Історія українського воїна Євгена Руденка (на знімку) з Канева про те, що не існує слова «неможливо». У 2014 році новина про поранення 20-річного контрактника, в ході якого хлопець втратив кисть правої руки миттєво облетіла Канів та область загалом. Тоді говорили, що він народився в сорочці, і навіть не в одній. Після всіх випробувань він нині живе повноцінним життям.
- В армії я служив за контрактом у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді у Львові, - розповів Євген.- Через два місяці нас направили в зону АТО. Були бої під Дебальцевим і біля Пісок, що недалеко від Донецького аеропорту. Одного дня, поблизу Новоайдара, БТР, у якому їхав наш екіпаж потрапив під ворожий вогонь. Три моїх товариші загинули. Я вижив, але отримав сильне поранення. Читати...
Цими днями до Канівського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді завітав у гості атовець Євген Руденко. У 2014-у під час бойових дій в зоні АТО Євген Руденко отримав важке поранення, внаслідок якого втратив кисть правої руки.
В армії Женя служив за контрактом у 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді у Львові. Звідти юнака направили в зону проведення АТО. Євген воював під Дебальцевим і біля Піс-ків, неподалік Донецького аеропорту.
Одного дня поблизу Новоайдара БТР, у якому їхав Євген з товаришами, потрапив під ворожий вогонь. З екіпажу вижив лише канівець. Вижив, але отримав сильне поранення.
Довідавшись про це, канівські волонтери оголошували збір коштів, працівники будинку культури влаштовували благодійні концерти, аби разом усім Каневом дати змогу захисникові отримати якісний ні-мецький протез. Далі були госпіталі, операції, реабілітація... Читати...
11 червня 2015 року в музеї «Літературна Канівщина» відділу Шевченківського Національного заповідника були відчинені двері в дивовижно яскравий світ художнього слова видатного канівського Митця Федора Мефодійовича Руденка. Вечір був присвячений 80-річчю від дня його народження.
Не з рабів, а з козаків Руденки
Нарождались і до скон були
Не якісь там плюсклі одноденки,
А достойні заздрості орли.
Це слова відомого в нашому місті поета, колишнього вчителя Канівської школи гімназії імені І.Я. Франка. Поезії в душі Федора Руденка народилися ще в ранньому дитинстві. А перші вірші вихлюпнулися на папір, коли він був ще школярем –старшокласником. Та куди б його не кидала доля, а в його душі ніколи не пересихали животворні джерела поезії. Свідченням цього більше двох тисяч творів, багато з яких з’явилися на світ у періодичних виданнях. Федір Мефодійович Руденко народився 7 червня 1935 року в козацькому селі Бубнові. «Народився я – каже автор – в придніпровському селі Бубнові що на Полтавщині. Ото було, як вийдеш з хати, глянеш: вдалині синіє Дніпро, луки зеленіють переткані квітковими узорами. Щебіт пташок і пісня жайворонка лунають ще й до тепер голосами далекого дитинства…» Читати...
Запрошуємо Вас на вечір «Поезія не витвір голови, а гострий біль пронизаного серця», присвячений 80-річчю канівського поета Ф.М.Руденка, який відбудеться 11.06.2015 о 14.00 в відділі бібліотеки Шевченківського національного заповідника (бібліотека-музей А.П. Гайдара).
Джерело: сайт міської ради Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]