Що готує уряд для безробітних українців, і що пропонує бізнес – у матеріалі УНН.
"У зв'язку з поверненням 1,5-2 млн українців з заробітків з-за кордону, а також можливим збільшенням числа безробітних, розробляється програма зайнятості для таких категорій осіб", - підсумували результати зустрічі міністра з аграріями в УКАБ.
Допомогти безробітним планує й український бізнес. Власник агрохолдингу МХП (курятина "Наша Ряба") Юрій Косюк заявив, що буде створювати нові робочі місця.
"Я думаю, ми створимо додаткові робочі місця для тих, хто потребує заробітку у регіонах, де знаходяться наші підприємства", - повідомив він. Читати...
Тривалий час Національні Дружини захищають екологію Черкащини від небезпечного впливу холдингу "Миронівський Хлібопродукт".
У чому ж полягає небезпека та що насправді ховається під брендом МХП?
Вся Україна знає оліграха Юрія Косюка, який є власником холдингу "Миронівський Хлібопродукт", до підприємств якого входять птахокомплекси бренду "Наша Ряба". Косюк вже тривалий час не полишає рейтинги найбагатших людей за версією Forbes, є радником Порошенка, любить гроші, розкішне життя та гучні гулянки. Заробляти гроші легко, якщо використовувати Українські землі та воду лише як сировину та спосіб збагачення.
Птахокомпекски "Нашої Ряби" по всій Україні фігурують у скандалах із екологічно небезпечними викидами, забудненнями води та грунтів.
Сьогодні Косюк має амбіції і на Черкащині. Вже кілька років поспіль представники Національний Корпус - Черкащина та жителі Канівщини, Чигиринщини і інших районів ведуть боротьбу проти розростання небезпечних підприємств у нашому регіоні.
Нам вдалось зупинити будівництво комплексів на Чигиринщині, надавши резонансу цій проблемі, але у с. Степанці, що на Канівщині таке підприємство діє і отруює води річок Росави і Рось.
Оскільки викиди відбуваються у нічний час, представники Національні дружини - Черкащина разом з місцевими активістами провели нічний рейд до очисних споруд підприємства. Нам вдалось зафіксувати факт викидів шкідливих речовин у водойму. На відео добре видно колір води, яка потрапляє у водойму, отруюючи її.
Крім того, ми взяли зразки води з очисних систем та віддали їх на аналіз до незалежної лабораторії, яка виявила значне перевищення вмісту шкідливих речовин.
Отже, за "створенням робочих місць" та красивою рекламою ховається ні що інше, як бомба сповільненої дії, яка замовчується Юрієм Косюком та отруює екологію України Читати...
???? Реальна шкода "Нашої Ряби": стали відомі дані аналізу викидів підприємства
Нагадаємо, Національний Корпус - Черкащина та Національні дружини - Черкащина знайшли місце викиду нечистот у водойми підприємством "МХП", що належить одіозному олігарху Юрію Косюку.
Птахокомплекси "Наша Ряба" щоночі забруднюють води річки Росава поблизу с. Степанці, що на Канівщині. Знайшовши місце викиду нечистот ми взяли зразки води для аналізу та віддали її до незалежної лабораторії.
Отже, результати дослідження уже готові і сьогодні ми можемо говорити про реальну загрозу птахокомплексів "Наша Ряба" для екології Черкащини:
??Хімічне споживання кисню – це головний показник рівня забруднення стічних вод хімічними речовинами. Води, до яких здійснюється викид нечистот, мають перевищення цього показнику в 2 рази. Цей фактор може сильно впливати на рибу, тваринний світ.
