kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > Анті-гоблін 

А чому саме Порошенко (на пальцях)

Заради більшої солідності зробимо невеличкий екскурс (точніше екскурсію) в історію, пробіжимося по Пантеону наших президентів. Це будуть такі собі польові дослідження без лабораторних аналізів - не будемо ловити аптечні п’ять знаків після коми, а округлимо до цілого значення. Все буде дещо сумно (попереджаю заздалегідь - неврівноважені та вагітні зачиняйте цю вкладку), але не нудно (сподіваюся). І так рушаємо - пристебніться, викиньте морозиво, щоб не обляпатися (будуть несподівані віражі).

 

1. Кравчук. В свій час до 1991р. полум’яний будівельник світлого майбутнього. Був першим, тому його нема з ким порівнювати- він же перший. Перший, але з минулим. Дещо дивно, що людина, яка життя присвятила викриттю підступів американського імперіалізму та світового сіонізму і виявленню їх поплечників в країні, вирішила з товаришами по партиї почати будувати ідеальний капіталістичний рай в країні. Щось підказувало, що його ретельне знання робіт Маркса-Леніна кінця ХlХ - початку ХХ, ніяк не могло допомогти в цій благородній справі. І дійсно, нічого доброго з цього не вийшло - його пояснення своєї бездарної діяльності «маємо те, що маємо».

2. Кучма. Більше на все його характеризує батько сінгапурської нації Лі Куан Ю - "у мене було два шляхи: перший, це красти і вивести себе, родичів і друзів в списки" Форбс "при цьому залишивши свій народ, на голій землі. Другий: це служити своєму народові і вивести країну в десятку, кращих країн світу. Я вибрав друге .... " Якщо згадати статки його родичів та додати до цього те, що країна не війшла, навіть близко не стояла біля успішних країн, то зрозуміло, що Кучма вибрав не другий шлях

ВВП

 

За його президенства скоїлося декілька резонансних вбивств (Гонгадзе, Чорновіл) та відбувся кумедний (від великого до смішного один крок) «касетний» скандал.

І таке резюме - він досі на волі не через свої заслуги, а через невиконання своїх прямих обов’язків правоохоронцями.

 

3. Ющенко. Найбільше невиразний президент - прийшов під гучні гасла і не менш великі обіцянки, зумів (мав талант) все старанно та благополучно злити. Лише за спробу просунення на Захід був отруєний спецслужбами.

 

4. Янукович. Це найбільш осміяний, заслужено, президент - в свій час боженька не поцілував його в тім'ячко, проте був туди «вдарений яйцем». А «солодка парочка» з Азаровим дивним, для такого рівня користувачів, суржиком смішила багатьох мешканців. Швидко зник...

 

Як видно (хто не бачить або заперечує, то прошу до бар’єру..) що все вони чимось схожі. Я не давав пряму мову, залишаючі посилання (самі, при бажанні, штудуйте), а лише підсумую - їх об’єднує приналежність до радянської номенклатури, яка була вихована на химерних цілях та засобах. Рецепти досягнення щастя та добробути нагадувало щось подібне - взяти кров ельфійських дів, зуб дракона, додати світло завтрашнього дня...Мабуть не знайшовши ельфійських дів, намагалися замінити більшою кількістю людської, але не зрослося.

Наведу 3 смертних гріха радянської номенклатури, які дійсні до цього часу. Наші діячі або з неї вийшли (тобто насправді нікуди вони з неї не виходили, а досі хворіють на дитячі хвороби левізни:-), або її вихованці (ця хвороба генетична, тобто успадковується з генами) і Тмошенко, і Луценко, і ще багато,багато, багато... Так що нема чого, визирнувши у вікно, своє або віртуальне, дивуватися на стан справ. До речі, що той Луценко верзе про якогось посла та якісь списки? Хизується своїм генетичним дефектом?

