kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева
Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

Альтернативна історія. Італійский сіндром

Італійський карантин: як уряд і ЗМІ створили локальний колапс і фільм жахів для всього світу

ветеран апокаліпсису

         

           Для захисту людей, передусім пенсіонерів, ввели карантин. Більшість східноєвропейських медсестер, що за ними доглядали вдома, поспіхом покинули Італію. Що робити?

            Італійці повезли своїх старих та інвалідів у лікарні. Але дбайливий уряд закрив школи й дитячі садочки, тому чимало лікарів і медсестер залишилися з власними дітьми. У лікарнях почався хаос, який зачепив і старих, і молодих. Згідно з медичним протоколом, якщо у померлого був позитивний тест на коронавірус, то вважалось, що саме від нього й помер. Ця «пошесть» до смерті перелякала похоронні фірми: вони боялися ховати заражених коронавірусом. Уряд наказав спалювати трупи, але в католицькій Італії обмаль крематоріїв. Померлих повезли по церквах...

Звідки почалася глобальна паніка

          Все почалося з Китаю, влада якого перетворила звичайну сезонну вірусну інфекцію на триллер про застосування бактеріологічної зброї. Комуністичній владі це було потрібно для відволікання уваги від поразки в економічній війні з США, зафіксованій у торговельній угоді від 15 січня 2020 року. До зарізу необхідна була перемога.

            І ось уже 20 січня Китай повідомив про 136 нових випадків зараження в Ухані, а також про хворих у Пекіні й Гуандуні. Після цього інформація про нову «страшну епідемію» почала поширюватися лавиноподібно. Бензину у вогонь підлив звіт ВООЗ (про стан на 6-24 лютого 2020 року) з повідомленнями про те, що на початковій фазі спалаху летальність становить 17,3%, а для людей, старших 80 років, досягає 21,9%.

            Правда, в кінці березня з’ясувалося, що китайська статистика не включала інформацію про безсимптомних заражених, відтак небезпечність коронавірусу SARS-CoV-2 була перебільшена у сто разів. Як повідомив німецький лікар-інфекціоніст і мікробіолог Сухаріт Бхакді (Sucharit Bhakdi), 99,5% відсотків людей, які заразилися коронавірусом, не мають жодних симптомів хвороби або мають легкі симптоми. Понад те, цей коронавірус взагалі не впливає на кількісні показники і структуру природної смертності.

            Але для ЗМІ це вже було не цікаво, адже найвищі рейтинги отримують ті медіа, які найбільше лякають обивателів. Не цікаво було і для деяких урядів, адже що переляканіше населення, то легше його контролювати.

Італія – головний фільм-жахів

            Ключовою точкою для глобального поширення коронавірусної паніки стала Італія. Саме на Італію любить посилатися влада, обґрунтовуючи незаконність і шкідливість своїх дій.

            Сприятливими чинниками для перетворення цієї країни на зразково-показовий «фільм жахів» стало те, що в Італії – у порівнянні з іншими країнами Європи – найстаріше населення і найвища присутність китайців, а в північній Італії ще й найгірша якість повітря.  Проте нічого надзвичайного не відбулося б, якби не деструктивні дії влади і ЗМІ.

             Італійський філософ і юрист  Джорджо Агамбен (Giorgio Agamben) охарактеризував дії влади як «безумні, ірраціональні та абсолютно необґрунтовані».

             А ось приклад того, як діяли ЗМІ. Вони дружно повідомили, що понад 40 лікарів в Італії вже померли «під час епідемії COVID-19». Проте зі списку, наведеного на порталі Національної федерації лікарів і стоматологів, видно, що більшість померлих лікарів – це лікарі всіх напрямків, які давно вийшли на пенсію. Серед них 90-річні психіатри і педіатри, більшість з яких, ймовірно, померли від природних причин і взагалі не брали активної участі в кризі. Коли люди звернули увагу на цю маніпуляцію, всі дані про роки народження в списку були видалені (проте залишилися в архіві). Роздування паніки триває.

