27-вересня, у 45-у річниці від Дня народження українця, націоналіста, свободівця, кіборга, депутата Черкаської обласної ради Анатолія Чупилки, який захищаючи Україну віддав своє життя 20 січня 2015 року у Донецькому аеропорту, було оголошено п’ятоголауреата премії Анатолія Чупилки «Кращому захисникові інтересів канівців». Читати...
Є в сучасній науці "Маркетинг" поняття «Соціальний ефект»: це коли людина отримує за свою працю не матеріальну винагороду, наприклад, заробітну плату, а моральну винагороду, позитивне відчуття від зробленого .
11 жовтня у конференц-залі музею Т. Г. Шевченка відбулося засідання круглого столу «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення», присвячене Дню захисника України та 100-річчю Української революції 1917-1921 рр.
У засіданні круглого столу взяли участь науковці, волонтери, ветерани АТО, військовий капелан, представники ВО «Свобода», вчителі, бібліотекарі, старшокласники канівських шкіл.
Учасники засідання вшанували пам'ять великого Кобзаря, поклавши квіти на його могилу. Зі словами вітання звернувся до присутніх перший заступник генерального директора Шевченківського національного заповідника Ігор Ліховий, підкресливши значення Тарасової гори у духовному житті українського народу. Читати...
Запрошуємо Вас взяти участь в заходах з
Відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України
які відбудуться 13-14 жовтня 2016 року.
13.10.2016
о 10.00 - урочисте вітання працівників Канівського об’єднаного міського військового комісаріату;
о 15.00 – урочистості та показ документального фільму « Добровольці Божої Чоти» (міський будинок культури).
14.10.2016
о 10.00 - мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Івану Підкові. Покладання до меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, могил А.Петрушенка, А.Чупилки, О. Перцева – загиблих воїнів АТО на Сході України;
Шановні канівці та гості міста!
Запрошуємо Вас взяти участь в заходах з відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника України, які відбудуться 13-14 жовтня 2015 року.
13.10.2015
о 14.00 - патріотична спортивно-пізнавальна програма «Козацькому роду нема переводу» на набережній Дніпра;
14.10.2015
о 8.00 - урочисте вітання працівників Канівського об’єднаного міськрайонного військового комісаріату;
о 9.00 - покладання квітів до меморіалу Слави, пам’ятного знаку Героям Небесної сотні, могил А.Петрушенка, А.Чупилки, О. Перцева – загиблих воїнів АТО на Сході України;
о 10.30 - мітинг та покладання квітів до пам’ятного знаку Івану Підкові;
о 12.00 - виставка дитячих малюнків, урочистості (нагородження та відзначення учасників АТО, волонтерів) під час святкового концерту за участі міських та районних творчих колективів в Міському будинку культури.
Оргкомітет Читати...
1. Засновник премії: Канівська міська організація ВО «Свобода».
2.Мета заснування премії:
- вшанування пам’яті канівця, члена ВО “Свобода”, депутата обласної ради, безкорисливого захисника інтересів канівців Анатолія Михайловича Чупилки;
- стимулювання пробудження і поширення громадської активності;
- відзначення найактивніших людей в захисті законних прав та інтересів своєї громади — послідовників нашого героя, світлої пам'яті Анатолія Чупилки.
3. Час вручення: щорічно 27 вересня у День народження А. Чупилки. Читати...
6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з'явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».
Зазвичай, у цей день всіх солдатів строкової та контрактної служби, а також офіцерський склад вітає президент країни та міністр оборони.
Формально українська армія була заснована в 1991 році — після розпаду Радянського Союзу. Протягом двох десятиліть велося постійне реформування армії країни, оскільки Збройні Сили України завжди прагнули до інтеграції в європейське демократичне співтовариство та військово-політичний блок НАТО.
На жаль, на протязі всіх років незалежності в Україні Збройні Сили фінансувалися та розвивалися по залишковому принципу, а поправді кажучи, руйнувалися та розкрадалися. Таким чином, бездарним керівництвом держави ігнорувався споконвічний принцип "Хочеш жити в мирі - готуйся до війни". На початку 90-х років керівництво країни зі злочинною безвідповідальністю обміняло третє в світі ядерне озброєння на фейкові гарантії безпеки від перших світових держав, котрі, на жаль, не варті того паперу на якому вони були написані. За двадцять з лишком років одна з найбільших армій світу перетворилася на небоєздатну структуру потрібну тільки для красивого марширування на військових парадах перед першими особами країни один раз на рік. На момент розпаду Радянського Союзу в Україні базувалося одне з найбільших військових угрупувань в європі та світі, воно поступалося лише американській, китайській та москальській армії. Маючи унікальний військово-промисловий комплекс (ВПК), який спроможний переозброїти військо сучасними видами озброєння, керівництво держави не тільки не оновило матеріально-технічний склад, а й розпродало за кордон та розікрало те, що було створено за часи СРСР. Всі реформи в армії України були спрямовані на скорочення чисельності частин та обрізання бюджету. Особливо згубним для війська була діяльність президента Віктора Януковича. Саме за його часів до керівництва збройними силами були допущені агенти Московії - міністри Дмитро Саламатін таПавло Лєбєдєв (2012-2014).
Президент України П.О.Порошенко з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості 14 жовтня 2014 року підписав Указ № 806/2014, яким в Україні встановлено свято — День захисника України, що відзначатиметься щорічно 14 жовтня. (Цим же актом було скасовано Указ Президента України від 23 лютого 1999 року №202, яким встановлювався День захисника Вітчизни).
14 жовтня є особливим днем для українців, він поєднав у собі три значущих підстави вважати його святковим: релігійну, державну, ідеологічну. Читати...
На сьогодні зареєстровано близько десятка всеукраїнських громадських організацій українського козацтва та більш ніж п'ятсот обласних, районних, міських і сільських козацьких утворень. Серед них: «Українське козацтво» (1991), «Спілка козацьких організацій України» (1999), «Козацтво України» (2001), «Об'єднане козацтво України» (2003) та ін. На сьогодні у своїх лавах вони нараховують майже 200 тисяч осіб.З 1991 р. постійно організовуються кінні походи «Козацькими шляхами», з 1992 р.- зарубіжні походи козацької чайки «Свята Покрова» до берегів Франції та Англії, з 1996 р. у Києві щорічно проводиться фестиваль-турнір бойових мистецтв «Козацька слава», з 1999 р. у Запоріжжі проходить щорічний фестиваль національних видів єдиноборств, а у Дніпропетровську — всеукраїнський чемпіонат козацького морського багатоборства. Періодично стартує регата пам'яті Сірка за маршрутом Київ-Запоріжжя-Босфор. У 2001 р. створено Всеукраїнську федерацію козацького двобою та Міжнародну федерацію бойового гопака. Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]