kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева
Головна > Офіційно > Влада 

Незадовільний стан доріг, постійно зростаючі ціни на пальне, брак кадрів — найбільші проблеми перевізників

Більшість із нас щодня користується автобусами, аби дістатися до роботи й додому, прибути із села до Канева чи поїхати у справах до Черкас, Києва чи в іншому напрямку. Навіть деякі власники автомобілів, зважаючи на стан доріг, залишають машини в гаражах і пересідають у громадський транспорт. У них завжди є вибір - подолати декілька десятків кілометрів бездоріжжя на власній автівці чи скористатися послугами перевізника, заощадивши на ремонті ходової. У перевізника такого вибору немає. Щодня автобуси мають виходити в рейси, доставляти пасажирів, не зважаючи на ями на дорогах. Про те, як ідуть справи в товаристві "М+М" - основного канівського перевізника, кореспонденту "Дніпрової Зірки" розповів директор Євгеній Маланчев.


 У якому стані після сніжної зими знаходиться автобусний парк?

- Зима була нелегкою, однак попри все ми її пережили і дочекалися весняних доріг. Звичайно, їх жахливий стан не може не позначитися на машинах. У нашому парку 65 автобусів. Їх середній вік 7-8 років. Є автобуси 2007-2008 року випуску, є й новіші. В принципі їх стан задовільний, однак через ями на дорогах щодня на капремонт стає принаймні один автобус.

- Чи вплине незадовільний стан доріг і потреба в ремонтах машин на вар-тість квитків?

- При формуванні тарифу ми не враховуємо витрати на ремонти автобусів. У вартість проїзду закладається  вар-тість пального, витрати на за-робітну плату, закупівлю шин, акумуляторів та інші витрати на утримання транспорту.

- На Великдень автобус вашого підприємства, котрий прямував з Канева до Києва, втратив колесо посеред дороги. Як ви прокоментуєте цей випадок?

- Це звичайна штатна ситуація - на дорозі автобус вскочив у яму, зрізав шпильки, внаслідок чого злетіло колесо. Це сталося не через чиюсь недбалість чи недогляд - усі автобуси перед виходом у рейс ретельно перевіряють механіки, які несуть відповідальність за техстан машин. Причина аварії, знову ж таки, незадовільний стан дороги.

- Після Великодня канівці телефонували до редакції і скаржилися на те, що декілька рейсів із Києва до Канева у свято були відмінені, через що їм довелося декілька годин чекати на автостанції. Яка була причина відміни рейсів?

- Скорочення рейсів на свята, коли різко зменшується пасажиропотік - звичайна практика. Так робимо не лише ми, а й інші перевізники. Аби не понести збитків, перевізники вимушені підлаштовуватися під кількість пасажирів - економічно недоцільно, коли  автобус везе з Києва трьох пасажирів. І навпаки, коли напередодні і після свят пасажиропотік зростає, ми запускаємо додаткові рейси, аби всі студенти вчасно доїхали до місця навчання. Про скорочення рейсів ми завчасу повідомляємо автостанцію, яка, на мою думку, мала б вивісити оголошення про тимчасову зміну графіку руху автобусів. Чому автостанції не повідомляють про це пасажирів - питання до їх керівників.

- Як ви оцінюєте перехід до монетизації пільг, яка вводиться з 1 червня цього року? Чи вигідно це перевізникам?

- Як перевізник до монетизації пільг я ставлюся позитивно - нам вигідно, аби кожен наш пасажир сплачував повну вартість квитка й отримував за це реальну грошову компенсацію від держави. Наприклад, міська рада щомісяця компенсує пільговий про-їзд у сумі 100 000 гривень. Ді-лимо ці гроші на вартість квитка - 4 гривні, отримуємо 25 тисяч перевезень.

Останній моніторинг, який ми провели у Каневі, показав, що ми здійснюємо за місяць близько 65 тисяч пільгових перевезень. Це означає, що 40 тисяч перевезень ніхто не компенсує. Тобто підприємство щомісяця втрачає близько 160 тисяч прибутку. Ці кошти можна було б використати на підвищення заробітної плати водіям, яких нам постійно не вистачає.

- Яку заробітну плату отримує водій автобуса на міських маршрутах?

- Заробітна плата водія - близько 8000 грн. Сьогодні в центрі зайнятості наявні вакансії для водіїв категорії Д із заробітною платою від 11000 грн. Тому проблема із кадрами в нас виникає постійно. Коли я прийшов на роботу директором, на підприємстві працювало близько 120 осіб, а зараз ледь дотягуємо до сотні працюючих.

- Чи не плануєте ви найближчим часом оновлювати автобусний парк?

- Загальна кількість і стан автобусів наразі цілком задовольняє наші потреби. Купівля нового автобуса потребує близько 1 мільйона гривень. Якби ми оновили парк хоча б одним автобусом, ми були б вимушені піднімати тариф на проїзд до 6 грн. Наразі наші пасажири ще не готові до таких витрат. Та й специфіка міста така, що люди краще ходитимуть пішки, ніж витрачатимуть 12 грн. щодня на проїзд до роботи й додому. Тому поки що оновлювати автобусний парк ми не плануємо.

