kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "міліція"

На Канівщині працівники пробації та ювенальної превенції провели незвичну екскурсію

Влада
 • Працівники ювенальної превенції та пробації Канівщини 3 липня організували екскурсію для дітей Канівської санаторної школи-інтернат до Канівського відділення поліції та ізолятора тимчасового тримання. Акція мала превентивний та виховний характери для дітей, які вже побачили сувору буденність життя.

  Під час екскурсії вони ознайомилися із умовами утримання затриманих, що перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Канівського відділення поліції ГУНП у Черкаській області, мали змогу залізти у кожну шпарину автозаку (прим. автозак – спеціальний автомобіль для перевезення затриманих), провести декілька годин, спостерігаючи за роботою фахівців поліції та пробації.
  Інспектор Канівського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Черкаській області Катерина Мацкова під час екскурсії розповіла дітям про наслідки вчинення кримінальних правопорушень та про умови тримання у виховних колоніях для неповнолітніх Читати...
Теги статті: акція  міліція  

WayBe

5 липня 2019, 11:34 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

ЩО УЗАКОНЯТЬ ЗРАДНИЦЬКІ ЗМІНИ ДО КОНСТИТУЦІЇ?

З блогів
 • ТИ:- ПРОТИ амністії вбивцям-сепаратистам?- ПРОТИ легалізації влади ватажків терористів?- ПРОТИ узаконення статусу російської мови?- ПРОТИ того, щоб твоїм коштом підтримувати владу сепаратистів?- ПРОТИ Захарченка, Гіві і Мотороли в українському парламенті? Читати...
Теги статті: ватажки терористів  народна міліція  проект змін до Конституції України  

GINKA

26 серпня 2015, 00:35 Коментарів: 7  Голосів: 4 0

18 червня - День дільничного інспектора міліції

Влада
Теги статті: свято  міліція  

WayBe

18 червня 2015, 09:14 Коментарів: 2  Голосів: 1 0

ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ

Влада
 • СЕКТОР ДІЛЬНИЧНИХ ІНСПЕКТОРІВ МІЛІЦІЇ КАНІВСЬКОГО МВ УМВС УКРАЇНИ В ЧЕРКАСЬКІЙ ОБЛАСТІРАДИТЬ, ЯК НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ:

  Не впускайте в дім незнайомих людей, які називають себе працівниками різноманітних служб та організацій і пропонують свої послуги. Пам’ятайте, що всі платежі Ви можете здійснювати через каси або інтернет, а не віддавати гроші будь-кому в руки.
  Не користуйтеся послугами незнайомців на вулиці, коли Вам пропонують швидкий заробіток, розіграш побутової техніки від фірми, якої не існує, миттєвий виграш у лотерею.
  Не заводьте розмову з незнайомцями, ким би вони не були — ворожками, ясновидицями чи цілительками. Не відповідайте на будь-які питання, просто проходьте повз. Аферисту, який має дар «гіпнозу», треба лише зупинити Вас «на хвилинку», розпочати під будь-яким приводом розмову, а вже далі перехожий і незчується, як зніме з себе золоті прикраси та ще й винесе з домівки всі заощадження.
  Не вірте незнайомцям, що пропонують купити лікарські засоби за дуже низькими цінами, а також рекламують чудо-засіб від усіх хвороб.
  У дні отримання заробітної плати, пенсій чи інших платежів намагайтеся відвідувати банк, поштове відділення разом із родичами чи людьми, яким Ви довіряєте.
  Якщо вам зателефонують незнайомі особи й повідомлять про те, що з вашими рідними щось трапилося, не піддавайтеся впливу шахраїв. Не поспішайте перераховувати гроші на номер вказаного абонента, на телефонну картку або віддати гроші особі, яка по них прийде, а негайно повідомляйте про ці факти в міліцію.

