kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Головна > Блоґи > stitov1955 

Канев - деревня или как. КП "Місто" - Частина 2

С кислородом – хорошо, без кислорода – плохо.

ЗАТВЕРДЖЕНО"

Канівська міська рада

Рішення 02.06.2016 № 3-74

Міський голова І.О. Ренькас

СТАТУТ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА

"Місто"

(нова редакція)

м. Канів 2016

1. Загальні положення

1.1. Комунальне підприємство "Місто", іменовано надалі Підприємство, створене на підставі рішення Канівської міської Ради від 24.07.2003 р. № 11-22 шляхом реорганізації КП "Озеленення". Підприємство є правонаступником комунального підприємства "Шляхово-експлуатаційна дільниця" та комунального підприємства "Екосервіс" м. Канева. Підприємство створене у відповідності до Конституції України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Закону України "Про благоустрій населених пунктів", Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України та інших діючих нормативно-правових актів України.

1.2. Підприємство відноситься до об'єктів комунальної власності територіальної громади м. Канева. Засновником підприємства є Канівська міська Рада.

2. Юридичний статус Підприємства

2.1. Підприємство є юридичною особою. Права та обов'язки юридичної особи Підприємство набуває з дня його державної реєстрації.

3. Мета та предмет діяльності Підприємства

3.1. Мета створення підприємства:

Підприємство створене для задоволення міських та суспільних потреб шляхом систематичного здійснення виробничої діяльності з утримання в належному стані об'єктів благоустрою, мереж зовнішнього освітлення та кладовищ, освітлення міста, торговельної та іншої господарської діяльності з метою отримання прибутку в порядку, передбаченому законодавством; удосконалення матеріально-технічної бази; збереження та примноження власності територіальної громади міста; управління комунальними підприємствами "Міськзеленбуд", "Канівське госпрозрахункове художньо-виробниче об'єднання".

3.2. Предмет діяльності підприємства:

-   Діяльність із прибирання (підмітання вулиць, прибирання снігу та льоду, посипання сіллю чи піском, інші види прибирання);

-   Надання ландшафтних послуг (садіння, догляд і обслуговування парків та садів, муніципальних площ, озеленених територій, цвинтарів тощо, узбіччя доріг, збереження ландшафту та догляд за ним);

-  Відтворення рослин;…

 

А тепер по порядку:

Надання ландшафтних послуг

Є такий сайт http://www.opencity.in.ua/ ("Відкрите місто"). Канів до нього підключений, тому кожен може висловити свої зауваження, претензії і тому подібне на адресу місцевої влади.

Була стаття "Проблему з деревами не вирішили" від 20.05.2018 і мій коментар від 6.06.2018 "А скільки по місту дерев, уражених омелою. Зимою тополі і інші дерева зеленіють, як сосни і ялини. Невже в КП "Місто" тільки сліпі працюють"?

Так от, сьогодні 7.01.2019, усе листя облетіло, народ зелені сосонки і ялиночки вже з дому несе - Новий рік все-таки закінчується. А навкруги, по усьому Каневу на деревах "цвіте-зеленіє" омела біла, паразит - кущі; типовий вид роду Омела сімейства Омелові (Viscaceae). Напівпаразит: воду і мінеральне живлення отримує від рослини-хазяїна, а органічну речовину фотосінтезує самостійно. Має форму кулі, прикріпленої до гілок рослини-хазяїна.

Паразитує омела на багатьох декоративних і лісових деревних породах і виборча здатність її дуже широка. З листяних порід вона зустрічається на тополі, липі, вербі, клені, березі, в'язі, глоді, рідше дубі, волоському горісі, грабі, білій акації, а з садових - вражає яблуню, грушу, сливу. Інша фізіологічна раса живе лише на хвойних - на сосні і ялиці. Глибина проникнення коренів омели під кору паразитируемых рослин до 3 метрів. Паразитируемые рослини гинуть впродовж декількох років (залежно від віку рослини і терміну зараження). Поширюється в основному птахами.

Навіщо рубати сосонки і ялиночки (і платити за це) - можна завалити дерево (КП "Місто", швидше за все, буде не проти, навіть дякує скаже - була б пила), уражене омелою, відпиляти потрібну гілку, і зелені вам вистачить, як мінімум, на декілька місяців - майже на півроку - можна продовжити новорічне свято до літньої жари.

Так от, якщо ми хочемо позбавитися від перелічених вище рослин, то, схоже, КП "Місто" палець об палець не ударить. Навіщо нам озеленення міста, якщо рослини ось-ось "помруть" і навіщо нам чисте повітря? А коли помруть, то через декілька років і самі впадуть (і пиляти не потрібно, тільки вивозити, і те, дивлячись, де впадуть). Можливо керівники Канева і КП "Місто" живуть в кисневих масках (і вони їм не давлять, і не заважають - протигаз не пробували поносити хоч би пів-години?).

