kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Інформація по тегу "Фарион"

Если-палки!!! Вот это номер!!! Фарион до сих пор член КПСС.

З блогів
 • Членство Ірини Фаріон в КПРС підтверджено офіційно
  Новини України
  вчора, 17:27
  Протоколи засідань парткому Львівського державного університету ім. І. Франка, а також засідань комітету комсомолу цього вишу, отримані ZAXID.NET офіційним шляхом в Державному архіві Львівської області, підтверджують членство нинішнього народного депутата від ВО «Свобода» Ірини Фаріон у Комуністичній партії Радянського Союзу (КПРС).
  Читати...
Теги статті: Фарион   член КПСС   архив   ложь   ВЛКСМ  

Влад01

20 листопада 2013, 10:04 Коментарів: 68  Голосів: 3 7

Смешная революция: мужественные офисные хомячки, фашисты и морковка

З блогів
 • 10.052013, 11:02Смешная революция: мужественные офисные хомячки, фашисты и морковка«Я вышла из своего общежития на Крещатике и говорю швейцару: «Христос воскрес!», а он мне «здрасте». Так вот, чтобы не было этого «здрасте», мы все здесь и собрались на митинге смести эту нечисть в лице Партии регионов». Вы не улавливаете некоторые логические противоречия в выступлении Ирины Фарион во время многомиллионного митинга в Киеве? Просто интересно, в каком общежитии есть швейцар. И где вообще на Крещатике есть общежитие? Читати...
Теги статті: Митинг   Тягнибок   Кличко   Фарион   журналисты   БТР  

Влад01

19 травня 2013, 12:16 Коментарів: 20  Голосів: 3 6

Полная опа! Фаріон пропонує ввести податок на виконання пісень іноземною мовою

З блогів
 • 30.11.2012 12:18
  Соратниця Олега Тягнибока, обраний народний депутат від ВО "Свобода" Ірина Фаріон пропонує ввести в Україні податок на виконання пісень іноземною мовою, в тому числі - російською. Про це вона заявила в інтерв'ю Главкому.

  "Наскільки мені відомо, у Франції та Швейцарії існує податок на чужу пісню і чужу мову. Хочеш, щоб вона була присутня - заплати гроші і з цих грошей моя культура буде розвиватися. Щось подібне має сенс вводити в Україні, якщо ми вже дійшли до такої крайності. Хочеш виконувати пісні російською мовою - немає проблем, є держава, де співають на цій мові, а українцям зі своєю піснею куди поїхати? До речі, у нас у Львові є ціла низка радіостанцій, які взагалі не крутять російську музику", - розповіла депутат "Свободи".
  Вона зазначила, що зараз ініціативи, які змінюють життя країни, варто втілювати, в першу чергу, на місцевих рівнях.
  "Я користуюся виключно громадським транспортом і бачу, як діє моя ініціатива щодо заборони будь-якої музики в транспорті. Тепер важливе завдання для місцевих органів влади втілювати це на місцях, а не чекати вказівки зверху. Звичайно, потрібні рішення і на загальнодержавному рівні, але в нинішній ситуації, коли ця орда може їх блокувати, потрібно приходити до змін на місцевому рівні, тому що закони про місцеве самоврядування це абсолютно допускають. Кожна людина має сама боротися за свій простір і місце під сонцем, тому що ніхто нічого не принесе на тарілці. Це раніше нас навчали, що "керівна комуністична партія за всіх все вирішить", а тепер треба міркувати інакше", - зазначила Фаріон.Джерело: Gazeta.ua
  И комменты посетителей сайта.
  Pepe Finofinodelgado 30.11.2012 12:39

  Да, действительно, зачем нам Пинк Флойд и Роллинг Стоунс, когда есть Грынджолы. Хорошо хоть за исполнение классической музыки не украинского происхождения налог не предлагают. Уж больно не хочется отказываться от Гершвина, Шостаковича и Бетховена. Что-то мне это напоминает: кажись, немцы в 33м не признавали теорию относительности, придуманную евреем. Правильной дорогой идем, товарищи!
  IP: 195.184.208.--
  дед Панас 30.11.2012 12:37

  Ну, что с убогого возьмёш. И смеятся грешно, и на хрен послать, так это для неё честь. Ладно, пусть мычить в своём вонючем загоне, и вообще зачем её людям показывать......
  Студент 30.11.2012 12:36

  Думаю основатель психоанализа д-р Фрейд, поставил бы неутешительный диагноз!
  Марія 30.11.2012 12:32