  Якщо Ви запідозрили, що Вас намагаються обдурити, негайно телефонуйте до міліції за телефоном „102”. Читати...
Теги статті: міліція  шахраї  

WayBe

24 березня 2015, 12:00 Коментарів: 11  Голосів: 2 0

Канівський МВ УМВС України в Черкаській області інформує

Влада

 • Згідно розпорядження КМУ в період з 08 по 13 грудня 2014 року, проводився Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.
  Співробітники Канівського МВ УМВС України в Черкаській області не залишились осторонь від проведення вседержавних закладів та активно взяли участь у здійсненні правового виховання учнів шкіл.
  Так, працівниками кадрового забезпечення, кримінальної міліції у справах дітей, дільничними інспекторами міліції було організовано та проведено зустрічі з учнями навчальних закладів Канева та Канівського району, проведено «Дні відкритих дверей», під час яких проводились лекції на тему дотримання прав людини в роботі правоохоронних органів, розглядалися ситуації «Зустріч із міліціонером на вулиці», «Спілкування з працівником міліції» та «Особистий огляд і огляд речей міліціонером», «Правила застосування міліцією засобів примусу». Читати...
Теги статті: міліція  навчання  

WayBe

15 грудня 2014, 11:57 Коментарів: 2  Голосів: 2 0

9 грудня - професійне свято працівників штабу Органів внутрішніх справ України

Влада

 • Штаб – це основний організаційний центр із розробки та реалізації управлінських рішень, контролю та координації діяльності всіх служб в Канівському міському відділі міліції. Сьогодні співробітники цієї служби відзначають день його створення.
  Штабні підрозділи пройшли складний шлях розвитку. Перші штабні формування почали створюватися в системі Народного Комісаріату внутрішніх справ в 1917 році. Потім тривав довгий період із їхнього становлення та розвитку.
  Серцем штабу прийнято вважати чергову частину. Саме працівники даного підрозділу вживають невідкладних заходів для захисту прав, життя, здоров'я громадян та інтересів суспільства від протиправних посягань. Від їхньої оперативності та вміння правильно організувати роботу напряму залежить також і швидкість розкриття злочинів і правопорушень.
  Керівництво Канівського МВ УМВС України в Черкаській області вітає співробітників штабних підрозділів із професійним святом. Бажає їм здоров’я, благополуччя, витримки та нових досягнень у нелегкій міліцейській службі.
  Зі святом! Читати...
Теги статті: свято  міліція  

WayBe

9 грудня 2014, 17:22 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Канівський міський відділ міліції оголошує набір на навчання

Влада
 • ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ
  Канівський міський відділ міліції оголошує набір на навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів МВС України, які розміщені в містах Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів, Одеса.
  На навчання направляються громадяни України, які мають загальну середню освіту, віком від 17 до 25 років.
  Термін навчання 3 або 4 роки (залежно від спеціальності). Вступ за результатами ЗНО з предметів: історія України, українська мова та література, математика або іноземна мова. Іспит з фізичної підготовки буде проводитись у ВНЗ.
  Навчання безкоштовне, проживання, харчування безкоштовне.
    Читати...
Теги статті: міліція  навчання  

WayBe

10 листопада 2014, 12:56 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

Розшукуються діти

Влада
 • УВАГА РОЗШУК
  Гірницьким РВ Макіївського МУ ГУМВС України в Донецькій області встановлюється місцезнаходження неповнолітнього:                                               
  Максимова Андрія Сергійовича, 24.02.1999 р.н., мешкав за адресою: Донецька обл., м. Дебальцеве, сел. Заводське, буд. 46, кв. 42, до якого застосовані примусові заходи виховного характеру у вигляді направлення до Макіївського професійного училища соціальної реабілітації ім. А.С. Макаренко строком на 7 місяців;
  05.06.2014 Максимов А.С. самовільно залишив територію Макіївського професійного училища соціальної реабілітації та до теперішнього часу його місцезнаходження не відоме. 
  Прикмети: високого зросту, на вигляд 15-16 років, повної статури, волосся  світле.
  Був одягнутий: светр чорного кольору, спортивні брюки.
  З метою встановлення місцезнаходження дитини прошу організувати проведення наступних заходів:
            - про обставини зникнення та прикмети розшукуваного орієнтувати особовий склад ОВС, громадськість;
            - перевірити зниклого за обліками лікарняних закладів, дитячих притулків державної та недержавних форм власності і інших закладів соціального захисту, розташованих на території обслуговування;
            - перевірити розшукуваного за обліками доставлених, затриманих за бродяжництво, обліками невпізнаних трупів, невідомих хворих;
            - відпрацювати місця скупчення та відпочинку молоді, авто та залізничні вокзали, дискотеки, комп’ютерні  клуби.
            У разі встановлення місцезнаходження розшукуваного прошу проінформувати ВКМСД ГУМВС України в Донецькій області: м. Донецьк, 83001, вул. Горького, 61, тел. (062) 301-83-42, 301-85-43.
            Заздалегідь вдячні за співпрацю. Читати...
Теги статті: міліція  розшук  

