kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Інформація по тегу "Аналіз"

Україна очолила 2022 | Світ попереду 2023 від the Economist & NV

З блогів


 • Журналісти заявили, що у звичайні часи вибрати країну року за версією The Economist важко, але цього року вибір очевидний.  «Це може бути тільки Україна», — пише видання.  the Economist: 
  The WORLD AHEAD 2023 [1]

  Щорічний прогноз великобританського журналу:
  Індія процвітає* і вперше домінує демографічно, а Китай поступається, Японія в трійці тримає фінанси у тренді; війна в Україні стала викликом і шансом успіху демократичного світу в цілому, бо авторитарний Китай спостерігає і давно мріє поглинути Тайвань, стимул інновацій від військового авангарду до глобальних інвестиційних технологій для відбудови України після її перемоги, профілактика незламності гарт незалежності від стресу та лікування психіки (ПТС) реабілітація і зміцнення здоров'я людей війни; загостреня карбонової ресурсної кризи та перехід на стабільні альтернативні джерела, динаміка зміни клімату; історичні та наукові відкриття.
  Медіадім NV переклав з дозволу the Economist вибрані статті та підготував теми:

  Війна закінчиться в Москві. Шанс України на успіх у боротьбі


  Гарячі точки, варті уваги. Де можуть спалахнути нові конфлікти


  Чотири суперштати. Як зміниться Америка


  Над Китаєм нависли темні хмари. Чого чекати від Сі


  На всіх фронтах. Як розвиватимуться події в Україні


  Переговорні розрахунки. Два сценарії Кремля у воєнній дипломатії


  Рішучість перемагає. Чи підтримуватимуть США Україну у 2023-му


  Некерований хаос. Що буде далі з Росією


  Відштовхнутися від дна. Два ключових фактори для майбутнього української економіки


  Післявоєнна реконструкція. Як та за які гроші буде відновлюватися Україна
  Читати...
Теги статті: Аналіз   прогноз  

святослав

14 січня 2023, 01:11 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Національні дружини навідалися на очисні споруди мхп косюка

З блогів
 • Тривалий час Національні Дружини захищають екологію Черкащини від небезпечного впливу холдингу "Миронівський Хлібопродукт".
   
  У чому ж полягає небезпека та що насправді ховається під брендом МХП?
   
  Вся Україна знає оліграха Юрія Косюка, який є власником холдингу "Миронівський Хлібопродукт", до підприємств якого входять птахокомплекси бренду "Наша Ряба". Косюк вже тривалий час не полишає рейтинги найбагатших людей за версією Forbes, є радником Порошенка, любить гроші, розкішне життя та гучні гулянки. Заробляти гроші легко, якщо використовувати Українські землі та воду лише як сировину та спосіб збагачення.
   
  Птахокомпекски "Нашої Ряби" по всій Україні фігурують у скандалах із екологічно небезпечними викидами, забудненнями води та грунтів. 
  Сьогодні Косюк має амбіції і на Черкащині. Вже кілька років поспіль представники Національний Корпус - Черкащина та жителі Канівщини, Чигиринщини і інших районів ведуть боротьбу проти розростання небезпечних підприємств у нашому регіоні.
   
  Нам вдалось зупинити будівництво комплексів на Чигиринщині, надавши резонансу цій проблемі, але у с. Степанці, що на Канівщині таке підприємство діє і отруює води річок Росави і Рось.
   
  Оскільки викиди відбуваються у нічний час, представники Національні дружини - Черкащина разом з  місцевими активістами провели нічний рейд до очисних споруд підприємства. Нам вдалось зафіксувати факт викидів шкідливих речовин у водойму. На відео добре видно колір води, яка потрапляє у водойму, отруюючи її. 
   
  Крім того, ми взяли зразки води з очисних систем та віддали їх на аналіз до незалежної лабораторії, яка виявила значне перевищення вмісту шкідливих речовин.
   
