kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "мистецтво"

Веризм по-киевски: сюрреалистические коллажи Алексея Кондакова

З блогів
 •      Ти ба, як воно все повертається!
       Якщо новини ще можна дивитися (але краще заткнути вуха; а коли не закрив, то потім собі самому краще закрити рота, щоб ваші ідіоматичні висловлювання когось поряд не образили), то на ціни взагалі людям зі слабким гаманцем краще не зиркати.
       І те, те що раніше було тільки в фільмах жахів, катастроф, зараз прямо за твоїми дверима, які тобі з екрану ТБ радять краще зайвий раз не відчиняти.
       Якщо реальній сюрреалістичний світ (мы рождены, чтоб Кафку сделать былью!) починає набридати, то самий час починати лікуватися!
       Тому зараз відволікаємося і приймаємо мистецькі сюрреалістичні пігулки.
       Не поспішайте, приймайте поступово, повільно, із задоволенням - вистачить всім!
  Читати...
Теги статті: #   Україна  світ   АТО   ООС   війна   диктатура   влада   Росія   мистецтво  

Анті-гоблін

18 січня 2021, 23:54 Коментарів: 2  Голосів: 2 0

Культурна децентралізація. Чому мистецькі проєкти "тікають" зі столиці?

Мистецтво
 • Відразу дві мистецькі події відбулися днями у вітчизняному просторі. І обидві — не в Києві. Це презентація проєкту "Геотексти" художниці Анни Миронової в арт-галереї об’єднання "ЧервонеЧорне" в Каневі та відкриття першого в Україні публічного парку сучасної скульптури PARK3020 на Львівщині. Українське мистецтво все більше надає перевагу провінції, виникаючи не в столиці. Чому так відбувається та яка перспектива нових мистецьких "резиденцій", обговорювали в ефірі Українського радіо. Читати...
Теги статті: мистецтво   Геотексти  

WayBe

17 вересня 2020, 11:00 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Влада Ралко: «Цінності не можуть бути окреслені раз і назавжди»

З блогів
 • Художники Влада Ралко та Володимир Будніков беруть участь у канівській арт-резиденції «ЧервонеЧорне» вже шостий рік поспіль. Над першими проєктами на резиденції (трирічний цикл «Три кроки»: «Прихисток поета», «Укриття» та «Лінія розмежування») Ралко та Будніков працювали разом, тоді як надалі вже вибудовували діалог у рамках спільно визначених тем. Так з’явилися серії «Питання до видимого» і «Політ» Володимира Буднікова та «Резерв» і «Привид свободи» Влади Ралко у позаминулому й минулому роках відповідно. 
  Цього літа в резиденції «ЧервонеЧорне» художники почали реалізовувати проєкт під назвою «Цінні речі». Ми зустрілися з Владою Ралко, щоб поговорити про теперішні пошуки та майбутні роботи.
  Читати...
Теги статті: мистецтво   Ралко   виставка  

WayBe

31 липня 2019, 12:40 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Творча зустріч з художником, прозаїком і поетом, педагогом Анатолієм Горовим та членами Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум».

Мистецтво
 • 10 листопада у науково-дослідному відділі «Літературна Канівщина» Шевченківського національного заповідника відбулася творча зустріч з художником, прозаїком і поетом, педагогом Анатолієм Горовим та членами Всеукраїнської творчої спілки «Літературний форум» Романом Кухаруком та Вірою Свистун.

  Зустріч розпочалася з відкриття персональної виставки Анатолія Горового «Відлуння поезії». Таку назву виставка отримала не випадково, адже дійсно картини художника перегукуються з його поезією. У них болісний пошук сенсу життя людини, історії держави, законів Всесвіту. Читати...
Теги статті: мистецтво  Горовий  зустріч  

WayBe

14 листопада 2017, 12:52 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Пісня біля моря

Мистецтво
 • Три дні, з 11-го по 13-те серпня в місті Чорноморськ Одеської області проходив ХІ Всеукраїнський фестиваль української народної пісні «Серпневий заспів – 2017».  35 колективів з усієї України, а це понад 800 учасників,  з’їхалися в це чудове приморське місто. Перед початком фестивалю відбувся парад творчих колективів-учасниць. Перед жителями і гостями міста урочисто пройшли колективи з різних областей нашої країни.

