«Шановна громада! Що це? Вияв повної неповаги до громади, до своїх батьків, сусідів?!
Напривеликий жаль батьки найчастіше навіть не в курсі, де їх діти проводять нічний час. Попередити легше, аніж відновити. То чому ми всі не вчимо своїх дітей бути людьми?!
Вкрадені ледве висаджені туї, побиті ліхтарі, звернуті дорожні знаки, вкрадені дитячі гойдалки, зламані лавки, перевернуті смітники — до коли це відбуватиметься?!
Сьогодні зруйнували вщент квіткову композицію, квіткові вази потребують заміни, розкидали сміттєві баки. Що має змінитись в головах та думках цих людей?! Що спонукає їх до таких дій? АТБ, що не продає алкоголь в нічний час? Чи бари, що поруч?!
Наразі вивчають відеозаписи з численних камер спостереження на Ярмарковій площі, поліція проводить слідчі дії. Але дивує те, що навіть з тих побитих горщиків вже вкрали і ті розсипані квіти!», - зауважив у своєму пості Канівський міський голова Ігор Ренькас.
Про це повідомляє«Kanos» із посиланням наінформацію Ігоря Ренькаса у Facebook.
КанівРада- працюйте цивілізовано. Призначайте нагороду за інфу на вказаного бидляка, нараховуйте збитки, в тому числі моральні, подавайте в суд на винуватця. А взагалі то чому так мало в туристсько-зальотному місті камер, де ж працює патрульно-постова поліція-їх начальника на звіт перед депутатами, де ваша омріяна муніципальна поліція, дружини від аганців, свободи, зелених, зековці,в
Проходячи центральною вулицею бачу таку картину.Велика машина з водою поливае кв1ткову композиц1ю.Сонячно.Спекотно.Подумалось.Якби асфальт полили щоб людям легше було переносити спеку.Розум1ю.Красиво.грош1 вкладен1.Питання.Чи все м1сто в кв1тах???Нав1що було витрачати кошти ,щоб нелюди руйнували?
Olivia, Ваше запитання: "Нав1що було витрачати кошти ,щоб нелюди руйнували?", мене здивувало. Таку маємо, нажаль, історію творення і становлення громади, що на сьогодні в ній співіснують і люди, і нелюди, породжені в поточному та в пережитих періодах. І що, ми не маємо робити кроків до кращого, більш гідного життя, знаючи, що ще у окремих негідників може піднятися рука на створене працею людей, подбавших про красу, привабливість міста і комфорт у ньому? Мабуть все ж варто виховувати суспільство пропонуючи йому досягнення цивілізації і привчаючи жити у нових комфортніших і красивіших умовах. Так, гіркий досвід з того, що сталося, потребує зробити висновки і вжити заходи для захисту інтересів громади. Але, якщо ще не все місто в квітах, то що робити? Продовжувати уквітчати його, чи знищити насаджені квітники? Коли паруватиме политий асфальт, то спеку людям переносити легше? Над цим може слід подумати, співставивши розмір необідних витрат і результат,якого можна догнути.
Знімок з електрички Львів – Мукачево переміг у проекті National Geographic.
Львівський фотограф Артур Абрамів описав атмосферу електрички як «унікальну, де пасажири дуже швидко звикають один до одного».
Фото Артура Абраміва
Львівський фотограф Артур Абрамів переміг у міжнародному фотопроекті від National Geographic Traveller India на тему «World Public Transport», що мав на меті зобразити розмаїття видів громадського транспорту з усього світу, який є характером, візитівкою та синонімом міста, в якому він знаходиться. Громадський транспорт виступає життєвою необхідністю для місцевих жителів і є способом вловити пульс нового місця для туристів.
Участь у висвітленні цієї теми брали фотографи з усього світу і з численних подань було вибрано 32 найкращі фотографії і визначено лише 3 переможці. Артур Абрамів був єдиним українцем, який увійшов до цього проекту який увійшов до цього проєкту та зайняв 1 місце. Раніше його фото вже потрапляли до переліку найкращих в інших проектах NatGeo.
Перше місце йому приніс знімок з електрички Львівської залізниці напрямку Мукачево-Львів, котру він сфотографував у 2018 році десь у Карпатських горах.
Ця фотографія опублікована на головному сайті NatGeo та буде надрукована у серпневому номері видання National Geographic Traveller India.
Маю пропозицію - а чому б не організувати щорічний, або таке собі бієнале, конкурс фотографій про Канів, околиці та все, що його наповнює змістом.
Це може бути як в рамках міста (якщо існує кінофестиваль, то чому не доповнити статичним мистецтвом?), так і бути ще більш масштабним - у вигляді грандіозного інтернет-проекту на даному сайті.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом