kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Головна > Новини > Міські новини 

У Каневі відбувся "український Давос" - Форум Ukrainian ID

Міжнародний форум Ukrainian ID відкрив Леонід Кравчук. Лауреатом премії Ukrainian ID Awards стала Катерина Гандзюк - за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність.

Перший президент України Леонід Макарович Кравчук своєю промовою відкрив роботу другого Міжнародного економіко-гуманітарного форуму Ukrainian ID, що відбувся 7-8 червня в Каневі. Офіційна частина заходу розпочалася з урочистого покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка.

У Каневі відбувся

Леонід Кравчук: Цінності не пишуться - вони створюються життям. Є цінності написані в Біблії, в Корані. І ми маємо їх поважати. Без віри ми не зможемо рухатися вперед. Тут, у Каневі, шляхами і стежками Кобзаря прийдуть в Україну нові ідеї, завдання і нам повірять! В хаті мого діда в одному кутку стояли образи, в іншому - портрет Тараса Шевченка в рушниках. І було дві книжки - Кобзар і Біблія. Якщо звідси, з Канева розпочати і підняти весь народ, ми подолаємо всі труднощі. І я бажаю всім присутнім почати здійснювати це вже сьогодні.
- Я вітаю усіх присутніх із тим, що Канів за вашої участі вдруге став епіцентром глобального діалогу з найважливіших питань, що сьогодні стоять перед людством, - розпочала свою промову президент Форуму Наталія Заболотна. – Цінності свободи, вибору, права кожної людини. Ми не завжди могли реалізувати всі ці цінності, але ми із покоління в покоління передавали їх, як омріяний дар, за який треба боротися. І сьогодні весь світ знає, що українці готові до відчайдушної боротьби за права і свободи. Я розумію, що розпочавши цей шлях разом тут, у Каневі, ми його обов’язково подолаємо. Впродовж двох днів ми працюватимемо над Конституцією цінностей, що стане дороговказом для людства, вказівником до духовного серця України. Перед Ukrainian ID стоїть доленосне завдання: аби наша країна стала значною та впливовою частиною глобальної економіки, необхідно змінити ставлення держави до гуманітарної парадигми.

У Каневі відбувся

Протягом двох днів Форуму було проведено вісім панелей на тему технологій, економіки, суспільства, туризму, інфраструкутури, освіти, безпеки та цінностей та чотири дискусійні панелі. Переглянути фрагменти виступів можна на нашій сторінці в інстаграм за тегом #UkrainanID, а також, у записі прямої трансляції з Форуму:

 

У Форумі взяли участь світові експерти в галузі економіки, культури, інфраструктури, енергетики, екології та комунікацій задля того щоб випрацювати стратегію успішного розвитку України. Серед спікерів Форуму Тічо Жупанчич - екс-держсекретар урядового офісу з питань розвитку та політики європейської згуртованості Словенії, Др. Ернст Райхель - німецький дипломат, посол ФРН в Україні, Норберт Нойхаус - віце-мер німецького міста Трір, Джон Хербст - відставний американський дипломат та посол США в Україні та Узбекистані та ще понад 300 лідерів думок, дипломатів, докторів наук та громадських активістів.

Головною темою цьогорічного Форуму стала «Революція цінностей».

Експерти обговорили питання економічного розвитку України до 2030 року, викликів і перспектив децентралізації, освітніх процесів, нової безпекової стратегії країни, у якій людина є найвищою цінністю.

Паралельно з проведенням панелей Форуму проходила дискусійна платформа з питань ефективної енергетичної стратегії: “Консенсус 3хЕ: Енергетика, Економіка, Екологія”, де буде вирішено, як в Україні досягти балансу між трьома складниками: енергетика, економіка та екологія.

Також на Форумі в партнерстві з Інститутом Майбутнього України було презентовано нову економічну стратегію з акцентом на гуманізацію економіки. А в панелі Community ID та платформі "Big Ideas for Small Cities" розглянуті успішні кейси розвитку місцевих громад крізь призму процесу децентралізації.

За результатами Ukrainian ID буде створена "Конституція цінностей" - звід ключових правил гуманітарної безпеки й суспільного життя України.

