kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "мистецтво"

Творча зустріч з художником, прозаїком і поетом, педагогом Анатолієм Горовим та членами Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум».

Мистецтво
 • 10 листопада у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» Шевченківського національного заповідника відбулася творча зустріч з художником, прозаїком і поетом, педагогом Анатолієм Горовим та членами Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Романом Кухаруком та Вірою Свистун.

  Зустріч розпочалася з відкриття персональної виставки Анатолія Горового «Відлуння поезії». Таку назву виставка отримала не випадково, адже дійсно картини художника перегукуються з його поезією. У них болісний пошук сенсу життя людини, історії держави, законів Всесвіту. Читати...
Теги статті: мистецтво  Горовий  зустріч  

WayBe

14 листопада 2017, 12:52 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Пісня біля моря

Мистецтво
 • Три дні, з 11-го по 13-те серпня в місті Чорноморськ Одеської області проходив ХІ Всеукраїнський фестиваль української народної пісні «Серпневий заспів – 2017».  35 колективів з усієї України, а це понад 800 учасників,  з’їхалися в це чудове приморське місто. Перед початком фестивалю відбувся парад творчих колективів-учасниць. Перед жителями і гостями міста урочисто пройшли колективи з різних областей нашої країни.

  Черкаську область представляли чотири хорові колективи, один з яких –  народний аматорський колектив «Кобзарева криниця»  Канівського районного будинку культури (керівник Мар’яна Сторчоус, акомпаніатори В’ячеслав Галаган та Олександр Павленко). Читати...
Теги статті: мистецтво  фестиваль  

WayBe

30 серпня 2017, 09:49 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

Презентація Всеукраїнського мистецького проекту «Земля із небом гомонить» за участі Анатолія Марчука

Мистецтво

 • 19 травня 2017 року о 15-00 у виставковому залі музею Тараса Шевченка  на Тарасовій горі відбудеться  презентація  Всеукраїнського мистецького проекту  «Земля із небом гомонить» за участі  автора, члена Національної  спілки художників України,  Заслуженого художника України  Анатолія Марчука (м. Київ) Читати...
Теги статті: презентація  мистецтво  

WayBe

16 травня 2017, 20:54 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Шкільна дискотека!

З блогів
Теги статті: Спорт Мистецтво і туризм!  

Павлюк Юрій

17 лютого 2017, 18:00 Коментарів: 4  Голосів: 0 1

В Каневі відкрилась виставка Івана Кугна

Влада
 • З початку червня в відділі «Народне  декоративнее  мистецтво Канівщини» при Шевченківському  національному  заповіднику діє персональна фотовиставка нашого талановитого земляка, який народився і довгий час проживав в нашому місті,  Івана Кугна.

  Мета виставки - шляхом мистецтва фотографії спонукати глядачів до осмислення основних найпрекрасніших духовних категорій життя, осягнення мети існування людини на землі та популяризація творчості митців краю серед жителів міста.
  Зауважимо, що це вже четверта виставка, яку представив майстер на суд глядачів міста Канева, частина робіт якого знаходиться в постійно діючій експозиції музею.


  На творчу зустріч з фотохудожником  та відкриття  його  персональної виставки  завітали поціновувачі мистецтва, серед яких були і друзі автора з Києва – кореспондент  газети «Природа і суспільство» Павло Філь, журналіст Микола Цвірко, менеджер підприємства «Еко-Інформ» Віктор Поденко, художник-професіонал, член Національної спілки художників України, викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Любов Міненко, Заслужений діяч культури України Галина Морозова, художниця Марина Морозова, поет та художник Микола Жук, майстер народної творчості Віктор Краєвий та працівники музеїв, дружина, донька фотохудожника, викладачі зі студентами коледжу культури і мистецтв.

  Протягом заходу присутні насолоджувались мистецтвом під музичний супровід дуету міського будинку культури Лесі Степаненко та Таміли Гончаренко (керівник  Леся Степаненко, звукорежисер Сергій Копилов).
                       Прес-центр міськвиконкому
  за інформацією директора Костянецького БК Галини  Заболотної  Читати...
Теги статті: мистецтво  

kanivrada5

14 червня 2016, 16:11 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Відкриття виставки художника Анатолія Леонтьєва

Влада
 • Цього четверга в музеї народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника відбулась знаменна мистецька подія. А саме, відкриття персональної виставки людини з неординарним мисленням художника Анатолія Леонтьєва.

  В його роботах присутнє абстрактне мислення, сюжет яких являють собою власне світосприйняття людської сутності, Всесвіту та природи буття.


  Привітати художника, гарну людину, друга прийшла велика аудиторія друзів, колег, науковців, студентів та підприємців. Які поринули в атмосферу насолоди витворами митця.


