Останні дослідження показали, що відволікаючі можливості смартфонів і соціальних мереж порушують процеси довготривалої пам'яті та розумового розвитку в цілому.
Сучасні інтернет-технології дійшли до тієї стадії надлишку інформації, яка порушує розумові процеси і зокрема, може викликати втарту пам’яті.
Інтернет-технології з високою швидкістю адаптують нас до швидкого пошуку, переробки і синтезуванню інформації, пише Life News .
На думку вчених, комп'ютери, планшети, смартфони і соціальні мережі дарують людині море різноманітних можливостей. Так і з'явився користувач-мультіфункціонал.
Якщо ви спілкуєтеся з другом у чаті, дивитися відео на Youtube, слухаєте музику і викладаєте фотографії на Facebook, і все це одночасно, то можете сміливо зараховувати себе до цього типу інтернет-користувача.
Вчені заявляють, що ці нескінченні потоки інформації згубно позначаються на нашому мозку подібно до того, як надлишок жиру або цукру позначається на нашому тілі.
Фахівці б'ють на сполох і наполягають на так званій "технодієті".
Останні дослідження показали, що відволікаючі можливості смартфонів і соціальних мереж порушують процеси довготривалої пам'яті та розумового розвитку в цілому.
Ще в 2009 році в дослідженнях у Стенфордському університеті було виявлено, що запеклі мультифункціонали гірше, ніж звичайні користувачі, справляються з тестами, де потрібно перескакувати з теми на тему.
Вчені відзначають, хоч це і звучить парадоксально, але саме тих, хто постійно читає і дивиться відео про події у світі, частіше за все ставили у незрозуміле становище запитання з різних галузей знань.
Розум такої людини сприймає інформацію величезними потоками, зовсім її не фільтруючи.
Багато людей не здатні впоратися з технологічною спокусою, навіть незважаючи на негативні наслідки.
"Ступінь залежності людини від Інтернету чудово видно в офлайні", - говорить доктор Альєс Абожадо, директор Stanford's Impalse Control Disorders Clinic і автор, який готує до виходу книгу "Віртуальний Я".
У більшості випадків пацієнти доктора Абаджо погоджуються з тим, що весь час, що ми проведимо в Інтернеті, витрачають не для збільшення нашого кругозору та отримання корисних знань.
Вони також визнають, що їхня кар'єра погано складається через те, що вони годинами просиджують в Інтернеті.
"Люди перестали вчитуватися в книги або заворожено дивитися кіно. Вони читають побіжно і дивляться крізь екран", - б'ють на сполох фахівці.
Тіфані Вульф, публіцист із Сан-Франциско, виявила у себе 3 симптоми залежності від свого смартфона iPhone.
Тіфані ловила себе на думці, що не може не залазити в Інтернет, навіть коли ходить з сином у кіно.
"Я намагаюся зрозуміти причину цього і як це зупинити, тому що таким чином можна випасти з власного життя і пропустити важливі моменти свого життя, а потім гірко про це жалкувати, - говорить Тіфані.
Зараз Тіфані обмежує себе в Інтернеті. Вона вимикає свій iPhone на вихідні. Жінка не хоче подавати поганий приклад синові.
У січні минулого року вченими було встановлено, що діти у віці від 8 до 18 років у середньому витрачають на медіарозваги 7 годин 38 хвилин. Багато з них вже є мультифункціоналами.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]