І так:

1. Некомпетентність. Сюди відношу все, що дає недостойний результат. Гадалки, екстрасенси та астрологи теж можуть бути майстрами, але результат по факту є гнитючій. А зараз спустимося з вищіх окультних сфер до земних. Будь ласка наведіть, в чому ми найкращі, або майже, в світі? І чим наші « професіонали» відрізняються від зазначених професій? Де воно? Як Фінляндій відпочкувалася від Росії, то її успіх видно неозброєним оком без відсотків в гросбухах уряду.

2. Кулуарність. Як в «добрі» радянські часи повідомляли- «відбулося чергове засідання, разглянуті поточні питання, були приняті відповідні рішення». А все інше не вашого собачого розуму справи....

3. Безвідповідальність. Щоб не зробили, а загрожує відповідальність рівня «переведений на іншу роботу», «звільнений з посади», «пійшов на пенсію».

 Я навожу частенько приклади російської дійсності, як кришталевий зрозок сучасного совка. На саміті «Євразійські технології-2019» в Санктетербурзі китайський міністр з розвитку високих технологій Джиан Мінг відмовився подавати руку одіозному російському діячеві Чубайсу - «І я скажу, що такі люди, як пан Чубайс, підкреслю - я б не зміг його назвати «товаришем Чубайсом», такі люди у нас ліс валять в кращому випадку. Виховання, службовий статус, моральні погляди не дозволяють мені подавати руку людині, яка у нас в країні мав би робу і табірний номер, а не багатства і владу».

Так ось, таких, але малорозмірних чубайсиків, в нас теж є чималий запас. Через свій генетичний зв’язок всі ці такі елітки на пострадянському просторі міттєво знаходять спільну мову. І тому в нас вони легко переходять на бік переможця - він для них не є чужим та інородним. 90 відсотків всіх держслужбовців на захоплених териториях зрадили.

 

4. Порошенко. Теж не ідеал - обіцяв закінчити війну та відрубати руки корупціонерам.

Війну не закінчив- флегматичний кондитер не мав раніше справжніх справ з шаленим кадебістом. До цього у нього все шло спокійно - прогноз цін на цукор та какао-боби відомий за півроку. І куди тут поспішати? Але Порошенко швидко навчається- після інцеденту в Керчинській протоці він не вагаючись вводить воєнний стан.

 А якщо відрубав би? Кнопкодавам Ради довелося б вдесятеро збільшити кількість місць для інвалідів біля своєї установи. А всі силовики? Це практично повністю знищило б ці круті відомства, а нові бажаючі заходили на співбесіду трошки блідими.

Що йому вдалося? Для всіх громадян подарунок - безвіз в Європу. Можливо не всі користувалися, користуються, але душу гріє багатьом - наявність самої можливості це зробити : в Париж, по справах, терміново:-)

 І, не побоюся слова, історична подія - автокєфалія української церкви. Якщо раніше всі наші президенти були лише фоном історичних подій, то це перше реальне досягнення. Дійсно увійде в історію. Увійде, але як ми не програємо!

 Справа в тому, що незалежність нам впала просто з неба. А що дістається задарма, то не цінується. Хай пробачать мене незліченні загиблі за незалежність України за всі віки, але в 1991 році ніщо не передбачало такого розвітку подій, хоча припущення були. Незалежністю користувалися бездарно - тупцювали на одном місці, водили карагоди з росіянами, призначая їх на віповідальніші посади, розпродавали або просто віддавали потужну зброю. В цілому, колобродили, як могли. І настало похмілля.

Так ось, саме зараз українці виборюють свою незалежність.

Саме зараз відстоюють свою державу.

І саме зараз остаточно формуються українці як нація. Тому що в разі поразки, буде нанесено непоправний удар національній гідності, власному сприйняттю. Ми не можемо, зробивши один крок вперед, робити два назад та три вбік. Будь-яка зупинка, будь-які поступки будуть сприйматися ворогом за нашу слабкість, за нашу нерішучість і це буде використано їх пропагандою супроти нас.

 А визнаним ворогом непохитним символом української непримирімості є саме Порошенко. Саме він є послідовним (і успішним) захисником інтересів країни на міжнародній арені. Саме його вони не бажають бачити на посаді президента, саме його вони бажають заменити на будь-яку особу, щоб потім кричати - «Україна одумалася», «Україна зупинилася», «Україна розвертається знову до нас».