  Черкаську область представляли чотири хорові колективи, один з яких –  народний аматорський колектив «Кобзарева криниця»  Канівського районного будинку культури (керівник Мар’яна Сторчоус, акомпаніатори В’ячеслав Галаган та Олександр Павленко). Читати...
Теги статті: мистецтво  фестиваль  

WayBe

30 серпня 2017, 09:49 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

Презентація Всеукраїнського мистецького проекту «Земля із небом гомонить» за участі Анатолія Марчука

Мистецтво

 • 19 травня 2017 року о 15-00 у виставковому залі музею Тараса Шевченка  на Тарасовій горі відбудеться  презентація  Всеукраїнського мистецького проекту  «Земля із небом гомонить» за участі  автора, члена Національної  спілки художників України,  Заслуженого художника України  Анатолія Марчука (м. Київ) Читати...
Теги статті: презентація  мистецтво  

WayBe

16 травня 2017, 20:54 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Шкільна дискотека!

З блогів
Теги статті: Спорт Мистецтво і туризм!  

Павлюк Юрій

17 лютого 2017, 18:00 Коментарів: 4  Голосів: 0 1

В Каневі відкрилась виставка Івана Кугна

Влада
 • З початку червня в відділі «Народне  декоративнее  мистецтво Канівщини» при Шевченківському  національному  заповіднику діє персональна фотовиставка нашого талановитого земляка, який народився і довгий час проживав в нашому місті,  Івана Кугна.

  Мета виставки - шляхом мистецтва фотографії спонукати глядачів до осмислення основних найпрекрасніших духовних категорій життя, осягнення мети існування людини на землі та популяризація творчості митців краю серед жителів міста.
  Зауважимо, що це вже четверта виставка, яку представив майстер на суд глядачів міста Канева, частина робіт якого знаходиться в постійно діючій експозиції музею.


  На творчу зустріч з фотохудожником  та відкриття  його  персональної виставки  завітали поціновувачі мистецтва, серед яких були і друзі автора з Києва – кореспондент  газети «Природа і суспільство» Павло Філь, журналіст Микола Цвірко, менеджер підприємства «Еко-Інформ» Віктор Поденко, художник-професіонал, член Національної спілки художників України, викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Любов Міненко, Заслужений діяч культури України Галина Морозова, художниця Марина Морозова, поет та художник Микола Жук, майстер народної творчості Віктор Краєвий та працівники музеїв, дружина, донька фотохудожника, викладачі зі студентами коледжу культури і мистецтв.

  Протягом заходу присутні насолоджувались мистецтвом під музичний супровід дуету міського будинку культури Лесі Степаненко та Таміли Гончаренко (керівник  Леся Степаненко, звукорежисер Сергій Копилов).
                       Прес-центр міськвиконкому
  за інформацією директора Костянецького БК Галини  Заболотної  Читати...
Теги статті: мистецтво  

kanivrada5

14 червня 2016, 16:11 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Відкриття виставки художника Анатолія Леонтьєва

Влада
 • Цього четверга в музеї народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника відбулась знаменна мистецька подія. А саме, відкриття персональної виставки людини з неординарним мисленням художника Анатолія Леонтьєва.

  В його роботах присутнє абстрактне мислення, сюжет яких являють собою власне світосприйняття людської сутності, Всесвіту та природи буття.


  Привітати художника, гарну людину, друга прийшла велика аудиторія друзів, колег, науковців, студентів та підприємців. Які поринули в атмосферу насолоди витворами митця.


