Ініціативна група, яка ставить собі за мету «деокупацію» канівської топоніміки, звернулася до міського голови Канева Ігоря Ренькаса із пропозиціями щодо внесення змін у назви вулиць та інших топонімічних об’єктів громади.
Про це у фейсбуці повідомив представник ініціативної групи Юрій Гамалій. Читати...
Продаю будинок в місті Канів. Будинок розташований на 5 сотках землі, цегляний, поштукатурений "шубою", пластикові вікна, житловий стан, 4 кімнати,кухня,суміжний санвузол, веранда. На подвір"ї господарчі споруди та фруктові дерева.Будинок знаходиться на вулиці Маяковського,поряд продуктовий магазин, кінцева зупинка автобуса № 4. До зупинки "Управління Дніпробуду" 5-7 хв. ходьби. Ціна 25000 дол. США. Запитання по т.0507229083 Марина Читати...
Продається земельна ділянка в Черкаський області, м.Канів, провул. Грицика.
Загальна площа - 7,1 сотки. Ділянка призначена для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка). Всі комунікації проведені.
13 січня виповнюється 125 років з дня народження Гарячого Павла Павловича. Він наш земляк, народився у селі Буда-Горобіївська. У 1911 закінчив чотирикласну Канівську міську школу.
Під час Першої світової війни служив у 1-й мортирній запасній батареї. 1 жовтня 1916 року закінчив 3-тю Київську школу прапорщиків. Наприкінці 1917-го Гарячого направили до Проскурівського кордонного полку.
З січня 1918 служить сотником 1-ї сотні 1-го Гайдамацького кінного партизанського куреня імені отамана Яна Кармелюка, сформованого Юрієм Ківерчуком і поручником Миколаєнком у Кам'янці-Подільському та його околицях.
18 листопада 1919 був серйозно побитий більшовиками та з великими труднощами врятувався. Після лікування в грудні 1919 Павла Гарячого було інтерновано. Спершу він перебував у Луцьку, потім у таборах Щипйорно і Ланцута. Читати...
У Каневі з’явилася вулиця – Канівська. Відповідне рішення ухвалили депутати в ході останнього засідання сесії Канівської міської ради 30 листопада.
Цьому 4 листопада передували громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської.
Голова організаційного комітету щодо перейменування та впорядкування назв вулиць, провулків, майданів та скверів у м.Канів, заступник міського голови Наталія Матінова ознайомила присутніх, що відповідно до закону про декомунізацію та переліку Інституту національної пам’яті вулиця Піонерська підлягає перейменуванню. Оргкомітет запропонував перейменувати Піонерську на вулицю Якова Шаха (Яків Шах – український гетьман, який вніс свій вклад в розвиток козацтва), оскільки частина цієї вулиці вже носить таку назву, але було допущено помилку і записано не Шаха, а не Жаха. Відтак, одним рішенням було б виправлено і цю помилку. Читати...
За інформацією міськради Канева, 4 листопада в залі засідань будинку рад відбулися громадські слухання з приводу перейменування вулиці Піонерської.Взяти участь у заході прийшло близько 30 канівців – насамперед жителі цієї вулиці. Читати...
Розпорядженням Канівського міського голови від 17.10.2017 №510-р «Про проведення громадських слухань» 4 листопада 2017 року оголошено громадські слухання з розгляду питання «Про перейменування вулиці Піонерської в місті Канів». Читати...
Звертаємо Вашу увагу, що рішенням Канівської міської ради від 01.04.2014 № 15-74 було перейменовано частину вулиці Леніна (з № 1 по № 25, з №2 по № 66) на вулицю Героїв Небесної Сотні.
Ставимо Вас до відома, що будь-яка зміна адреси, зокрема назва вулиці, веде зміну правоустановчих документів на об’єкти нерухомого майна.
Просимо Вас звернутись в управління містобудування та архітектури для отримання довідки про зміну поштової адреси.
Після отримання довідки, за бажанням, можете звернутися в Бюро технічної інвентаризації та паспортний стіл для відповідних відміток в документах. Читати...
Мешканці тільки що перейменованої вулиці Небесної сотні, вулиці Підмосковки та члени міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» зустріли минулу суботу біля річки Дунаєць. Саме звідси, від річки Дунаєць, і бере тепер початок стара-нова вулиця.
