kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "Життя"

Зимове Сонцестояння

Космос

 • До Північної півкулі "офіційно" прийшла зима.
  Батько Корнеліус Маузер: "Це не Сонце! Це - сон." *


  Для тих, хто живе на північ від екватора, зимове сонцестояння знаменує добу із найкоротшим світловим днем за рік.  Саме у цей час починається астрономічна зима - на відміну від метеорологічної - і з часів античності ця дата у багатьох культурах світу оповита ритуалами, фестивалями та легендами.
  Коли відбувається зимове сонцестояння?

  Читати...
Теги статті: Вісторія   Життя   Культура   Наука   Суспільство  

святослав

21 грудня 2021, 16:26 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Чи є ВО «Свобода» "класичною" партією

З блогів
 • Щодо дискусійних закидів у соцмережах, чи є ВО «Свобода» партією в класичному розумінні цього слова. І якщо так, то чому неспроможна здобути владу у державі, як от націоналістичні партії в Польщі чи Угорщині? Й чи з уваги на це має перспективу? Читати...
Теги статті: життя і політика  

Олександр Скорина

11 березня 2021, 11:46 Коментарів: 7  Голосів: 0 0

Згідно прогнозів, реальне населення України до 2050 може становити 20-25 мільйонів і буде ще старшим, тобто вимирання триватиме.

З блогів
 • Цей пост пишу для того, щоб ми задумались де ми і куди прямуємо.
  Згідно прогнозів, реальне населення України до 2050 може становити 20-25 мільйонів і буде ще старшим, тобто вимирання триватиме.
  Ми на 2-у місці в світі (!!!) за кількістю смертей на 1000 населення. Вище, ніж Лесото, Чад і Гвінея-Бісау. Просто вдумайтесь у це! http://www.indexmundi.com/g/r.aspx?c=up&v=26 Читати...
Теги статті: життя смертність  

GINKA

10 листопада 2017, 17:17 Коментарів: 39  Голосів: 1 1

МІНЯЮ !!!! Будинок новий у Бобриці на квартиру в Каневі

Продам


 • ♥ ТЕРМІНОВО Міняю земельну ділянку над Дніпром біля Канева, Пекарі, 0,25 га (1 лінія, межує із заповідником) на квартиру в Каневі або Києві + доплата. Тел: 063-79-22-392.


  ♣ Будинок новий у Бобриці /19/16/14/10, новобудова, екологічна штукатурка, 15 соток землі, сад, город, 10 хвилин до Дніпра або міняю на квартиру в Каневі. Ціна екв. 15800 у.о. торг. Тел: 0974431113.
   

  ♦ 1-и кімнатну квартиру у новому будинку в Черкасах (новобудова), 48,2 кв. м., район центрального стадіону, на 2-х кімнатну в 9-и поверх. будинку в Каневі + ваше оформлення. Тел.: 0637922392.

   
  ♠ 4-и кімнатну квартиру у дев’ятиповерховому будинку в Каневі на 1- 2-х кімнатну + доплата. Тел.: 0637922392.
   

  ∞ 2-х кімнатну (52 кв. м., 1/5, окремий вихід) або 3-кімнатну квартиру (8/9, 56 кв. м ) в Каневі по вул. Героїв Дніпра (простора кухня, ремонт,  тепла, вид на Дніпро) на 1 – кімнатну квартиру в Києві чи Каневі або продам. Тел: 04736-3-70-02, 0637922392.
  Читати...
Теги статті: ЗМІНИ СВОЄ ЖИТТЯ !!!  

vlada

15 вересня 2017, 14:56 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

29 січня - День пам’яті Героїв Крут

З блогів
Теги статті: Сьогодні Україна згадує тих   хто віддав за неї життя  

Олекса

29 січня 2017, 13:49 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Про що говорять в зоні АТО

З блогів
 • Как закончится война? Знаете, это было для меня самым неожиданным. Правда. Я ожидала "сложим оружие", "повинимся", "отстроим", и даже "сбежим в Россию". В общем, чего-то ожидаемого и прагматичного. То, что я услышала, стало открытием..
  Чтобы понять войну, ее нужно увидеть. Для многих, оставшихся в зоне, война стала откровением. Личным открытием. Себя. Соседей. Страны. Социума. России.   
  http://obozrevatel.com/person/olena-stepova.htm 
   
