Системою подання кисню обладнали ковідне відділення Шполянської районної лікарні. Тепер усе необхідне для дихання хворих – у кожній палаті. Про це Суспільному розповів головний лікар медзакладу Василь Уманець. Киснева система допоможе рятувати життя, адже кількість хворих зростає, а до відділення потрапляють із складними пневмоніями. У спеціальних боксах інфекційного відділення, розповіла головна медична сестра Тетяна Микитенко, лікують хворих на коронавірус. Там хворі у важкому стані. Новими кисневими точками користуються відучора, повідомила медик: "Кожен пацієнт дихає окремою маскою індивідуальною"
Поверхом вище перебувають пацієнти із легшим перебігом хвороби. На другому поверсі у нас дев'ять палат, в одну із них ми можемо заглянути". В палаті обидвоє чоловіків – медики. Працюють у цій же лікарні й не можуть обійтися без кисню, зауважила головна медсестра. Микола Поліщук сюди потрапив після тижня лікування вдома. Мав підтверджений ковід. Госпіталізували його вчора (2 грудня - ред.), бо не збивалася температура, розповів чоловік. Коли стає важко дихати, користується спеціальною кисневою точкою.
Ігор Яровий – рентгенлаборант. Розповів, що симптоми ковіду відчув у суботу. А вже в понеділок виявили пневмонію. Тож опинився на лікарняному ліжку, як і його пацієнти.
Кисневі точки – централізовані. Кисень підвели до всіх палат. "Встановлені такі кисневі точки, до яких прикріплюєтсья апарат Боброва для зволоження кисню. І при необхідності ми з однієї точки за допомогою такого розведення можем забезпечити киснем не одного, а навіть двох хворих". Таких точок у відділенні 20, розповів лікар Юрій Голуб. Стільки ж нині і пацієнтів."Є такі пацієнти, які постійно дихають, є такі, які періодично. Ну а ті, що реанімаційні важкі хворі (самостійно не можуть дихати - ред.), то вже за них дихають апарати".
Кисневими точками обладнали й реанімаційні бокси, додала Тетяна Микитенко.
Такою кисневою системою медзаклад обладнали за тиждень, – розповів директор Шполянської районної лікарні Василь Уманець. Цього чекали з літа. Два місяці готували документи. До цього користувалися тимчасовими точками, які обладнали самі.
"Дихали цим киснем, балонним, що надходив по системі. І було обладнано лише вісім точок, але це не було безпечно, не забезпечувало тут потребу для цих хворих. Зараз всього вистачає. Одночасно можуть лікувати 60 пацієнтів з ковідом".
За словами директора, виготовлення проєктно-кошторисної документації обійшлося у 48 тисяч гривень. Це кошти, що спрямувала Національна служба здоров’я. Роботи і обладнання в інфекційному відділенні обійшлися у 478 тисяч: це кошти, що спрямувала Шполянська ОТГ – 437 тисяч і 40 тисяч спрямувала Черкаська обласна рада.
УКРНЕТ. "НОВИНИ ЧЕРКАЩИНИ"
МОЖЛИВО Й КАНЕВУ ЗМОНТУВАТИ ПОДІБНУ СИСТЕМУ В ТЕРАПІЇ? Читати...
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]