kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "Черевко"

Бут, Бродский, Душейко? Черевко!?

З блогів
 •  
  Все регионы Украины замерли в преддверии назначения новых губернаторов. Нет смысла надувать щеки и хвастаться последними «самыми достоверными данными». Данные есть у того, кто близок к центру принятия решений– к администрации Януковича.

  На минувшей неделе газета «Дело» обнародовала перечень наиболее вероятных претендентов на губернаторские кресла во всех областях Украины, за исключением трех (в том числе и Черкасской). Читати...
Теги статті: Бут   Бродский   Душейко   Черевко!?  

vasoback

5 березня 2010, 10:02 Коментарів: 1  Голосів: 1 0

Черевко заявив Тимошенко, що за 4 місяці Черкащина виконала бюджет на 106 %

Регіональні новини

 • За січень-квітень 2009-го року до загального фонду бюджету Черкаської області надійшло 378 млн. грн. Це на 30 млн. грн. більше, ніж було мобілізовано за такий період торік. Про це сьогодні під час селекторної наради з Прем’єр-Міністром України стосовно підсумків роботи за чотири місяці 2009 р. повідомив голова ОДА Олександр Черевко. Читати...
Теги статті: бюджет  Черевко  

WayBe

11 травня 2009, 10:59 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Черевко закликав жителів області втілити в життя заповіді Мойдодира

Регіональні новини

 • Голова облдержадміністрації Олександр Черевко ініціює проведення в області місячника благоустрою. Акція стартує у квітні.
  Читати...
Теги статті: місячник благоустрою  Черевко  

WayBe

31 березня 2009, 10:43 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Черевко заявив про те, що БЮТ готує державний переворот

Регіональні новини
 • Із сенсаційою заявою виступив сьогодні губернатор Черкащини Олександр Черевко на терміново зібраній прес-конференції для журналістів. Олександр Володимирович повідомив, що в середу, 10 вересня, за ініціативою центрального керівництва БЮТ масово скликаються сесії обласних та місцевих рад. До рук очільника Черкащини потрапили секретні матеріали, які напередодні були розповсюджені в якості внутріпартійних інструкцій, тобто «темників», для обласного та районних керівників бютівських партійних структур на селекторній нараді, що проводила лідерка БЮТ, прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко.
  «Я вважаю, такі інструкції розповсюджувати злочинно! — заявив губернатор. — Тому я сьогодні зустрівся з силовими структурами, послухав їхню думку про те, що відбувається в області і про що йдеться в цій інструкції. Наприклад, у ній ідеться про те, що обласна та районні державні адміністрації вже почали збирати підписи з вимогою встановлення прямого президентського правління. Я хочу заявити, що це повний абсурд, повна брехня! Жодного рядка та жодного коментаря з цього приводу не було!»
  Текст, про який говорив Олександр Черевко, потрапив і до рук журналістів «Антени». Зокрема, ми відшукали в ньому принаймні кілька позицій, які вказують на те, що БЮТ розповсюдив ні що інше, як інструкцію до фактичного перевороту в країні. Ось кілька цитат із цього документа. Ми повністю зберегли його лексику та орфографію.
  Отже: «Скликаємо Раду (мова йде про обласну або районну – ред. ), якщо в ній немає більшості БЮТ, скільки б людей не прийшло, ви робите заяву і приймаєте будь-якою кількістю людей. Якщо БЮТ у більшості, і не скличеться в триденний термін (до четверга) сесія, розглядати питання про зміну голів такої ганебної ради та недієздатної фракції! І негайно виключати їх з партії і списків кандидатів будь-яких рад!»
  А ось іще одна цитата: «Якщо хтось не виконує ці установки, викликайте в штаб, і щоб їхнього духу в списках не було на майбутні вибори!» «...По одному не ходіть, а командою, по графіку і йдіть в люди». «За кілька днів розпочнеться нова історія, не проспати цей час!».
  Тільки на перший погляд цей документ схожий на збірку гасел для жовтневих свят. Насправді ж це збірка чітких інструкцій щодо отримання бютівцями повного контролю над радами та владними структурами в регіонах.
  Сесія обласної ради призначена на середу. На ній депутати також мають ухвалити звернення до президента України з вимогою повернутися в коаліцію та вибачитися перед БЮТом. Отже, мета гучної піар-акції, що розпочинає БЮТ — подальша дискредитація президента Ющенка та виправдання необхідності коаліції двох протилежних політичних сил — БЮТу та Партії регіонів.
   