Про інші види прибирання

Тепер, є декілька "смердючих" водостоків в Каневі - що втікає в Лымарку, що таке самий смердючий водостік, що бадьоро протікає повз Районну адміністрацію і ринок і витікаючий в Дніпро біля "Спара", а також пересохла канава (Сухий потік) на вул. м. Дніпра (№ 41 - 45 і нижче). Загиджено так, що дивитися осоружно.

Скажете, а ти що зробив - рази 4 дзвонил в КП "Місто" - пропонував організувати захід по прибиранню "цих канав" - приємним жіночим голосом відповідали, що начальник або занадто зайнятий або "подзвоните коли-небудь, Вас з'єднають", або взагалі трубку не беруть - схоже, що чай (каву) п'ють або палять).

 

Отже, дорогі наші керівники міста і КП "Місто", дихайте повними грудьми, поки кисень не закінчився - на Ваш вік вистачить, а що потім - "подумаєш, нас вже не буде, а ви дихайте, як хочете".

 

Далее - дороги в Каневе - дороги или лесные тропы. Канев - деревня или как. КП "Місто" - Частина 3

stitov1955

7 січня 2019, 14:37

Теги статті:
  
Голосів:
3
03

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Інтерв'ю з учасником шоу "Голос. Діти"

Цього дня у 1939 році: У заповіднику влаштували казарму для солдат

Ми йдемо в Європу, але схоже в ж...пу..

Европейской экологии угрожает лоббируемый Польшей канал через Балтийскую косу

Приємна подія

ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ

Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ

У Каневі запрацювало вуличне телебачення

Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку

У Черкасах прокурори влаштували п'яний дебош

Популярні за тиждень:

ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

Канівчанину дали три роки за коноплю [1]

Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку [1]

У Каневі запрацювало вуличне телебачення [1]

Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ [1]

Ми йдемо в Європу, але схоже в ж...пу.. [1]

У Черкасах прокурори влаштували п'яний дебош [0]

Приємна подія [0]

Европейской экологии угрожает лоббируемый Польшей канал через Балтийскую косу [0]

Цього дня у 1939 році: У заповіднику влаштували казарму для солдат [0]

Про що зараз спілкуються:

Vlad Smith
А ще в нас # добре# з банкоматами в лікарні та на базарі. Керівникам цих установ видно не до людських проблем, як і керівничкам та парламентаріям міста. Але вихід є, і дуже гарний. Рекомендую по п.. [весь]
Ми йдемо в Європу, але схоже в ж...пу.. [1]

КОКА
Это строение мне напоминает , пропаганду тоталитарноий империи. Почемубыыы там не произвести декоммунизацию и всем сразу было бы очень хорошо.
ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

esteewhy
Дикі люди — печерні уявлення про благоустрій, порядок і «позитивні зрушення». Так виглядало оздоблення цього павільйону у 2017 році, витримавши довгі роки без подібного «благоустрою».
ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

PEOPLE
КРУТО!!! КЛАС!!!! ДРАЙВОВО!!!!!
Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ [1]

лара
Вишукувати кошти обовязково потрібно Ігоре Олександровичу. На виборах мера до Канівської Міської Ради підтримку фінансову отримали від певної партії, от і від певної партії і вишукуйте підтримку. І.. [весь]
У Каневі запрацювало вуличне телебачення [1]

Smereka
Всі, хто має намір брати участь у квесті, будь ласка, подбайте про себе. Візьміть з собою воду та головні убори. Сонце пече нестерпно. Наявність шолому вітається!
Велоквест в Каневі або переможець отримає все, 15 червня [1]

святослав
Як і не реєструйся, маскування веселе, На всі подібні ,,методички,, (хоча, для кого тема?) Дитя навчилось малювати просто, не мудрствуя лукаво:
Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку [1]

українці
Також виникає запитання про відомчі дороги. А як же в межах відомчої дороги бази відпочинку, власностей понабудовували підїхати не можливо, огорожі позагорожували, ліси позанімали. То що ж тут відомче і не відомче. Якась ахінея.
Фото нової дороги за ГЕС [16]

українці
densav, ще ремонтують. Один день ремонтують. Чотири дні гуляють. Два дні вихідних. Так і справи йдуть.
Фото нової дороги за ГЕС [16]

densav
Скажите а переезд по ГЕС уже починили?
Фото нової дороги за ГЕС [16]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"