С кислородом – хорошо, без кислорода – плохо. ЗАТВЕРДЖЕНО"
Канівська міська рада
Рішення 02.06.2016 № 3-74
Міський голова І.О. Ренькас
СТАТУТ
КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА
"Місто"
(нова редакція)
м. Канів 2016
1. Загальні положення
1.1. Комунальне підприємство "Місто", іменовано надалі Підприємство, створене на підставі рішення Канівської міської Ради від 24.07.2003 р. № 11-22 шляхом реорганізації КП "Озеленення". Підприємство є правонаступником комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційна дільниця" та комунального підприємства "Екосервіс" м. Канева. Підприємство створене у відповідності до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів України.
1.2. Підприємство відноситься до об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Канева. Засновником підприємства є Канівська міська Рада.
2. Юридичний статус Підприємства
2.1. Підприємство є юридичною особою. Права та обов'язки юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації.
3. Мета та предмет діяльності Підприємства
3.1. Мета створення підприємства:
Підприємство створене для задоволення міських та суспільних потреб шляхом систематичного здійснення виробничої діяльності з утримання в належному стані об'єктів благоустрою, мереж зовнішнього освітлення та кладовищ, освітлення міста, торговельної та іншої господарської діяльності з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством; удосконалення матеріально-технічної бази; збереження та примноження власності територіальної громади міста; управління комунальними підприємствами "Міськзеленбуд", "Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об'єднання".
3.2. Предмет діяльності підприємства:
- Діяльність із прибирання (підмітання вулиць, прибирання снігу та льоду, посипання сіллю чи піском, інші види прибирання);
- Надання ландшафтних послуг (садіння, догляд і обслуговування парків та садів, муніципальних площ, озеленених територій, цвинтарів тощо, узбіччя доріг, збереження ландшафту та догляд за ним);
- Відтворення рослин;…
А тепер по порядку:
Надання ландшафтних послуг
Є такий сайт http://www.opencity.in.ua/ ("Відкрите місто"). Канів до нього підключений, тому кожен може висловити свої зауваження, претензії і тому подібне на адресу місцевої влади.
Була стаття "Проблему з деревами не вирішили" від 20.05.2018 і мій коментар від 6.06.2018 "А скільки по місту дерев, уражених омелою. Зимою тополі і інші дерева зеленіють, як сосни і ялини. Невже в КП "Місто" тільки сліпі працюють"?
Так от, сьогодні 7.01.2019, усе листя облетіло, народ зелені сосонки і ялиночки вже з дому несе - Новий рік все-таки закінчується. А навкруги, по усьому Каневу на деревах "цвіте-зеленіє" омела біла, паразит - кущі; типовий вид роду Омела сімейства Омелові (Viscaceae). Напівпаразит: воду і мінеральне живлення отримує від рослини-хазяїна, а органічну речовину фотосінтезує самостійно. Має форму кулі, прикріпленої до гілок рослини-хазяїна.
Паразитує омела на багатьох декоративних і лісових деревних породах і виборча здатність її дуже широка. З листяних порід вона зустрічається на тополі, липі, вербі, клені, березі, в'язі, глоді, рідше дубі, волоському горісі, грабі, білій акації, а з садових - вражає яблуню, грушу, сливу. Інша фізіологічна раса живе лише на хвойних - на сосні і ялиці. Глибина проникнення коренів омели під кору паразитируемых рослин до 3 метрів. Паразитируемые рослини гинуть впродовж декількох років (залежно від віку рослини і терміну зараження). Поширюється в основному птахами.
Навіщо рубати сосонки і ялиночки (і платити за це) - можна завалити дерево (КП "Місто", швидше за все, буде не проти, навіть дякує скаже - була б пила), уражене омелою, відпиляти потрібну гілку, і зелені вам вистачить, як мінімум, на декілька місяців - майже на півроку - можна продовжити новорічне свято до літньої жари.
Так от, якщо ми хочемо позбавитися від перелічених вище рослин, то, схоже, КП "Місто" палець об палець не ударить. Навіщо нам озеленення міста, якщо рослини ось-ось "помруть" і навіщо нам чисте повітря? А коли помруть, то через декілька років і самі впадуть (і пиляти не потрібно, тільки вивозити, і те, дивлячись, де впадуть). Можливо керівники Канева і КП "Місто" живуть в кисневих масках (і вони їм не давлять, і не заважають - протигаз не пробували поносити хоч би пів-години?).
Про інші види прибирання
Тепер, є декілька "смердючих" водостоків в Каневі - що втікає в Лымарку, що таке самий смердючий водостік, що бадьоро протікає повз Районну адміністрацію і ринок і витікаючий в Дніпро біля "Спара", а також пересохла канава (Сухий потік) на вул. м. Дніпра (№ 41 - 45 і нижче). Загиджено так, що дивитися осоружно.
Скажете, а ти що зробив - рази 4 дзвонил в КП "Місто" - пропонував організувати захід по прибиранню "цих канав" - приємним жіночим голосом відповідали, що начальник або занадто зайнятий або "подзвоните коли-небудь, Вас з'єднають", або взагалі трубку не беруть - схоже, що чай (каву) п'ють або палять).
Отже, дорогі наші керівники міста і КП "Місто", дихайте повними грудьми, поки кисень не закінчився - на Ваш вік вистачить, а що потім - "подумаєш, нас вже не буде, а ви дихайте, як хочете".
Далее - дороги в Каневе - дороги или лесные тропы. Канев - деревня или как. КП "Місто" - Частина 3 |