  Роботи художника були представлені в багатьох мистецьких виставках, частина з яких придбана та знаходиться в приватних колекціях України, Росії, Франції, США, Хорватії.
  Зі слів Анатолія Олексійовича, це лише початок його творчої кар’єри художника, адже він активно творить у масляному живопису, іконопису, комп’ютерній та книжній графіці.
  Тож бажаємо натхнення, ідей для створення нових витворів мистецтва.
  Нагадаємо, виставка діятиме протягом травня 2016 року в Музеї народного декоративного мистецтва Шевченківського національного заповідника.
   Прес-центр виконавчого комітету Канівської міської влади
  Фото: фотокореспондент редакції «Дніпрова зірка» Євген Степаненко,
  сайт - http://kanos.com.ua/
  Джерело: сайт Канівської міської ради

  Читати...
Теги статті: мистецтво  

kanivrada5

13 травня 2016, 13:10 Коментарів: 0  Голосів: 1 0

Майстри рукоділля Миронівської ПТФ

Мистецтво
 • 22 травня в канівському Музеї народного декоративного мистецтва відбулося відкриття виставки творів мистецтва, зроблених руками працівників Миронівської птахофабрики.

  Виставковий зал, де представлені твори понад 30 майстрів – працівників Миронівської птахофабрики, вразив усіх присутніх різноманіттям та красою експонатів: картини маслом, аквареллю, олівцем, ціла галерея ікон, вишитих бісером та нитками, рушники, вишиванки, скатертини та безліч інших прикрас, які дивували око. Ікони, вишиті працівницями Миронівської ПТФ, освятив запрошений на подію священик. Читати...
Теги статті: мистецтво  виставка  майстрині  

WayBe

28 травня 2015, 10:02 Коментарів: 6  Голосів: 0 3

А нам таке підсилу?

З блогів
 • З 1 по 7 травня у селі Бобриця, що на Київщині, проходитиме Міжнародний арт-фестиваль вуличного соціального мистецтва "ТомСойєрФест", під час якого сільські паркани перетворять на картини. Читати...
Теги статті: мистецтво   арт-фестиваль   Київщина  

Bomba_ukr

30 квітня 2015, 11:58 Коментарів: 6  Голосів: 3 0

Загадки вічного Трахтемирова

Мистецтво
 • Заасфальтувавшись, заховавшись у бетонні стіни, ми досить часто не помічаємо того, що довкола нас. Відкрити канівцям неповторність рідного краю вирішив журналіст, колишній кореспондент "Дніпрової Зірки", а нині працівник київської газети "Природа і суспільство" Іван Кугно
  Сам чоловік називає себе просто - "бродячий фотограф", адже всі знімки здобуває під час вилазок на природу. Мандрує І.Кугно передовсім канівськими місцями. Щойно випадуть вільні дні, він полишає столицю і вирушає до Канева. Цього разу під приціл його фотокамери потрапив Трахтемирів - таємнича місцина на канівській землі, оповита містичними легендами. Своїми творчими роботами автор немов хоче нагадати канівцям про це дещо забуте людьми місце.
  Із останніх мандрів було обрано 34 світлини, які й представив фотограф у суботу, 17 серпня ц.р., на відкритті персональної виставки "Територія Т: земля і небо Трахтемирова" у Канівському музеї народного декоративного мистецтва, яка відбулася за підтримки Всеукраїнської екологічної газети "Природа і суспільство". Читати...
Теги статті: мистецтво  виставка  Кугно  

WayBe

23 серпня 2013, 17:52 Коментарів: 2  Голосів: 2 0

Канів «штурмував» фестиваль «Штурм»

Мистецтво
 • З 26 по 29 березня 2012 року у м.Черкаси проходив III Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості “Штурм».
  Участь у фестивалі взяли участь діти та молодь з нашого регіону, Києва, Івано-Франківська, Донецької, Полтавської, Кіровоградської та Львівської областей.
  Конкурсанти представляли по одному твору в чотирьох номінаціях: інструментальний, вокальний, хореографічний та оригінальний жанри.
  Переможців визначало авторитетне журі,  до складу якого увійшли заслужена артистка України Ольга Юнакова, викладач естрадного вокалу столичної Академії кіномистецтв Наталія Шилова, головний балетмейстер академічного обласного українського музично-драматичного театру Володимир Татарінов, директор київської студії знаменитого шоу-балету «TODES» Андріс Капіньш, організатор благодійного міжнародного фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії» Андрій Павленко та інші. Читати...
Теги статті: Штурм  мистецтво  фестиваль  