  Отже, за "створенням робочих місць" та красивою рекламою ховається ні що інше, як бомба сповільненої дії, яка замовчується Юрієм Косюком та отруює екологію України Читати...
Теги статті: Аналіз    МХП косюк ряба  

GINKA

25 жовтня 2018, 21:29 Коментарів: 4  Голосів: 1 0

Результати аналізів води з очисних споруд МХП поблизу Степанців

З блогів
 •  
  ???? Реальна шкода "Нашої Ряби": стали відомі дані аналізу викидів підприємства 
   
  Нагадаємо, Національний Корпус - Черкащина та Національні дружини - Черкащина знайшли місце викиду нечистот у водойми підприємством "МХП", що належить одіозному олігарху Юрію Косюку.
   
  Птахокомплекси "Наша Ряба" щоночі забруднюють води річки Росава поблизу с. Степанці, що на Канівщині. Знайшовши місце викиду нечистот ми взяли зразки води для аналізу та віддали її до незалежної лабораторії.
   
  Отже, результати дослідження уже готові і сьогодні ми можемо говорити про реальну загрозу птахокомплексів "Наша Ряба" для екології Черкащини:
   
  ??Хімічне споживання кисню – це головний показник рівня забруднення стічних вод хімічними речовинами. Води, до яких здійснюється викид нечистот, мають перевищення цього показнику в 2 рази. Цей фактор може сильно впливати на рибу, тваринний світ.
   
  ??Азот амонію – перевищення у 12 разів. Присутність аміаку у високих концентраціях є важливим показником фекального забруднення водойм.  Такий показник  може спричинити масову загибель риби, адже має токсичний вплив на водну флору і фауну, провокує серйозні отруєння у людей. Вода, забруднена такими речовинами, може стати передумовою для генетичних мутацій у ссавців. У людини азот амонію спричиняє порушення нервової системи, нирок, викликає набряк легень
   
  ??Нітрати – перевищення у 3 рази. Результатом такого перевищення можуть бути онкологічні захворювання (зокрема, шлунково-кишкового тракту), порушення роботи підшлункової та щитовидної залози, серцева недостатність, захворювання нирок, захворювання серцево-судинної системи.
   
  ??Хлориди – перевищення у 3 рази, що говорить про те, що підприємства не дотримуються технології виробництва.
   
  Такі показники, окрім непоправної шкоди для здоров`я людини,  призводять ще й до порушення саморегуляція екосистеми, тому над відновленням чистоти річок потрібно буде працювати роками.
   
  ????Вочевидь, друг Порошенка та одіозний багатій Юрій Косюк сприймає Україну як платформу для заробляння грошей, використовуючи та псуючи її природні ресурси, знищуючи екологію та завдаючи непоправної шкоди здоров`ю українців. 
   
  Навіть більше - намагається примножити свій капітал, отримуючи фінансування із бюджету та закордонні позики. 
   
  ?Близько місяця тому Національний Корпус - Черкащина вийшов з пікетом до Європейського банку реконструкцій та розвитку з вимогою унеможливити кредитування будівництва птахокомплексів агрохолдингу МХП, яке належить олігарху Юрію Косюку, адже таке будівництво завдасть непоправної шкоди екології та здоров’ю людей.
   
  Від ЄБРР до людей вийшов Антон Усов -старший радник із зовнішніх зв`язків, який запевнив, що вони почули вимоги людей і давно звернули увагу на протести і вже ініціювали розслідування щодо діяльності Косюка на Черкащині. Тепер маємо більше доказів та механізмів для боротьби. Збережемо екологію України для прийдешніх поколінь, а не жадібних і безвідповідальних олігархів.
  https://www.facebook.com/1862765790648359/posts/2235273890064212/ Читати...
Теги статті: Аналіз    МХП косюк ряба  

GINKA

25 жовтня 2018, 21:20 Коментарів: 4  Голосів: 3 0

У Каневі автомобілі плавали в каналізаційних стоках

Міські новини
 • Вчора більшість канівчан мала змогу спостерігати наслідки прориву каналізаційних труб поблизу міського ринку, внаслідок чого довелося терміново проводити оперативне відкачування стоків і заміну труб.

  Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію директора комунального підприємства «Водопровідно-каналізаційного господарства» Володимира Цюкала. Читати...
Теги статті: прорив  каналізація  

WayBe

21 жовтня 2016, 16:50 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Зухвале викрадення металу у центрі міста...

