kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "нацизм"

Привітання з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З блогів
 •          Сьогодні в цей світлий і святий для всіх нас день звертаємся до Вас, шановні жителі міста Канева та Канівського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Бо маємо велике бажання від усієї душі привітати Вас, Ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!
        Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі і громадянському обов’язку, довічна синівська шана і повага. Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.
        Канівчани завжди працювали на стабільність у своєму чудовому, рідному краю. У нас єдина мета – зробити все можливе для процвітання Канівщини, Черкащини та України в цілому.
        Шановні ветерани! Ще раз зі святом Вас. Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях. Пишаємося тим, що зробили для Перемоги наші земляки. З історії відомо, що майже кожна родина втратила на війні своїх синів і дочок, братів, чоловіків. Зараз не можливо перечислити усіх визволителів поіменно, але рідна земля завжди пам’ятатиме про великий подвиг українського воїна.
                                              Зі святом Вас!
  Канівська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка
    Читати...
Теги статті: День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  

kaniv_radikal

9 травня 2015, 18:22 Коментарів: 5  Голосів: 1 0

Отакэ про "Свободу"... Які політтехнології потрібні маршу УПА?

З блогів
 • 29 октября 2013, 15:45
   
  Що таке щорічний марш УПА в Києві? Молодики в масках, табуйована FARE символіка, спалення "українофобських" прапорів і сутички між представниками ВОС і КПУ. Часто в медіа показують нам таку картинку. Тим не менше, окрім бойовиків (хоч їхні настрої і домінують), є й інша чисельніша сторона маршу – це сімейні пари з дітьми,  літні люди і студенти, згуртовані під прапорам ВО. Що ж робить мовчазна більшість? І чому вона бере участь у таких радикальних акціях? Такі питання вельми цікавили мене. Читати...
Теги статті: Свобода   УПА   неонацизм  

Влад01

29 жовтня 2013, 16:19 Коментарів: 15  Голосів: 2 5

Нацизм и фашизм с христианской точки зрения

З блогів
 • Не так давно в интервью с министром юстиции Степашиным выяснилось, что наши власти не могут эффективно противодействовать распространению фашизма у нас в стране будто бы из-за того, что не существует четкого определения понятия "фашизм". Над этим можно, конечно, иронизировать - так как ясно, что, в данном случае, власти, скорее, "могут, но не хотят", чем "хотят, но не могут". Тем не менее, коль скоро проблема сформулирована, как "отсутствие четкого определения", попробуем внести ясность в этот вопрос. Тем более, что раз уж государственные деятели в последнее время активно подвизаются к Церкви, неплохо бы им все-таки знать христианскую точку зрения на рассматриваемые явления. Читати...
Теги статті: фашизм   нацизм.  

К. Миколайович

24 травня 2013, 08:38 Коментарів: 7  Голосів: 1 2

По примеру митингов ВО Свободы в Украине идет возрождение нацизма. В Днепропетровской области прошел марш в честь дивизии СС «Галичина» (ВИДЕО)

З блогів
Теги статті: Нацизм   СС   митинг  

Влад01

29 квітня 2013, 11:14 Коментарів: 5  Голосів: 3 6

КРАЇНА ІГРАШОК

З блогів
Теги статті: нацизм   любов   солідарність  

Володимир

5 лютого 2013, 19:39 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Сомнений нет, ВО Свобода антисемиты! "Свободовец" оскорбил голливудскую звезду: "Вона не українка, а жидівка".

З блогів
 • 27.11.12
  Член политсовета ВО "Свобода", новоизбранный депутат Игорь Мирошниченко назвал уроженку Черновцов, голливудскую актрису Милу Кунис "жидовкой" и посоветовал не "лепить" ее к Украине.


  Об этом «свободовец» написал, комментируя в Facebook пост о том, что Мила Кунис родилась и прожила в Черновцах до 1991 года, передает Цензор.НЕТ.
  «Она не украинка, а жидовка по происхождению. Этим гордится и звезда Давида ей в руки. Только вот о стране, в которой она родилась — ни слова и ни позитива. Поэтому считать ее своей язык не поворачивается. Пусть любит себе Гамерику или Израиль и не надо ее лепить к Украине!», — написал соратник Тягнибока.

  участники дискуссии раскритиковали Мирошниченко за такой комментарий. «Странные личности попадаются в Украине. Вместо того чтобы гордится страной и всеми народами ее населяющими и всем тем что все народы делают в мире -тем самым прославляя Украину, отдельные товарищи поливают их грязью. Она родилась в Украине, гражданам Украины нужно гордится этим. Ах нет, она жидовка, пусть переживает за Израиль. Да не вопрос, Израиль как раз гордится тем что она еврейка, и Натали ПОртман, которая родилась в Иерусалиме…Умные страны понимают, что уезжают-то не самые глупые. Если в Украине ее поливают грязью — логично что она не захочет ничего хорошего говорить об Украине. Украина от этого только теряет», — написал один из пользователей Facebook в ответ на комментарий Мирошниченко.