  Пані Фаріон з'їхала з глузду. Як тільки такі потрапляють до Верховної Ради. Її не можна допускати до людей, особливо до дітей. Ганьба тим, хто її обирав
  курцгалоп 30.11.2012 12:32

  После общения с фурией нужно обязательно тщательно продизенфицироваться и застраховаться от встречи с ней в общественном транспорте
  Источник http://gazeta.ua/articles/politics/_farion-proponue-vvesti-podatok-na-vikonannya-pisen-inozemnoyu-movoyu/470142
   
  И ОНИ (свобода) ИДУТ ВО ВЛАСТЬ. СТРАШНО СТАНОВИТСЯ, ЗА СТРАНУ С ТАКИМИ ВЛАСТЬИМУЩИМИ.
  Читати...
Теги статті: Свобода   Тягнибок   Фарион   журналисты.  

Влад01

30 листопада 2012, 12:52 Коментарів: 7  Голосів: 2 1

"Свобода" устроила бойкот журналистам (аудио)

З блогів
 • Лидер националистической партии и его соратники не хотят общаться с некоторыми СМИ.  Политолог Погребинский считает, что они просто не знают, как себя позиционировать
   
  Не успела «Свобода», декларирующая открытость для общества и СМИ, взять ошеломляющий для нее результат на парламентских выборах (10,5% по спискам, всего 37 мандатов, - Ред.), как партия уже побила горшки  с журналистами.
  Олег Тягнибок и часть его соратников под разными предлогами отказывают в интервью ряду СМИ. В последние дни на «футбол» от «свободовцев» жаловались журналисты львовского телеканала ЗИК и оппозиционного ТВі.
  Репортера ЗИК Катерину Рыбий, которая в течение месяца пыталась пригласить Олега Тягнибока на интервью, «Свобода» обвинила в «нарушении общественной морали и журналистской этики». Диктофонную запись короткого разговора с Тягнибоком журналистка выложила в Интернет.

  На ней слышно, что Катерина общается с «керманичем» националистов корректно, а он вдруг заявляет, что ему не нравится, как журналистка с ним разговаривает.
  А на днях одиозная Ирина Фарион отказала в комментарии журналисту львовской редакции нашего издания, заявив следующее: «Я відмовляюся спілкуватися з газетою, яка називається «Сегодня» (раньше пани Фарион не отказывала нам в интервью).
  Вчера мы позвонили ей снова уже из киевского офиса, чтобы разъяснить ситуацию и все-таки попробовать еще раз задать интересующие нас вопросы (минувший разговор "Сегодня" с Фарион был традиционно корректным с нашей стороны, а Ирина Дмитриевна отвечала на вопросы живо, развернуто и также была очень вежлива).
  К сожалению, на этот раз диалог был менее содержательным, а Ирина - достаточно резкой по неизвестным нам причинам.
  Передаем нашу беседу:
         - Пані Ірино?
         - Так.
         - Вітаю Вас. Газета "Сьогодні", Київ. Вам зручно розмовляти?
        -  Я не спілкуюся з газетою "Сьогодні". Я вам вже сказала. Мені нецікаво спілкуватися з таким виданням. Даруйте.
  Львовские журналисты сошлись во мнении, что после выборов «Свобода» закрывается от общения, очевидно, боясь сболтнуть что-то лишнее.
  Эту мысль разделяет политолог Михаил Погребинский. «Члены «Свободы» настолько обалдели от своего результата, что сейчас они решают, как себя позиционировать. Они пытаются выработать такую линию: мы — нормальная правая европейская партия, которая отстаивает интересы украинцев и будет защищать интересы нацменьшиств, — говорит эксперт. — Ребята, которые раньше могли только бегать по улицам со «смолоскыпами», вдруг стали частью политической элиты. Теперь они вынуждены надеть приличный костюм, ходить в парламент и давать комментарии, в том числе иностранным СМИ. Они озадачены, боятся, чтобы их не подставили. Поэтому стараются пока не давать интервью».
  Напомним, сразу после выборов наше издание опубликовало также интервью  с Олегом Тягнибоком и его замом по партии Андреем Мохником.
  Источник: "Сегодня"
   
  Конечно бояться сболтнуть. Болтология у ВО "Свобода" на первом месте, а теперь надо еще и что-то умное выдать. А за "гаслами" уже НИЧЕГО умное в голову не лезет, если вообще что-либо умное в их головах есть. Читати...
Теги статті: Свобода   Тягнибок   Фарион   журналисты.  

