10 народних депутатів, які є потенційними кандидатами у президенти, ігнорують голосування Верховної Ради. Про це повідомила прес-служба КВУ.
У жовтні вони пропустили понад 80% голосувань парламенту: В. Рабінович не проголосував жодного разу місяць, А. Білецький взяв участь лище в 7% голосувань, Є. Мураєв – 8%, В. Купрій – 8%, Ю. Бойко – 15%, М. Добкін – 15%, В. Новинський – 16%, С. Тарута – 16%, Ю. Тимошенко – 17%, О. Шевченко – 17%.
Дещо вищі, але загалом низькі показники участі в голосуваннях й в інших політиків. Так, О. Вілкул взяв участь лише в 22% голосувань, В. Чумак – 28%, С. Каплін – 36%, О. Ляшко – 46%.
Офіційно політики пропустили голосування Ради без поважних причин, оскільки не перебували на лікарняному чи у відрядженні. У жовтні було прийнято 17 законодавчих актів. Результати голосувань за деякі з них є такими.
За прийняття за основу Державного бюджету України на 2019 рік (№9000-П) політики голосували так: В. Рабінович, А. Білецький, М. Добкін, С. Тарута, Є. Мураєв, Ю. Бойко, В. Новинський, В. Купрій, Ю. Тимошенко, О. Шевченко – не голосували, С. Каплін, О. Вілкул – «проти», В. Чумак – «утримався», О. Ляшко – «за».
За прийняття за основу проекту Закону (№5670-д) про функціонування української мови як державної: В. Рабінович, А. Білецький, М. Добкін, С. Тарута, С. Каплін – не голосували, Є. Мураєв, Ю. Бойко, В. Новинський, О. Вілкул – «проти», В. Купрій, Ю. Тимошенко, О. Шевченко, В. Чумак, О. Ляшко – «за».
За Закон (№2587) щодо вітання «Слава Україні! – Героям слава!»: В. Рабінович, А. Білецький, С. Тарута, М. Добкін, С. Каплін – не голосували, Є. Мураєв, Ю. Бойко, В. Новинський, О. Вілкул – «проти», В. Купрій, Ю. Тимошенко, О. Шевченко, В. Чумак, О. Ляшко – «за».
За Постанову ВР щодо ситуації в ПАРЄ: В. Рабінович, М. Добкін, С. Тарута, Є. Мураєв, Ю. Бойко, В. Новинський, О. Вілкул, В. Купрій – не голосували, А. Білецький, С. Каплін, Ю. Тимошенко, О. Шевченко, В. Чумак, О. Ляшко – «за». Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2018/10/26/10_kandydativ_u_prezydenty_ignoruyut_golosuvannya_rady__kvu_1434905
"Закон України "Про статус народного депутата України"
Стаття 1. Народний депутат України
…
2. Народний депутат здійснює свої повноваження на постійній основі. …
Стаття 6. Діяльність народного депутата України у Верховній Раді України
Народний депутат у порядку, встановленому законом:
1) бере участь у засіданнях Верховної Ради України;
2) бере участь у роботі депутатських фракцій (груп);
3) бере участь у роботі комітетів, тимчасових спеціальних комісій, тимчасових слідчих комісій, утворених Верховною Радою України; …
Стаття 24. Обов'язки народного депутата України
Народний депутат зобов'язаний:
1) дбати про благо України і добробут Українського народу, захищати інтереси виборців та держави;
2) додержуватися вимог Конституції України, цього Закону, закону про регламент Верховної Ради України та інших законів України, додержуватися присяги народного депутата України;
3) бути присутнім та особисто брати участь у засіданнях Верховної Ради України та її органів, до складу яких його обрано;
4) особисто брати участь у голосуванні з питань, що розглядаються Верховною Радою України та її органами;
…
7) додержуватись вимог трудової дисципліни та норм депутатської етики;…"
Далі:
"Закон України "Про Регламент Верховної Ради України"
Стаття 47. Прийняття рішень Верховної Ради
…
2. Рішення Верховної Ради приймаються шляхом відкритого поіменного голосування, крім випадків, передбачених цим Регламентом, коли проводяться таємне голосування шляхом подачі бюлетенів.
3. Голосування здійснюється народним депутатом особисто за допомогою електронної системи шляхом голосування "за", "проти" або "утримався" в залі засідань Верховної Ради або у визначеному для таємного голосування місці біля залу для пленарних засідань. У разі виявлення на пленарному засіданні народним депутатом факту порушення вимог щодо особистого голосування шляхом голосування за іншого народного депутата розгляд питання порядку денного на його вимогу зупиняється…."
А маємо те, що маємо. Про "не голосував" - жодного слова.
Ну і на кой ляд нам такі депутати, які не лише не дотримуються законів про "себе коханих", але і рвуться в "гаранти", да і на кой ляд нам такі "гаранти"?
А хто такі ці кандидати? І хто називає їх " народними" депутатами? Шайка бувших бомжів, безробітьиих,бандитів з великої дороги, рекитерів та продажніх найманців - ось послужний список цих "народних".Є такий депутат - ЯРОШ.ВІдкрийте його декларацію перед виборами в ВР. Безробітній він і дружина.Доходів ніяких не має, сім я живе на стипендію дочки!!?? Ну прямо чистий пролетарій! Зараз у нього три батальона смерті на Донбасі, два Лексуси, дві квартири в Києві та Дніпрі,, особиста охорона 20 чоловік, необмежені кредити від Коломойського ну і сотні дві убитих жителів Донбасу!!! Нормально, як для щирого українця! Слава Україні! От на нього і рівняються всі інші. Бо ж депутати!!!
tarnava, Це наша еліта - котра кожен місяць літа в теплі края за наші кошти - а обрали їх ми з вам - хто винен по логіці???
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]