  Роботи художника були представлені в багатьох мистецьких виставках, частина з яких придбана та знаходиться в приватних колекціях України, Росії, Франції, США, Хорватії.
  Зі слів Анатолія Олексійовича, це лише початок його творчої кар’єри художника, адже він активно творить у масляному живопису, іконопису, комп’ютерній та книжній графіці.
  Тож бажаємо натхнення, ідей для створення нових витворів мистецтва.
  Нагадаємо, виставка діятиме протягом травня 2016 року в Музеї народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника.
   Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської влади
  Фото: фотокореспондент редакції «Дніпрова зірка» Євген Степаненко,
  сайт - http://kanos.com.ua/
  Джерело: сайт Канівської міської ради

  Читати...
Теги статті: мистецтво  

kanivrada5

13 травня 2016, 13:10 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Майстри рукоділля Миронівської ПТФ

Мистецтво
 • 22 травня в канівському Музеї народного декоративного мистецтва відбулося відкриття виставки творів мистецтва, зроблених руками працівників Миронівської птахофабрики.

  Виставковий зал, де представлені твори понад 30 майстрів – працівників Миронівської птахофабрики, вразив усіх присутніх різноманіттям та красою експонатів: картини маслом, аквареллю, олівцем, ціла галерея ікон, вишитих бісером та нитками, рушники, вишиванки, скатертини та безліч інших прикрас, які дивували око. Ікони, вишиті працівницями Миронівської ПТФ, освятив запрошений на подію священик. Читати...
Теги статті: мистецтво  виставка  майстрині  

WayBe

28 травня 2015, 10:02 Коментарів: 6  Голосів: 0 3

А нам таке підсилу?

З блогів
 • З 1 по 7 травня у селі Бобриця, що на Київщині, проходитиме Міжнародний арт-фестиваль вуличного соціального мистецтва "ТомСойєрФест", під час якого сільські паркани перетворять на картини. Читати...
Теги статті: мистецтво   арт-фестиваль   Київщина  

Bomba_ukr

30 квітня 2015, 11:58 Коментарів: 6  Голосів: 3 0

Загадки вічного Трахтемирова

Мистецтво
 • Заасфальтувавшись, заховавшись у бетонні стіни, ми досить часто не помічаємо того, що довкола нас. Відкрити канівцям неповторність рідного краю вирішив журналіст, колишній кореспондент "Дніпрової Зірки", а нині працівник київської газети "Природа і суспільство" Іван Кугно
  Сам чоловік називає себе просто - "бродячий фотограф", адже всі знімки здобуває під час вилазок на природу. Мандрує І.Кугно передовсім канівськими місцями. Щойно випадуть вільні дні, він полишає столицю і вирушає до Канева. Цього разу під приціл його фотокамери потрапив Трахтемирів - таємнича місцина на канівській землі, оповита містичними легендами. Своїми творчими роботами автор немов хоче нагадати канівцям про це дещо забуте людьми місце.
  Із останніх мандрів було обрано 34 світлини, які й представив фотограф у суботу, 17 серпня ц.р., на відкритті персональної виставки "Територія Т: земля і небо Трахтемирова" у Канівському музеї народного декоративного мистецтва, яка відбулася за підтримки Всеукраїнської екологічної газети "Природа і суспільство". Читати...
Теги статті: мистецтво  виставка  Кугно  

WayBe

23 серпня 2013, 17:52 Коментарів: 2  Голосів: 2 0

Канів «штурмував» фестиваль «Штурм»

Мистецтво
 • З 26 по 29 березня 2012 року у м.Черкаси проходив III Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Штурм».
  Участь у фестивалі взяли участь діти та молодь з нашого регіону, Києва, Івано-Франківська, Донецької, Полтавської, Кіровоградської та Львівської областей.
  Конкурсанти представляли по одному твору в чотирьох номінаціях: інструментальний, вокальний, хореографічний та оригінальний жанри.
  Переможців визначало авторитетне журі,  до складу якого увійшли заслужена артистка України Ольга Юнакова, викладач естрадного вокалу столичної Академії кіномистецтв Наталія Шилова, головний балетмейстер академічного обласного українського музично-драматичного театру Володимир Татарінов, директор київської студії знаменитого шоу-балету «TODES» Андріс Капіньш, організатор благодійного міжнародного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії» Андрій Павленко та інші. Читати...
Теги статті: Штурм  мистецтво  фестиваль  

WayBe

12 квітня 2012, 10:44 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Канівщина у кіномистецтві