WayBe

26 червня 2014, 11:12 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Почастішали крадіжки авто

Кримінал
 • До уваги автовласників!
   Канівський МВ УМВС України в Черкаській області повідомляє, що протягом квітня-місяця поточного року в Каневі було скоєно ряд крадіжок легкових автомобілів, що належать громадянам.
  Так, в ніч з 03 на 04 квітня від з подвір’я будинку по вул.Леніна, 51 (район «бані») було викрадено автомобіль ВАЗ 2107 зеленого кольору, д.н.з. 864-66 МА; в ніч з 06 на 07 квітня з подвір’я будинку №6 по вул.206 Дивізії було викрадено автомобіль ВАЗ 2109 червоного кольору, д.н.з. СА 89 82 ВС. На даний момент місцезнаходження автомобілів чи винних у викраденні осіб ще не встановлено. Читати...
Теги статті: крадіжки  авто  міліція  

WayBe

11 квітня 2014, 11:10 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Міліція Черкас перейшла на бік народу?

З блогів
 • Начальник управління громадської безпеки УМВс в Черкаській області Володимир Іващенко виступив на мітингу на Театральному майдані Черкас і заявив, що черкаська міліція хоче примирення з представниками громадськості. «З метою уникнення кровопролиття, загибелі мирних громадян, масових безпорядків ...начальником управління Ліпандіним Володимиром Віталійовичем досягнуто домовленості щодо спільних дій та загального примирення з представниками громадськості, - заявив Іващенко. - Виконуючи волю народу, управління УМВС в Черкаській області висловлює готовінсть до спільного забезпечення правопорядку ...ми не будемо брати участь у політичних розборках. Просимо не втягувати нас в громадський конфлікт, не використовувати проти народу...»
  Заступник начальника управління - начальник міліції громадської безпеки МВС в Черкаській області Володимир Іващенко вийшов на місцевий мітинг в підтримку Євромайдану і зачитав звернення, в якому заявив, що міліція не буде виступати проти людей. Зокрема, він заявив, що черкаські правоохоронці не будуть втягуватися в політичні ігри і готові спільно з місцевими жителями патрулювати вулиці міста і забезпечувати порядок, пише "Обозреватель". Також Народна рада в Черкасах зажадала від виконуючого обов'язки мера Віктора Білоусова піти у відставку, однак той відмовився. На п'ятницю скликається сесія міської ради, яка має розглянути питання відставки Білоусова.
  Джерело: fakty.ictv.ua
  Читати...
Теги статті: міліція   народ   майдан  

volcitca

20 лютого 2014, 20:56 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Слава героям! Ворогам - водки!!! 2

З блогів
 • БЕРКУТ: Б`ють, значить заслужили, або кому правда в очі коле. Читати...
Теги статті: міліція   беркут   луценко  

Александр:)

13 січня 2014, 18:56 Коментарів: 221  Голосів: 4 11

Вітаємо з Днем міліції!

Влада
 • Шановні працівники, пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ!
  Від імені керівництва міськвідділу та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом — Днем міліції України! 
  Відзначаючи 22-гу річницю міліції незалежної України, підсумовуємо зроблене і з упевненістю дивимося в майбутнє. 
  Працівники органів внутрішніх справ, шановні колеги, ви обрали собі нелегку, але почесну професію вартового Закону. На вас покладено відповідальну й благородну місію — захищати життя і здоров’я людей, їхні права та свободи, інтереси держави й суспільства від протиправних зазіхань, боротися зі злочинністю, пильнувати мир та спокій у країні. 
  Кожен із нас добре знає, що міліцейська служба нелегка й дуже відповідальна. Ті, хто присвятив їй своє життя, на довгі роки обрали неспокійні дні і ночі, вступили в незриму сутичку зі злочинністю, до кінця залишаючись вірними обов’язку і словам Присяги. Читати...
Теги статті: міліція  свято  

WayBe

20 грудня 2013, 09:49 Коментарів: 20  Голосів: 3 0

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

З блогів
Теги статті: внз навчання міліція  

Штаб

20 листопада 2013, 16:35 Коментарів: 29  Голосів: 1 0

Прийом громадян начальником Канівського МВ УМВС

Влада
 • Г Р А Ф І К
  прийому громадян начальником Канівського МВ УМВС України в Черкаській області
   та його заступниками в населених пунктах району  на вересень 2013 року Читати...
Теги статті: міліція  прийом  

WayBe

2 вересня 2013, 09:23 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

просили поширити

З блогів

 • Искали портреты Януковича, а нашли Капитошку.