  -------------------------------------------------
  Ось повний текст документа (без змін):
   
  Селекторна нарада лідера партії та блоку Ю.В.Тимошенко 7.09.2008 р.
  1. ОДА і РДА вже починають збирати підписи з вимогою встановлення прямого президентського правління, хоча це антиконституційно, немає такої норми і форми правління в Конституції.
  2. Ми зробили помилку, коли проголосували за розширені повноваження Секретаріату Президента.
  3. Національна зрада — СБУ підтвердила, що, нібито, в моїх діях є склад злочину. Це абсурд. Пройдіться по кожному звинуваченню і все поясніть людям.
  4. Україні потрібні нова Конституція і зміни до неї не є антиконституційними, якщо приймаються діючим парламентом.
  5. Наша концепція (все зробити в закритому режимі, без електронних листів, які стають предметом придирок наших опонентів).
  6. Ми готові повернутись до демкоаліції, але без ультиматумів з їхнього боку. Ми не вертаємось, бо ми не виходили з неї.
  7. Дурниця, що те, що ми робимо — це рука Москви. Ющенко, підписавши Універсал, пішов на вимогу промосковських сил в Україні.
  8. Не можна ні в якому разі допустити введення президентського правління, це означає хаос в країні і ні до чого доброго не приведе.
  9. Якщо через 10 днів нічого не зміниться, потрібно йти на дострокові президентські вибори, а Ющенко повинен скласти достроково свої повноваження. Все вирішиться 13 вересня, коли минає термін.
  10. Всі депутати, закріплені за округами, сьогодні виїжджають для роботи в округах. Другої роботи немає, по одному не ходіть, а командою, по графіку і йдіть в люди.
  11. Або переформатування коаліції буде, або дострокові президентські вибори, якщо НУНСи не повернуться.
  12. Буде нормальне інформзабезпечення нашої роботи.
  13. Через день проводити в області прес-конференції, тому що в такий період інформація обновляється щодня. З області — ні ногою!
  14. 3а кілька днів розпочнеться нова історія, не проспати цей час!
  15. Не перекладати відповідальність на Балогу, він — лише інструмент, виконавець. Автор політики — це сам Ющенко.
  16. 3 «Української правди» витягти матеріали необхідні.
  17. Побільше цитат Ющенкових соратників, теперішніх і колишніх, які розкривають його непослідовність.
  18. Скрізь в ток-шоу та передачах брати участь.
  19. Збирати обласний штаб, який працює цілодобово.
  20. Будьте уважні до інформації і заяви керівників ОДА. Якщо лунає неправда, подавайте в суд, ведіть себе рішуче і агресивно.
  21. Визначте всі елітні кола області, творчі, наукові, журналістські, збирайте їх і працюйте денно і нічно окремо з кожним колом.
  22. Зустрічайтеся зі студентами, спілкуйтеся з ними!
  23. Скликати сесії обласних та районних рад, особливо в центральних та західних областях, де є наші голови, там не повинно бути проблеми. Ждіть відмашки!
  24. Скликаймо раду, якщо в ній немає більшості БЮТ, скільки б людей не прийшло, ви робите заяву і приймаєте будь-якою кількістю людей. Якщо БЮТ в більшості, і не скличеться в трьохденний термін (до четверга) сесія, розглядати питання про зміну голів такої ганебної ради та недієздатної фракції! І негайно виключати їх з партії і списків кандидатів в депутати будь-яких рад!
  25. Поступить на ваші електронки політична заява блоку, цю заяву творчо перепрацюйте, щоб не було однотипно, і пустіть в роботу!
  26. Понеділок, вівторок, середа, в четвер вони вже не потрібні. Заяви прямо на Президента, питати, чому він покинув демкоаліцію і ВИМАГАЙТЕ повернення до неї.
  27. Якщо губернатор чи голова РДА робить провокативні заяви, негайно пробуйте йому висловити недовіру.
  28. Зробіть це своєю роботою!
  29. В кожній області є національно-демократичні організації, зустріньтеся з ними і нехай вони звертаються до Президента з вимогою повернутися до демкоаліції! Бо вони сьогодні пишуть заяви про необхідність введення президентського правління, ми втрачаємо час!
  30. Якщо хтось не виконує ці установки, викликайте в штаб, і щоб їхнього духу в списках не було на майбутні вибори!
  31 .Важливо встановити, з яким політичними силами ми можемо співпрацювати на сьогодні у вирішенні цих питань.
  Антенна Читати...
Теги статті: БЮТ  переворот  Черевко  