??Азот амонію – перевищення у 12 разів. Присутність аміаку у високих концентраціях є важливим показником фекального забруднення водойм. Такий показник може спричинити масову загибель риби, адже має токсичний вплив на водну флору і фауну, провокує серйозні отруєння у людей. Вода, забруднена такими речовинами, може стати передумовою для генетичних мутацій у ссавців. У людини азот амонію спричиняє порушення нервової системи, нирок, викликає набряк легень
??Нітрати – перевищення у 3 рази. Результатом такого перевищення можуть бути онкологічні захворювання (зокрема, шлунково-кишкового тракту), порушення роботи підшлункової та щитовидної залози, серцева недостатність, захворювання нирок, захворювання серцево-судинної системи.
??Хлориди – перевищення у 3 рази, що говорить про те, що підприємства не дотримуються технології виробництва.
Такі показники, окрім непоправної шкоди для здоров`я людини, призводять ще й до порушення саморегуляція екосистеми, тому над відновленням чистоти річок потрібно буде працювати роками.
????Вочевидь, друг Порошенка та одіозний багатій Юрій Косюк сприймає Україну як платформу для заробляння грошей, використовуючи та псуючи її природні ресурси, знищуючи екологію та завдаючи непоправної шкоди здоров`ю українців.
Навіть більше - намагається примножити свій капітал, отримуючи фінансування із бюджету та закордонні позики.
?Близько місяця тому Національний Корпус - Черкащина вийшов з пікетом до Європейського банку реконструкцій та розвитку з вимогою унеможливити кредитування будівництва птахокомплексів агрохолдингу МХП, яке належить олігарху Юрію Косюку, адже таке будівництво завдасть непоправної шкоди екології та здоров’ю людей.
Від ЄБРР до людей вийшов Антон Усов -старший радник із зовнішніх зв`язків, який запевнив, що вони почули вимоги людей і давно звернули увагу на протести і вже ініціювали розслідування щодо діяльності Косюка на Черкащині. Тепер маємо більше доказів та механізмів для боротьби. Збережемо екологію України для прийдешніх поколінь, а не жадібних і безвідповідальних олігархів.
https://www.facebook.com/1862765790648359/posts/2235273890064212/ Читати...
"Ніч яка місячна зоряна ясная,видно хоч голки збирай"
Команда однодумців, яка не байдуже ставиться до екології рідного краю (робота підприємства мхп (косюківська ряба)в Канівському районі),провела екскурсію вночі до місця скиду нечистот вищезгаданого підприємства до річки Росава, поблизу села Степанці.
Це відбувалось о 23:00 22жовтня 2018 року.
Керівництво мхп знахабніло,тому що кожної ночі відбувається щось подібне і ще жахливіше.
Наш контроль,який ми почали проводити з 2015 року подібними відеофіксаціями трішки здвинув події.
Якщо раніше підприємство скидувало свій бруд вдень і нікого не боялось,то тепер це робиться вночі.
Тому що в цьому році ми робили двічі подібні зйомки, але вдень. Останній раз це було 12 .07.2018. Тоді ми приїзжали зі знімальною групою 24 телеканалу. Нажаль, сюжет про підприємство косюка так і не вийшов.
Сказали просто,що заборонили. Але здогадатись,що багато хто отримує за таке чималі кошти, не важко.
Пам'ятаєте, що витікало вдень? Так,витікала водичка майже прозора,але маленькою такою струйкою, не більше 1см завтовшки.
Це показова ситуація,тому що під тиском громадськості і оприлюдненням подібних відеофактів, все ж таки керівництво не виглядає таким білим і пухнастим, як хоче здаватись)))
Порушень багато, наша влада не хоче відкривати очі на ці глобальні порушення.
І чомусь пан генпрокурор бачить порушення тільки у гаврилівських курчат.
Панове з генпрокуратури, схаменіться ,бо в Канівському районі,прямісінько під Тарасовою Горою, вбивається екологія річок Росава і Рось ,і колись могутній Дніпро.А ще-ви вбиваєте підростаюче покоління,наше майбутнє.
Розплющіть очі,почніть розслідування!
Скільки це можна терпіти?????
Де водозабір з Дніпра?
Скільки можна знущатись над нашою артезіанською водою?
