kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > GINKA 

Сортуй і прибирай. 13 кращих відео НВ про те, як врятувати навколишнє середовище

У всьому світі з'являється все більше ініціатив щодо захисту навколишнього середовища

У Всесвітній день навколишнього середовища НВ вирішило згадати 13 своїх найкращих відео про боротьбу зі сміттям і за чисту екологію.

Хочеш змін — почни з себе. Показуємо, як правильно розділяти і сортувати сміття прямо в своєму будинку.

 

Розповідаємо, чому в Україні так важливо ретельно опрацювати законодавчу базу і зайнятися популяризацією сортування сміття серед населення.

Допомагати навколишньому середовищу можна не тільки вдома, а й на "волонтерських" засадах. Плоггінг — новий світовий тренд, який дістався і до України. Пояснюємо, як можна поєднати корисне для себе з корисним для всіх.

Швеція — одна з передових країн з переробки сміття. Шведи настільки круті, що навіть імпортують сміття з інших країн для подальшої переробки сміття. Таким чином вони опалюють 250 000 домівок.

Сінгапур також не відстає — там вчені придумали систему фільтрації, за допомогою якої можна робити чорнило з автомобільних вихлопів. Таким чином можна не тільки зменшити забруднення навколишнього середовища, а й створювати щось корисне — радість для художників.

А в Нідерландах відкрили перший в світі еко-магазин, який повністю відмовився від пластику.

4490 одиниць пластика, з яких лише 2% можна переробити. Складно уявити такі цифри наочно — саме для цього британець Даніель Вебб цілий рік збирав пластик.

H&M, Zara, Levi's, Mango, Adidas — до боротьби за чистоту планети приєдналася також модна індустрія. Все більше іменитих брендів розробляють свої продукти з матеріалів, які не шкодять екології. А все більше відомих людей підтримують такі товари — серед них Емма Уотсон, Камерон Діаз, Софі Тернер і багато інших.

Кросівки — частина екологічного плану з порятунку планети. Доведено компаніями Adidas і Gumdrop: перші зробили кросівки з пластика; другі — з жувальної гумки, розкиданої по всьому Амстердаму.

Не відстає і Lacoste — одну з колекцій свого одягу французький бренд присвятив вимираючим видам тварин. Емблему свого фірмового крокодила компанія замінила на зображення цих тварин, випустивши всього +1775 поло — саме стільки, скільки і залишилося представників цих рідкісних видів у світі.

Бонус: плаття, яке слідує всім нинішнім трендам! Американська блогерша пошила собі плаття зі... сміттєвих пакетів

І бонус номер два: ідеальна формула боротьби з пластиком. Вчені придумали, як його можна їсти, причому без будь-яких побічних ефектів. А помічниками в цій справі для нас виступлять гриби.

 

всі 10 відео за посиланням https://nv.ua/ukr/world/countries/sortuvati-i-pribiraj-13-krashchikh-video-nv-pro-te-jak-vrjatuvati-navkolishnje-seredovishche-2474172.html

GINKA

5 червня 2018, 19:16

Теги статті:
  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
stitov1955

6 червня 2018, 19:53

IP: 176.67.10.xxx
Рейтинг: 0

Сколько у нас остановок общественного транспорта? А сколько урн возле них? А сколько окурков и прочих мусора возле этих остановок? Сколько мусора у нас на улицах, в руслах ручьев и на набережной? Почему по набережной катается, мусорит и хамит на авто всякая пьянь? Почему на остановках общественного транспорта может остановится любой "водила" (см. ПДД), и ему за это ничего не будет? Почему по вопросам городской жизни на сайте (форуме) не видно нашего городского головы - то ли он совсем тупой и с новыми технологиями не знаком, то ли прячется от избравшего его народа и ему сказать избравшему его народу нечего. А может быть логика такая - до меня была помойка, пусть и после меня останется.

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор

Novynar777, повідомлення для Вас

#8лет. ЧАСТЬ ПЕРВАЯ. ДЛЯ КОГО ЭТО ВИДЕО?

«Сільпо» долучився до Армії+: військові отримають 10% знижки в супермаркетах по всій Україні

​Ілля на псевдо «Шева»

У Каневі стартує група психологічної підтримки для родин зниклих безвісти військових

Любо, братці, любо...

Удень ворог завдав ракетного удару по Золотоніщині

Російську ракету знищили на Черкащині

ЯК НАШІ ХЛОПЦІ СТАЮТЬ ВОЇНАМИ. Історія бійця ІІІ ОШБР Данила Ніколаєва

Популярні за тиждень:

Канівчанка на замовлення рф підпалила трансформатор [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Ну, на цьому закінчимо
Novynar777, повідомлення для Вас [1]

святослав
Камарджоба, Побратиме, Царство Небесного, Ніґояне, ми це зробили, Бро RU Гимн "Слава Жизни".Люди Господу верили как Богу.А Он сам к нам на землю пришел. Смерть как таковую изгонит... [весь]
Завтра БуЛла П*яТиДЕСЯТNYЦя [18]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Ромаріо вражає Серий пред'являє До мурашок
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Анті-гоблін
Запитів — нуль: митниця підтвердила, що ніхто не розслідує походження $4 млн у справі Міндіча. "Відповідно до бази даних системи електронного документообігу запити від НАБУ, САП, Націонал.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла
Хоч вірте, хоч не вірте, а 13 лютого 2022 року ми зробили цей колаж Зеленському, де він образно і виразно перемагає путіна та розмістили його на неофіційному чаті президента. Він Він тримає марк.. [весь]
Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

Цімо Sіла

Банда у погонах. Дві події, не пов'язані між собою [5]

SKI
WayBe, хто зна, може, це найкраще фото. Дещо бентежить наявнiсть дворiчного сина.
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe
побачила б ця дівчинка своє фото в новині - офігіла б
21-річна новобраниця на позивний Снєжка долучилася до війська за Контрактом 18-24 [2]

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Лютий
НдПнВтСрЧтПтСб
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"