Українській медичній лабораторії «МедЛаб», що входить до всеукраїнської мережі медичних лабораторій «MedLab» ПОТРІБНІ: 1. МЕДИЧНА СЕСТРА – АДМІНІСТРАТОР (Повний робочий день, пн-пт 07-15, сб 08-13 - двічі на місяць) 2. МЕДИЧНА СЕСТРА – АДМІНІСТРАТОР (півставки, з 8 до 12) (Канів, вул. Успенська, 3, тел. 067-646-87-78)
Заробітня плата - від 10 000 грн. + бонуси
Основні обов'язки:
Забір крові з вени та пальця вакутайнером. Забір урогенітальних мазків у чоловіків і жінок. Оформлення пацієнтів та видача результатів. Ми надаємо:
Дотримання стандартів і державних законів про працю. Офіційне працевлаштування. Своєчасну оплату праці.
Вимоги:
Профільна освіта Досвід роботи. Контактна особа – Ігор Георгійович +380963737456 (вайбер) Читати...
Журналісти заявили, що у звичайні часи вибрати країну року за версією The Economist важко, але цього року вибір очевидний.
«Це може бути тільки Україна», — пише видання.
the Economist:
The WORLD AHEAD 2023 [1]
Щорічний прогноз великобританського журналу:
Індія процвітає* і вперше домінує демографічно, а Китай поступається, Японія в трійці тримає фінанси у тренді; війна в Україні стала викликом і шансом успіху демократичного світу в цілому, бо авторитарний Китай спостерігає і давно мріє поглинути Тайвань, стимул інновацій від військового авангарду до глобальних інвестиційних технологій для відбудови України після її перемоги, профілактика незламності гарт незалежності від стресу та лікування психіки (ПТС) реабілітація і зміцнення здоров'я людей війни; загостреня карбонової ресурсної кризи та перехід на стабільні альтернативні джерела, динаміка зміни клімату; історичні та наукові відкриття.
Медіадім NV переклав з дозволу the Economist вибрані статті та підготував теми:
Війна закінчиться в Москві. Шанс України на успіх у боротьбі
Гарячі точки, варті уваги. Де можуть спалахнути нові конфлікти
Чотири суперштати. Як зміниться Америка
Над Китаєм нависли темні хмари. Чого чекати від Сі
На всіх фронтах. Як розвиватимуться події в Україні
Переговорні розрахунки. Два сценарії Кремля у воєнній дипломатії
Рішучість перемагає. Чи підтримуватимуть США Україну у 2023-му
Некерований хаос. Що буде далі з Росією
Відштовхнутися від дна. Два ключових фактори для майбутнього української економіки
Післявоєнна реконструкція. Як та за які гроші буде відновлюватися Україна Читати...
Тривалий час Національні Дружини захищають екологію Черкащини від небезпечного впливу холдингу "Миронівський Хлібопродукт".
У чому ж полягає небезпека та що насправді ховається під брендом МХП?
Вся Україна знає оліграха Юрія Косюка, який є власником холдингу "Миронівський Хлібопродукт", до підприємств якого входять птахокомплекси бренду "Наша Ряба". Косюк вже тривалий час не полишає рейтинги найбагатших людей за версією Forbes, є радником Порошенка, любить гроші, розкішне життя та гучні гулянки. Заробляти гроші легко, якщо використовувати Українські землі та воду лише як сировину та спосіб збагачення.
Птахокомпекски "Нашої Ряби" по всій Україні фігурують у скандалах із екологічно небезпечними викидами, забудненнями води та грунтів.
Сьогодні Косюк має амбіції і на Черкащині. Вже кілька років поспіль представники Національний Корпус - Черкащина та жителі Канівщини, Чигиринщини і інших районів ведуть боротьбу проти розростання небезпечних підприємств у нашому регіоні.
Нам вдалось зупинити будівництво комплексів на Чигиринщині, надавши резонансу цій проблемі, але у с. Степанці, що на Канівщині таке підприємство діє і отруює води річок Росави і Рось.
Оскільки викиди відбуваються у нічний час, представники Національні дружини - Черкащина разом з місцевими активістами провели нічний рейд до очисних споруд підприємства. Нам вдалось зафіксувати факт викидів шкідливих речовин у водойму. На відео добре видно колір води, яка потрапляє у водойму, отруюючи її.
