Міський голова закликав боржників розрахуватися за опалення
Майже 14 млн.грн. складає борг Канівського КПТМ перед НАК «Нафтогаз України» за опалювальний період 2018-2019 рр.
Про це повідомляє «Kanos»із посиланням наінформацію із сайту Канівської міської ради.
Станом на 1 січня Канівському КПТМ заборгували: населення - 11 888 986,52 грн.; бюджетні організації – 5 439 300,30 грн., інші споживачі – 696 088,11 грн. Окрім того, борг перед тепломережею росте за рахунок невиплаченої компенсації за субсидії в розмірі 5 078 141,28 грн. та пільги в розмірі 569 357,52 грн.
Не отримуючи надходжень, підприємство не має коштів, аби оплатити газ для роботи котелень. Так, станом на 1 січня ц.р. борг Канівського КПТМ перед НАК «Нафтогаз України» за опалювальний період 2018-2019 рр. становить 13 848 403,52 грн.
«Звертаюся до всіх канівців з проханням відповідально поставитися до оплати послуг за теплопостачання. Я розумію, що їх вартість стала невимовно дорогою. Але саме від нас залежить, чи отримає Канів наступного разу номінації на газ. Давайте разом дбати про тепло та затишок в наших домівках і не допустимо повторення історії Сміли в нашому місті», - зауважив міський голова Ігор Ренькас.
Також у своєму зверненні Ігор Ренькас нагадав ситуацію 2017-го року, коли через заборгованість Канів не отримав номінації – дозволу на використання газу від НАК «Нафтогаз», внаслідок чого зупинилися дві котельні. Тоді без тепла опинилися жителі багатоповерхівок, студенти Канівського коледжу культури і мистецтв та вихованці дитсадка «Зайчик».
Мені в прошлом місяці прийшло за отоплення 3900гр за чотирьохкімнатну квартиру а сусід з автономним опалинням заплатив 1800гр то чи нада нам ця котельна????? Хай може надають розрішення на автономне опалення.
а ви піднімайте ще більше тарифи - оплата від мешканців "значно "збільшиться.
а ще хотілося б запитати у керівника тепломережі -для чого так багато топить, коли на вулиці плюсова температура і в квартирах +24+25 ? приходиться відкривать вікна, бо в квартирі дихать немає чим і платить сумашедні гроші за повітря. Можна ж якось зменшить температуру води, яка подається на обігрів будинків. Складується враження, що наша тепломережа старається спалить якусь конкретну кількість газу за місяць і не важливо яка темература на вулиці аби тільки виставить більшу суму за опалення
yzvyzi, для Вас багато топлять, а для кого і холодно. Все питання не у певній кількості газу. Якщо звернутись до НКРЕКП, то на їх відповідь надано, що при певних температурах зовнішнього повітря, повинна відповідати певна температура вхідної та вихідної теплової води. Все питання виникає в тому, що температура води відповідна пітримується в точці теплової мережі. От хто блище знаходиться до теплової мережі, тому жарко, а хто віддаленно тому холодно. Виникає питання, а чому за тепло платять всі однаково ?
Якщо вже мова зайшла за теплову мережу та за борги, як в одну так і в іншу сторону, то в першу чергу потрібно розпочинати із того, хто працює в виконавчій структурі теплової мережі. Хто цю структуру набирав, формував і хто на що дивився. Який досвід ця струкутра має. Вік. Підприємство в головної думчої структури має більше половини пенсіонерів. Це говорить про те, що функціональність та перспектива, діяльність, ефективність знаходиться на нищому рівні. Кофе, чай, газета, подрімать, отримать кошти і додому і щоб ніхто їх не чіпав. Який може бути розвиток ? Яка може бути ефективність, економічність, перспектива, розвиток, сприяня та робота. Якщо і навіть говорити про досвід працівників, який може предоставити теплова мережа про мінімізацію витрат – тут нічого не сказати. Таких підрахунків Вам ніхто не надасть. Причини відомі. На розвиток і перспективи потрібні кошти, а теплова мережа по вухах в боргах. Як змінити виконавчу структуру теплової мережі, як віддати борги та надати кошти на розвиток. Якщо виконати ці три ланки, тоді можна говорити про перспективи. Потрібно закликати не боржників віддавати борги, а потрібно змінювати виконавчу структуру теплової мережі. Молодим, перспективним, завзятим, працьовитим, ефективним - дорога. Таки слогін потрібно запроваджувати. Якщо вже і говорити в усьому цілому, то потрібно говорити і про те, що обладнання на теплової мережі давним-давно вижило своєї експлуатаційного сроку експлуатації. Скажіть мені якого року обладнання на тепловій мережі ??? Яка ефективність обладнання, економічність, ККД. 80 % виходить все у повітря. А люди за це платять. Те що обладнання має виробництво СССР. В мене одне запитання до теплової мережі, а чи знає теплова мережа, що її ефективність працювання всього 20 % ? А що потрібно зробити, щоб підняти ефективність теплової мережі на 80 % і не переплачувати ці 80 % за газ випалених у повітря, а перенаправити суму на відання боргів, які накопичились. якщо вже щось робити для людей, то збільшити ефективність підприємства і ліпше знизити на 80 % оплату за опалення, а не платити 80 % коштів у повітря. 80 % боргу - це те, що ми бачимо на сьогодні - це борг у повітря.
