kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "ВМС"

Очистити флот від сепаратистів та саботажників

З блогів
 • Суть звернення:Очистити флот від сепаратистів та саботажників
  Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Дейнега Віталій Олегович
  Статус: триває збір підписів
  Петиція №22/020913-еп. Подана 11.02.2016
  Дата початку збору підписів: 11.02.2016
  Текст електронної петиції:
  Пане Президент, ми хочемо звернути Вашу увагу на неприпустиму ситуацію у нашому флоті. Керівні посади тут часто займають люди, які є лояльними до Росії і у випадку початку повномасштабної війни можуть стати зрадниками.Нас дуже непокоїть той факт, що наш флот очолює людина, дочка якої, за нашими джерелами, живе у Севастополі і знаходиться у шлюбі з діючим працівником ФСБ. Що його заступники:Контр-адмірал Тимчук Ігор Володимирович, перший заступник командуючого ВМС, начальник Одеського гарнізону. В Криму підчас окупації, за нашими джерелами, організовував спільно з кадровою службою ЧФ РФ офіцерські збори та складав списки особового складу для переходу в ЧФ РФ. Капітан першого рангу Дьяков Олександр Іванович, начальник оперативного управління штабу командування ВМСУ. За нашими джерелами, має в Криму брата, Дьякова Євгена Івановича, який служить командиром десантного корабля «Керч», штаб ЧФ РФУ цей самий час, за два роки війни у нас так і не з’явилась концепція розвитку військово-морських сил. Така невизначеність і відвертий саботаж на самому верхньому рівні демотивують моряків. За два роки після кримських подій ми втратили і продовжуємо втрачати патріотичне ядро нашого флоту.Серед потенційних втрат варто відзначити повного кавалера ордена "За мужність", Народного Героя України, капітана 1 рангу Шевченка Едуарда Григоровича, призначення якого на посаду Начальника 73 Центру Морських Спеціальних Операцій блокується особисто С.Гайдуком. Читати...
Теги статті: Україна   війна   АТО   сепаратисти   сепаратизм   ВМС   ВМСУ   флот   петиція    

Анті-гоблін

16 лютого 2016, 18:49 Коментарів: 9  Голосів: 1 0

Справжні офіцери!

З блогів
 • У кого мало часу – усе можна не дивитися, а лише між 1:30 і 4:40. Але обов'язково гляньте після 10:50 і до кінця.
   
  Читати...
Теги статті: Академія ВМС   честь   гідність   офіцери.  

Володимир

21 березня 2014, 12:39 Коментарів: 6  Голосів: 4 0

ЗАЯВА Командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України

Влада
 • Всупереч досягнутим домовленостям між командуванням Військово-Морських Сил України і командуванням Чорноморського флоту збройних сил Російської Федерації, не припинені провокаційні дії стосовно дислокованих у Криму військових формувань України. Нарощуються психологічний шантаж, погрози, спонукання до незаконних дій.
  10 березня спеціальними підрозділами збройних сил Росії штурмом було захоплено українську військову частину в місті Бахчисарай. Нападниками допущено застосування автоматичної зброї в бік беззбройного особового складу частини.
  12 березня під загрозою застосування зброї українські військовослужбовці примушувалися до прийняття присяги народу Криму і переходу в неіснуючі збройні сили Криму.
  На даний час при потуранні командування і військових підрозділів Росії здійснюється пограбування майна частини представниками незаконних збройних формувань.
  Подібні провокаційні дії мають місце і по відношенню до багатьох інших військових формувань України в Криму, у тому числі тих, які охороняються штатними охоронними підрозділами зі зброєю.
  Розвиток подій за таким сценарієм вважаю неприйнятним. Читати...
Теги статті: ВМС  заява  

WayBe

14 березня 2014, 09:41 Коментарів: 47  Голосів: 2 0

Корабль ЧФ России примет участие в параде кораблей ВМС Украины

З блогів
 • Корабль Черноморского флота РФ "Сметливый" ошвартовался в пятницу в Севастополе, где 4 июля примет участие в параде кораблей ВМС Украины в честь Дня флота этой страны, сообщил РИА Новости руководитель группы информационного обеспечения ЧФ капитан 1 ранга Вячеслав Трухачев.
  "Корабль "Сметливый" Черноморского флота России ошвартовался для участия в параде кораблей ВМС Украины в честь Дня флота Украины, который отпразднуют в Севастополе 4 июля. Участие российского корабля в параде состоится по приглашению украинской стороны, кроме того, в праздничных мероприятиях по сложившейся между флотами традиции примут участие представители командования Черноморского флота Российской Федерации", - сказал Трухачев.
  Он отметил, что ответное приглашение российской стороны об участии украинского корабля в параде кораблей Черноморского флота в честь Дня Военно-морского флота России также было направлено в ВМС Украины.
  "В соответствии с принятым командованием ВМС Украины решением планируется, что почетное место в парадном строю кораблей Черноморского флота России займет фрегат "Гетьман Сагайдачный", - сказал Трухачев.
  Он напомнил, что празднование Дня ВМФ России в Севастополе состоится 25 июля.
  Как ранее сообщил РИА Новости представитель пресс-службы городской администрации Севастополя, российские и украинские военные моряки в 2010 году впервые за последние пять лет вместе отметят два праздника - День Военно-морских сил (ВМС) Украины и День Военно-морского флота (ВМФ) России.
  По словам представителя администрации города, дата празднования Дня ВМС Украины неоднократно менялась, и праздник отмечался то августе, то в июле. Сейчас День ВМС Украины отмечается в первое воскресенье июля. День ВМФ России традиционно отмечается в последнее воскресенье июля.
  Он также сообщил, что в Севастополе появится еще один музей флота. Украинские моряки отдали под здание музея свою воинскую часть - Михайловскую батарею на Северной стороне города. На сегодняшний день там проводятся ремонтные работы за счет городского бюджета.
  С 2005 года администрация бывшего президента Украины Виктора Ющенко запретила проведение совместных парадов кораблей. Последние два года парады ЧФ проводились под жестким прессингом бывшего главы севастопольской администрации Сергея Куницына, который запрещал полеты самолетов, вертолетов и даже проведение имитационных стрельб.
  Обстановка в Севастополе вокруг российского флота улучшилась, как и в целом российско-украинские отношения, с приходом к власти президента Украины Виктора Януковича зимой текущего года, сказали в администрации Севастополя. Читати...
Теги статті: ВМС   Украины   ЧФ РФ  