Крім того, ми взяли зразки води з очисних систем та віддали їх на аналіз до незалежної лабораторії, яка виявила значне перевищення вмісту шкідливих речовин.
Отже, за "створенням робочих місць" та красивою рекламою ховається ні що інше, як бомба сповільненої дії, яка замовчується Юрієм Косюком та отруює екологію України Читати...
???? Реальна шкода "Нашої Ряби": стали відомі дані аналізу викидів підприємства
Нагадаємо, Національний Корпус - Черкащина та Національні дружини - Черкащина знайшли місце викиду нечистот у водойми підприємством "МХП", що належить одіозному олігарху Юрію Косюку.
Птахокомплекси "Наша Ряба" щоночі забруднюють води річки Росава поблизу с. Степанці, що на Канівщині. Знайшовши місце викиду нечистот ми взяли зразки води для аналізу та віддали її до незалежної лабораторії.
Отже, результати дослідження уже готові і сьогодні ми можемо говорити про реальну загрозу птахокомплексів "Наша Ряба" для екології Черкащини:
??Хімічне споживання кисню – це головний показник рівня забруднення стічних вод хімічними речовинами. Води, до яких здійснюється викид нечистот, мають перевищення цього показнику в 2 рази. Цей фактор може сильно впливати на рибу, тваринний світ.
??Азот амонію – перевищення у 12 разів. Присутність аміаку у високих концентраціях є важливим показником фекального забруднення водойм. Такий показник може спричинити масову загибель риби, адже має токсичний вплив на водну флору і фауну, провокує серйозні отруєння у людей. Вода, забруднена такими речовинами, може стати передумовою для генетичних мутацій у ссавців. У людини азот амонію спричиняє порушення нервової системи, нирок, викликає набряк легень
??Нітрати – перевищення у 3 рази. Результатом такого перевищення можуть бути онкологічні захворювання (зокрема, шлунково-кишкового тракту), порушення роботи підшлункової та щитовидної залози, серцева недостатність, захворювання нирок, захворювання серцево-судинної системи.
??Хлориди – перевищення у 3 рази, що говорить про те, що підприємства не дотримуються технології виробництва.
Такі показники, окрім непоправної шкоди для здоров`я людини, призводять ще й до порушення саморегуляція екосистеми, тому над відновленням чистоти річок потрібно буде працювати роками.
????Вочевидь, друг Порошенка та одіозний багатій Юрій Косюк сприймає Україну як платформу для заробляння грошей, використовуючи та псуючи її природні ресурси, знищуючи екологію та завдаючи непоправної шкоди здоров`ю українців.
Навіть більше - намагається примножити свій капітал, отримуючи фінансування із бюджету та закордонні позики.
?Близько місяця тому Національний Корпус - Черкащина вийшов з пікетом до Європейського банку реконструкцій та розвитку з вимогою унеможливити кредитування будівництва птахокомплексів агрохолдингу МХП, яке належить олігарху Юрію Косюку, адже таке будівництво завдасть непоправної шкоди екології та здоров’ю людей.
Від ЄБРР до людей вийшов Антон Усов -старший радник із зовнішніх зв`язків, який запевнив, що вони почули вимоги людей і давно звернули увагу на протести і вже ініціювали розслідування щодо діяльності Косюка на Черкащині. Тепер маємо більше доказів та механізмів для боротьби. Збережемо екологію України для прийдешніх поколінь, а не жадібних і безвідповідальних олігархів.
https://www.facebook.com/1862765790648359/posts/2235273890064212/ Читати...
Вчора більшість канівчан мала змогу спостерігати наслідки прориву каналізаційних труб поблизу міського ринку, внаслідок чого довелося терміново проводити оперативне відкачування стоків і заміну труб.
Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію директора комунального підприємства «Водопровідно-каналізаційного господарства» Володимира Цюкала. Читати...
В неділю зранку йдучи на базар, побачили, що впродовж тротуару від повороту до будинку 47 до зупинки школи №4 зникли 3 каналізаційні люки. Викрадачі дбайливо повтикали в ями гілляччя дерев, щоб люди не попадали туди. Сьогодні в понеділок ще краща історія. Вночі було підпиляно основну стойку огорожі біля кінотеатру, а в день дві секції огорожі зникли. Ніхто на це не звернув уваги. Хотілося б ,щоб цей факт не залишився без уваги місцевої громади і мерії. Читати...