WayBe

11 вересня 2008, 00:00 Коментарів: 2  Голосів: 0 0

Черевко нагородив Коломійця грамотою

Міські новини
 • Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
  Про нагородження Почесною грамотою облдержадміністрації

  Нагородити Почесною грамотою обласної державної адміністрації  Канівського міського голову КОЛОМІЙЦЯ Василя Васильовича за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 50-річчя від дня народження;

  8 серпня 2008 року
  Черкаська обласна державна адміністрація Читати...
Теги статті: Черевко   ОДА   Коломієць  

WayBe

29 серпня 2008, 00:00 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Канівська лікарня отримала сучасне медичне обладнання

Міські новини
 • Обладнання на суму 317 тисяч гривень отримала днями Канівська центральна районна лікарня.

  Апаратури й устаткування надійшло значно більше, ніж планувалося
  отримати: у вересні цього року на святкуванні Дня Канева голова
  облдержадміністрації Олександр Черевко вручив головному лікареві
  Канівської ЦРЛ сертифікат на медичне обладнання на суму 150 тисяч
  гривень.  Як повідомив Олександр Моргун, медичний заклад отримав
  вкрай необхідне для повноцінної роботи обладнання: два апарати штучної
  вентиляції легень, реанімаційно-хірургічний монітор, пересувний апарат
  ультразвукової діагностики, дефібрилятор-монітор, набір інструментів
  для реанімації, дванадцятиканальний кардіограф. Нещодавно Канівська
  лікарня за сприяння губернатора і депутатів обласної ради отримала
  також автомобіль швидкої допомоги і 100 тисяч гривень на завершення
  ремонту хірургічного відділення.


  Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
  Джерело: "Прес-Центр"

  Читати...
Теги статті: лікарня  Черевко  обладнання  

WayBe

10 грудня 2007, 00:00 Коментарів: 28  Голосів: 0 0

Ющенко підтримує пропозицію Черевка продовжити 2007 року фінансування програми „Золота підкова Черкащини”

Регіональні новини

 • Голова Черкаської ОДА Олександр Черевко звернувся до Президента України Віктора Ющенка з пропозицією продовжити 2007 року фінансування програми „Золота підкова Черкащини”. Поштовхом до такого прохання став розгляд саме в ці дні проекту Закону України „Про Державний бюджет України на 2007 рік”Президент у своїх листах до Прем’єр-міністра України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Олександра Мороза підтримав клопотання щодо необхідності врахування пропозицій О. Черевка.На думку В. Ющенка, відродження Шевченківського національного заповідника, а також заповідників „Трипільська культура”, „Батьківщина Тараса Шевченка” і „Чигирин” є обов’язком держави перед українським суспільством.Про це повідомляють на сайті Черкаської ОДА. Читати...
Теги статті: ющенко  Черевко  ОДА  Золота підкова  

WayBe

11 жовтня 2006, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Олександр Черевко: за показниками соціально-економічного розвитку Черкащина займає XIV місце

Регіональні новини

 • „За новою системою показників (соціально-економічного розвитку регіонів) Черкащина займає XIV місце. Це позитивна динаміка. У золотій середині спокійніше”, - зазначив сьогодні на прес-конференції голова ОДА Олександр Черевко. Він охарактеризував роботу на засіданні Уряду 28 вересня, куди були запрошені голови ОДА, як „дискусію між командою Президента і Прем’єра, які говорили, що стакан то напівпорожній, то напівповний”. О. Черевко заявив, що його хвилює призупинення новим Урядом до листопада фінансування програм „Золота підкова Черкащини”, відновлення історичної спадщини, сільської медицини на селі. О. Черевко запевнив, що виконання цих програм триває. О. Черевко повідомив, що Уряд знову збільшує завдання по збору податків. „Ми знайдемо для цього резерви, виконаємо поставлені плани. Та сьогодні я попросив податківців, щоб ці зміни негативно не відбилися на налагоджених стосунках з представниками бізнесу”, - зауважив Олександр Володимирович. ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Теги статті: Черевко  ОДА  розвиток  економіка  