WayBe

12 квітня 2012, 10:44 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Канівщина у кіномистецтві

Туризм
 • Автомобільний маршрут: Канів – Бучак – Прохорівна – Ліпляве – Степанці – Таганча – Яблунів – Пекарі - Канів
  Бучак
  Кіностудія „Мосфільм” влітку 1957 року в районі сіл Селище та Бучак знімає кінофільм „Поема про море” за сценарієм Олександра Довженка; головний режисер – народна артистка СРСР Юлія Сонцева, нагороджена премією Канського кінофестивалю.
  На початку 1960-х – фільм „Дорога йде поруч”, режисер Ю.Лисенко. У 1962 – „Капронові сітки”, автори сценарію Ю.Тюлін, С.Єрмолинський.
  Кіностудія ім.О.Довженка у 1967 році – „Вечір напередодні Івана Купала”, режисер Юрій Іллєнко. Читати...
Теги статті: туризм  кіномистецтво  

WayBe

29 листопада 2011, 15:51 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Канівська дитяча школа мистецтв

Навчання

 • Оголошує набір учнів на відділення:
  - фортепіано; - баян, акордеон; - бандура; - духові інструменти; - скрипка; - віолончель; - гітара, домра; - образотворче мистецтво. Читати...
Теги статті: школа  мистецтво  діти  

WayBe

9 вересня 2011, 17:45 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Регіональна виставка творів художників-аматорів

Міські новини
 • 17 квітня у Канівському міському будинку культури відбулася регіональна виставка-огляд образотворчого мистецтва художників-аматорів за участю художників Канева та с.Софіївки Черкаського району.
  Канів представляли художники: Володимир Колот, архітектор, начальник відділу архітектури і містобудування Канівської райдержадміністрації; Анатолій Корчака і Олексій Шевченко, працівники Канівського районного будинку культури; Артем Котенко, випускник канівської художньої школи (викладач Людмила Литвин). Софіївські майстри: Микола Кравець, керівник шкільного гуртка народного образотворчого мистецтва; майстри вишивки Г.Ф.Кардаш та М.Ф.Охріменко. Читати...
Теги статті: виставка  мистецтво  

WayBe

19 квітня 2011, 07:40 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

„День відкритих дверей” Канівське училище культури

Канівське училище культури
Теги статті: училище культура мистецтво   

MAGNAT

7 квітня 2011, 13:13 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Тур Ліни Костенко містами України з презентацією нової книги.

Мистецтво
 • 31 січня 2011 року в м.Києві о 19-00 в театрі ім.І.Франка відбудеться Творчий вечір Ліни Костенко в рамках її загальноукраїнського туру містами України з презентацією новогшо  роману "Записки українського самашедшого" Читати...
Теги статті: Ліні Костенко   мистецтво   громадянське суспільство  

iakiv

31 січня 2011, 19:00 Коментарів: 12  Голосів: 4 0

Мистецькі барви „Фарботонів” – знову у Каневі

Мистецтво
 • „Фарботони” в українській культурі – явище унікальне. Це справді вагома музична подія за участю справжніх грандів вітчизняного (і не тільки) музичного мистецтва. І навряд чи існує в Україні інший проект, який дарує найвишуканіше мистецтво мешканцям районного центру. Так, Канів всього лиш (на превеликий жаль!) пересічний районний центр. При всій своїй історичній значимості місто залишається в економічному плані глибоко депресивною територією, що не додає йому привабливості  в очах організаторів гастрольних турів більш-менш пристойних виконавців, не кажучи вже про «перші величини». Тому дванадцять років тому ініціативу  Івана Тараненка з організації концертів провідних музикантів і знаних колективів в Каневі називали не інакше як авантюрою. Але саме „Фарботони” стали найбільш стабільним з українських фестивалів. 25 листопада цього року дітище канівчанина за народженням композитора, виконавця і педагога, секретаря Правління Національної Спілки композиторів України Івана Тараненка - Міжнародний фестиваль академічної та сучасної музики „Фарботони” розпочав друге десятиліття свого життя. Читати...
Теги статті: Фарботони  мистецтво  фестиваль  