З блогів
 • В неділю зранку йдучи на базар, побачили, що впродовж тротуару від повороту до будинку 47 до зупинки школи №4 зникли 3 каналізаційні люки. Викрадачі дбайливо повтикали в ями гілляччя дерев, щоб люди не попадали туди. Сьогодні в понеділок ще краща історія. Вночі було підпиляно основну стойку огорожі біля кінотеатру, а в день дві секції огорожі зникли. Ніхто на це не звернув уваги. Хотілося б ,щоб цей факт не залишився без уваги місцевої громади і мерії. Читати...
Теги статті: В неділю зранку ао вулиці Шевченка від буд.47 до школи №4 зникли 3 каналізаційні люки   а в понеділок зникли дві секції жовто-блакитної огорожі біля кінотеатру  

46 96 noise

3 серпня 2015, 17:03 Коментарів: 3  Голосів: 0 0

Канівчанин впав у бетонний жолоб каналізації

З блогів
 • 19 червня, о 19.00 до канівських рятувальників від випадкових перехожих надійшло повідомлення про чоловіка, який упав у бетонний жолоб по вул. Героїв Дніпра. Читати...
Теги статті: каналізація  

it-kanev

23 червня 2015, 21:37 Коментарів: 14  Голосів: 1 0

Продаються каналізаційні труби та кільця

Продам трубы

 • [r]Кільця каналізаційні залізобетонні КС 10-9 , 500 грн/шт.

  [r]Мпласт Труба каналізаційна зовнішня д. 160х4м SN2, 170 грн/шт. Люк оглядовий Акведук полімерпіщаний 6т чорний, 340 грн/шт. Читати...
Теги статті: Труби   кільця та люки для каналізації  

Sky

3 липня 2014, 18:35 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги

 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.
  - Чищення водонагрівачів.
  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації.  

Petya

1 квітня 2012, 13:52 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги

 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.
  - Чищення водонагрівачів.
  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації.  

Petya

29 березня 2012, 14:20 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги

 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.
  - Чищення водонагрівачів.
  Тел. (096)468-06-55 Читати... Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації.  

Petya

24 березня 2012, 09:16 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги
 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.
  - Чищення водонагрівачів.
  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації  

Petya

21 березня 2012, 15:08 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Продаю недобудований будинок

Продается дом
 • Продаю недобудований будинок по вул. Соснова. Є газ, вода, світло, каналізація. Кухня, ванна - кахель. Під будинком великий погріб. Ціна 50 тис. у.о. Торг. Розгляну всі варіанти.

  Тел. (096)140-30-18
  (099)714-15-60 Читати...
Теги статті: світло   каналізація  

Petya

21 березня 2012, 15:06 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги
 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.
  - Чищення водонагрівачів.
  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації  

Petya

13 березня 2012, 20:19 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги
 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.

  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: опалення   водопостачання   каналізації  

Petya

12 березня 2012, 17:25 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Сантехнічні послуги

Послуги
 • - Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  - Заміна стояків, водопроводів і каналізації.
  - Встановлення лічильників і водонагрівачів, умивальників, унітазів, душових кабін.
  - Автономне опалення.
  - Зварювальні роботи.
  - Допомога у виборі аксесуарів.

  Тел. (096)468-06-55 Читати...
Теги статті: водопостачання   каналізації.  

Petya

23 лютого 2012, 17:23 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

На ліквідацію аварії в Каневі уряд виділив 7,3 млн. грн.

Міські новини

 • Кабінет Міністрів України виділив Черкаській ОДА 7 млн. 335
  тис. грн. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на очисних
  спорудах у Каневі. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну,
  надрукованому на офіційному сайті уряду. У тексті зазначається, що
  Мінфін має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного
  фонду Держбюджету.