WayBe

2 жовтня 2006, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Олександр Черевко: ситуацію в області визнано критичною

Регіональні новини

 • Сьогодні на позачерговій колегії Черкаської ОДА ситуацію з підготовкою області до осінньо-зимового періоду та розрахунках із боргами за газ було визнано кризовою. Основна проблема – якнайшвидше забезпечення стовідсоткового розрахунку за використані енергоносії. Про це сьогодні на прес-конференції, присвяченій підготовці Черкащини до опалювального сезону, повідомив голова Черкаської ОДА Олександр Черевко.Він заявив, що за останні 15 днів борг за спожитий газ в області збільшився на 500 тис. грн. О. Черевко зауважив, що станом на 19 вересня 2006 року рівень розрахунків тепловиків Черкащини за газ становить 64% проти 90 % за відповідний період 2005 року.ІА "Контекст-Черкаси" Читати...
Теги статті: Черевко  ОДА  енергетика  

WayBe

25 вересня 2006, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Йому і море по коліно….

Мар'яна Піняка поховали на козацькому кладовищі

Новая манера общения руководства и народа Украины

х/ф «Король Данило»

Жыве Беларусь

Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки інтернету

Ще один випадок захворювання на корону

Щодо музею військової техніки

Бидло "прогулялося" Каневом

Опасные последствия армянской обидчивости

Популярні за тиждень:

Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Новая манера общения руководства и народа Украины [3]

Щодо музею військової техніки [1]

Йому і море по коліно…. [1]

Ще один випадок захворювання на корону [0]

Зафіксовано два нових випадки захворювання на коронавірусну інфекцію [0]

Опасные последствия армянской обидчивости [0]

Виборчий процес стає доступнішим для осіб з інвалідністю та маломобільних людей завдяки інтернету [0]

Жыве Беларусь [0]

х/ф «Король Данило» [0]

Про що зараз спілкуються:

tarnava
Україна - це не Я , а ти, запроданець доларових магнатів, ти - слуга Сороса, котрий своїми грошиками купив тебе і всіх тих слуг, які не хтять відбудови неза.. [весь]
Йому і море по коліно…. [1]

JS
Прибрати цей мотлох. Нема тут чим пишатись.
Щодо музею військової техніки [1]

WayBe
ДмитроГей в бані, текст видалено
Новая манера общения руководства и народа Украины [3]

святослав
Доброго здоровля,) Шановний(-на) копіпастер, у попередній серії ваш день народження також випадав через тиждень опісля реєстрації, а так, бажаю процвітання, хоч електронну почту навчилися змінювати)
Новая манера общения руководства и народа Украины [3]

azk777
>2020 >Президентом давно є Зеленський >В усіх бідах досі винен Порошенко Л-логіка
Новая манера общения руководства и народа Украины [3]

Анті-гоблін
Знімок з електрички Львів – Мукачево переміг у проекті National Geographic. Львівський фотограф Артур Абрамів описав атмосферу електрички як «унікальну, де пасажири дуже швидко звикают.. [весь]
Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Олександр Скорина
Перепрошую, останнє слово у попередньому моєму коментарі - ДОСЯГНУТИ.
Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Олександр Скорина
Olivia, Ваше запитання: "Нав1що було витрачати кошти ,щоб нелюди руйнували?", мене здивувало. Таку маємо, нажаль, історію творення і становлення громади, що на сьогодні в ній співіснують і люди, і .. [весь]
Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Olivia
Проходячи центральною вулицею бачу таку картину.Велика машина з водою поливае кв1ткову композиц1ю.Сонячно.Спекотно.Подумалось.Якби асфальт полили щоб людям легше було переносити спеку.Розум1ю.Крас.. [весь]
Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Vlad Smith
КанівРада- працюйте цивілізовано. Призначайте нагороду за інфу на вказаного бидляка, нараховуйте збитки, в тому числі моральні, подавайте в суд на винуватця. А взагалі то чому так мало в туристсько.. [весь]
Бидло "прогулялося" Каневом [7]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"