kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Головна > Блоґи > stitov1955 

Канев - деревня или как. КП "Місто" - Частина 2

С кислородом – хорошо, без кислорода – плохо.

ЗАТВЕРДЖЕНО"

Канівська міська рада

Рішення 02.06.2016 № 3-74

Міський голова І.О. Ренькас

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"Місто"

(нова редакція)

м. Канів 2016

1. Загальні положення

1.1. Комунальне підприємство "Місто", іменовано надалі Підприємство, створене на підставі рішення Канівської міської Ради від 24.07.2003 р. № 11-22 шляхом реорганізації КП "Озеленення". Підприємство є правонаступником комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційна дільниця" та комунального підприємства "Екосервіс" м. Канева. Підприємство створене у відповідності до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів України.

1.2. Підприємство відноситься до об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Канева. Засновником підприємства є Канівська міська Рада.

2. Юридичний статус Підприємства

2.1. Підприємство є юридичною особою. Права та обов'язки юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації.

3. Мета та предмет діяльності Підприємства

3.1. Мета створення підприємства:

Підприємство створене для задоволення міських та суспільних потреб шляхом систематичного здійснення виробничої діяльності з утримання в належному стані об'єктів благоустрою, мереж зовнішнього освітлення та кладовищ, освітлення міста, торговельної та іншої господарської діяльності з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством; удосконалення матеріально-технічної бази; збереження та примноження власності територіальної громади міста; управління комунальними підприємствами "Міськзеленбуд", "Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об'єднання".

3.2. Предмет діяльності підприємства:

-   Діяльність із прибирання (підмітання вулиць, прибирання снігу та льоду, посипання сіллю чи піском, інші види прибирання);

-   Надання ландшафтних послуг (садіння, догляд і обслуговування парків та садів, муніципальних площ, озеленених територій, цвинтарів тощо, узбіччя доріг, збереження ландшафту та догляд за ним);

-  Відтворення рослин;…

 

А тепер по порядку:

Надання ландшафтних послуг

Є такий сайт http://www.opencity.in.ua/ ("Відкрите місто"). Канів до нього підключений, тому кожен може висловити свої зауваження, претензії і тому подібне на адресу місцевої влади.

Була стаття "Проблему з деревами не вирішили" від 20.05.2018 і мій коментар від 6.06.2018 "А скільки по місту дерев, уражених омелою. Зимою тополі і інші дерева зеленіють, як сосни і ялини. Невже в КП "Місто" тільки сліпі працюють"?

Так от, сьогодні 7.01.2019, усе листя облетіло, народ зелені сосонки і ялиночки вже з дому несе - Новий рік все-таки закінчується. А навкруги, по усьому Каневу на деревах "цвіте-зеленіє" омела біла, паразит - кущі; типовий вид роду Омела сімейства Омелові (Viscaceae). Напівпаразит: воду і мінеральне живлення отримує від рослини-хазяїна, а органічну речовину фотосінтезує самостійно. Має форму кулі, прикріпленої до гілок рослини-хазяїна.

Паразитує омела на багатьох декоративних і лісових деревних породах і виборча здатність її дуже широка. З листяних порід вона зустрічається на тополі, липі, вербі, клені, березі, в'язі, глоді, рідше дубі, волоському горісі, грабі, білій акації, а з садових - вражає яблуню, грушу, сливу. Інша фізіологічна раса живе лише на хвойних - на сосні і ялиці. Глибина проникнення коренів омели під кору паразитируемых рослин до 3 метрів. Паразитируемые рослини гинуть впродовж декількох років (залежно від віку рослини і терміну зараження). Поширюється в основному птахами.

Навіщо рубати сосонки і ялиночки (і платити за це) - можна завалити дерево (КП "Місто", швидше за все, буде не проти, навіть дякує скаже - була б пила), уражене омелою, відпиляти потрібну гілку, і зелені вам вистачить, як мінімум, на декілька місяців - майже на півроку - можна продовжити новорічне свято до літньої жари.

Так от, якщо ми хочемо позбавитися від перелічених вище рослин, то, схоже, КП "Місто" палець об палець не ударить. Навіщо нам озеленення міста, якщо рослини ось-ось "помруть" і навіщо нам чисте повітря? А коли помруть, то через декілька років і самі впадуть (і пиляти не потрібно, тільки вивозити, і те, дивлячись, де впадуть). Можливо керівники Канева і КП "Місто" живуть в кисневих масках (і вони їм не давлять, і не заважають - протигаз не пробували поносити хоч би пів-години?).