Послідовність колапсу і його наслідки

            Про механізм локального колапсу італійської медичної системи розповідає італійський спостерігач:

           «В останні тижні більшість східноєвропейських опікунів (медсестер, доглядальниць), які працювали 24 години на добу, 7 днів на тиждень для надання допомоги людям, які потребують допомоги, покинули Італію поспіхом. Це сталося через паніку, комендантські години та закриття кордонів, спричинених надзвичайними заходами урядів. Як наслідок люди похилого віку, потребуючі допомоги та інваліди, деякі без родичів, залишилися безпорадними без тих, хто досі піклувався про них.

            Багато кого з цих покинутих напризволяще людей через кілька днів доставили в лікарні, які вже були переповненими протягом певного часу. На жаль, у лікарнях бракувало персоналу, адже ці люди мали доглядати за власними дітьми, зачиненими у своїх квартирах, оскільки школи та дитячі садки були закриті. Це призвело до хаосу і повного згортання допомоги інвалідам та людям похилого віку, особливо в тих районах, де були застосовані найжорсткіші обмежувальні заходи (карантин).

             Панічна надзвичайна ситуація призвела до багатьох смертей серед людей, які потребували допомоги, і зачепила молодших пацієнтів у лікарнях. Ці смерті потім створили ще більшу паніку серед відповідальних осіб та ЗМІ, які повідомляли, наприклад, про «ще 475 загиблих», «мертвих забирають із лікарень армією», додаючи фотографії трун та колони військових вантажівок.

            Однак це було наслідком страху керівників поховальних служб перед «вірусом-убивцею», тому вони відмовлялися надавати послуги.

            З другого боку, уряд прийняв закон, згідно з яким трупи, що переносять коронавірус, мають бути спаленими. До цього часу в католицькій Італії були рідкісні кремації, відтак було лише кілька невеликих крематоріїв – і вони швидко виявилися перевантаженими. З цієї причини померлих довелося розвозити по кільком церквам.

           В принципі, цей розвиток був однаковим у всіх країнах. Однак якість системи охорони здоров’я суттєво впливає на наслідки. Тому проблем у Німеччині, Австрії чи Швейцарії менше, ніж в Італії, Іспанії чи США. Однак, як видно з офіційних даних, значного зростання рівня смертності не спостерігається. Лише невеликий статистичний пік, що виник з цієї трагедії» – повідомляє спостерігач.

Як створити собі проблему

            У кожній країні свої особливості у створенні штучних проблем. Так, у Німеччині деякі клініки не змогли приймати нових пацієнтів. Але не тому, що  забагато хворих або замало ліжок, а тому, що у медперсоналу позитивний результат тесту, хоча в більшості випадків вони не виявляють будь-яких симптомів. Але ж кількість позитивних тестів неминуче зростатиме в міру зростання кількості тестувань. Як відомо, половина населення Європи вже тихо перехворіла і є носієм фрагментів генокоду, отриманих від коронавірусу SARS-CoV-2, отже виробила до нього природний імунітет.

            Подібна ситуація виникла в Іспанії, де 15% власників позитивних результатів тесту – лікарі і медсестри. Хоча більшість з них не виявляють жодних симптомів, їм доводиться йти на карантин, що призводить до колапсу системи охорони здоров’я Іспанії.

            У Каліфорнії виникла гостра нестача медсестер, оскільки карантин забороняє студентам проходити практику в лікарнях. 

Історія про «голого короля»

           Тим не менше, в Італії ситуація починає заспокоюватися. Тимчасово підвищені показники смертності людей старше 65 років були локальними явищами, викликаними масовою панікою і проблемами системи охорони здоров’я. Наприклад, політик Альфредо Базолі (Alfredo Bazoli) з Брешії (Brescia), що в північній Італії, запитує: «Як це можливо, що пацієнтів з COVID-19 з Брешії перевозять в Німеччину, в той час як у сусідній Вероні дві третини місць інтенсивної терапії порожні

           Дані з північно-італійського міста Тревізо (недалеко від Венеції) також показують, що, незважаючи на 108 смертей з позитивним результатом на кінець березня, загальна смертність в муніципальних лікарнях залишалася приблизно такою ж, як і в попередні роки. 