Влад01

21 листопада 2012, 11:00 Коментарів: 1  Голосів: 2 6

Ждем самолюстрации

З блогів
 • После скандального интервью, в котором я на всю страну открыл тайну Ирины Фарион о ее членстве в КПСС, меня называли и "провокатором", и "лгуном". Это при том, что я просто донес до читателей слова ее бывшего преподавателя.  Читати...
Теги статті: Фарион КПСС люстрация  

tango

27 вересня 2012, 13:45 Коментарів: 83  Голосів: 0 0

Львовская националистка добилась увольнения русскоязычного "существа"

З блогів
 • Во Львове уволили водителя маршрутки, отказавшегося выключить звучавшую в салоне русскую музыку. Об этом сообщает местное издание "Вголос".
  Принять меры против этого водителя ранее требовала националистка Ирина Фарион, которая является депутатом областного совета и представляет националистическую партию "Свобода". Читати...
Теги статті: Фарион  

it-kanev

27 червня 2012, 10:34 Коментарів: 69  Голосів: 1 2

Ірина Фаріон: Треба вміти прийняти любов як капітуляцію - це найкраща поразка в світі

З блогів
Теги статті: фарион  

Михалыч

27 грудня 2011, 21:13 Коментарів: 0  Голосів: 2 1

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Створення угорської автономії в Закарпатті - це першій крок до розпаду України

В Каневі знайшли повішеним студента

Про податковий облік самозайнятих осіб та осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність

На Черкащині працюють 19 сонячних електростанцій

Човен із підводними крилами: останній вцілілий «Метеор» готують до спуску на воду

Слава! Слава! Слава Тобі Боже.

Щосуботній показ сучасного українського кіно на Канівському літньому кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка у міському парку продовжується 11 липня!

Нас очікують феєричні реформи ?

Усі виїзди з Канева оснащені відеоспостереженням

У Золотоніському районі поліція затримала двох чоловіків, які просто неба пограбували канівчанку

Популярні за тиждень:

Нас очікують феєричні реформи ? [3]

Зникаюча Україна [1]

У Золотоніському районі поліція затримала двох чоловіків, які просто неба пограбували канівчанку [1]

Створення угорської автономії в Закарпатті - це першій крок до розпаду України [1]

Терроризм на службе Вашингтона: как США взрывают Центральную Азию [0]

пенсія [0]

Планові відключення по Канівському РЕМ 02.07.2020 [0]

Четыре-пятых, или специфика административно-территориальной реформы в Черкасской области [0]

Народні прикмети, що свідчать про наближення місцевих виборів 2020 року в Каневі [0]

Мобільна амбулаторія, яка проводить тестування ВІЛ, працюватиме у Каневі [0]

Про що зараз спілкуються:

nePEOPLE
WayBe, читайте правила сайта 1. Ім'я користувача. Заборонені імена користувачів, які: 1.1. повторюють вже існуючі або порушують норми пристойності та моралі (такі ніки як: Гітлер, Алах-акбар, Шо.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

WayBe
Не треба мені нічого доказувати Тут нема про що розмовляти.
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

tarnava
За шмат гнилої ковбаси У вас хоть матір попроси, То оддасте... Т.Г. Шевченко
Створення угорської автономії в Закарпатті - це першій крок до розпаду України [1]

nePEOPLE
Володимире Івановичу, Ваш пост - ще одне підтвердження, що Ваше «правосуддя» вибіркове. Раз Ви такий «справедливий» - чому не баните користувача під ніком «Пахан&raqu.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

WayBe
nePEOPLE,Ви можете думати що завгодно. Але Нік та аватар забаненого користувача PEOPLEE - повністю повторює користувача PEOPLE, і це буде вводити людей у оману. Тому - бан, і на цьому - крапка.
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

nePEOPLE
WayBe Володимире Івановичу, це я, PEOPLEE. Уважно перечитав Вашу цитату з правил сайту, та й думку гадаю - який з наведених Вами чотирьох пунктів я порушив? Назвіть, будь ласка, щоб публіка знала... [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

PEOPLE
Анти-гоблін.......СУПЕР коменти !!!!!
Нас очікують феєричні реформи ? [3]

PEOPLE
А що така є можливість повторюватись ,,НІКОМ,, як кому заманеться !!!!!
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

Анті-гоблін
Ну що від них можна очікувати
Нас очікують феєричні реформи ? [3]

WayBe
Jane Eyre, читайте правила сайта 1. Ім'я користувача. Заборонені імена користувачів, які: 1.1. повторюють вже існуючі або порушують норми пристойності та моралі (такі ніки як: Гітлер, Алах-акба.. [весь]
Не переходь межу, навіть коли дуже хочеться популярності і грошей [14]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Липень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"