Туризм
 • Автомобільний маршрут: Канів – Бучак – Прохорівна – Ліпляве – Степанці – Таганча – Яблунів – Пекарі - Канів
  Бучак
  Кіностудія „Мосфільм” влітку 1957 року в районі сіл Селище та Бучак знімає кінофільм „Поема про море” за сценарієм Олександра Довженка; головний режисер – народна артистка СРСР Юлія Сонцева, нагороджена премією Канського кінофестивалю.
  На початку 1960-х – фільм „Дорога йде поруч”, режисер Ю.Лисенко. У 1962 – „Капронові сітки”, автори сценарію Ю.Тюлін, С.Єрмолинський.
  Кіностудія ім.О.Довженка у 1967 році – „Вечір напередодні Івана Купала”, режисер Юрій Іллєнко. Читати...
Теги статті: туризм  кіномистецтво  

WayBe

29 листопада 2011, 15:51 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Канівська дитяча школа мистецтв

Навчання

 • Оголошує набір учнів на відділення:
  - фортепіано; - баян, акордеон; - бандура; - духові інструменти; - скрипка; - віолончель; - гітара, домра; - образотворче мистецтво. Читати...
Теги статті: школа  мистецтво  діти  

WayBe

9 вересня 2011, 17:45 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Регіональна виставка творів художників-аматорів

Міські новини
 • 17 квітня у Канівському міському будинку культури відбулася регіональна виставка-огляд образотворчого мистецтва художників-аматорів за участю художників Канева та с.Софіївки Черкаського району.
  Канів представляли художники: Володимир Колот, архітектор, начальник відділу архітектури і містобудування Канівської райдержадміністрації; Анатолій Корчака і Олексій Шевченко, працівники Канівського районного будинку культури; Артем Котенко, випускник канівської художньої школи (викладач Людмила Литвин). Софіївські майстри: Микола Кравець, керівник шкільного гуртка народного образотворчого мистецтва; майстри вишивки Г.Ф.Кардаш та М.Ф.Охріменко. Читати...
Теги статті: виставка  мистецтво  

WayBe

19 квітня 2011, 07:40 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

„День відкритих дверей” Канівське училище культури

Канівське училище культури
Теги статті: училище культура мистецтво   

MAGNAT

7 квітня 2011, 13:13 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Тур Ліни Костенко містами України з презентацією нової книги.

Мистецтво
 • 31 січня 2011 року в м.Києві о 19-00 в театрі ім.І.Франка відбудеться Творчий вечір Ліни Костенко в рамках її загальноукраїнського туру містами України з презентацією новогшо  роману "Записки українського самашедшого" Читати...
Теги статті: Ліні Костенко   мистецтво   громадянське суспільство  

iakiv

31 січня 2011, 19:00 Коментарів: 12  Голосів: 4 0

Мистецькі барви „Фарботонів” – знову у Каневі

Мистецтво
 • „Фарботони” в українській культурі – явище унікальне. Це справді вагома музична подія за участю справжніх грандів вітчизняного (і не тільки) музичного мистецтва. І навряд чи існує в Україні інший проект, який дарує найвишуканіше мистецтво мешканцям районного центру. Так, Канів всього лиш (на превеликий жаль!) пересічний районний центр. При всій своїй історичній значимості місто залишається в економічному плані глибоко депресивною територією, що не додає йому привабливості  в очах організаторів гастрольних турів більш-менш пристойних виконавців, не кажучи вже про «перші величини». Тому дванадцять років тому ініціативу  Івана Тараненка з організації концертів провідних музикантів і знаних колективів в Каневі називали не інакше як авантюрою. Але саме „Фарботони” стали найбільш стабільним з українських фестивалів. 25 листопада цього року дітище канівчанина за народженням композитора, виконавця і педагога, секретаря Правління Національної Спілки композиторів України Івана Тараненка - Міжнародний фестиваль академічної та сучасної музики „Фарботони” розпочав друге десятиліття свого життя. Читати...
Теги статті: Фарботони  мистецтво  фестиваль  

WayBe

30 листопада 2010, 12:40 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Відкриття персональної виставки Валерія Франчука

Цікавинка
 • У Каневі відкрилась виставка відомого художника Валерія Франчука (музей народно-декоративного мистецтва)
  Вхід вільний. Читати...
Теги статті: виставка художника Франчук україна канів мистецтво музей митці Тарасова Гора  

JIeXa

3 червня 2010, 21:02 Коментарів: 4  Голосів: 3 0

Черкаси кохатимуться у камінні

Регіональні новини

 • У Черкасах розпочав свою роботу другий міський фестиваль кам’яних фігур «Живий камінь-2009». Чотирнадцять скульпторів із усієї України, Вірменії та Польщі упродовж трьох тижнів висікатимуть з білого піщанику фігури на тему «Історія однієї любові». Найкращий митець, якого оберуть відвідувачі спільно із фаховим журі, отримає призи від організаторів фестивалю – мерії міста, передає "Провінція".