Про інші види прибирання

Тепер, є декілька "смердючих" водостоків в Каневі - що втікає в Лымарку, що таке самий смердючий водостік, що бадьоро протікає повз Районну адміністрацію і ринок і витікаючий в Дніпро біля "Спара", а також пересохла канава (Сухий потік) на вул. м. Дніпра (№ 41 - 45 і нижче). Загиджено так, що дивитися осоружно.

Скажете, а ти що зробив - рази 4 дзвонил в КП "Місто" - пропонував організувати захід по прибиранню "цих канав" - приємним жіночим голосом відповідали, що начальник або занадто зайнятий або "подзвоните коли-небудь, Вас з'єднають", або взагалі трубку не беруть - схоже, що чай (каву) п'ють або палять).

 

Отже, дорогі наші керівники міста і КП "Місто", дихайте повними грудьми, поки кисень не закінчився - на Ваш вік вистачить, а що потім - "подумаєш, нас вже не буде, а ви дихайте, як хочете".

 

Далее - дороги в Каневе - дороги или лесные тропы. Канев - деревня или как. КП "Місто" - Частина 3

stitov1955

7 січня 2019, 14:37

Теги статті:
  
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Чому президенство Зеленського може стати катастрофою

Відповідь "фейкометам" Порошенка

Ваш голос дуже важливий для підтримки студентської ініціативи.

Супрун озвучила сенсаційну статистику випадків захворювання на кір

Чому Порошенко мусить піти

МНС інформує

Збережемо первоцвіти!

Створюється "дзеркальний" сервер ЦВК, який може бути транзитним

Це якийсь жарт? Що пишуть про Зеленського світові ЗМІ

Здоровенькі були та Канівчанка

Популярні за тиждень:

Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

Арифметична трагікомедія Зеленського [10]

До уваги канівців, що обробляють городи на березі "Лимарки" [5]

Для чого, вибачте, слова... [5]

Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

Справи кепські [3]

Вибір за принципом «щоб не пропав голос» – найбільш примітивний з усіх [3]

Чому Порошенко мусить піти [2]

Тарифи на платні послуги, що надаються Канівською центральною районною лікарнею [1]

У Канівському заповіднику розцвіли підсніжники [1]

Про що зараз спілкуються:

святослав
ks09822,перепрошую, якщо зачастив своїми постами, алЛе тут у вас регулярно Грицькоботи вибілюють мародера Гриценка, а Пороха посипають провокитивними висерами, тож змушений вімкнути хоч якісь фільтри, бо істерика зашкалює))
Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

святослав
Гриценко сказав неправду про те, що карна справа у ДБР його не стосується 25.01.2019 8:10 22 січня ряд ЗМІ повідомили, що у ДБР відкрили кримінальне провадження щодо дій Гриценка на посту мін.. [весь]
Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

ks09822
Святослав,ви чимось іншим займаєтесь,крім того,як зранку до вечора писати тут який поганий Гриценко і які хороші Порошенко,Гройсман,Коболєв і вся інша їхня бригада?а якщо вас заохотити зі сторони Г.. [весь]
Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

nnn1
святослав, Посилання можна на цю нісенітницю. Турок аргументовано відповів на цю маячню, навіщо її повторювати?
Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

святослав
Грицик не знав, Толік не крав, стверджує Фірсов у вищенамальваному блозі, перекладаючи відповідальність на Генштаб та Кабмін, словом на усіх підряд, шкода, що підписи конкретно Толіка й свояка замі.. [весь]
Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

PEOPLE
То Гриценко НЕ КРАВ, а він тільки уміло ,,списував,. за 3000 грн...БТР, і таке інше!!! Але чому Ви на нього нападаєте...ВСІ КРАДУТЬ В АРМІЇ!!!!
Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

святослав
Нечесними на руку командирами в українській армії важко когось здивувати, однак є людина, яка вивела грабунок держави на небачений до цього рівень. Анатолій Гриценко звик красти у таких масштабах, .. [весь]
Відповідь "фейкометам" Порошенка [5]

святослав
nnn1, не переконливо, не опускайтеся до базарної баби, чи вередливої дівчинки. Совість тобі дорікає, що "мінуса" своєму другові turku тут вляпав, а Грицик що, теж спросоння "автографів" натицяв? .. [весь]
Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

nnn1
святослав, московську консерву легко можна вирахувати, Ви часто використовуєте брехню навіть не намагаючись її обгрунтувати. Так що це такі як ти не дружать ні з головою, не мають ні честі ні совіс.. [весь]
Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

святослав
nnn1, І сміх, і гріх з твоїми "перлами" Що ж, відповім тобі твоєю лексикою, консерва твій Грицик, який не дружить ні з головою, ні з честю, ні з совістю.
Гроші з бюджету оборони крало все оточення Порошенка – від депутата до генпрокурора [31]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Березень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"