19 червня, о 19.00 до канівських рятувальників від випадкових перехожих надійшло повідомлення про чоловіка, який упав у бетонний жолоб по вул. Героїв Дніпра. Читати...
Продаю недобудований будинок по вул. Соснова. Є газ, вода, світло, каналізація. Кухня, ванна - кахель. Під будинком великий погріб. Ціна 50 тис. у.о. Торг. Розгляну всі варіанти.
Кабінет Міністрів України виділив Черкаській ОДА 7 млн. 335
тис. грн. для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на очисних
спорудах у Каневі. Про це йдеться у розпорядженні Кабміну,
надрукованому на офіційному сайті уряду. У тексті зазначається, що
Мінфін має здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного
фонду Держбюджету.
Як ми вже повідомляли раніше, за кілька останніх років
на канівському колекторі сталося майже шістьсот аварій, на ліквідацію
яких впродовж лише 2003–2005 років із бюджетів усіх рівнів було
витрачено 3 млн. 487 тис. грн. Сьогодні у Каневі показник кількості
людей, які страждають на гострі кишкові хвороби, значно перевищує
середню цифру по області. До того ж, на думку головного державного
санітарного лікаря Черкаської області Віталія Самотуги, в разі скидання
або фільтрації неочищених стічних вод у Дніпро, епідеміологічна
ситуація на відстані багатьох десятків кілометрів нижче за течією
значно погіршиться. Від фільтраційних полів до Дніпра — лише 50 метрів.
Уряд доручив ОДА затвердити в тижневий строк перелік витрат,
пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації, а також до 1
листопада цього року подати звіт про використання виділених коштів.
Розпорядження уряду в електронному варіанті розміщене на офіційному
сайті Кабінету Міністрів України.
За попередніми підрахунками спеціалістів, для проведення на
аварійних об'єктах бідівельно-монтажних робіт (без берегоукріплення)
місту сьогодні потрібно щонайменше 8 млн. 100 тис. гривень, яких в
обласному, а тим паче у міському бюджеті немає.
За кілька останніх років на канівському колекторі сталося
майже шістьсот аварій, на ліквідацію яких впродовж лише 2003-2005 років
із бюджетів усіх рівнів було витрачено 3487 тисяч гривень. Сьогодні у
Каневі показник кількості людей, які страждають на гострі кишкові
хвороби, значно перевищує середню цифру по області. До того ж, на думку
головного державного санітарного лікаря Черкаської області Віталія
Самотуги, в разі скидання або фільтрації неочищених стічних вод у
Дніпро епідеміологічна ситуація на відстані багатьох десятків
кілометрів нижче за течією значно погіршиться.
28 березня в Каневі, райцентрі Черкаської області, відбулось
виїзне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та
надзвичайних ситуацій облдержадміністрації.
Про це повідомив редакції помічник начальника Головного
управління МНС України в Черкаській області Костянтин Проценко. В
роботі комісії брали участь директор Департаменту цивільного захисту
МНС України генерал-майор служби цивільного захисту Василь Квашук,
головний спеціаліст сектору експертизи та аналізу з питань НС та ЦЗН
Кабінету Міністрів України Геннадій Гуцул, начальник відділу з
управління Державного резервного фонду Міністерства економіки України
та радник Міністра відділу забезпечення діяльності Міністра МНС України
Анатолій Приходько.
Комісія розглядала ситуацію, пов'язану з очисткою каналізаційних стічних вод, та технічний стан очисних споруд Канева.
Міський голова Василь Коломієць зазначив, що очисні споруди,
каналізаційні насосні станції, а також напірні каналізаційні колектори
міста були введені в експлуатацію ще в 70-х роках минулого сторіччя. З
того часу кількість стоків, що потребують очистки, значно зросла, а
через недостатнє протягом багатьох років фінансування
житлово-комунального господарства заміна технологічного обладнання не
проводилася, таким чином воно відпрацювало понад три нормативні терміни
і фактично більше не спроможне виконувати свої технологічні функції по
перекачуванню та очистці стоків.
Ситуацію ускладнює ще й те, що тимчасові земляні фільтраційні
поля, зроблені на очисних спорудах, за допомогою яких комунальники
намагаються сьогодні вийти зі скрути, вже фактично переповнені,
замулені і не виконують своєї функції.