- Останнє підвищення ціни на проїзд до 5 грн. дасть можливості підприємству розвиватися, чи наприклад, підвищити заробітну плату водіям?

- 5 гривень - тариф, який дозволить підприємству протриматися деякий час на тому самому рівні, що є зараз. Основна причина здорожчання проїзду - ціна на пальне, яка постійно зростає.

Ми подали до виконкому пропозицію збільшити тариф до 5 грн. 30 коп., що обгрунтовано розрахунками. Виконком затвердив тариф на рівні 5 гривень.

До речі, до кінця навчального року ми продовжимо возити школярів за ціною 2 грн. Відмічу, що ця пільга - наша ініціатива, не передбачена жодним законом. Із вересня 2018 року проїзд для школярів становитиме 2,50 грн.

Запитувала Марія ГЛАМАЗДІНА

Джерело: "Дніпрова Зірка"

Маша

14 травня 2018, 12:17

Теги статті:
перевізник   тарифи   пільговий проїзд   стан доріг  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У відсутності пляжу в Каневі звинувачують Канівську ГЕС

До уваги жінок, які працюють та збираються у відпустку по вагітності і пологах

Чи пристане корабель «Яблунів» до материка «Канів»?

жидкий мусор

В Канівському районі ремонтують міст через річку Рось

Округ №195: Як заповзятий регіонал зі Львова "приручив" електорат у Черкасах

Пряма трансляція відкриття кінофестивалю на радіо "Кручі"

Кропива ти моя, кропива...

Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів

Канівська активістка започаткувала унікальний флешмоб

Популярні за тиждень:

Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

Пряма трансляція відкриття кінофестивалю на радіо "Кручі" [2]

У відсутності пляжу в Каневі звинувачують Канівську ГЕС [1]

Перфоменси, соцпроекти та модний показ, – анонс програми заходів канівського кінофестивалю [0]

З Черкас до Канева перевезуть трансформатор потужністю 10 МВА для забезпечення електропостачання району [0]

Канівська активістка започаткувала унікальний флешмоб [0]

Кропива ти моя, кропива... [0]

Округ №195: Як заповзятий регіонал зі Львова "приручив" електорат у Черкасах [0]

В Канівському районі ремонтують міст через річку Рось [0]

жидкий мусор [0]

Про що зараз спілкуються:

WayBe
Ні, постійні обриви зв'язку і тому - обриви трансляції. Вибачаюсь, але - не сьогодні.
Пряма трансляція відкриття кінофестивалю на радіо "Кручі" [2]

WayBe
Тестове підключення проведено. Запрошую о 18:00!
Пряма трансляція відкриття кінофестивалю на радіо "Кручі" [2]

luka
*** То, це, у Каневі почали зявлятися журналісти ?! *** Від себе додам, що після того, як будуть опрелюднені матеріали сесії - де Ренькас зі Святелик відзвітують - чому не були прийняти.. [весь]
У відсутності пляжу в Каневі звинувачують Канівську ГЕС [1]

WayBe
luka, хватить ставить тут путінів вже
Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

WayBe
Бан MiG на три доби, п. 3.1. правил сайту
Правила сайта [457]

luka
Миг, щось ти перегибавєш. *** Олександр Скорина, у мене є вагомі аргументи. Ось ви, Гамалій та інші подібні товариші - позиціануєте себе як націоналіст, члени Свободи та т.п. Людей за.. [весь]
Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

MiG
Олександр Скорина, Чи тобі боляче бачить що вся увага прикута до Ренькаса з Святеликом а в даній статті про їхню змову з Огородніком чи як його там! І про то що Каневу(нинішній владі) начхати на се.. [весь]
Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

MiG
Олександр Скорина, Ти дурак чи як? Ти що не знаєш що таке погрози? Ще раз перечитай як і що я написав в попередньому коменті! І відвали. Чого ти до всіх придираєшся, сиди собі тихенько і доживай свого віку, а то ще й посадять перед смертю!)
Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

Олександр Скорина
MiG, вагоміших аргументів за погрозу цеглиною та горбиком в садах немає? Це в межах правил Вашої етики і правил сайту? (
Зустріч керівництва ТОВ "НВФ "Урожай" з територіальною громадою с. Яблунів [18]

nnn1
Частина телевізорів уже мають вбудовані ресівери. Я для старого телевізора купляв ресівер т2. У нього один нюанс фільми з флешки лише дуже застарілих форматів можна дивитись
Увага!! Скоро відключення ефірного ТВ!! Установка, налаштування та підключення тюнерів Т2 та тюнерів HD супутникового ТВ!!! [2]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Календар новин     


Правила сайту
Новини Канева
Оголошення
Афіша

© 2006-2018 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"