            Нез’ясованим залишається питання, чи новий коронавірус взагалі має якесь відношення до збільшення смертності. Так, італійські лікарі повідомили, що вони спостерігали тяжкі пневмонії в північній Італії ще в кінці 2019 року. Однак генетичний аналіз показує, що хвороба Covid-19 з’явилася в Італії лише в січні 2020 року. «Тому важкі пневмонії, діагностовані в листопаді і грудні, були викликані іншим збудником», – зазначає вірусолог Таня Штадлер (Tanja Stadler) з ETH Zurich в Базелі. 

            Іншою причиною збільшення смертності є дуже агресивні методи лікування, які все частіше застосовуються для пацієнтів з Covid-19. До них, зокрема, належить запровадження стероїдів, сильних антибіотиків та противірусних препаратів або їх комбінації. Уже при лікуванні пацієнтів з SARS-1 було показано, що результати при такому лікуванні часто були гірше і з більшою летальністю, ніж без лікування.

             Окрім того, існує ризик внутрішньо лікарняних інфекцій, якими пацієнт заражається в стаціонарі. Так, у Європі щорічно відбувається 2,5 мільйона таких випадків, що призводять до 50000 смертей на рік. Навіть у німецьких відділеннях інтенсивної терапії близько 15% пацієнтів набувають внутрішньо лікарняні інфекції, включаючи пневмонію при штучному диханні. Додатковою проблемою є збільшення переліку стійких до антибіотиків хвороботворних мікробів в лікарнях.

             Два професори медицини зі Стенфорда, Еран Бендавід і Джей Бхаттачарья, пояснюють, що летальність Covid-19 переоцінена на кілька порядків, ймовірно, навіть в Італії вона становить всього 0,01%–0,06% і таким чином є значно нижчою, ніж у грипу. Основною причиною такої переоцінки є сильно недооцінена кількість заражених людей без симптомів.

              Усе йде до того, що паніка навколо нового коронавірусу закінчиться так само, як казка про голого короля, або, як кажуть українці, великим пшиком.

ВООЗ, корупція і ліва політична програма

             Головним генератором паніки традиційно залишається ВООЗ (англ. World Health Organization, WHO). Так, 3 березня 2020 року генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я заявив, що близько 3,4% з тих, що підтверджено заразилися новим коронавірусом, померли – і це значно вище, ніж сезонний грип. Така оцінка ВООЗ майже в сотню разів перевищує реальні показники летальності. Тим не менше, 11 березня ВООЗ охарактеризувала поширення COVID-19 у світі як пандемію.

              ВООЗ не вперше ловлять на шахрайстві. 11 червня 2009 року ВООЗ оголосила пандемію «Свинячого грипу», яка обійшлася світовій економіці у 18 млрд. доларів США. Через рік – 7 червня 2010 року – представники комісії з охорони здоров’я Парламентської асамблеї Ради Європи заявили, що пандемії грипу AH1N1 не було і звинуватили ВООЗ в необґрунтованому роздмухуванні паніки.

              Експерти підтвердили свою заяву результатами незалежних досліджень. Паніка, викликана ВООЗ, призвела до перевантаженості лікарень і розбазарювання коштів з держбюджетів по всьому світу. Згідно з доповіддю ПАРЄ, кількість підтверджених жертв AH1N1 у світі виявилася значно меншою, аніж при звичайних сезонних епідеміях грипу.

              «Британський медичний журнал» прямо звинувачує ВООЗ у корупції. За даними видання, багато експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я мали фінансові зв’язки з фармацевтичними компаніями. І не виключено, що про пандемію було оголошено саме під тиском виробників ліків. «Держави світу витратили мільярди доларів на запаси вакцини, велика частина яких так і залишилася непотрібною», – зазначає видання. 

                «Але тут дещо більше, ніж власний бюрократичний інтерес на роботі. Як не дивно, ВООЗ також використовувала свою фальшиву пандемію для того, щоб підштовхнути жорстку ліву політичну програму» – пише Forbes у статті «Чому ВООЗ підробила пандемію».