Заслухавши доповіді міського голови та провідних фахівців
зацікавлених відомств, вивчивши з виїздом на місце ситуацію, члени
комісії звернули увагу ще на одну проблему, що постала під час огляду
проблемних місць, — руйнування берегової смуги річки Дніпро в районі
очисних споруд, де вода лише за останній рік підмила до 30 метрів
берега.
За попередніми підрахунками спеціалістів, для проведення на
аварійних об'єктах будівельно-монтажних робіт (без берего-укріплення)
місту сьогодні потрібно щонайменше 8 млн. 100 тис. гривень, яких в
обласному, а тим паче у міському бюджеті немає.
На думку начальника Головного фінансового управління
облдержадміністрації Володимира Кулеші, можливі три джерела
фінансування цих робіт — кошти обласного резервного фонду, кошти з
міського бюджету розвитку, а також, в разі звернення до КМ України,
кошти із резервного фонду держави.
За підрахунками спеціалістів для ремонту каналізаційного колектора та очисних споруд Канева потрібно щонайменше 8 100 грн. Це гроші лише для проведення будівельно-монтажних робіт на
аварійних об`єктах, тобто без берегоукріплення. Однак таких коштів в обласному і міському бюджетах немає. Про це йшлося 28 березня в Каневі на виїзному засіданні комісії з питань техногенно-екологічної
безпеки та надзвичайних ситуацій Черкаської ОДА.
На думку начальника головного фінансового управління ОДА Володимира Кулеші,
можливі три джерела фінансування ремонтних робіт колектора: кошти обласного резервного фонду, кошти з міського бюджету розвитку,
а також у разі звернення до Кабінету Міністрів України, кошти з
резервного фонду держави.
Про малоефективну роботу
очисних споруд, на думку головного державного
санітарного лікаря області Віталія Самотуги, свідчить той факт, що вже сьогодні
в Каневі показник кількості хворих на гострі кишкові хвороби значно перевищує
середньо-обласний показник. До того ж, у разі
скидання або фільтрації неочищених стічних вод до Дніпра, значно погіршиться
епідеміологічна ситуація на багато десятків кілометрів нижче за течією.
Про це повідомляють у ГУ МНС
України в Черкаській області.
28
березня 2007 року у м.Каневі відбулося виїзне засідання комісії з
питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Черкаської обласної державної адміністрації за участю заступника голови
державної адміністрації Овдієнка В.Ф., а також - Гуцула Г.М. головного
спеціаліста сектору експертизи та аналізу з питань НС та ЦЗН КМУ,
Міненка В. Ф.- начальник відділу з управління Державного резервного
фонду Міністерства економіки України, Приходька А.В. - радника Міністра
відділу забезпечення діяльності Міністра (служба міністра МНС), Квашука
В.П. - директора Департаменту цивільного захисту МНС України.
З доповіддю про критичний стан системи водовідведення та очистки
стічних вод міста виступив міський голова Коломієць В.В., який
наголосив, що у місті Каневі склалася напружена ситуація, пов’язана з
виходом з ладу каналізаційного колектору та очисних споруд міста, в
результаті чого обмежено водопостачання населення і промислових
підприємств міста. Ситуація ускладнюється активізацією руйнівних
процесів берегової смуги р.Дніпро в районі очисних споруд міста. Існує
реальна загроза попадання неочищених стоків в р.Дніпро та виникнення
надзвичайної ситуації загальнодержавного рівня у зв’язку з тим, що
нижче за течією р. Дніпро знаходяться близько 40 водозаборів великих та
малих міст України.
Після виїзду на місце події та вивчення ситуації, що склалася,
комісія заслухала пропозиції фахівців – членів комісії щодо шляхів
вирішення проблеми. В обговоренні також взяли участь представники
Кабінету Міністрів України, Мінекономіки та МНС України, які надали
рекомендації щодо підготовки та надання звернення до Кабінету Міністрів
України для виділення коштів з резервного фонду Державного бюджету та
матеріалів з даного питання у відповідності до чинного законодавства.
Комісією прийняті відповідні протокольні рішення, які надані на
розгляд та затвердження голові обласної державної адміністрації.
Найближчим часом пакет документів буде переданий до МНС України та Міністерства економіки.
На засіданні комісії були присутні представники громадськості міста
Канева, обласних та комунальних засобів масової інформації.
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]