Друзі,будь ласка максимальний репост!!!!
Ось вам ціна дитячого майданчика, який "ряба" подарувала місту Каневу на 940 річницю нашого міста.
Здоров'я дітей знищується, бо офіційна статистика свідчить,що в Черкаській області онкозахворювань на 6 відсотків більше ніж в інших.
А Канівський район займає перше місце по онкозахворюваннях в Черкаській області.
Обходьте стороною продукцію цієї торгової марки,бо біда.
Доповню цю розповідь одним документальним фільмом,відзнятим чешсь кою знімальною групою.
Там вся гола правда про бізнес косюка
Жоден з українських телеканалів до цього часу не зробив щось подібне і навіть цього не показали.А це багато про що говорить
Народний депутат України Віктор Вовк звернувся до правоохоронних органів щодо розслідування фактів захоплення влади в с. Яблунів Канівського р-ну Черкаської області
В Україні починаючи з 2014 року, в рамках зобов’язань щодо Угоди про асоціацію з Європейським союзом, триває важлива реформа децентралізації. Вона розпочалася зі схвалення Кабінетом Міністрів України Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (http://zakon.rada.gov.ua/rada/show/333-2014-%D1%80).
Зазначена реформа дозволила розпочати формування дієвого і спроможного інституту місцевого самоврядування на базовому рівні – об’єднаних територіальних громад (ОТГ). Крім того, завдяки реформі децентралізації місцеві бюджети, за даними Кабінету Міністрів України, за останні роки зросли на 123,4 млрд грн: з 68,6 млрд. грн. в 2014 р. до 192 млрд. грн. в 2017 р.
Однак, попри зазначені позитивні досягнення реформи децентралізації, в Україні також відбуваються окремі процеси та події, що спрямовані на її підрив та саботаж. Читати...
В понеділок, 20 серпня, підприємство по переробці та вирощуванню курятини МХП, яке розташоване в селі Степанці, відвідала довгоочікувана комісія. Ось на світлинах члени цієї комісії, яким все сподобалось і в черговому своєму випуску журналу по екології вони напишуть статтю про те, як треба ретельно зберігати екологію на подібних підприємствах, на прикладі МХП.
І невідомо (або не цікаво) членкиням комісії, що керівництво "ряби "ретельно підготувалось до їх зустрічі. П'ять днів мили, скребли, чистили, драяли аби ж то очі замилити таким комісіям.
ОДНИМ СЛОВОМ ПОКАЗУХА
Але всі жителі Степанців добре знають, що свої брудні скиди це підприємство робить по ночах.
Ще й машини з залишками жиру, який вже не підлягає переробці, зранку раненько під'їзджають до очисних.
Чим не матеріал для Генпрокуратури?
Чи Генпрокуратура працює вже на замовлення?
Тобто бачить порушення виробництва тільки на підприємствах "гаврилівські курчата "?
юдмила Циганок разом з Тетяною Хоменко у Kaniv.
Сьогодні на запрошення фахівців Групи МХП ми відвідуємо Миронівську Птахофабрику, щоб вивчити питання екологічної безпеки підприємства та поділитися досягненнями у раціональному природокористуванні вже в найближчому випуску Екологія підприємства
21 липня в Каневі на Черкащині відбулося красиве свято з танцями, майстер-класами, яскравими фотозонами, конкурсами, подарунками, дитячими розвагами та зірковими гостями. Організатором дійства став агроіндустріальний холдинг МХП, а приводом для святкування — 20-річний ювілей компанії. Читати...
Правоохоронці розпочали кримінальне провадження по власниках фірми "Гаврилівські курчата" – великого виробника курятини. Суть справи – фірма вивезла на поля тонни дохлих курчат, чим спричинила екологічну загрозу. І ця справа дуже рідкісна, якщо не сказати унікальна. Адже, зазвичай, провадження розпочинають не проти власників, а проти бізнесу, і завершується все якимось штрафом.
