції, і поготів. Чим більше спеціалістів різних напрямків (енергетиків, будівельників, радіологів, екологів, археологів), зрештою, простих громадян - жителів Канева та сіл району висловлять своє ставлення до того, потрібен цей об'єкт чи ні, тим зрозумілішою буде ситуація, тим простіше буде ухвалити правильне рішення.
   Газета "Дніпрова Зірка" розпочинає дискусію на тему будівництва Канівської ГАЕС та запрошує до обговорення профільних фахівців і найширші верстви населення. Чекаємо ваших листів, повідомлень, коментарів, думок.
    Читати...
Теги статті: ГАЕС  обговорення  

WayBe

7 серпня 2014, 12:03 Коментарів: 7  Голосів: 0 0

Канівська ГАЕС: бути чи не бути - вирішить громада

Дніпрова зірка
 • Обговорити екологічні проблеми Канева та Канівського району зібралися 4 липня ц.р. у залі засідань Будинку рад учасники круглого столу, організованого активістами Канівської міської організації Всеукраїнської екологічної ліги. Протягом двох з половиною годин учасники говорили про унікальність природи Ка-нівського краю та небезпеку для екології, пов'язану із будівництвом та введенням в дію Канівської ГАЕС
  На заході були присутні Канівський міський голова Ігор Ренькас, голова Канівської районної ради Дмитро Шелест, народний депутат України Леонід Даценко, представники ПАТ "Укргідроенерго", Канівського природного заповідника, осередків політичних партій і громадських організації Канева, екологи, краєзнавці.
  На початку зустрічі Канів-ський міський голова Ігор Ренькас закликав учасників круглого столу до конструктивної розмови, зауваживши, що у нього особисто, як у міського очільника є багато запитань щодо будівництва Канівської ГАЕС.
  Організатори заходу розповіли присутнім про ризики, що їх несе введення в дію Канів-ської ГАЕС, та наголосили на тому, що громада має право на доступ до інформації про усі небезпеки, пов'язані з будівництвом і діяльністю ГАЕС. Читати...
Теги статті: ГАЕС  обговорення  

WayBe

14 липня 2014, 10:03 Коментарів: 6  Голосів: 1 0

Чому з поста Міського голови пішов Ніколенко В.В?

З блогів

 • Чому з поста Міського голови пішов Ніколенко В.В? В кого які думки?
  Цікаво дізнатися думку користувачів сайту які першочергові проблеми міста потрібно вирішувати, Майбутньому міському голові, і якими повинен володіти якостями характеру новообраний Мер, щоб докласти максимум зусиль для покращення  життя кожного канівчана?

  Читати...
Теги статті: Обговорення  запитання  

GodRa

7 травня 2014, 14:32 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Що буде з гривнею?

З блогів
 • Про те, що може вплинути на курс гривні найближчим часом і зупинити її падіння. Читати...
Теги статті: Обговорення проходило на прес-конференції «Sudden stop (раптова зупинка) в економіці?» в інформаційному агентстві «Главком».  

Покоритель

17 лютого 2014, 11:33 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

ЦЕ ЩО? ТЕАТР ОДНОГО АКТОРА?

З блогів
 •  Хочу звернутися до власника сайту. Володимире, в недалекому минулому Ви обіцяли зробити сайт, по можливості, вільним від політики. Чи Ваша обіцянка ще в силі?  Деякий час це дійсно було так. На сайті обговорювалися новини, події та проблеми нашого міста. Тепер же картина докорінно змінилася.  Сайт став рупором одніє людини. Вже цей жовтий "колобок" встиг  набити оскомину. 
    Читати...
Теги статті: теми   обговорення  

Калина

21 серпня 2013, 04:31 Коментарів: 73  Голосів: 3 3

Запрошую до Громадського обговорення

З блогів
 •  Громадське обговорення у Черкасах Читати...
Теги статті: Громадське обговорення у Черкасах  

1123marina

9 жовтня 2012, 11:17 Коментарів: 14  Голосів: 0 0

УВАГА!!! МОЛОДЬ КАНІВЩИНИ!!! НЕ ІГНОРУЙ!!! БЕРИ АКТИВНУ УЧАСТЬ!!!ЗМІНЮЙ СВОЄ СЬОГОДЕННЯ!!!)))))

АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК, НЕ НУДЬГУЙ!
 • УВАГА!!! ВСІХ АКТИВНИХ І ПРОГРЕСИВНИХ МОЛОДИХ КАНІВЧАН ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ МІСЬКИМ ГОЛОВОЮ ВІКТОРОМ ВОЛОДИМИРОВИЧЕМ НІКОЛЕНКОМ!!! НЕ ІГНОРУЙ, У НАС Є ШАНС ЗМІНИТИ СВОЄ СЬОГОДЕННЯ І МАЙБУТНЄ НАШИХ ДІТЕЙ НА КРАЩЕ!!! ПРИХОДЬ 19.02.2011 (субота), о 10.00 до актовлї зали Канівської міської ради!!! РОЗГЛЯДАТИМУТЬСЯ ВСІ ЦІКАВІ ІДЕЇ ЩОДО НАШОГО ДОЗВІЛЛЯ І РОЗВИТКУ, КЛАСНО, ЯКЩО ЩОСЬ ЗАПРОПОНУЄШ І ТИ!!!!! ПРИХОДЬ САМ І БЕРИ З СОБОЮ ДРУЗІВ!!!))))))))))) ДУЖЕ ДЯКУЮ))))))))))))))) Читати...
Теги статті: зустріч   обговорення  

Віталія

16 лютого 2011, 21:50 Коментарів: 235  Голосів: 8 9

Громадське обговорення розміщення туристичного центру „Авто-Ріка”

Обговорення
 • ДП „Льодові Арени” запрошує громадян Канева на громадське обговорення містобудівних умов та обмежень розміщення туристичного центру „Авто-Ріка” з терміналом та реконструкцією причалу в м. Каневі. Обговорення відбудуться 26.02.2011року о 10 години в залі кінотеатру «Канів»
    Читати...
Теги статті: Авто-Ріка  термінал  обговорення  

WayBe

26 лютого 2011, 10:00 Коментарів: 34  Голосів: 1 0

Відеорепортаж з обговорення бюджету міста на 2010 рік

Міські новини
 • Обговорення бюджету міста на 2010 рік, чергова сесія міської ради. Читати...
Теги статті: Бюджет   обговорення   міська рада   коржов   коломієць   сесія   канів  

JIeXa

4 червня 2010, 17:50 Коментарів: 11  Голосів: 6 1

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Навіть маски з тканини таки захищають також і тих, хто їх носить

"Нові" обличчя від Слуги Народа

В Україні оновили розподіл за карантинними зонами, Канів залишиться в червоній

Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень

У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК

У зв’язку з ремонтними роботами рух через греблю Канівської ГЕС буде обмежено

У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу

COVID-19: у ще 10 канівців підтверджено захворювання

Культурна децентралізація. Чому мистецькі проєкти "тікають" зі столиці?

Сорвать покровы заблуждения

Популярні за тиждень:

Сорвать покровы заблуждения [20]

Канів у "червоній" COVID-зоні: люди протестують проти посилення карантину – як реагує влада [6]

Крик души [6]

Концерт гурту "Лісапетний батальйон" [5]

"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Заходи з нагоди відзначення Дня міста [3]

Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень [3]

У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу [2]

У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [2]

пенсія [1]

Про що зараз спілкуються:

azk777
65 млн грн на дурню, яка ніяким боком нікому не впала. В розпал коронаінфекції будуємо місце компактного скупчення людей. Це ппц. Розбрати б те нещастя, щостоїть 100500 років і ще стільки ж просто.. [весь]
У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [2]

Калина
Оце розпил коштів почнеться...
У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [2]

Калина
Цікаво, а як справи з "Дніпровими садами"? На даний час, там встановили шлагбаум і прекрили в'їзд на територію.
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Анті-гоблін
Сандига Л. ТЯГА ДО НАЖИВИ ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Анті-гоблін
"The world will not be destroyed by an atom or cancer, but by a greedy fool" - S.P. Kapitsa Шановний angelmenthol, ви це серйозно? Так-таки на повному серйозі? Це вважаєте літературою?! Я .. [весь]
Сорвать покровы заблуждения [20]

Wiktor
Отличная кандидатура. Людям проще будет определяться по Слуге Народа
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Vip1976
Космонавт, Пояснення дуже просте, пан Ренькас не хоче налаштовувати проти себе деякі прошарки електорату, перед виборами, сподіваючись на посаду голови Канівської ОТГ. Хоча по великому рахунку, йом.. [весь]
Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень [3]

slavikf
Кременчук. В чоловіка інфаркт, поклали в інфекційну, не спасли, оформили як ковідного. Нічого особистого, просто бізнес
У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу [2]

angelmenthol
M@ximko, Да что же ты прицепился то к Михалкову? Включил бы, даже ради интереса, и послушал, о чём он говорит в ранее упом. программе. А вдруг узришь вокруг услышанное, постепенно внедряемое в нашу.. [весь]
Сорвать покровы заблуждения [20]

NIK74
По великому рахунку за індонезійським прикладом учасників антикарантинних акцій разом з angelmenthol треба заставляти копати могили і хоронити жертв COVID-19, оскільки мова не про невігластв.. [весь]
У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Вересень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"