До флешмобу зі створення Конституції цінностей вже долучилися українські та світові інтелектуали: відомий український письменник Юрій Андрухович, бельгійський соціолог Паскаль Гілєн, знаменитий режисер Роман Балаян, директор Австрійського культурного форуму Д-р Ульф Хаусбрандт, професор Гарвардського університету, літературознавець Григорій Грабович, відомий урбаніст Д-р Норберт Нойхауз та філософ Вахтанг Кебуладзе, меценат і підприємець Євген Уткін, відомий художник Олександр Ройтбурд, політик та нардеп Олена Сотнік, знаний громадський діяч Віктор Андрусів, політолог Микола Давидюк та інші.

Щорічною міжнародною премією Ukrainian ID Awards відзначили Катерину Гандзюк, Фундацію родини Богдана Гаврилишина та Іллю Бондаренко. Ведучою церемонії стала Сніжана Єгорова - відома українська телеведуча та актриса, а обирали номінантів члени організаційного комітету та визнані світові лідери думок.

У Каневі відбувся

Катерина Гандзюк - відома громадська діячка, яка була вбита минулого року за принциповість громадянської позиції, була нагороджена (посмертно) за незламне прагнення до справедливості та громадянську гідність. Нагороду буде передано батькові - Віктору Гандзюку. Катерина захищала інтереси місцевої громади у Херсонській міській раді, а до того працювала в структурах ООН. Активістка була облита кислотою в рідному місті, і в 2018 році померла в лікарні в Києві. Слідство пов’язує замах на Катерину із тим, що вона виступала проти корумпованих політиків і представників силових структур.

У Каневі відбувся

Фундація родини Богдана Гаврилишина, яка промотує в українському суспільстві цінності відповідальності, співпраці та професіоналізму, а також розробляє та реалізує програми для молоді – отримала нагороду за вагомий внесок у гуманізацію суспільства. Богдан Гаврилишин разом з девятью почесними авторами, серед яких Мирослав Попович, Любомир Гузар, Іван Дзюба, Володимир Горбулін створив “Українську хартію вільної людини”, яка побудована на цінностях, про які йдеться сьогодні на форумі Ukrainian ID.

У Каневі відбувся

Фундацію було створено дружиною та дітьми Богдана Дмитровича Гаврилишина - відомого українця, знаного економіста, громадського діяча та мецената, незмінного патріота України, для того, щоб продовжувати справу великого українця – сприяти розвитку України та її перетворенню на ефективну європейську державу. Програми фонду розсувають кордони, інтегрують успішний європейський та світовий досвід, об’єднують лідерів думок, змушують системно мислити, змінюють імідж України в світі та формують екосистему для пришвидшення змін.

У Каневі відбувся

У номінації за примноження культурного капіталу був відмічений юний скрипаль-віртуоз та композитор Ілля Бондаренко, який представляв Україну у десятках країн світу та є без перебільшення одним із найефективніших культурних дипломатів країни. Ілля виступав у Білому домі перед родиною Президента США, коли йому було 13 років, його авторський музичний твір «Медитації на тему насильства», присвячений воїнам, що загинули на Донбасі та проблемам глобального миру, виконували у Нью-Йорку під час зустрічі Папи Франциска з послами ООН. Виконував свої твори на благодійному балу Принца Гаррі у Лондоні (2014), під час якого було зібрано півтора мільйона фунтів для країн, в яких йдуть воєнні дії. Його називають наймолодшим послом культурної дипломатії України, в тому числі за виступи на Юнацькій Олімпіаді в Аргентині в жовтні 2018 року, на Зимових Олімпійських іграх у Південної Кореї в лютому 2018 року. Він був обличчям благодійного проекту «Bach-Pinzel», своїми виступами в Америці, Великій Британії та інших країнах світу розповідав про найвідомішого українського скульптора Йогана Пінзеля та збирав кошти на ремонт даху музею у Львові, в якому знаходяться його безцінні скульптури.

У Каневі відбувся

- Ukrainian ID Awards – це відзнака, яка присуджується за видатні досягнення і ефективні практики в ім’я процвітання та гуманізації людства, та покликана стимулювати відповідальний розвиток суспільства. Наш оргкомітет продовжує практику відзначення тих людей, які зробили чималий внесок у розвиток людини та суспільства, але досі не були гідно відзначені в Україні та за кордоном, – наголосила президент Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталія Заболотна.