  Як ми вже повідомляли раніше, за кілька останніх років
  на канівському колекторі сталося майже шістьсот аварій, на ліквідацію
  яких впродовж лише 2003–2005 років із бюджетів усіх рівнів було
  витрачено 3 млн. 487 тис. грн. Сьогодні у Каневі показник кількості
  людей, які страждають на гострі кишкові хвороби, значно перевищує
  середню цифру по області. До того ж, на думку головного державного
  санітарного лікаря Черкаської області Віталія Самотуги, в разі скидання
  або фільтрації неочищених стічних вод у Дніпро, епідеміологічна
  ситуація на відстані багатьох десятків кілометрів нижче за течією
  значно погіршиться. Від фільтраційних полів до Дніпра — лише 50 метрів.  Уряд доручив ОДА затвердити в тижневий строк перелік витрат,
  пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, а також до 1
  листопада цього року подати звіт про використання виділених коштів.
  Розпорядження уряду в електронному варіанті розміщене на офіційному
  сайті Кабінету Міністрів України.  За попередніми підрахунками спеціалістів, для проведення на
  аварійних об'єктах бідівельно-монтажних робіт (без берегоукріплення)
  місту сьогодні потрібно щонайменше 8 млн. 100 тис. гривень, яких в
  обласному, а тим паче у міському бюджеті немає.


  За інформацією газети "Антенна" 

  Читати...
Теги статті: аварія  екологія  каналізація  

WayBe

10 травня 2007, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Канівська бомба уповільненої дії

Міські новини

 • За кілька останніх років на канівському колекторі сталося
  майже шістьсот аварій, на ліквідацію яких впродовж лише 2003-2005 років
  із бюджетів усіх рівнів було витрачено 3487 тисяч гривень. Сьогодні у
  Каневі показник кількості людей, які страждають на гострі кишкові
  хвороби, значно перевищує середню цифру по області. До того ж, на думку
  головного державного санітарного лікаря Черкаської області Віталія
  Самотуги, в разі скидання або фільтрації неочищених стічних вод у
  Дніпро епідеміологічна ситуація на відстані багатьох десятків
  кілометрів нижче за течією значно погіршиться.


  28 березня в Каневі, райцентрі Черкаської області, відбулось
  виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та
  надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.


  Про це повідомив редакції помічник начальника Головного
  управління МНС України в Черкаській області Костянтин Проценко. В
  роботі комісії брали участь директор Департаменту цивільного захисту
  МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук,
  головний спеціаліст сектору експертизи та аналізу з питань НС та ЦЗН
  Кабінету Міністрів України Геннадій Гуцул, начальник відділу з
  управління Державного резервного фонду Міністерства економіки України
  та радник Міністра відділу забезпечення діяльності Міністра МНС України
  Анатолій Приходько.  Комісія розглядала ситуацію, пов'язану з очисткою каналізаційних стічних вод, та технічний стан очисних споруд Канева.  Міський голова Василь Коломієць зазначив, що очисні споруди,
  каналізаційні насосні станції, а також напірні каналізаційні колектори
  міста були введені в експлуатацію ще в 70-х роках минулого сторіччя. З
  того часу кількість стоків, що потребують очистки, значно зросла, а
  через недостатнє протягом багатьох років фінансування
  житлово-комунального господарства заміна технологічного обладнання не
  проводилася, таким чином воно відпрацювало понад три нормативні терміни
  і фактично більше не спроможне виконувати свої технологічні функції по
  перекачуванню та очистці стоків.  Ситуацію ускладнює ще й те, що тимчасові земляні фільтраційні
  поля, зроблені на очисних спорудах, за допомогою яких комунальники
  намагаються сьогодні вийти зі скрути, вже фактично переповнені,
  замулені і не виконують своєї функції.  Заслухавши доповіді міського голови та провідних фахівців
  зацікавлених відомств, вивчивши з виїздом на місце ситуацію, члени
  комісії звернули увагу ще на одну проблему, що постала під час огляду
  проблемних місць, — руйнування берегової смуги річки Дніпро в районі
  очисних споруд, де вода лише за останній рік підмила до 30 метрів
  берега.  За попередніми підрахунками спеціалістів, для проведення на
  аварійних об'єктах будівельно-монтажних робіт (без берего-укріплення)
  місту сьогодні потрібно щонайменше 8 млн. 100 тис. гривень, яких в
  обласному, а тим паче у міському бюджеті немає.