Із суб'єктивної точки зору, такий арешт може й правильний, але дуже дивний. Особливо, на тлі конкурента "Гаврилівських курчат", а саме найбільшого виробника курятини в Україні Юрія Косюка – власника торговельної марки "Наша Ряба", а ще радника і друга президента Порошенка, отримувача мільярдних дотацій і того, хто проклав ралійну трасу через національний парк "Феофанія".
Їх вийшло небагато. Вони вийшли відкрито заявити багатомільйонному курячому монстру про його не сприйняття. Вийшли привернути увагу канівців до тієї екологічної небезпеки, яку створює на Канівщині, і не тільки на ній, «Наша ряба». Вийшли під час перетворення Канева з духовної столиці у курячу. Читати...
косяки від Косюка та Голуба.
Чесно кажучи, істерія Ірини Ваннікової, колишньої прес-секретарки Ющенка, яку я, до речі, поважала за її журналістську мудрість, сьогодні на сесії неприємно здивувала. Вона, бачте, вже почала активно представляти інтереси атовців: "шикує" депутатів, що нібито бояться голосувати звернення за відставку очільниці держгеокадастру; звинувачує в усіх гріхах голову ОДА, який буцім не допомагає учасникам АТО: окуповує мікрофон, порушуючи регламент, "возсідає" на облавку трибуни - словом, веде себе зверхньо, гонорово. Бо - ж захисниця! Бо ж за нею - олігарх КОсюк. Читати...
Це стаття з місцевої газети м.Чигирина. Начебто воно нас , канівчан , і не стосується,але прочитайте її.
Для мене одразу стає зрозумілим,що до нас наближається ще одне екологічне лихо.Такий собі пан лещенко навішує лапшу наївним жителям с.Вітово,що буцімто відходи від майбутнього виробництва будуть вивозитись до Канева, на який переробний завод ????? !!!!!!!
Що ЦЕ ? Де ЦЕ ? Коли ЦЕ ?
Вважаю,що такі громадські слухання
( про проведення їх у мене є особиста думка, так як і про тих бідних вбогих безмізків вітівчан,які голосували "За")
потрібно проводити і в Каневі і в найближчих селах, бо то лайно збираються везти до нас !!!!!
А нас ніхто і не питає.
Отож бо і досиділись,помовкуючи в ганчірочки,ще трохи і навезуть.... Читати...
Екологічна антипремія «Свинство року»9. У номінації «Грошова наркозалежність»Переможець: Юрій Анатолійович КосюкЗ початку року агрохолдинг Косюка отримав з бюджету 1,25 мільярда дотацій. У рейтингу найзаможніших людей України за версією Forbes Україна Косюк стабільно потрапляє до 10-ки, а у 2015—2016 рр. — до п'ятірки. За січень-червень 2017 року із державного бюджету було виділено 1,91 млрд гривен на дотації для аграрних підприємств. Найбільшу частку 42 % всіх дотацій на загальну суму 809 млн грн отримала група компаній Миронівського хлібопродукту (ПРАТ "Миронівська птахофабрика", СТОВ "Старинська птахофабрика", ПРАТ "Оріль-Лідер" та ДП "Перемога нова"). Читати...
Почасовой блок гражданской и следственной журналистики по окружающей среде. В документальном фильме «Олигарх» и «Золотая клетка» украинские граждане протестуют против расширения крупнейшего птичьего домика в Европе, агрохолдинга «Мироновский хлебопродукт» украинского олигарха Юрия Косюка. Не принимайте «плюс» и «Ob?anské noviny»
Активісти та представники місцевих громад сьогодні 29.09.2017 прийшли до київського офісу Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), аби поскаржитись на діяльність його клієнтів-агрохолдингів в Україні. Учасники акції принесли з собою скриню зі скаргами, зокрема, на дії “Миронівського хлібопродукту” (МХП), а також влаштували інсталяцію з фотографій активістів, що мали сміливість виступити з громадянською позицією щодо цього агрохолдингу.