У Каневі відбувся

Нагадаємо, що минулого року першими лауреатами премії Ukrainian ID Awards, заснованої Міжнародним економіко-гуманітарним форумом Ukrainian ID, стали український режисер та політв’язень Кремля Олег Сенцов, екс-міністерка фінансів України, яка зробила чималий внесок у порятунок країни від дефолту у 2014-2016 роках, Наталія Яресько та відома українська благодійниця, очільниця Міжнародного благодійного фонду «Давай допоможемо» Ольга Бондаренко.

Як повідомлялося, реєстраційні внески Форуму та кошти з продажу квитків на фестиваль "Sheva Fest" будуть спрямовані на завершення будівництва Шевченкового культурного центру.

Джерело: СоцПортал

WayBe

10 червня 2019, 16:35

Теги статті:
Ukrainian ID   форум  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 2

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Відкрита ніч

Булінг: юридичні аспекти захисту дитини

Київ, Харків, Канів – як Україні обирали столицю

ОПОРА звернулася в поліцію щодо агітаційних бордів без вихідних даних

Засвітилися вогні над озером Лимарка в Каневі

Де саме можна обладнати велодоріжку в місті?

У Каневі судитимуть жінку, яка під час п'яної сварки вбила знайомого

ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС

Літнє сонцестояння 2019. П'ятниця, 21 червня 18:54

Набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!”

Популярні за тиждень:

ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС [14]

Засвітилися вогні над озером Лимарка в Каневі [3]

Контекстный Депутат [2]

ОПОРА звернулася в поліцію щодо агітаційних бордів без вихідних даних [1]

Рецепт успіху: як перетворити Канів на прибутковий туристичний центр [1]

Клумба-лабіринт та сонячне дерево для підзарядки девайсів з’являться у Ліплявській ОТГ [1]

Літнє сонцестояння 2019. П'ятниця, 21 червня 18:54 [1]

Набір на програму “Управління громадськими проектами “Давай Зміни!” [0]

Активність кандидатів Черкащини, округ 197 [0]

Що робити, якщо ви знайшли вибухівку, або підозрілий предмет - поради рятувальників [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
бан stepangorichny, п.3.10
Правила сайта [475]

WayBe
бан vimulyar, п.3.10 правил сайту
Правила сайта [475]

klimenko_2014
ЩО ЗА ПИДХИД ДО РОБОТИ -------3 МИСЯЦИ БУДУТЬ РОБИТИ ДБН ЦЕ ПОВНИЙ ПИСИЕЦ,,, МИСЯЦАМИ БЕЗДАРСТВА, ГОДАМИ ДЕБЕЛИЗМУ, ДА З НАШОЙИ КРАЙИНИ ВЖЕ,,,, СКОРО .. [весь]
ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС [14]

Winningevil
Як я з'ясував у будівельників, вони не можуть зараз виконувати роботи на мосту, через те, що відбулися зміни в проекті. Ввели нові норми в ДБН щодо якості асфальту, і зараз проект подали на нову де.. [весь]
ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС [14]

українці
А в мене виникає питання в іншому, а що буде робити міська влада, що будуть робити міські депутати, що буде робити народний депутат для того, щоб не зеленіла вода (там вона стояча) і щоб не було га.. [весь]
Засвітилися вогні над озером Лимарка в Каневі [3]

КОКА
А разве есть какая нибудь разница что приводить в порядок. Не нужно своими высказываниями ущемлять людей проживающих там.
Засвітилися вогні над озером Лимарка в Каневі [3]

nikolababa
Як так вхагалі можна? Гляньте на дороги (наприклад Канів-Ліпляве-Золотоноша)...це відверте знущання з держави! А зрив міжнародного мотофестивалю «Тарасова Гора» в нашому місті черес ава.. [весь]
ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС [14]

nikolababa
Потрібно звернути увагу на цей безлад, що твориться не Канівському ГЕС, відомих телевізійних каналів....доречі, до деяких я вже звернувся і деяких це дуже зацікавило.
ЯК РЕМОНТУЮТЬ МІСТ ЧЕРЕЗ КАНІВСЬКУ ГЕС [14]

Maks
А більше не було куди діти 2,5 млн гривень???Кому потрібен той парк в тому місці? Краще б на набережній Дніпра в центрі міста щось окультурили чи збудували. Хто буде з центру міста чи з іншого райо.. [весь]
Засвітилися вогні над озером Лимарка в Каневі [3]

GINKA
Назва якась не відповідна. Солдати, а ще краще сказати німецькі окупанти ,зробили казарму в 1941 році
Цього дня у 1939 році: У заповіднику влаштували казарму для солдат [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"