WayBe

30 листопада 2010, 12:40 Коментарів: 0  Голосів: 2 0

Відкриття персональної виставки Валерія Франчука

Цікавинка
 • У Каневі відкрилась виставка відомого художника Валерія Франчука (музей народно-декоративного мистецтва)
  Вхід вільний. Читати...
Теги статті: виставка художника Франчук україна канів мистецтво музей митці Тарасова Гора  

JIeXa

3 червня 2010, 21:02 Коментарів: 4  Голосів: 3 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

День народження Тараса Шевченка: найбільш маловідомі факти про Кобзаря

Любові Яківні Дорофеєвій

Реакція канівської влади на проблеми жителів вулиці Підстінок

Дороги

Міська рада наважилася здійснити запозичення в розмірі 1,5 млн.євро для реконструкції очисних споруд

Толерантність проти сучасної медицини. Який вибір зробить Україна?

По вулиці Героїв Небесної Сотні в Каневі утворюється провалля

З’ясувалося, що планує влада на Черкащині до Шевченківських днів

пенсія

Команда дзюдоїстів Канівського спортивного клубу «ІВАЗАР» виборола 12 нагород на чемпіонаті області

Популярні за тиждень:

Реакція канівської влади на проблеми жителів вулиці Підстінок [1]

Толерантність проти сучасної медицини. Який вибір зробить Україна? [0]

Міська рада наважилася здійснити запозичення в розмірі 1,5 млн.євро для реконструкції очисних споруд [0]

Дороги [0]

Любові Яківні Дорофеєвій [0]

День народження Тараса Шевченка: найбільш маловідомі факти про Кобзаря [0]

Про що зараз спілкуються:

Viktor47
Несколько дней работала нормально..Теперь опять зависла
Трансляцію веб-камери осучаснено [8]

PEOPLE
Відео - театр однієї ведучої.....а де ж матеріали , як люди говорять, чи проблема ввід однієї особи - ведучої
Реакція канівської влади на проблеми жителів вулиці Підстінок [1]

slavikf
klimenkoviktor725, ваш текст боляче читати навіть після перереєстрації та без капсу
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

klimenkoviktor725
Ну вже досить переливати з пустого в порожьне,, задрочили всих ,,кури безмозгли,, держава пропада а ви сук...и гризетесь за корито 30 рокив ,, гав та гав ,,вси ми укра.. [весь]
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

P.S.
Хто не зрозумів, то річ йде про місцевих так званих інтелектуалів, та по сумісництву - місцевих так званих націоналістів - любителів кіно імені Ілєнко та головних кришувателів канівської феодал.. [весь]
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

P.S.
У місті Канів розпорядник буджета та головний підписант щодо усіх важливих документів - головний любитель Дніпрових садів - Ренькас. Ренькас - це саме той персонаж, який у 2012 році, за усіма озн.. [весь]
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

P.S.
Ще у Каневі кроти є - може вони підкопи роблять ?! *** Місцеві казкові персонажі як Скорина, Гамалій, Ренькас та далі по списку - десятки років ПАРАЗИТУВАЛИ на тлі міста Канів з виглядом озна.. [весь]
По вулиці Героїв Небесної Сотні в Каневі утворюється провалля [4]

ks09822
Дорога,швидше за все,провалюється не в якісь міфічнв підземні ходи,а в самі звичайні промоїни,які виникають,в тому числі,і від безконтрольного користування населенням септиками,або,по простому-сті.. [весь]
По вулиці Героїв Небесної Сотні в Каневі утворюється провалля [4]

rod
"Німці хотіли його використати для організації залучення українських патріотів на свою сторону" - якби він не хотів, то не співпрацював. Він свідомо пішов на співпрацю. "Для цього тримали його в .. [весь]
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

rod
У Львову вул Івана Сурко 300 м, вигля як вулиці Костянця, вул Степана Бандери 1,26 км (переіменували з вул. Миру) - навідь по протяжності видно як шанують.
Новини дня в Черкасах: ОПЗЖ - заборонити. Колаборантів - під суд. Вулицям - імена героїв. [16]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Березень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"