  Олена Степова   Читати...
Теги статті: про життя  

turoc

26 серпня 2016, 13:40 Коментарів: 1  Голосів: 2 0

В наш час таке ще можливо…

З блогів
 • Минулий четвер видався для волонтерів «спекотним». Попав до лікарні у дуже важкому стані чоловік переселенки і волонтерки Раїси. Жити йому залишалося не більше 24 годин. Грошей на операцію на серці у цих людей з Дебальцевого не має. Операція коштує, як сказали канівські лікарі, від 20 до 40,0 тис. грн. Волонтер Наталя Шульга зверталася до місцевої влади, до депутатів, дойшла аж до депутата Верховної ради, який опікується нашим Каневом. Просила, щоб хоть на ліки назбирати грошей.  І сталося  те , на що не розраховували. Коли швидка довезла хворого до кардіоцентру, там повідомили, що оперувати будуть безкоштовно.  Шунтування серця було проведено успішно… Життя було врятовано.  В це повірити було важко, але таке буває... Читати...
Теги статті: врятовано життя переселенця з Дебальцево  

46 96 noise

27 березня 2016, 13:27 Коментарів: 0  Голосів: 9 0

Нове життя

Для здоровья
 • Запрошуемо всіх бажаючих, хто піклується про своє здоров'я, та про здоров'я своїх дітей та онуків, на зустріч з представниками компанії "Нове життя". Пропонуємо продукцію українського виробника, на основі натуральних лікарських рослин, за доступними цінами. Яка відбудеться в готелі "Замок рода", (вхід від воєнкомату), з вівторка по суботу з 12.00 по 16.00. Можливий заробіток. Любі питання за номером: 0997547115 - Анна Читати...
Теги статті: Нове життя   здоров'я   натуральна продукція   косметика   робота  

ksenia1804

29 лютого 2016, 23:03 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сталий розвиток

Усвідомлення зміни життя
 • Сталий розвиток  — загальна концепція стосовно необхідності встановлення балансу між задоволенням сучасних потреб людства і захистом інтересів майбутніх поколінь, включаючи їх потребу в безпечному і здоровому довкіллі.
  Ряд теоретиків і прихильників сталого розвитку вважають його найперспективнішою ідеологією 21 століття і навіть усього третього тисячоліття, яка, з поглибленням наукової обґрунтованості, витіснить усі наявні світоглядні ідеології, як такі, що є фрагментарними, неспроможними забезпечити збалансований розвиток цивілізації.


   
    Читати...
Теги статті: Усвідомлення зміни життя  

Павлюк Юрій

22 лютого 2016, 13:48 Коментарів: 4  Голосів: 0 2

Подаруй життя ялинці

Екологія

 •  
  Наближаються Новорічні та Різдвяні свята. В цей час, зазвичай, люди прикрашають свої оселі ялинками або соснами. Лісова красуня приносить до кожної хати не лише святкову урочистість, але й свіжий, духмяний лісовий запах. Але заради того, щоб лише два тижні втішати людей, вирубуються тисячі хвойних дерев.
  Щоб зменшити їх знищення напередодні свят, оселю  можна прикрасити синтетичними красунями. А щоб в кімнаті відчувався аромат хвої, достатньо однієї-двох гілочок ялинки чи сосни, оформлених в оригінальну новорічну композицію.
  А ще, кожен з нас може виростити хвойне дерево самостійно. І кожного року його прикрашати, зробивши велику користь для природи і для себе. Хвойні дерева дезинфікують повітря, виділяють фітонциди і тим самим лікують нервові та астматичні захворювання. Читати...
Теги статті: Заповідник   життя   ялинка  

spring

1 грудня 2015, 10:09 Коментарів: 12  Голосів: 4 0

Школа Брейк Дансу Street b-boys оголошує набір в групи

Брейк данс
 • Запрошуємо всіх хто хоче записатись у танцювальні групи на тренування в стилі БРЕЙК ДАНС!!!
  http://vk.com/club75548832 Читати...
Теги статті: танці   брейк данс   гурток   розвиток   активний спосіб життя  

b-boy Stuff

23 жовтня 2015, 22:35 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

КОМУНАЛЬНІ ТАРИФИ - НОВА "РАДІСТЬ" ДЛЯ КАНІВЦІВ

Video
Теги статті: Життя по-новому продовжується  

valreva

5 жовтня 2015, 19:49 Коментарів: 4  Голосів: 1 1

Календар, який зробить ваше життя більш осмисленим

З блогів

 •  
  Альберт Енштейн довів, що час - поняття відносне.
  Втім, люди і без нього це давно відчували. Адже ніхто не буде сперечатися, що приємний час мчить з шаленою швидкістю, а нудний і безглуздий тягнеться як черепаха?
  Щоб хоч якось навести лад у цьому хаосі, і були придумані календарі. Дивишся на календар і відчуваєш себе впевнено і спокійно: от сьогодні понеділок, завтра буде вівторок, а через два дні почнеться літо.
  Проблема тільки в тому, що календарі - це теж досить відносно. Є календарі, які уповільнюють час, а є такі, які змушують його цінувати на вагу золота. Не вірите? Читати...
Теги статті: Календар   життя  

Володимир

20 травня 2014, 15:03 Коментарів: 28  Голосів: 3 1

Хто вони - сподвижники канівської інквізиції "люстрації"

