В зв'язку з тим, що усі бажаючі з цього питання висказалися, будемо вважати, що дебати закінчилися.
Можна перейти до результативної частини.
Хто проти?...За?... Утрималися?...
Так, громадянин в будьоновці, не потрібно вигукувати з місця "вы всё врёте", а ви, як і кожен з присутніх, можете виказати тут свою точку зору не порушуя загальних правил.
І так, всі заспокоїлися, підіб'ємо деякі підсумки:
1. НАТО це колегіальний орган, рішення якого приймаються по узгодженності зі всіма членами, і створений виключно ради безпеки своїх учасників.
2. НАТО не має мети і не несе загрози оточуючим .
3. Країни НАТО - це провідні країни світу, привабливі країни, самодостатні кріїни, які не мають дитячих комплексів через свої розміри.
4. НАТО можна вважати престижним закритим клубом по інтересам, вступ до йкого можливий тільки при відповідності до вимог і за згодою існуючих членів ( щоб присутність не викликала дискомфорту)
5. "Захоплення" іншої країни відбувається виключно при її великому бажанні через вступ цієї країни до самої Оргазації північноатлантичного договору.
6. Вереск про загрозу з боку НАТО піднімають країни ... не буду далі толерантним, а назву прямо - Російська Федерація , а точніше зашкарубле керівництво Російської Федерацї, починає задля відволікання своїх громадян від внутрішніх величезних проблем країни. Що цікаво, можливо простежити з їх риторики, що окремо кожна країна не несе загрози. Навпаки, кожна з країн НАТО дуже приваблива як для керівництва, як для російского бізнесу, як для громадян - росіяни з задоволенням туди мандрують, вкладають в них кошти, постачають сировину, тобто посилюють економіку країн НАТО (посилюють свого головного ворога:-). Сама Російська Федерація бажає отримувати ( дуже журиться і нервує, коли йде відмова) від країн-членів НАТО найсучасні технології задля створення новітньої зброї, щоб погрожувати країнам НАТО - досить дивна і дика логіка.
7. Перемовини відносно непоширення НАТО на схід не велися з ні з самою організацією НАТО, ні з її представниками - зараз за це Російська Федарація намагається видати точки зору на етапі обговорення об'єднання Німеччини окремих посадових осіб, окремих політиків, котрі не могли з об'єктивних причин офіційно представляти НАТО (не забуваємо, що НАТО - коллегіальний орган, в якому окрема країни не має права приймати рішення за всіх).
Все решения НАТО принимаются после дискуссий и консультаций членов организации.
Решения, принятые единогласно, поддерживаются каждой страной, которая входит в состав организации. Это значит, когда говорят о решении НАТО, каждая страна альянса принимала коллективное участие в его обсуждении.
Этот принцип демонстрирует, что все решения принимаются коллективно странами организации.
8. Читаємо "Основоположний акт про взаємні відносини, співпрацю і безпеку між Російською Федерацією і Організацією північноатлантичного договору " від 27 травня 1997р.:
"....Россия и НАТО не рассматривают друг друга как противников. Общей целью России и НАТО является преодоление остатков прежней конфронтации и соперничества и укрепление взаимного доверия и сотрудничества...
....Россия и НАТО будут содействовать укреплению ОБСЕ, включая дальнейшее развитие ее роли в качестве основного инструмента превентивной дипломатии, предотвращения конфликтов, урегулирования кризисов, постконфликтного восстановления и регионального сотрудничества в области безопасности..."
Цей документ не містить жодного натяку про неможливість членства нових країн в НАТО, не містить жодних побоювань цього з боку Російскої Федерації.
Навпаки, Російська Федерація промацувала можливість самій приєднатися до цього альянсу.
Але новий володар Кремля через свою обмеженість вирішив, що для збільшення своєї значущості потрібно не займатися економікою (це клопітний, складний, тривалий процес, на якому гроші з'являться тільки на закінченні), а краще вибрати великого ворога, почати красти мільярди доларів, вести війни в інших країнах, а розвал своєї (через його діяльність) списувати на НАТО.
Заперечення проти такої резолюції є ?
Прийняти в цілому?
Прошу, шановні, висловлюватися... не соромтеся... |