Активісти та члени громад вважають неприйнятним фінансування ЄБРР українських сільськогосподарських компаній, що у своїй діяльності не дотримуються європейських екологічних стандартів та нехтують правами місцевого населення.
Зокрема, згідно до офіційних джерел, у Вінницькій та Черкаській областях птахофабрики є найбільшими забруднювачами після Ладижинської ТЕС та хімічного заводу. Читати...
Як людина, яка в своєму житті не збудувала навіть собачої будинки, захоплююсь такими людьми справи! Вони не скиглядть що країна погана і їм важко живеться! Вони беруть і роблять! Читати...
ПАТ "Миронівський хлібопродукт"
на постійну роботу запрошує:
Робітник на інкубатор 5500-9000 грн.
Підсобні робітники на нічну мийку цехів 7800-9700 грн.
Слюсар-ремонтник на КзПКБ 5700-6800 грн.
Тракторист 9000 грн.
Водії категорії "С", "Д", "Е" 5000-9000 грн.
Механік з ремонту транспорту 9800 грн.
Машиніст екскаватора 6400 грн.
Машиніст автогрейдера 7600 грн.
Слюсарі з ремонту автомобілів 6400-7000 грн.
Чистильник в газову службу 5000 грн.
Електрики 6700 грн.
Працевлаштування офіційне. Своєчасно виплачуємо заробітну плату, щомісячно безкоштовно працівники отримують 6,5 кг. м'яса бройлері , гарячий обід вартістю 1 гривня. Доставка працівників на робот/ з роботи транспортом підприємства по затвердженим маршрутам.
ЦЕ відео було знято 11 травня 2016 року. с.Степанці Канівського району. Тут поблизу знаходиться величезний за розмахом комплекс Миронівського хлібопродукту, в народі це просто називається "наша ряба". Нас запросили місцеві жителі і ми поїхали подивитись- що ж цього разу "наша ряба"скидала у річку Росава. На місті виявилось ,що на момент зйомки вода з труб очисних споруд вибігала більш менш чиста,але як завжди такого світлобіжевого відтінку. Піна була присутня теж( але не в такій кількості як 23 лютого 2016 року-- це попередня наша зйомка). Але здивувало нас інше- це та "речовина", яка знаходилася на дні ,яке там повністю забетоновано
Трохи провівши відеозйомку на очисних,ми вирішили зателефонувати екологу МХП Світлані Миколаївні ( на жаль призвіща не знаю). Подзвонили і вона погодилась швиденько приїхати із завідуючим очисними спорудами МХП та надати нам коментар-- що ж то воно таке за "ДИВО" НА БЕТОНЦІ,ЩО МОЖНА ЙОГО І РОЗМАЗАТИ І СМОРІД ВІД НЬОГО ІДЕ ,ЯК ВІД КАНАЛІЗАЦІЇ.Але ми не очікували,що коментар спеціалістів буде в такій агресивній формі.Дивіться далі та побачите і почуєте самі
чекали ми на приїзд еколога від "нашої ряби" близько 30 хвилин. Врешті решт вони приїхали на двох машинах. І тут почалося-- у нас виявляється відсутня спеціальна освіта для того, щоб зрозуміти ЩО ми бачимо перед собою. Виявляється то синьозелені водорості )))???? !!!!!! ось воно як ! за порадою Світлани Миколаївни ми "почитали і ПОБАЧИЛИ" -- що ж то воно таке - синьозелені водорості )))). Раджу і вам почитати і зрозуміти,що ж то за спектакль вчинили нам робітники "їхньої ряби " Виявилось,що ми приїхали на лікбез у якості школяриків. Потім одна із робітниць вирішила мене звинуватити у пияцтві на робочому місці. З її слів я випила на ринку спиртного, а потім поїхала порозважатись на очисні споруди в с. Степанці ( ну більш мені просто нічим занятись))) Далі - ноу коментс!
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]