Також виникає запитання, ми вже почали жити прозоро і можна знайти декларацію посадової особи підприємства. Так виникає запитання - за що така заробітна плата ? За такі борги ? За такий досвід ? За такі тарифи ? За такий профісіаналізм ? За такий вклад, досвід ?
Шановний yzvyzi, це лише бізнес і нічого особистого, і нічого крім. Вони комерсанти. Вони зацікавлени, щоб ми більше споживали, тобто платили. Та не має значення що - тютюн, горілку або гігакалорії. Такщо марно закликати до здорового глузду, сумління та чогось ще чогось ефемерного, не прописаного в законах, - на справжніх бізнесменів та юристів це ніяк не діє.
Україна, яка споживає у загальному балансі більше 60–70 % імпортних енергоресурсів, є однією з енергозалежних країн Європи. І цьому сприяє не тільки їх відсутність, а й неефективне використання, що загрожує національним інтересам та національній безпеці країни.
І тут було б цікаво вислухати з перших рук про вклад наших зелених до вирішення ціх животрепетних питань. Та ще, щоб не забули, згадали про іх особистий внесок в боротьбу с глобальним потеплінням. Вони через свій розмір на політичному небосхилі України не обмежуються ж (ну ніяк не можуть) лише сакральним прибиранням навесні?
УКРАЇНЦІ, я проживаю на намиві, квартира не утеплена.В квартирі температура саме менше +22. Ції температури навіть для мене (дуже люблю тепло) хватає, щоб почувать себе комфортно . Але коли +24+25 це уже навіть мені занадто. Відкриваїш вікна - і платиш на повітря. Платіжки за січень ще не приходили , але страшно подумать яка там буде сума. А з лютого подорожчання..........
Окрема мова про водопостачання. З 1 лютого у місті піднімають тариф на воду і знову ж - тепло, бо ніби то відмінили пільговий нічний тариф для комунальних служб.
Але ж у Кабміні все повернули назад, як було. Тож нічний тариф для тепломереж і водоканалів та ЖЕКів діє як і раніше.
Чому ж у такому випадку піднімати тариф на воду і тепло у місті Каневі?
Серед членів викокому є думаючі люди? Чи "а нам всеравно"? А депутатів це питання що взагалі не цікавить?
Пройдитесь по Каневу и посмотрите, где снег лежит, а где уже трава зеленеть начинает (в феврале!)... Естественно, там, где теплотрасса проходит. Вот Вам и энергоэффективность и причина глобального потепления на планете Земля. Конечно, не только Канев греет планету, но и он свою лепту вносит. А за утерянные впустую Гигакалории (и глобальное потепление) платить нам. И пусть нам расскажут про дебильный корректирующий коэффициент (как не рылся в Интернете, так ничего путного не нашел - очевидно это государственная тайна).
stitov1955, це тільки те що бачимо - це 40%, а те що не бачимо. Енергоефективність обладнання нуль. Старі диряві труби, втрата води, голі теплові труби, старе не економічне обладнання, відповідно не економічне використання газу, електрики, води. Все в землю та й повітря. А те що отримують люди 20 % тепла і мають драконівські тарифи. Геноцид і знищення українського народу.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]