Кожного року Громадський бюджет у Каневі не проходить без непорозумінь, скандалів, тощо. Не виняток і Громадський бюджет-2020.
У середу, 26.11 закінчився період голосування. Він завжди оголює найбільші проколи проведення Громадського бюджету.
Зі спілкування з мешканцями міста, з активними його мешканцями, сформувалося певне бачення до Громадського бюджету-2020. Це бачення сьогодні передали в Комісію з питань Громадського бюджету, міському голові та депутатському корпусу. Сканований документ додаю.
Прошу новообраних депутатів за організаційними проблемами не упустити, не знехтувати цим документом.
Прошу канівців висловитися та надати своє бачення стосовно проведення Громадського бюджету у м. Канів.
Можливо це у нас викривлене бачення Громадського бюджету-2020?
Повністю поділяємо думки та пропозиції цього звернення. Особливо в частині марнотратства. Найбідніша країна Европі, котра живе за рахунок секондхенда та подачок від багатих країн не може так бездумно витрачати навіть малі кошти. Ми, українці повинні повчитись у Японіії як економно жити та виживати в такі злиденні часи. Тому пропогануймо всіма доступними методами ощадливість та жорстку економію - тільки при таких умовах ми можемо вижити1
На превеликий жаль наші мудрі керманичі їдуть іншім шляхом і добивають останні працюючі підприємства промисловості.
А без сучасної промисловості Україна буде залишатися на узбіччі. На узбіччі всього.
Далі гасел справи не рухаються.
А одними гаслами без наступних дій цілей не досягнеш. Оцінюють по конкретним справам, а не по гаслам(наприклад, по зарплаті більше ніж у Трампа. І все законно, і нічого неможливо подіяти).
Подивимося, як вони самі оцінюватимуть свою діяльність, коли почнеться зорепад з нагоди 30-річчя незалежності - у них є реальне сприйняття дійсності?
slavikf,Анті-гоблін, ви подискутували по економічним питанням, але не висловилися по змісту звернення.
А мені, як співавтору звернення,хотілось прочитати ваші думки:
- чи можна вважати організоване у цьому році голосування по проектам громадського бюджету справедливим, яке дає право визнати переможця?
- чи варто взагалі проводити таку активізацію залучення членів громади до конкурсів по "проїданню" бюджету міста в рік невиконання його по доходам і незабезпечення в зв'язку з цим фінансування прийнятих програм та вимушене перенесення термінів їх виконання на наступні роки. Планували певні видатки на забезпечення потреб освіти - не виконали, перенесли "на потім". Не робили 25 років і більше капремонтів житлового фонду, тримаєчи його на балансі комунальної власності - скинули проблему на власників житла, які всі ці роки сплачували комунальним підприємствам за обслуговування житла встановлену плату. Прийняли програму сприяння ОСББ у перших капітальних ремонтах прийнятого ними житла без приведення його попереднім балансоутримувачем до належного стану, з залученням коштів власників і бюджету по схемі 50/50. Власники свою частину коштів витратили на ремонт, а ремонт залишився незавершеним, бо кошти з бюджету не надійшли. Влада пошуткувала з нами (щоб не сказати як є: обманула, підвела невиконаними обіцянками). Доріг у місті наасфальтували в кредит, повісивши мільйонні борги на міський бюджет перед виконавцями робіт на наступні роки. Навіть прийнятих міською радою рішень на таку економічну політику я не знаю. Мабуть рішення про такі мільйонні витрати приймаються обмеженим колом осіб, а потім гасіння боргів включається рішеннями ради до наступних видатків бюджету. І в цих фінансових умовах моральним є фінансування проектів громадського бюджету? Як на мене - виконайте всі заплановані видатки з бюджету, перевиконайте його доходну частину і з перевиконання бюджету фінансуйте громадські проекти. Щоб брати приклад з Європи як витрачати гроші, залучаючи громадські ініціативи, потрібно навчитися у європейців їх заробляти стільки, щоб їх вистачало на реалізацію всіх планів і задумів.
Як що ви, шановний Олександр Скорина, пишете на початку четвертої ночі, то це вас дійсно турбує. Це по перше.
А відносно голосування, то це як би так висловитися, я розгубився...
Якщо брати сам підрахунок, то тут у мене сумніву немає - все гаразд.
А якщо брати репрезентативність, то дійсно, з вашим меморандумом можна погодитися - все написали приблизно так, як воно відбулося.
І теж у ваших висновках є рація - питання вимагають додаткового опрацювання в умовах чинних негативних економічних факторів і дуже можливих "локаутів"(як же мені не подобається це слівце!) та коли законодавче примусове обмеження руху обов'язково дасть свої негативни наслідки.
Теж можливо треба звернути увагу на те, що населення було недостатньо проінформовано по самій суті цих пропозицій.
Не кожна людина може знати про кінезотерапію (відверто, я сам не знав, що це таке).
Те саме й про цей екран - який він буде, де він буде, його призначення...?
Я бачив, можливо, щось подібне в одному провінційному містечку. Далеко не в центрі на окремому металевому стовпі приблизно на рівні 2,5м був екран десь зо два метри. Постійно крутили різну рекламу. Якщо це щось подібне, то може цей пристрій заробить на кінезотерапію?
Як бачите, канівчани і зараз не знають і не мають можливості отримати необхідні дані для прийняття зваженого рішення.
Це по друге.
І третє на завершення :
так що потрібно ще обговорювати та додатково роз'яснювати.
Я ГОЛОСУВАЛА ЗА КІНЕЗОТЕРАПІЮ. Голосувала, якщо можна було так назвати. З п'ятого разу. Через мобільник зайти було неможливо. Нарешті зробила це через комп. Подруга не змогла це зробити взагалі через додаток Приват 24. Живе в Каневі, приписана в Каневі, набирає з вулиці Шевченка, щоб проголосувати, а висвітлюється, що "Ви не маєте права проголосувати, бо ви не канівець чи ....". Дочка, приписана в Каневі, намагалася проголосувати з Черкас, не вдалося. Усе було зроблено так, щоб виграли ті, хто потрібні. А скільки людей, особливо старшого віку, не вміють і не мають можливості зробити це через телефон чи комп'ютер.
ХТО ВАМ ДАВ ПРАВО ПОЗБАВИТИ ПРАВА БРАТИ УЧАСТЬ У ГРОМАДСЬКОМУ ЖИТТІ МІСТА ТИСЯЧІ КАНІВЧАН СТАРШОГО ВІКУ?
ЧИ ВОНИ ПОТРІБНІ ВАМ ТІЛЬКИ ПЕРЕД ВИБОРАМИ?
А ВИБОРИ СКІНЧИЛИСЯ?
Якщо вам не потрібні здорові діти і дорослі, підтримуйте цирк!
Це проект міської ради і козлу зрозуміло, тільки кинути вони вирішили через міський бюджет. Із кінезотерапії ж нічого не урвуть. Тим більше, що проектом керує Ріта Лаврентьєва. Вона їм не дасть. Вона ще й сама допоможе, щоб тільки людям допомогти, як зараз утримує мистецький центр, дитячий театр.
Найрозумніше нині: псевдопереможцям відмовитися від такої перемоги на користь здоров'я. Це буде справедливо і правильно.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]