Купи різного непотрібу заполонили берег колись чистої річечки. Що вже говорити про чагарники, кущі та сухе гілля. Тож озброївшись граблями, лопатами, сокирами та іншим інвентарем добровольці за кілька годин роботи привели прилеглу територію в більш-менш пристойний вигляд. В ході роботи було зібрано 28 лантухів пластикових та скляних пляшок, бляшаних коробок, поліетиленових пакетів. Не чекаючи поки гори відходів вивезуть працівники КП «Місто», учасники суботника вивезли усе самостійно. Тож вербну неділю Дунаєць, вулиця Небесної сотні і її мешканці зустрічали прибраними і вільними від сміття. Прикро тільки, що все те не випадково опинилося на березі Дунайця. То справа рук нерадивих господарів, які навідріз відмовляються укладати договори на вивезення побутових відходів з КП «Місто». Читати...
У місті Канів Черкаської області цього тижня на засіданні сесії Канівської міськради депутати ухвалили рішення про перейменування вулиці Леніна на вулицю Героїв Небесної Сотні. Депутати розглянули звернення жителів міста щодо перейменування вулиці. Під час обговорення надійшла пропозиція перейменувати не всю вулицю Леніна, яка є найдовшою вулицею у Каневі, а лише її частину. Саме цю пропозицію одностайно підтримали присутні на засіданні 26 депутатів Канівської міськради. Читати...
У Каневі (Черкаська область) хочуть назвати вулицю іменем відомого кінорежисера Юрія Іллєнка.
Про це повідомив депутат Канівської міської ради Юрій Гамалій. За його словами, в п’ятницю в селі Прохорівка, неподалік від Канева, відбулося вшанування Ю.Іллєнка. Художник помер два роки тому і похований у цьому селі.
“Канівчани звернулися до мера Канева Віктора Ніколенка та депутатів міськради з проханням віддати належне кінорежисеру і назвати його ім’ям одну з центральних вулиць Канева, адже саме на Канівщині Іллєнко знімав чимало своїх фільмів”, – розповів Гамалій.
Раніше також повідомлялося, що в Івано-Франківську також планували одну з вулиць назвати іменем Юрія Іллєнка. Читати...
На виконання Державної цільової програми по підготовці та проведенню в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи 2012 року з футболу в місті Каневі будується туристичний центр „Авто-Ріка".
Щоб привести в належний стан прилеглу територію біля пасажирського терміналу на розі вулиць 206-ї дивізії, О.Кошового та Г.Дніпра за рахунок коштів місцевого бюджету й інших джерел фінансування буде виконуватися заміна існуючого асфальтного покриття на тротуарну плитку ФЕМ, заміна бордюрного каменю та влаштування малих архітектурних форм.
Згідно з планами, вулиця О.Кошового має бути повністю пішохідною. Канівською ДАІ вже розроблено схему руху автомобільного транспорту з урахуванням пасажирських перевезень, оминаючи вулицю О.Кошового, адже з 29 березня 2011 року проїзд по вулиці закритий, передає Сергій Ткаченко. Читати...
В останній погожий день осені на одній з найстаріших канівських вулиць – Костюківці (нині – Комарова) відбулося свято – День вулиці.
На святкування прийшли кілька десятків канівців, здебільшого люди поважного віку. Власне, на них, старожилів, і був зроблений акцент. Деякі бабусі сиділи на стільцях і дивувалися, що до них вперше за всю історію приїхали одночасно артисти і влада. Читати...
Перейменувати частину вулиці Леніна завдовжки близько 200 метрів на вулицю Шевченка запропонував представник фракції БЮТ у Канівській міській раді Сергій Ткаченко. Більшість депутатів його не підтримала.
Парадокс у тому, що дорога від Успенського собору, де 22 травня 1861 року відспівували Шевченка, до його могили починається з вулиці... Леніна. На будинках висять таблички з іменем вождя пролетаріату, а народ у великому подиві: чому шлях до усипальниці українського Пророка має проходити повз чистилище "вождя"? Тим більше після Указу Президента про заміну символів неіснуючої держави.
На жаль, цього року останнім шляхом Кобзаря тисячі людей також ітимуть спочатку вулицею Леніна. Лише якихось 200 метрів. Цю ситуацію змінити, здавалося б, досить просто. Якби не спротив депутатів-опонентів. Один депутат саме на цьому відрізку вулиці має заклади торгівлі і ресторан, інші свято шанують десятилітні традиції щодо найменування вулиць, дехто відстоює ідейні погляди вождя пролетаріату. Дивною у цьому плані виявилася позиція окремих представників "Нашої України". Їхні аргументи на кшталт "Не треба ламати те, що створили наші батьки і діди" як для демократів видаються дуже нетиповими.
Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКОДжерело: "Прес-Центр" Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]