Депутат пропонує використовувати прапор ОУН біля адміністративних будівель
Стяг ОУН пропонують у визначні дати пропонують підіймати поблизу адміністративних будівель, установ та організацій Канева. Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані проекти рішень на сайті Канівської міської ради.
На розгляд депутатів Канівської міської ради виносять проект рішення «Про використання революційного прапора ОУН на території Канева», який підготував очільник депутатської фракції ВО «Свобода» Юрій Гамалій.
У відповідному документі пропонується рекомендувати підняття біля адміністративного будинку Канівської міської ради, а також на будівлях, у яких розміщуються органи місцевого самоврядування, революційного прапора ОУН у певні дати, пов’язані із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшануванням пам’яті Героїв.
Окрім цього керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, громадських об’єднань Канева також рекомендують вивішувати революційний прапор ОУН на будівлях у дні, визначені у проекті рішення.
«Використання червоно-чорних прапорів, прапорів під якими виборювали українці Незалежність не тільки у 40-50-х роках ХХ століття, а й у ХХІ столітті є правильним з усіх точок зору: стратегічної, тактичної, внутрішньополітичної, безпекової, зовнішньополітичної… Мають бути українські цінності навколо яких цементуватиметься держава, нація. Червоно-чорне знамено є одним з таких цінностей», - зазначено у пояснювальній записці до проекту рішення.
Також у документі наведений перелік дат, у які необхідно підіймати червоно-чорний стяг, зокрема: 1 січня (день народження голови Проводу ОУН – Степана Бандери), 3 лютого (створення ОУН), 20 лютого (День Героїв Небесної Сотні), 21 травня (День пам’яті жертв політичних репресій), четверта неділя травня (Свято Героїв), 14 червня (День народження полковника Армії УНР, команданта УВО, першого голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця), 30 червня (Проголошення Акту відновлення Української держави, день народження генерал-хорунжого, головнокомандувача УПА, голови Секретаріату УГВР Романа Шухевича), 14 жовтня (День захисника України, день створення УПА).
Первосвященник прямує на Схід до Святого Міста, в Якому перебуває Храм, у Храмі Святая Святих, як розповідає Легенда.
Увійшовши у Золоті Ворота до Святого Міста Первосвященник, при вході до Храму Міг спостерігати два контрастні Стовпа: Стовп Вогняний та Стовп Торнадо.
Ці Стовпи втілювали багато потаємних Символів, Таїнства Яких міг осягнути лише повністю Посвячений Первосвященник. Легенди розкривають ці таємниці по мірі просування на Схід. Стовп Вогняний - це найпростіше кожучи найлівіші течії, як наприклад червоний комунізм, Адміністративна економіка, а Вихорний, Облачний Стовп - це Монархія, Демократія, Ринкова економіка. Історія наділяє ці легендарні Стовпи багатьма абстрактними прочитаннями: це праве та ліве, північ та південь, вода та вогонь і т.п. Ця Легенда вплинула свого часу на Еліти в тій самій мірі, в якій ми можемо відслідкувати у прапорах Європи та інших ці два легендарні Стовпи:
Чорна масть - майстерність, красна - прекрасна
Далі видозмінена масть від чорного до пом"якшеного синьго:
Франція
видозміна від синього до пом"якшеного зеленого:
Італія.
Легенди впливали, впливають та впливатимуть на Еліти помірі просування на Схід.
На відміну від Глобалістів, які вкладали у створення Євромонополії свої мотиви, вирішальна частина засновників нової інтернаціональної системи Євросоюз вкладали у 12 зірок у колі, зображених на прапорі співдружності європейських народів, свої Символи та Легенди.
Комуністи кольору крові оголосили планеті "Диктатуру пролетаріату"
Виклик Небу та землі вимусив капіталістів розпочати заходи безпеки.