                Проте не все так погано. Виробник популярного нині в Україні препарату від грипу Таміфлю фармкомпанія Hoffmann-La Roche на початку 2020 отримала позов зі звинуваченнями у введенні в оману державних органів США для отримання 1,5 мільярдів доларів бюджетних коштів. Уряд США звинувачує виробника Таміфлю в шахрайстві і вимагає до 4,5 мільярдів доларів компенсації. Процес пішов!

 

 

Анті-гоблін

7 квітня 2020, 17:52

Теги статті:
#   NATO   Україна   АТО   ООС   війна   диктатура   Росія   СРСР   COVID-19   USA  пандемія   вірус  
Голосів:
3
12

Всього коментарів: 10

Сторінка коментарів: 1
Анті-гоблін

7 квітня 2020, 17:59

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1

Як вже тут говорилося раніше, не потрібно піддаватися паніці, ситуація з короновірусом трошки перебільшена.

Так само, як до цього з пташиними, свинячими і іншими напастями на наші органи.

"26 января 2010

Но я боюсь, что никакого урока из произошедшего скандала извлечено не будет. Скорее всего, мы увидим новые страшилки о новых, якобы угрожающих населению Земли, опасных смертоносных эпидемиях. "

Але не забуваємо - береженого Бог береже.

во дають !

it-kanev
7 квітня 2020, 18:59

IP: 94.179.49.xxx
Рейтинг: 0

что будеь говорить Ігор Каганець или Анті-гоблін когда попадут в статистику 0,01%–0,06%. тоже самое?

Анті-гоблін

7 квітня 2020, 20:01

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1

Шановний it-kanev, я вас розумію, я вас дуже добре розумію.

Я не $100 щоб усім подобатися.

В даний час я припущу, що ми тоді разом з шановним Ігорем Каганцем промовчимоПосмішка.

Але, знаючи себе, я в цьому не впевнений Поцілунок.

миша

І поки ще у мене є час, я прошу вас перейти за посиланням, що ви надали, і подивитися мій блог.

Може вам там щось сподобається трохи більше.

it-kanev
8 квітня 2020, 20:55

IP: 94.153.10.xxx
Рейтинг: 0

В Ивано-Франковской городской больнице более 140 пациентов с тяжелыми формами пневмонии. Большинство госпитализировали за последние две недели. Пациентов много, но пока медики справляются. В области подсчитали, что лечение одного больного Covid-19 стоит от 3,5 до 5 тыс. грн. Но медикаментов, предусмотренных протоколом лечения, в области купить невозможно.

На лекарства и средства индивидуальной защиты из городского бюджета Ивано-Франковска выделили 3,5 млн грн. В районных же инфекционных отделениях спасать пациентов с коронавирусом ничем. На Волыни заболели 20 медиков. Из-за смерти водителя скорой, у которого обнаружили коронавирус, в двух селах на карантин закрыли пункты скорой помощи. Болезнь зафиксировали у членов его семьи и местной санитарки. Подробнее в сборном сюжете Фактов ICTV.

it-kanev
8 квітня 2020, 20:56

IP: 94.153.10.xxx
Рейтинг: 0

что там сейчас кажен писатель-публицист Игорь Каганец?

Анті-гоблін

9 квітня 2020, 11:35

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1

Шановний it-kanev, дозвольте мені втрутитися в ваш заочний діспут з шановним Шгорем Каганцем, дай Боже йому здоров'я та довгі роки.

Я ще раз напишу, у нас нас немає катастрофи з медициною - у нас є катастрофа з державним управлінням, з державною владою. Саме ця субстанція продукує різні катастрофи на всі грані суспільства.

Уявіть собі дружню родину, бідну родину, в якій дуже довго хоріє єдина люба дитинка, такий собі вже підліток, який вже все розуміє, але можливості щось змінити ще немає. Люблячий татусь оддає їй останнє - то суху скоринку, то соленого огірочка. І все каже - " Все б тобі віддав, лише би ти одужав". Кормить так рік-два, каже так рік-два. А потім раз і купує собі Мерседес з останніми пімпочками - без них "не тот парад на лице".

«На примхи у нас завжди знайдуться гроші, ми скупимося тільки на витрати корисні і необхідні» - Оноре де Бальзак (1799-1850). Скільки часу пройшло, комуністи 70 років мордували країну вихованням нової людини, а людину-то не змінили - їх дітки та онуки зараз втілюють в життя початковий капіталізм епохи Маркса-Леніна.