  Как известно, Милена Марковна Кунис родилась в Черновцах в еврейской семье. Её мать Эльвира — в прошлом учитель физики, ныне заведующая аптекой; отец Марк Борисович — в прошлом инженер-механик на черновицком заводе «Легмаш», сейчас работает таксистом.
   
  А НА ЭТО ЧТО ВЫ СКАЖЕТЕ? Ну давайте придумывайте какую-то чушь в свою защиту. Читати...
Теги статті: Свобода   выборы   антисемитизм   нацизм  

Влад01

27 листопада 2012, 18:36 Коментарів: 152  Голосів: 4 8

Что, и тут не нацисты? Марш харьковской "Свободы" сопровождался скандированием: "Зиг-хайль-Рудольф-Гесс-Гитлерюгенд-СС!". ВИДЕО

З блогів
 • ВО "Свобода" продолжает отрабатывать задачи украинофобов по дискредитации украинского национализма.
  Так считает пользователь stopvos с youtube.com, сообщает Цензор.НЕТ. antivos.info пишет, что 16 ноября 2012 Харьковская организация ВО "Свобода" под руководством новоизбранного народного депутата Игоря Швайки провела марш против нелегальной миграции. Вот такими лозунгами сопровождалось движение колонны ВО "Свобода" по улицам Харькова: "Зиг-хайль-Рудольф-Гесс-Гитлерюгенд-СС!".

  И руководит этим действом избранный н.д. Швайка (хотя где-то я эту фамилию уже слышал не путать).
  Не хотите ли прокомментировать неуважаемые мною Каневские нацики?
  Особенно хочется услышать комментарии п. Скорины и о. Червонникова. Читати...
Теги статті: Свобода   нацизм   выборы  

Влад01

27 листопада 2012, 12:57 Коментарів: 27  Голосів: 2 2

ВО «Свобода» взяла символику войск СС. И тот ли это Михальчишин, который придет и ПОРЯДОК наведет.

З блогів
 • Контролирующая местные советы на Западной Украине неонацистская политическая партия Всеукраинское объединение «Свобода» заимствовала символику у танковой Дивизии СС «Райх» Вермахата. К такому выводу можно прийти, если обратить внимание на эмблемы, под которыми проводит свои уличные акции «Автономное сопротивление» (укр. «Автономний опір»), молодёжная организация ВО «Свобода».Вслед за военнослужащими Вермахта украинские социал-националисты чтят стилизированную свастику в виде рунического внеалфавитного символа «Вольфсангель» (нем. волчий крюк). Впервые он был утверждён как знак отличия танковой дивизии СС «Дас Райх», а позже 4-ой полицейской гренадерской дивизии СС, 23-ой добровольческой танково-гренадерской дивизии СС «Недерланд», 34-ой добровольческой гренадерской бригады «Ландсторм Недерланд». Читати...
Теги статті: ВО «Свобода»   СС   Тягнибок   Михальчишин   неонацизм   неонацисты   свастика  

Влад01

13 листопада 2012, 13:38 Коментарів: 38  Голосів: 1 7

1 травня в большевизмі й нацизмі

З блогів

 • В большевизмі поступово посилюються месіянські, квазірелігійні сторони. Культ вождя, здавна присутній у цьому вченні як неодмінний елемент тоталітарної доктрини, набуває рис релігійного культу. Твори Володимира Леніна та його наступників канонізуються й перетворюються на «святе письмо» большевизму. Цитування цих текстів вводиться як неодмінний елемент до кожного виступу, публіцистичного або наукового тексту, замінюючи наукові арґументи. Аналітичний підхід до них відкидається. Утверджується ставлення до цих текстів як пророчих і беззаперечних. Таке ставлення виражали безапеляційні слова Леніна: «Вчення Маркса всесильне, бо воно вірне». Читати...
Теги статті: 1 травня   большевизм   нацизм  

kalimaha

29 квітня 2010, 20:55 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

Просто дурень чи щось бiльше?