Вибір у напрямку добровільного та відповідального Єврооб"єднання - це лише маленький Символ. Це тверда заперечна відповідь тоталітарному безбожному совку, який намагався повернути та нав"язати пан пукін у формі тайожних "союзів" їз "кремлівською кришою"
Історія створення прапора Європейського Союзу починається у 1955 році. Тоді ЄС існував лише у вигляді Європейського об’єднання вугілля та сталі, до якого входило шість країн. Однак існувала окрема організація з ширшим представництвом – Рада Європи, яка була заснована на кілька років раніше з метою захисту прав людини та пропагування європейської культури. У той час Рада Європи підбирала собі емблему. Після активних обговорень було прийнято нинішній варіант прапора – коло з 12 золотих зірок на блакитному тлі. Число зірок не має нічого спільного з кількістю країн-членів організації. В різних традиціях „12” є символічним числом, що означає абсолютну досконалість. Це також і кількість місяців у році, і кількість цифр на циферблаті годинника, тоді як коло є ще й символом єдності. Так народився європейський прапор, який являє собою ідеал об’єднання народів Європи. На ньому сяє дванадцять зірок, що символізує довершеність, повноту та єдність. Прапор залишається незмінним протягом багатьох років, незважаючи на розширення ЄС.
вікі:
«Як дванадцять знаків зодіаку представляють весь Всесвіт, так дванадцять золотих зірок представляють всі народи Європи, і ті, які все ще не можуть брати участі у побудові Європи в єдності і мирі». Автором концепції прапора є Арсен Гейтц, а деталі укладу, пропорцій і кольорів були опрацьовані Полем М. Г. Леві.
Символіка прапору ЄС має в своїй основі християнський зміст. Коло із дванадцяти зірок на прапорі нагадує відомий у сакральному мистецтві ореол навколо голови Матері Божої. Поль М. Г. Леві, на той час шеф інформаційної і пресової служби Ради Європи, який брав участь у виборі прапора і наданню йому остаточного вигляду, заявив, що це випадковість[4]. Проте автор прийнятого проекту прапора Арсен Гейтц перед смертю визнав[5], що створюючи його, надихався фрагментом Апокаліпсису Святого Івана, та що взірцем для нього було зображення Матері Божої Непорочно Зачатої, яка власне представлена на лазуровому тлі, а Їі голову оточує 12 зірок. У Біблійному описі дванадцяти зірок у Вінці Марії як Нареченої зодягненої у Сон це міститься також символіка дванадцяти поколінь Ізраїлевих. Зображення Марії з вінцем із зірок є, між іншим, на вітражі в Соборі у Страсбургу — місті, у якому міститься офіційна резиденція Ради Європи і одночасно місці проживання автора проекту прапора. Як символічний факт дехто визнав те, що прапор був прийнятий Радою Європи 8 грудня — в день святкування Непорочного Зачаття Діви Марії. Початково голосування в Комітеті міністрів за проект прапору було заплановане на 9 грудня, але всупереч очікуванням відбулося на день раніше.
Михайлишина,Не потрібно бути непрроистойною людиною. На адмінбудівлях повинні бути УКРАЇНСЬКІ прапори, хоча вони і не заперечують наявність прапоров євросоюзу. Ваше відношення до національної символіки говорить про те що ви навіть проживакючи в Україні українкою не являєтеся. Бог вам суддя.
Шан.. ННН1, а Ви що не рахуєтеся навіть з іншою думкою.......Я УКРАЇНКА І МІЙ РІД - УКРАЇНЦІ !!!! І колір прапора- ні до чого! Хоча, вийдіть з ,,інтернет -конури,, і спитайте у людей їхню думку і відношення до суперечливої історії ОУН, то краще давайте вивішувати малиново-червоні стяги напшого козацтва, яке ближче нам і по душі і по праву!ДЯКУЮ Святослав- класна інфо..