  На Прикарпатье милиция при обыске у активиста организации "Тризуб" Андрея Подильского изъяла диски с мультфильмами и украинской музыкой. Об этом LB.ua стало известно от друзей Андрея.
  Как ранее сообщал LB.ua, обыск проводился в селах Залуква и Нижнев Ивано-Франковской области, где проживают родственники Андрея, а также в самом Ивано-Франковске, где Андрей снимает квартиру. Подильский проходит как подозреваемый по уголовному производству по ст. 300 Уголовного кодекса: "Ввоз, изготовление или распространение произведений, пропагандирующих культ насилия и жестокости, расовую, национальную или религиозную нетерпимость и дискриминацию".
  При обыске милиция изъяла диски с музыкой украинских групп «Тартак», «Кому вниз», диски со свадебными песнями, фильмами «Голод 33», «Нескореный», мульфильмами «Лис Никита», «Возвращение Капитошки», «Как козаки счастье искали» и исторические фильмы «Золотий вересень», «Три любви Степана Бандеры».

  "Книги русских авторов и российскую музыку не трогали, - рассказал Андрей LB.ua. - Брали только украинскую продукцию". Также изъяли два принтера и пиротехнику. Напомним, милиция искала футболки с изображением Виктора Януковича с простреленной головой.
   
   
  будується нова держава....
  Читати...
Теги статті: міліція  сталінізм повертається  

Джек

30 серпня 2013, 19:42 Коментарів: 27  Голосів: 4 4

Форум сотрудников МВД: пользователи призывают стрелять в протестующих.

З блогів
 • После последних резонансных событий со штурмами отделений милиции во Врадиевке и Киеве на форуме сотрудников МВД появились призывы открывать огонь по протестующим.   
  Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на УНИАН
  Читати...
Теги статті: міліція  

Джус

13 липня 2013, 15:58 Коментарів: 93  Голосів: 2 2

Що робити?..

З блогів
 • події у Врадіївці наштовхують на думку
  що потрібно щось міняти...
  проблема дуже серйозна
  ми можемо оберати 
  переобирати депутатів
  але є гілки влади на які ми не можемо впливати...
  це і міліція і суди і прокуратура...
  і у цих "галузях" найбільша корупція...
   
  ТРЕБА ЗМІН!!!!
   
  не хотілось це робити радикально...
  може у Вас є своє бачення?.. Читати...
Теги статті: міліція  

Джус

8 липня 2013, 20:48 Коментарів: 29  Голосів: 3 4

ХТО ЗА НАС....

З блогів
Теги статті: міліція  

земляк

13 червня 2013, 21:05 Коментарів: 33  Голосів: 1 4

У Каневі міліція намагається залякати активіста місцевої "Свободи" Василя Тертичного?

Влада
 • З самого ранку 5 січня 2013 року у Каневі до помешкання заступника голови Канівської міської організації ВО "Свобода" Василя Тертичного у його відсутність зайшли особи в міліцейській формі та вдягнені у цивільне. Вони показали дружині свободівця постанову про обшук та запропонували знайти понятих.
  Однак після розмови жінки із своїм чоловіком міліціянти залишили приміщення, попередивши, що повернуться і проведуть обшук. На момент написання матеріалу представники МВС до помешкання Тертичного не поверталися.
  За словами "правоохоронців" обшук пов’язаний із тим, що затримані малолітні грабіжники, які нещодавно пограбували будинок тещі Тертичного, яких він сам оперативно розшукав та передав у міліцію, на допиті заявили, що знайдені у них патрони нібито було вкрадено з того будинку. Грабіжники виявилися дітьми, які виховуються у неблагонадійній родині, у якій мати постійно вживає алкоголь та змінює чоловіків. Останній чоловік, що із нею проживає нині, є працівником органів внутрішніх справ. Читати...
Теги статті: Свобода  міліція  Тертичний  

WayBe

8 січня 2013, 14:34 Коментарів: 10  Голосів: 4 0

МВС закупило 1,5 тисячі електронних перекладачів для своїх орлів, що так і не подужали englich.

З блогів
 •    Голосовими перекладачами користуватимуться міліціонери під час Євро-2012. Спіч-гард схожий на кишеньковий комп'ютер, але має більш потужній динамік. За допомогою пристрою міліціонер зможе перекласти одне або декілька слів. Окрім того, можна запропонувати уболівальнику ввести своє запитання, яке буде розтлумачене за кілька секунд. В МВС вартість пристрою назвати відмовилися. "Наші гроші", посилаючісь на "Вісник державних закупівель", назвав ціну одного пристрою - 3700 гривень. Отже, більше 5 млн грн додатково витягли з нашої з вами кишені, щоб оплатити нездатність міліції вивчити мінімальну кількість слів на англійській мові.  Читати...
Теги статті: закупівля   міліція  

Калина

31 травня 2012, 08:13 Коментарів: 7  Голосів: 1 1

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Навіть маски з тканини таки захищають також і тих, хто їх носить

"Нові" обличчя від Слуги Народа

В Україні оновили розподіл за карантинними зонами, Канів залишиться в червоній

Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень

У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК

У зв’язку з ремонтними роботами рух через греблю Канівської ГЕС буде обмежено

У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу

COVID-19: у ще 10 канівців підтверджено захворювання

Культурна децентралізація. Чому мистецькі проєкти "тікають" зі столиці?

Сорвать покровы заблуждения

Популярні за тиждень:

Сорвать покровы заблуждения [20]

Канів у "червоній" COVID-зоні: люди протестують проти посилення карантину – як реагує влада [6]

Крик души [6]

Концерт гурту "Лісапетний батальйон" [5]

"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Заходи з нагоди відзначення Дня міста [3]

У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [3]

Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень [3]

У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу [2]

пенсія [1]

Про що зараз спілкуються:

Azim
Згадайте , що кожного року вулиця Шевченка ремонтуеться , але по нiй не видно , може там йiздять багатотоннi вантажiвкы ? , та нi , такий ремонт . Та й взагалi , ще недавно , невелике , квiтуче , .. [весь]
У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [3]

azk777
65 млн грн на дурню, яка ніяким боком нікому не впала. В розпал коронаінфекції будуємо місце компактного скупчення людей. Це ппц. Розбрати б те нещастя, щостоїть 100500 років і ще стільки ж просто.. [весь]
У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [3]

Калина
Оце розпил коштів почнеться...
У Держбюджеті запланували гроші на ремонт вулиці до могили Шевченка в Каневі та на завершення будівництва місцевого БК [3]

Калина
Цікаво, а як справи з "Дніпровими садами"? На даний час, там встановили шлагбаум і прекрили в'їзд на територію.
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Анті-гоблін
Сандига Л. ТЯГА ДО НАЖИВИ ЗАТЬМАРИЛА ОЧІ
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Анті-гоблін
"The world will not be destroyed by an atom or cancer, but by a greedy fool" - S.P. Kapitsa Шановний angelmenthol, ви це серйозно? Так-таки на повному серйозі? Це вважаєте літературою?! Я .. [весь]
Сорвать покровы заблуждения [20]

Wiktor
Отличная кандидатура. Людям проще будет определяться по Слуге Народа
"Нові" обличчя від Слуги Народа [3]

Vip1976
Космонавт, Пояснення дуже просте, пан Ренькас не хоче налаштовувати проти себе деякі прошарки електорату, перед виборами, сподіваючись на посаду голови Канівської ОТГ. Хоча по великому рахунку, йом.. [весь]
Медики закликають суворіше дотримуватися карантинних обмежень [3]

slavikf
Кременчук. В чоловіка інфаркт, поклали в інфекційну, не спасли, оформили як ковідного. Нічого особистого, просто бізнес
У Каневі зареєстровано перший летальний випадок від коронавірусу [2]

angelmenthol
M@ximko, Да что же ты прицепился то к Михалкову? Включил бы, даже ради интереса, и послушал, о чём он говорит в ранее упом. программе. А вдруг узришь вокруг услышанное, постепенно внедряемое в нашу.. [весь]
Сорвать покровы заблуждения [20]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Вересень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"