З блогів
 • 1. Фесенко Микола Григорович - сірий кардинал виборів президента у 2004 році (роздача грошей за президента В. Януковча), засновник неіснуючого спортивного клубу (отримання бюджетних коштів), фігурант в кримінальній справі по продажу дітей школи-інтернату, "будьоновець"-член Комуністичної партії, партій"Регіони", "Наша Україна", "Соціалістичної", ВО "Батьківщина" Читати...
Теги статті: міське життя  

Ірина Полішко

19 травня 2014, 06:39 Коментарів: 26  Голосів: 4 0

20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози 7 хвилин заради життя

захід
 • 20 жовтня – Всесвітній день боротьби з раком молочної залози 7 хвилин заради життяСаме скільки часу потрібно, щоб провести самообстеження. Читати...
Теги статті: 7 хвилин заради життя Саме скільки часу потрібно жінкам   щоб провести самообстеження.  

UDAR

20 жовтня 2013, 21:08 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Де на Черкащині краще жити

З блогів
 • На Катеринопільщині найкраще дихати свіжим повітрям, на Уманщині – навчатися, а на Канівщині – отримувати зарплату
  «Кожна птаха своє гніздо хвалить» – ця приказка справджується завжди, коли йдеться про малу Батьківщину. Для кожного жителя області його район завжди кращий. «Вечірка» ж вирішила скласти рейтинг найпривабливіших для життя регіонів. Комфортність життя оцінювали на основі статистичних даних.
  Читати...
Теги статті: Черкащина   райони   життя  

Влад01

16 жовтня 2013, 11:23 Коментарів: 4  Голосів: 2 4

Людоньки! Може я не тут живу?!?! Тоді де я?!?!

З блогів
 • Як підсумок, в області забезпечено позитивну динаміку економічної діяльності. Реалізується низка пілотних проектів, спрямованих на модернізацію економіки,  системи охорони здоров'я, освіти.
  Динаміка змін на краще є незаперечною. Вона закономірно підтверджує вірність курсу Президента України Віктора Януковича на модер-нізацію економіки, що призводить до докорінних перетворень у всіх галузях господарського комплексу.
  Проведення системної по-літики реформ стало можливим завдяки тому, що вперше в Україні Главою держави була запропонована своєрідна "дорожня карта", що була викладена у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава". Програмою визначені конкретні заходи, що необхідно реалізувати, вказані часові межі їх реалізації та відповідні механізми виконання.
  За результатами рейтингової оцінки, що здійснюється Кабінетом Міністрів України, у 2010 році область посіла 8 місце; у 2011 - піднялася на п’яте; за результатами 2012 року - 3 місце з-поміж 27 регіонів. Читати...
Теги статті: звіт   добробут   щасливе життя.(Звіт Черкаської обласної державної адміністрації за 2010-2012 роки)  

bee

12 квітня 2013, 21:33 Коментарів: 30  Голосів: 3 0

28 ЖОВТНЯ -ВИБОРИ ДО ВЕРХОВНОЇ РАДИ

З блогів
 • НАМ НЕ ПОТРІБНІ ЧВАРИ ТА РОЗДОРИ,
  ГУРТОМ. ЯК КАЖУТЬ, Й БАТЬКА ЛЕГШЕ БИТЬ.
  НЕХАЙ КЛИЧКА "УДАР" ВЕДЕ ДО ПЕРЕМОГИ
  І РІДНА УКРАЇНА БУДЕ ЖИТЬ!
  Григорій Жак. м. Канів Читати...
Теги статті: ТИ МОЛОДИЙ. ПО ПЕРЕДУ У ТЕБЕ ВСЕ ЖИТТЯ. ПРИЙДИ НА ВИБОРИ. ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР!  

vlada

25 жовтня 2012, 10:25 Коментарів: 0  Голосів: 0 8

"Передайте Тягнибоку, я за нього.. я не туди стріляв"

З блогів
Теги статті: життя   політика   безвихідь  

NY 2009!