Історія
 • Я розумiю, що в Українi вiдсутня кримiнальна вiдповiдальнiсть за пропаганду нацизму.
  I це зрозумiло - в кожнiй родинi є хтось хто не повернувся з тої вiйни. Та й полiцаїв давно перевiшали або ноги повiдрiзали тупою ножовкою...
  А от що не зрозумiло - це повна вiдсутнiсть реакцiї на цей пост:  Як на мене, така мразь жити не повинна. Читати...
Теги статті: нацизм  Україна  

SKI

29 серпня 2009, 21:48 Коментарів: 48  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

COVID-19: У Канівській ОТГ перехворіли на коронавірус вже більше 1000 людей

Нове у правилах дорожнього руху

Щенки хорошим людям v.2.0

Суд призначив покарання жителю Канева, який вчинив розбійний напад через ревнощі

COVID-19: Ще 85 жителів Канева та 1 житель Яблунева захворіли на коронавірус

Кулеба в авангарді підготовки антиросійських санкцій. Чи все так просто?

Методика розрахунку поширення COVID-19. Профілактика. Гартування імунітету.

Украерорух передав гелікоптерний майданчик «Канів» Нацполіції

Перерахунок виплат учасникам АТО

Наші під'їзди. Що з ними не так

Популярні за тиждень:

Наші під'їзди. Що з ними не так [3]

Кулеба в авангарді підготовки антиросійських санкцій. Чи все так просто? [1]

Щенки хорошим людям v.2.0 [1]

Відсьогодні штрафуватимуть за неправильне носіння маски [0]

Феофанівські палати і сумна прем'єрка [0]

Перерахунок виплат учасникам АТО [0]

Украерорух передав гелікоптерний майданчик «Канів» Нацполіції [0]

Методика розрахунку поширення COVID-19. Профілактика. Гартування імунітету. [0]

COVID-19: Ще 85 жителів Канева та 1 житель Яблунева захворіли на коронавірус [0]

Суд призначив покарання жителю Канева, який вчинив розбійний напад через ревнощі [0]

Про що зараз спілкуються:

vlada
СКІЛЬКИ ПОЗИТИВУ! ТАКОЖ ВЗЯЛИ "ДІВЧИНКУ", МАБУТЬ ІЗ ЦІЄЇ СЕРІЇ ЦУЦЕНЯТ, ТІЛЬКИ ВЕСНОЮ. СКІЛЬКИ РАДОСТІ!! І ВЗАГАЛІ. ЯК БЕЗ СОБАКИ, ОСОБЛИВО У ПРИВАТНОУ СЕКТОРІ.
Щенки хорошим людям v.2.0 [1]

Олександр Скорина
Анті-гоблін, цілком згідний з Вами. Місто і держава, так як і більшість наших під'їздів (але ж таки не всі!) так само не відчувають належної турботи справжніх господарів! Тому так і живем. А під'їз.. [весь]
Наші під'їзди. Що з ними не так [3]

Анті-гоблін
Шановний Олександр Скорина, ви написали, як завжди, грунтовно і докладно. А вша фраза "А Ваші під'їзди знають своїх господарів? Вони відчувають їх турботу про себе?" так зовсім універсальна. .. [весь]
Наші під'їзди. Що з ними не так [3]

tarnava
В народі кажуть - коли собаці нічого робити, вона .....!
Кулеба в авангарді підготовки антиросійських санкцій. Чи все так просто? [1]

Олександр Скорина
Що з Вашими під'їздами? Чому вони занедбані? А Ваші під'їзхди знають своїх господарів? Вони відчувають їх турботу про себе? Чи звертали Ви увагу на діючий в Україні закон "Про особливості здійсн.. [весь]
Наші під'їзди. Що з ними не так [3]

angelmenthol
tarnava, Здравствуйте! Хотела бы с вами пообщаться. (066)0559232
Референдум [13]

Анті-гоблін
"ПОПРИ ВСІ ДАНІ РОЗВІДКИ": ЗЕЛЕНСЬКИЙ ПОБАЧИВ В ОЧАХ ПУТІНА БАЖАННЯ ЗАКІНЧИТИ ВІЙНУ Кравчук наслухався Путіна і "відчув", що той хоче миру на Донбасі Ну що тут казати, класична незакінчена.. [весь]
Майя Санду. Економіст зі світовим досвідом, державний менеджер і президент Молдови. [2]

NIK74
Санду радить Україні врахувати, що «м’який прямий діалог» з Путіним, який хвороботворно проводить Зеленський, не допоміг Молдові. Попри згоду Молдови обрати "м’який підхід".. [весь]
Майя Санду. Економіст зі світовим досвідом, державний менеджер і президент Молдови. [2]

Wiktor
Как по моему,то эта комиссия работает формально,на бумагу. Полнейшая имитация кипучей деятельности. А меры по обеспечению выполнения принятых решений????--где ОНИ? А этим чиновникам громада плати.. [весь]
Відвідувачам на вході в супермаркети мають обробляти руки антисептиком [1]

Vip1976

Розмітка на підлозі, маски та їх утилізація – усі магазини мають дотримуватися карантинних обмежень [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"