А основна проблема державного управління, державної влади - зарплата їх не залежить від результатів їх праці. Тому їх некваплива робота прямо таки освячена божим промислом - шоб не зробив, а зарплата завжди в кішені. А то і ще щось прилетить, якщо правільно "організувати".

Якщо вони перекрили кисень бізнесу, припинили рух економіки, то вони думали що втратять щось ? Ні - вони знали, що їх особисте життя НЕ ЗМІНИТЬСЯ ніяким чином.

Є декілька варіантів реагування на коронавірус. В цьому переліку і шведська, і ізраїльська, і корейська, і японська моделі.

Якщо вибрали нашу модель, то чому не займаються її якісним втіленням - виділити фінанси на цю затію?

Все впирається в правільне перенаправлення фінансових потоків - не тільки на себе любих, але і на тих, хто дійсно цього потребує.

18+

Європейці про нас піклуються - ЄС виділить Україні понад 190 млн євро на протидію пандемії, але ж косяться на вишикувані Мерседеси наших слуг. Вони щось подозрюють, куди втікають їх гроші.

А народ у нас не дурний (знайшов там само) - Коломиянин вступив одразу до семи американських університетів."Олексій Антонюк матиме нагоду здобувати освіту безкоштовно та ще й отримувати стипендії.Хлопець каже, що вступити до закордонного ВУЗу може кожен, варто лише міряти та заповнити аплікаційну форму на Ukraine Global Scholars до 15 квітня."

Анті-гоблін

9 квітня 2020, 14:59

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1

Трошки скорегую свою фразу:

"у нас нас немає катастрофи з медициною - у нас є катастрофа з державним управлінням, з державною владою. Саме ця субстанція відзеркалює себе на всі грані суспільства."

Так вона більше відточена.

І-і-і-і-і-і... БОНУС

трошки безкоштовних вітамінів доброго настрою

Анті-гоблін

11 квітня 2020, 18:50

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 2

конгеніально

О.Бендер

Цімо Sіла

13 квітня 2020, 01:28

IP: 95.132.42.xxx
Рейтинг: 1

Звонок по телефону.— Здравствуйте! Это «Пицца от Марио»?— Нет, сэр. Это «Пицца от Google».— Я набрал неправильный номер?— Нет, сэр. Google купил у Марио магазин пиццы.— А, хорошо. Тогда я бы хотел заказать пиццу.— Хорошо, сэр. Вам, как обычно?— «Как обычно»?! Вы знаете, что у меня «обычно»?— Согласно нашим данным, последние 15 раз Вы заказывали 12 ломтиков пиццы с двойным сыром, колбасой и на толстом тесте.— Эм… Ну да. Это то, что я хотел бы заказать и на этот раз.— Могу ли я предложить Вам на этот раз заказать 8 кусочков с рикоттой, рукколой и помидорами?— Нет, я ненавижу овощи.— Но у Вас повышенный холестерин.— Откуда вы знаете?— У нас есть результаты Ваших анализов крови за последние 7 лет.— Может быть и так, но мне не нужна пицца с с овощами. Я уже принимаю лекарства от повышенного холестерина.— Но Вы принимали лекарство нерегулярно. 4 месяца назад Вы приобрели у Drugsale Network упаковку, в которой всего 30 таблеток.— Я купил больше в другой аптеке.— Это не отображается на Вашей кредитной карте, сэр.— Я заплатил наличными.— Но согласно Вашей банковской выписке Вы не снимали столько денег.— У меня есть другой источник денег.— Но в Вашей налоговой декларации нет данных о других источниках дохода.— ДОВОЛЬНО!! К черту вашу пиццу!!! Я устал от Google, Facebook, Twitter и WhatsApp. Я уезжаю на остров без интернета, сотовой связи, и где за мной никто не шпионит!!!— Я понимаю, сэр, но Вам нужно обновить паспорт. Срок его действия истек 5 недель назад...

Диджитализация в действии..