19 жовтня 2012, 18:59 Коментарів: 30  Голосів: 2 1

Життя як мить

Міські новини
 •  
  Мало хто в Каневі не знав Олександру Миколаївну Гусєву.
  Іде, бувало, вона по площі Комсомолу: висока, струнка, красива, привітна жінка. Позаду неї завжди виляла хвостиком її улюблена Муха. Хоча скроні вже давно торкнулася сивина, та, дивлячись на неї, на її любов до життя, до людей, до оточуючого світу, ніхто не міг сказати, що Олександрі Миколаївні вже далеко за 80. Мало хто знав, якою тернистою була життєва дорога цієї простої білоруської дівчини, яка у перші ж дні війни, залишившись без батька і матері, пізнала фашистські катівні, а відразу після закінчення війни звалила на свої плечі виховання своїх братів та сестер. Дещо пізніше Україна стала для неї другою матір’ю. Її знали як хорошу трудівницю в колективах, де вона працювала, як прекрасну актрису драмгуртка Канівського районного будинку культури, як люблячу матір, бабусю, свекруху, як доброго порадника, як людину, яка завжди була готова прийти на допомогу іншим. „Ніколаєвна” – так ніжно називали її сусіди, знайомі і друзі. Сьогодні Ніколаєвни немає серед нас. Жаль, дуже жаль. Хороша була жінка. Царство її небесне. Нехай земля її буде пухом. Тож якщо і ви пригадаєте цю прекрасну жінку, пом’яніть її хорошим словом. Похорон відбудеться завтра, у суботу. Із повагою друзі, сусіди та знайомі, для яких вона багато значила у житті. Читати...
Теги статті: Пішла з життя Олександра Миколаївна Гусєва СПІВЧУВАЄМО  

vlada

27 липня 2012, 18:44 Коментарів: 8  Голосів: 5 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

На дистанційне навчання переходять три школи

COVID-19: за останню добу на Канівщині підтверджено більше 100 нових випадків захворювання

Прострочені продукти - допомога голодуючому населенню від влади

В Україну привезуть меч гетьмана, пам’ятник якому встановлено у Трахтемирові

Планы Белокаменной и их последствия

НІХТО КРІМ НАС

Збіги випадкові

У Каневі 18-річний хлопець покінчив життя самогубством

За хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ

На автодорозі Черкаси-Канів автівка злетіла у кювет

Популярні за тиждень:

НІХТО КРІМ НАС [7]

У Каневі 18-річний хлопець покінчив життя самогубством [3]

На дистанційне навчання переходять три школи [0]

Збіги випадкові [0]

За хвилею псевдомінувань по всій країні стоїть РФ [0]

Прострочені продукти - допомога голодуючому населенню від влади [0]

Планы Белокаменной и их последствия [0]

В Україну привезуть меч гетьмана, пам’ятник якому встановлено у Трахтемирові [0]

COVID-19: за останню добу на Канівщині підтверджено більше 100 нових випадків захворювання [0]

Про що зараз спілкуються:

Джанго
Igor Suhobrus,чомусь згадалось... Коли прийшли за комуністами я мовчав бо я був не комуністом... Коли прийшли за мною то за мене не було кому заступитися... Коли Вам палили автівки... У нас не бу.. [весь]
НІХТО КРІМ НАС [7]

Igor Suhobrus
Це був дядя Гриша. Призвіще не памьятаю. На бензовозі їздив
НІХТО КРІМ НАС [7]

Джанго

НІХТО КРІМ НАС [7]

Джанго
Igor Suhobrus, добре що за вашого водія було кому заступитись... про юнака...я його не знаю...але судячи з відео вручення подарунка на 18 років він жив в своєму світі...а на рябі зіштовхнувся зі .. [весь]
НІХТО КРІМ НАС [7]

Igor Suhobrus
випадок звісно дикий....як не крути, а хлопця немає... проте...які причини. Звісно ідіотів з гранатою повно. тільки дали трохи влади, кришу так і зносить...якось я лаявся з охоронцями ГЕСу зате, щ.. [весь]
НІХТО КРІМ НАС [7]

Джанго
karina,сприводу рябівців...на те є свої думки...їх керівництво може використовувати проти такого бунта... а сім'я зараз сам на сам і з проблемою і з рябою...а ми підтримали тільки постами...
НІХТО КРІМ НАС [7]

karina
За зарплату нехай рябовці самі за себе подумають. а от виплатити компенсацію потерпілим і звільнити винних - це факт, що потрібно, просто по-людськи, бо дитина ж не сама ходила, з матір'ю. а всім було начать на них.
НІХТО КРІМ НАС [7]

karina
А В КАНЕВІ ІНШОГО ШЛЯХУ, ЯК ПІДНЯТТЯ ТАРИФІВ, НЕ ЗНАЮТЬ. ТАК ЖЕ ПРОСТІШЕ. КОВТАЮТЬ, БУДЕМО ДАЛІ...
У Каневі піднімуть тариф на воду [3]

neverhood
Тарифи на водопостачання та водовідведення з 1 січня 2022 року Дніпро-Кіровоград (Кропивницький): 45,97 гривні за кубометр води (водопостачання – 21,01 / водовідведення – 17,30); В.. [весь]
У Каневі піднімуть тариф на воду [3]

chicot
на НР вже був випадок, ще в часи будівництва, коли хотіли повісить велику нестачу пального на нач.заправки... теж молодий хлопець.....на той час директором був Шепіль...нач.служби охорони був таки.. [весь]
У Каневі 18-річний хлопець покінчив життя самогубством [3]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"