Ряд проектів, запропонованих туристам, які відвідують Канівщину, нададуть можливість нашим гостям насолодитися не лише ландшафтними та природними красотами нашого краю, а й ознайомитися з історією та культурою Канева та Канівського району.
Одним з проектів, які сьогодні є у нас прерогативним проектом є проект будівництва козацького селища на березі Канівського водосховища.
Суть проекту заключається в наступному: на земельній ділянці розміром близько 16 га ми плануємо (і пропонуємо до співавторства) будівництво поселення по прототипу селища XVIII-XIX ст.: з тих же матеріалів (або максимально близьких до них аналогів) і по кресленням будинків того часу, будівництво базування козацького полку та будинків козацької старшини, плацу та вежі для спостереження. В центрі цього селища ми плануємо побудувати будинок по кресленням Т.Г.Шевченка, що дасть можливість наглядово познайомитися з Т.Г.Шевченком і як з архітектором. Принцип будівництва цього селища - толока. Саме толокою ми плануємо побудувати кожен будинок і кожну споруду. Адже саме таким чином раніше будувались всі українські села і хутори.
Більше того, день закладення кожного будинку, чи то будинку коваля (чи то будинку сільського художника, чи гончара) буде днем щорічного фестивалю тих чи інших майстрів на Канівщині.
Цікава, на мій погляд, і запропонована нами форма власності цього комплексу. Річ в тім, що ми пропонуємо кожному бажаючому стати спізасновником і співвласником цього комплексу, передавши безкоштовно ту чи іншу земельну ділянку у власність учасника проекту за умови, що останній побудує за власний кошт садибу того чи іншого сільського майстра чи просто сільського жителя та дотримуватиметься Статуту.
Щодо статутних зобов`язань, то все абсолютно просто – необхідно поводитись так, як поводиться цивілізована людина.
Таким чином гості Канівщини отримують унікальну можливість не лише візуально ознайомитися з культурною спадщиною нашого краю, а і сосбисто зануритися в атмосферу життя українців XVIII – XIX ст. та отримати можливість відчути переваги спокійного та розміреного життя козака над прискореним темпом сьогодення.
Більш детальну інформацію може отримати кожен бажаючий, звернувшись за телефоном
+38 067 402 28 53 |