Любовь и страх — это две великие силы, движущие людьми. Человек подчиняется одной из этих энергий — либо той, либо другой; или же они воздействуют на нас в каком-то соотношении. Страх — это не что иное, как отсутствие любви.

Релігійні секти та тоталітарні режими маніпулюють страхом, бо зомбованим натовпом легше керувати, а Духовні Майстри пробуджують Свідомість, утверджують Гідність та Відповідальність, сіють Мир, Благодать та Всеперемагаючу Любов.

Зі Святами, усе буде Л ю б о в!

Анті-гоблін

14 квітня 2020, 11:40

IP: 176.67.11.xxx
Рейтинг: 1

Ще трошки позловживаю вашою увагою:

Каждый год от респираторных заболеваний, связанных с сезонным гриппом, умирает до 650 тысяч человек 14 декабря 2017 г. І ще така точка зору : Эпидемия идиотизма и популизма. Что будет завтра?... 23 березня 2020, 09:51 PS Я у жодному разі не закликаю ігнорувати карантинні заходи, а лише раджу глянути трошки на все з іншого боку.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Оприлюднено КВЕДи, які треба мати, щоб отримати «карантинну» допомогу

ТІЛЬКИ УКРАЇНСЬКОЮ!

У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..."

Увага! Розшукується людина

податкова пільга

Дозевакцинувались

Тариф на електроенергію для населення підвищили

Молдова почне вакцинацію в лютому, безкоштовно колотимуть Pfizer

Помер отець Володимир.

Пандемія? Ні, не чули. На що український уряд витратить європейську допомогу?

Популярні за тиждень:

Наше місто. Що з ним не так [3]

У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..." [2]

Трансляцію веб-камери осучаснено [2]

Чому впала ялинка? Коментар Канівського міського голови Ігоря Ренькаса [2]

Тариф на електроенергію для населення підвищили [2]

Майже 200 тисяч жителів Черкаської області здали тести на COVID-19 [1]

Помер отець Володимир. [1]

Дозевакцинувались [1]

Газ в Україні може різко подорожчати в лютому [0]

Прекрасний початок року [0]

Про що зараз спілкуються:

NIK74
Бразилія, лчевидно не знайшовши особливих відмінностей від "Новічка", відмовилась реєструвати "Спутник V" в якості вакцини. РФ планувала поставити до Бразилії 150 млн доз "Спутника V", але держ.. [весь]
Дозевакцинувались [1]

Vlad999
В Тернополі також!
У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..." [2]

святослав
«Кейс» решения вопроса о снятии с должности (конец 2020г) губернатора Черкасской области Сергийчука С.И. за инициирование им вопроса снижения тарифа ПАТ «Черкасское химволокно&ra.. [весь]
На розвиток туристичного потенціалу Канева спрямують 100 мільйонів гривень [8]

Кирилл
Какая именно вам нужна. Автоматическая с забором вады или старого образца с центрефугой. ,Лыбедь,
anonim123 [2]

Кирилл
Сдраствуйте, попал на эту страницу недавно, какой камод вас интересует. У меня есть старинный. Если нужно напишите, вышлю фото. Лучше опишите размер и сколько шуфлядок. Или нужен без их.
anonim123 [1]

Кирилл
Почему за газ, митинги проходят по городам Украины, а за электро энергию нислова. Необоснованно подняли цену с 0.90коп. У меня нет газа в доме все на электричестве. Верните цену назад.
Тариф на електроенергію для населення підвищили [2]

Merlin V
Яка країна така і ялинка.
Чому впала ялинка? Коментар Канівського міського голови Ігоря Ренькаса [2]

Merlin V
Оголосіть будь ласка увесь список що дорожчає з Нового року. Як то кажуть Зеленський та його команда боряться з епохою бідності.
Тариф на електроенергію для населення підвищили [2]

WayBe
Анті-гоблін, дорого це. точно не в цей період
Трансляцію веб-камери осучаснено [2]

Анті-гоблін
А в Каневі є стела пам'яті всіх загиблих канівчан, ПОІМЕННО УВІЧНЕНИХ, котрі віддали свої життя на російсько-українській війні?
У Тернополі згадали героя, який віддав життя заради України: "Такий молоденький..." [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Січень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2020 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"