  Цього разу до вже відомих з минулих фестивалів скульпторів – Володимира Толстопятова, Івана Фізера, Анатолія Алексєєва, Владислава Демйона, Андрія Дацька та інших приєдналися гості з Вірменії та Польщі. Так, єреванці Гор Давтян та Арман Арутюнян продемонструють своє бачення любові у скульптурах під назвами «Зустріч любові» (Гор Давтян) та «Муза» (Арман Арутюнян). Єдина жінка-учасниця фестивалю Анна Расінська з Польщі створить фігуру під назвою «Простої любові не буває».
  Читати...
Теги статті: мистецтво  Толстопятов  Живий камінь  

WayBe

5 серпня 2009, 09:04 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Виставка картин

Виставка

 • Виставка-продаж картин молодих художниць, студенток НТУУ КПІ ВПІ

  Бібліотека-музей ім.Гайдара Читати...
Теги статті: виставка  мистецтво  

WayBe

16 травня 2009, 14:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Куди подіти олігархів

Хіба ревуть воли, як ясла повні

Напередодні

Тухлые яйца в АТБ

Хто куди, а ми... в Європу !? На дверях!

У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років

ПОДЯКА

Канівське бюро правової допомоги інформує: "Договір оренди квартири: поради для орендаря"

Міський голова зустрівся із волонтеркою з американського міста-побратима

Вперше на Канівщині відгримів тракторний фестиваль

Популярні за тиждень:

Марш рівності? [6]

Чекаємо вас зі своїми ідеями на Громадському форумі [4]

EX-PRODIGY LEEROY THORNHILL ПРИЇДЕ ДО КАНЕВА, ЩОБ ДОБУДУВАТИ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЦЕНТР [4]

У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років [3]

Тухлые яйца в АТБ [2]

Вперше на Канівщині відгримів тракторний фестиваль [1]

Міський голова зустрівся із волонтеркою з американського міста-побратима [0]

Канівське бюро правової допомоги інформує: "Договір оренди квартири: поради для орендаря" [0]

ПОДЯКА [0]

Хто куди, а ми... в Європу !? На дверях! [0]

Про що зараз спілкуються:

luka
Більш того , - усі ці заборони призведуть до того , що ще меньше молодих людей буде сприймати Канів - своїм домом. Тобто , - сприяти відтоку молоді з міста. І алкоголь тут ні до чого.
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

luka
Не провокувати деградацію населення нашого міста - це мається на увазі позачергові вибори ?! Бо більшого провокатора за для деградації населення нашого міста - ніж сучасні місцеві чиновники та деп.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

Oleksandr123
Я вважаю що необхідно заборонити продаж спиртних напоів в вечірній час у Каневі тим самим не провокувати молодь до порушення порядку та спокою у місті. Краще вирішити питання про місця для культурн.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

STRET-HOME
ага, сказали докажите что это наш товр
Тухлые яйца в АТБ [2]

luka
То, як там справи ?! Космо-порта, як я зрозумів, не буде ! То, може, міський пляж буде ?! Поки ви там засідаєте разом з Ренькасом та Святеликом - діти вже не перший рік тонуть. Активіст.. [весь]
Діалог заради майбутнього Канева! Приходь і дій! [25]

luka
10 липня 2017 року - прес конференція Ренькаса. 37 хвилина 10 секунда відео - Святелик розповідає не про Юлю Тимошенко, а про місцеву муніципальну варту, та каже - вона працює та утримується з.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

Micaella
Про какие утраты идет речь когда пьяная молодежь портит городское имущество, мусорит и шумит! невозможно подойти с детьми к фонтану чтоб присесть культурно потому что противно от того что вокруг не.. [весь]
У Каневі хочуть заборонити продаж алкоголю вночі [9]

kobzar
покажіть хоть одну споруду в каневі якою можуть пишатися канівчани що побудував ренькас
кобзар [30]

WayBe
Спасибо, не нужно меня кормить! :) С такими вещами стоит таки ж обращаться к руководству АТБ, тем более что у них есть горячая линия, в зале маркета часто это звучит.
Тухлые яйца в АТБ [2]

WayBe
"Рятувальники зазначили, що місцеві жителі, які відпочивали на річці неподалік, побачили речі дітей на березі і здійняли тривогу. На місці події відразу були організовані пошукові роботи за участю.. [весь]
У Каневі на “дитячому пляжі” потонуло двоє братів 13 і 11 років [3]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2018 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"