  На думку начальника Головного фінансового управління
  облдержадміністрації Володимира Кулеші, можливі три джерела
  фінансування цих робіт — кошти обласного резервного фонду, кошти з
  міського бюджету розвитку, а також, в разі звернення до КМ України,
  кошти із резервного фонду держави.


  Антенна, №15 від 13.04.2007

  Читати...
Теги статті: каналізація  стоки  екологія  

WayBe

17 квітня 2007, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Для ремонту каналізаційного колектора та очисних споруд Канева потрібно щонайменше 8 100 грн.

Міські новини
 • За підрахунками спеціалістів для ремонту каналізаційного колектора та очисних споруд Канева потрібно щонайменше 8 100 грн. Це гроші лише для проведення будівельно-монтажних робіт на
  аварійних об`єктах, тобто без берегоукріплення. Однак таких коштів в обласному і міському бюджетах немає. Про це йшлося 28 березня в Каневі на виїзному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної
  безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА.

  На думку начальника головного фінансового управління ОДА Володимира Кулеші,
  можливі три джерела фінансування ремонтних робіт колектора: кошти обласного резервного фонду, кошти з міського бюджету розвитку,
  а також у разі звернення до Кабінету Міністрів України,  кошти з
  резервного фонду держави.


  Про малоефективну роботу
  очисних споруд, на думку головного державного
  санітарного лікаря області Віталія Самотуги, свідчить той факт, що вже сьогодні
  в Каневі показник кількості хворих на гострі кишкові хвороби значно перевищує
  середньо-обласний показник. До того ж, у разі
  скидання або фільтрації неочищених стічних вод до Дніпра, значно погіршиться
  епідеміологічна ситуація на багато десятків кілометрів нижче за течією.


  Про це повідомляють у ГУ МНС
  України в Черкаській області.

  Читати...
Теги статті: каналізація  стоки  

WayBe

2 квітня 2007, 00:00 Коментарів: 1  Голосів: 0 0

Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА

Міські новини


 • 28
  березня 2007 року у м.Каневі відбулося виїзне засідання комісії з
  питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
  Черкаської обласної державної адміністрації за участю заступника голови
  державної адміністрації Овдієнка В.Ф., а також - Гуцула Г.М. головного
  спеціаліста сектору експертизи та аналізу з питань НС та ЦЗН КМУ,
  Міненка В. Ф.- начальник відділу з управління Державного резервного
  фонду Міністерства економіки України, Приходька А.В. - радника Міністра
  відділу забезпечення діяльності Міністра (служба міністра МНС), Квашука
  В.П. - директора Департаменту цивільного захисту МНС України.


  З доповіддю про критичний стан системи водовідведення та очистки
  стічних вод міста виступив міський голова Коломієць В.В., який
  наголосив, що у місті Каневі склалася напружена ситуація, пов’язана з
  виходом з ладу каналізаційного колектору та очисних споруд міста, в
  результаті чого обмежено водопостачання населення і промислових
  підприємств міста. Ситуація ускладнюється активізацією руйнівних
  процесів берегової смуги р.Дніпро в районі очисних споруд міста. Існує
  реальна загроза попадання неочищених стоків в р.Дніпро та виникнення
  надзвичайної ситуації загальнодержавного рівня у зв’язку з тим, що
  нижче за течією р. Дніпро знаходяться близько 40 водозаборів великих та
  малих міст України.


  Після виїзду на місце події та вивчення ситуації, що склалася,
  комісія заслухала пропозиції фахівців – членів комісії щодо шляхів
  вирішення проблеми. В обговоренні також взяли участь представники
  Кабінету Міністрів України, Мінекономіки та МНС України, які надали
  рекомендації щодо підготовки та надання звернення до Кабінету Міністрів
  України для виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету та
  матеріалів з даного питання у відповідності до чинного законодавства.


  Комісією прийняті відповідні протокольні рішення, які надані на
  розгляд та затвердження голові обласної державної адміністрації.


  Найближчим часом пакет документів буде переданий до МНС України та Міністерства економіки.


  На засіданні комісії були присутні представники громадськості міста
  Канева, обласних та комунальних засобів масової інформації.