tango

2 липня 2010, 20:33 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Макович: Служба в ВМС США травмирует, но закаляет.

З блогів
 • [img]http://www.policemag.com/_Images/articles/M_Q_A.jpg[/img]
  Известный телеведущий, бывший морской котик Ричард Макович считает, что опыт службы в морском спецназе делает человека более ответственным. Об этом он сказал в эфире телекомпании "Discovery"."Конечно, это человека травмирует, но закаляет и дает возможность задуматься над жизнью намного глубже, чем в том случае, когда ты этого не знаешь или к этому не прикасаешься. Каждый человек, который получает в жизни испытания, страдания, он набирается опыта и платит за свои ошибки", - сказал он.Помимо этого, по словам телеведущего, такой опыт дает возможность человеку задуматься, как может быть плохо и как может неожиданно измениться судьба.Макович также подчеркнул, что наличие опыта спецопераций заставляет человека быть более сочувственным к другим людям, к которым приходит беда. Читати...
Теги статті: США   ВМС   морские котики   война   ирак   спецназ  

Richard Machowicz

30 січня 2010, 17:07 Коментарів: 6  Голосів: 1 3

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Альтернативна історія. Італійский сіндром

На Черкащині коронавірус виявили у 77 осіб

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

УКРАЇНЦІ В УМОВАХ ПРОТИДІЇ КОРОНАВІРУСУ

Лікар розповів про способи знизити ризик захворювання COVID-19 на 99%

ОПЕРАТИВНІ ДАНІ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ НА ГРИП ТА ГРВІ

Ми опинилися наодинці з реальністю, яку самі створили.

Пологи в «польових умовах» прийняли фельдшери канівської швидкої допомоги

Що робимо/не робимо з вірусом?

Другий етап медичної реформи стартує 1 квітня: що треба знати пацієнтам

Популярні за тиждень:

Увага! В Україні посилено карантинні заходи — список нових обмежень (відео / інфографіка) [12]

Посилення боротьби з коронавірусом [4]

Альтернативна історія. Італійский сіндром [3]

лікування [3]

Що робимо/не робимо з вірусом? [3]

Ми опинилися наодинці з реальністю, яку самі створили. [3]

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину [3]

Епідеміологи закликали Зеленського розслідувати незаконну діяльність лабораторій [1]

Учасники АТО разом з поліцією патрулюють вулиці Канева під час карантину [1]

Надзвичайники розпочали дезінфікувати дороги та тротуари [0]

Про що зараз спілкуються:

klimenko_2014
НУ И ЩО БУДЕ В ЗАВТРИШИМ БАЧЕННИ,, ТА НИЧОГО ДОБРОГО, ЗЛИДНЕННИ БУДУТЬ ЗЛЕДНИТИ, А БАГАТИ БАГАТИТИ, БАГАТО РАЗИВ , МОЖНА СКАЗАТИ, ТИСЯЧИ РАЗИВ МАВ ПОКУПКИ В .. [весь]
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину [3]

Анті-гоблін
Шановний it-kanev, я вас розумію, я вас дуже добре розумію. Я не $100 щоб усім подобатися. В даний час я припущу, що ми тоді разом з шановним Ігорем Каганцем промовчимо. Але, знаючи себе, я в.. [весь]
Альтернативна історія. Італійский сіндром [3]

it-kanev
что будеь говорить Ігор Каганець или Анті-гоблін когда попадут в статистику 0,01%–0,06%. тоже самое?
Альтернативна історія. Італійский сіндром [3]

Анті-гоблін
Як вже тут говорилося раніше, не потрібно піддаватися паніці, ситуація з короновірусом трошки перебільшена. Так само, як до цього з пташиними, свинячими і іншими напастями на наші орга.. [весь]
Альтернативна історія. Італійский сіндром [3]

slavikf
О_о
Правила сайта [489]

WayBe
За офіційним зверненням працівників Канівського відділення СБУ - користувач "turoc" більше не має змоги писати на нашому сайті через політичну пропаганду. Останні статті користувача будуть видалені.
Правила сайта [489]

святослав
M. Жванецкий: Eсли уволиться, то жить на что? Если работать, то жить когда?
Що робимо/не робимо з вірусом? [3]

slavikf
Залишилось вияснити що таке громадське місце. Беручи до уваги закон про тютюнопаління, маємо: Громадське місце — частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для .. [весь]
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину [3]

tarnava
Обмежувать можно, якщо гроші є! А якщо нема нічого, то і вмертиможно без проблем.Ми живемо в Каневі, в районі котельної. Базар закрили - свіжого мяса, квасолі.. [весь]
Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину [3]

святослав
УкРАЙіна, міледі да господа, від кореня РАЙ як підкреслював Кобзар: "УкРАЙна".. Глаголила Ванга, що Русь (УкРАЙіна) стане господарем білого Світу посеред п"яти супердержав. Ви ще не відчули нашу .. [весь]
Ми опинилися наодинці з реальністю, яку самі створили. [3]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"