Незважаючи на боротьбу УПА, героїчну та мужню, Україна набула незалежність через інші процесси - палацовий переворот 1991р. (всі ці «ГКЧП» - вистава для піпла, ніхто Горбачова не блокував на Форосі). І обумовлено це, розвал СРСР, лише дуже-дуже великим бажанням керівництва КПРС-КДБ мати життя, для себе та своєї родини, закордонних мільйонерів та мільярдерів. І вони це зробили і зрозуміли, що це гарно і більше нічого не потрібно. Зауважу, що мети розвитку країни(країн) не було - вони не вміли, не бажали та не бажають це робити.
- На Нюрнберзькому процесі (1945-46 рр..) ОУН не було визнано злочинною організацією.
- У 1954 році в США відбулися слухання слідчої комісії Конгресу, яка зняла з ОУН звинувачення в причетності до Голокосту. Більш того, у лавах УПА бились представники багатьох національностей, включно з євреями."
З «офіційного» сайта УПА -«Як свідчать результати соціологічних опитувань, оцінка українцями діяльності УПА залежить від рівня поінформованості про неї. ..»(кінець цитати).
З uk.wikipedia.org - Опитування 25 квітня — 5 травня 2011 року Research & Branding Group методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і Криму, проведеного в рамках міжнародного дослідницького проекту Євразійський монітор, показало, що 44 % опитаних негативно оцінюють збройну боротьбу Організації українських націоналістів та Української повстанської армії проти радянської влади, 20 % респондентів — позитивно, 14 % — нейтрально, 18 % — не змогли відповісти, 4 % — не чули про таку подію.
Результати соціологічних досліджень, проведених Соціологічною групою «Рейтинг» з 30 березня по 9 квітня 2011 року, показали, що оцінки діяльності УПА в окремих регіонах України можуть значно відрізнятись від середньої оцінки по країні. Так, у західних областях України (де саме і знаходився основний оперативний простір дій УПА) вважають їх учасниками боротьби за незалежність України понад 72 % населення (по Україні в середньому 27 %). (**Можливо на цей час відбулися деякі зміни, но іншого не знайшов, будь ласка, додайте**)
Відносно прапора : в нас вже є офіційний символ України, її суверенітету та незалежності - Державний Прапор України "навколо якого цементується держава, нація".
GINKA, дякую за доречне посилання. Але чи читатиме адресовану ним інформацію "Учитель" та інші, що міцно ввібрали в себе марксизм-ленінізм та іделогію закритого від вільного доступу до інформації суспільства зразка тоталітарних часів радянського періоду в прожитому нами історичному періоді... ??? ((
Ребята вы или чокнутые, или просто маразматики. Вы забыли, в какой стране живете. Если тех, кто жил при советском флаге сейчас больше половины населения, то тех кто видел флаг ОУН (да и сам ОУН) - вряд ли несколько процентов. Я не защищаю советский флаг, но признаюсь, что при такой "независимой народной власти" мне жить стало хуже. Никто раньше так не воровал, как ворует (и с Вашей посильной помощью, Юрий Андреевич). Пока Вы махали флагами, моя военная пенсия в перерасчете на валюту уменьшилась в 3 раза, обещаных повышений придется ждать может быть к моим похоронам (учитывая продолжительность жизни). И что-то Вас, Юрий Андреевич, я ни разу не видел под заводом "Магнит" с флагом ОУН. Откуда у Вас такое просветвление разума через почти 27 лет независимости? Почему не с 24.08.1991? Если хотите общественного мнения - повесьте возле городской администрации все флаги, которые существовали на территории современной Украины - пусть народ решит, что убрать, а что оставить.
Отдельно для nnn1.
Вы постоянно плюете всем с Вами несогласными в спину из-за угла. "Гюльчетай, открой личико". Лично о себе я рассказывал не один раз, а от Вас один яд и плевки вдогонку.
Юрий Андреевич, Вы были хорошим инженером, но политика - не Ваше это. Шли бы Вы на пенсию - поживите, как живут Ваши соседи по лестничной клетке.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]