  За матеріалами www.oda.ck.ua/  

  Читати...
Теги статті: каналізація  стоки  

WayBe

2 квітня 2007, 00:00 Коментарів: 0  Голосів: 0 0

Канівська каналізація у будь-який момент може прорвати у Дніпро

Міські новини
 • Екологічною катастрофою вважають канівчани нинішній стан
  міських очисних споруд, які розташовані на березі Дніпра за 5
  кілометрів від міста.

  Збудовані у 70-х роках минулого століття, вони давно вичерпали свій
  ресурс і потребують глобальної реконструкції. Наразі на очисних
  спорудах порушується технологічний цикл, тому що за кілька десятиліть
  обладнання зносилося. Тож каналізаційні стоки відповідним чином не
  очищаються, а просто зливаються на спеціальні поля, розташовані за 50
  метрів від Дніпра. Виникає небезпідставне побоювання, що під час
  весняної повені підвищиться рівень води, і вона "давитиме" на поля, а
  ті не витримають напруги і переллються через край.  Як повідомив
  "Прес-Центрові" директор комунального підприємства "Управління
  водоканалізаційним господарством" Володимир Цюкало, нині існує загроза
  потрапляння вмісту канівської каналізації у води Дніпра.  Цими
  днями до Канева мають приїхати заступник міністра фінансів,
  спеціалісти, щоб уже на державному рівні зафіксувати канівську
  "каналізаційну" проблему і виділити з резервного фонду Кабміну не менше
  8 млн. грн. (принаймні, таку суму просять канівці) для усунення
  аварійної ситуації.


  Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
  Джерело: "Прес-Центр"

  Читати...
Теги статті: Екологія  каналізація  комунальне господарство  

WayBe

22 березня 2007, 00:00 Коментарів: 5  Голосів: 0 0

1
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Доки в нашому місті точитимуться політичні інтриги та дрібні містечкові розбірки?

Президент нагородив уродженця Канева орденом Богдана Хмельницького

Колишній кореспондент газети «Дніпрова Зірка», а нині навідник гармати Максим Гайдай б’є ворога на східному фронті

Україна очолила 2022 | Світ попереду 2023 від the Economist & NV

LATEXFAUNA - Черкащина

На території Канівської громади запровадили нові правила риболовлі у зимовий період

У Каневі демонтують пам’ятний знак телеграмі “бідноти до Леніна”

Мурал із Золотоноші

Мировые итоги 2022 года

Канівські гори хочуть внести до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Популярні за тиждень:

Доки в нашому місті точитимуться політичні інтриги та дрібні містечкові розбірки? [0]

Про що зараз спілкуються:

Анті-гоблін
Шановна karina, всі ми ходимо під ніком. І за великим рахунком не в ніку справа, а в інформації, що "несе" цей нік. Це розумне добре, вічне? Я наданої інформації довіряв на 60-70%, а коли побачив .. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

karina
Як же ви всі надоїли громаді! І нічого підписуватися "мешканці канівської громади" чи " рада ветеранів". Ніхто вас не уповноважував говорити за всіх. А виборці нікому не потрібні. І нічого плака.. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

Анті-гоблін
Нікого не збентежило підписувати документ разом із головою ОПЗЖ 15.03.2022 року? І фінальне питання – всіх хвилює, хто їде у Фірзен? Може, якби з'їздили самі, то зараз би тихенько .. [весь]
Звернення до депутатів Канівської міської ради [3]

святослав
2023СУ
З новим 2023 роком! [3]

Олекса
З контрнаступальним Новим роком!
З новим 2023 роком! [3]

slavikf

З новим 2023 роком! [3]

святослав
путін "косплеїть" Саурона і роздає "кільця влади" путін напередодні Нового року подарував президентам неформального саміту країн СНД вісім золотих каблучок. Дев’яту він зал.. [весь]
Розкопки скептика. [1]

Анті-гоблін

Світ ловив мене, та не впіймав © [1]

vlada
А для ЗСУ за скіьки зробите з газових балонів?
Продається буржуйка (фото) [1]

ksundya_85
Вже здали
Здам картиру [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"