Що знову станемо для ворогів «розумними та красивими» ?

Знову будемо танцювати гопака на одному місці ?

Знову будемо ні риба ні м'ясо?

Що ж, де два українця, там три гетьмана. Це ми бачимо по простирадлу виборчого бюлетня. Ставлячи позначку не перекресліть разом майбутне своїх нащадків, не осоромте предків, не втратьте шанс для країни. Просто не прогавте.

 Україна прапор

Анті-гоблін

22 березня 2019, 12:14

Теги статті:
Порошенко   вибори  NATO   Україна   АТО   ООС   війна   диктатура   Росія   СРСР   Сполучені Штати Америк?USA  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 17

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Підкажіть яка компанія обслуговуе Домофон

Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»

Вбивці ветерана АТО Костянтина Стрибко можуть залишитися безкарними

ПРОЕКТ "БАМБУК"

Про формування об'єднаних громад

Запрошуємо на звіт

На минулому тижні епідпоріг захворюваності на грип на Черкащині перевищив 71,8 %. Одна людина померла

Про формування об'єднаних громад

В Каневі існує загроза закриття центральних районних лікарень

Пілот Аграрного реєстру стартує у шести областях

Популярні за тиждень:

Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Про формування об'єднаних громад [6]

ПРОЕКТ "БАМБУК" [0]

На минулому тижні епідпоріг захворюваності на грип на Черкащині перевищив 71,8 %. Одна людина померла [0]

Запрошуємо на звіт [0]

Вбивці ветерана АТО Костянтина Стрибко можуть залишитися безкарними [0]

Підкажіть яка компанія обслуговуе Домофон [0]

Про що зараз спілкуються:

Космонавт
Самн краще зробив Каніболоцький, він свій осанній звіт подав у...2016 році. Це можна побачити на сайті. Партія Зелених" (Коржов-Майстренко) не подали огололошень про свої звіти, але на сайті міської ради вони вже прозвітувались
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Космонавт
Вони нас за людей не вважають....
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

karina
Подумайте: повідомлення про звіт 14 лютого о 15.25, а звіт наступного ранку. То ви б ще о 22.00 дали повідомлення. Це порушення Закону наяву. вам галочку поставити потрібно?
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Космонавт
Звіт депута Канівської міської ради за 2019 рік знайшов на сайті Канівської міської ради в розділі "депутати міської ради", де депутат Канівської иіської ради Хоменко В надає свій звіт на пів ар.. [весь]
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Весна надії
В кінці речення" похорон" слід читати " позор"
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Весна надії
Вчора спеціально вивчила розташування будинку,що подала ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ, про проведення звіту. Це БУДИНОК ПОБУТУ. Враховуючи,що не було вказано ні номер кімнати,ні поверх,можна зробити вис.. [весь]
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Олександр Скорина
Автор теми пані О.Писарева правильно зосередила увагу на тому, що в часи відлучення сільськогосподарських земель від приватних землевласників та утворених колгоспів і радгоспів землі навколо Канева.. [весь]
Про формування об'єднаних громад [6]

Олександр Скорина
PEOPLE, Комуняцький період в нашій історії - це період життя поколінь людей, часи активного періоду життя частини наших сучасників, життя батьків та дідів нині сущих молодих реформаторів. Якщо ви,.. [весь]
Про формування об'єднаних громад [6]

Космонавт
І хто міг подумати, що в 2015 році, коли ми голосували за Блок Порошенка, що через 5 років перебування в міській раді партіія, на яку ми надіялися буде проводити звіти у підвальному приміщенні, ін.. [весь]
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

TOXA
Героїв Дніпра 1/3 это где-то в районе дома быта. Миська рада считается по ул. Кошевого. "звиты" сделаны с макисмальной издёвкой, шоб холопы не мешали, это да.
Звіт депутатів фракції «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» [12]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Лютий
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"