«Ну зачем Tаpас каждый раз не забывает вот рассказать?» о 1г.35хв. [заповіт]
Прем'єра кінокартини в Україні відбулась 6 грудня 2017 року — в День Збройних сил України.
Нагадаємо, український фільм «Кіборги» став абсолютним рекордсменом в українському кінематографі за весь період незалежності за кількістю зібраних коштів та глядачів.
Агентства з Канади, США та країн Балтії зацікавилися та пропонували укласти договори на показ фільму «Кіборги» українського режисера Ахтема Сеітаблаєва.
«Ми сподіваємося, проте підписаних договорів ще немає. Можете повірити мені на слово, дуже багато прийшло пропозицій з агентств. Є велика зацікавленість з Канади, Польщі, країн Балтії, навіть з Америки. Ми, власне кажучи, і сценарну структуру нашого фільму будували під західного глядача», — сказав Сеітаблаєв.
За його словами, він адаптовував фільм під західну аудиторію для того, аби вона розуміла, що «в Україні не громадянська війна».
7 грудня у прокат вийшов фільм українського режисера Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Стрічка розповідає про оборону Донецького аеропорту восени 2014 року. Наприкінці листопада Ахтем разом з творчою групою розпочав тур містами України з презентацією «Кіборгів».
Кінострічка є одним з переможців 8-го конкурсного відбору Держкіно та отримала державну фінансову підтримку на 50 % собівартості — майже 24 мільйони гривень.[2] Загальна вартість кінофільму оцінюється в майже 48 мільйонів гривень.
Маленький украинский гарнизон Аэропорта денно и нощно отражает атаки противника, многократно превосходящего его в живой силе и технике. В этом разрушенном до основания Аэропорту коварные и жестокие враги сталкиваются с тем, чего не ожидали и чему не могут поверить. С киборгами. Враги сами так назвали защитников Аэропорта за их нечеловеческую живучесть и упрямство обреченных.
"Мені якраз написали, що дуже багато переглядів піратської версії в Росії", – розповів режисер Ахтем Сеітаблаєв в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".
Разом з тим, він додав, що не перебільшує впливу стрічки на свідомість росіян. "Я б не перебільшував і не казав, що фільм може змінити чийсь світогляд, але якщо людина, що живе в Росії, побачивши фільм "Кіборги", почне ставити сама собі якісь запитання, то це вже дуже круто", – підсумував Сеітаблаєв.
Не знаю якого Тараса тут згадують, але для нас, українців існує тільки один - Тарас Григорович Шевченко! Це наша ікона, біблія, мудрість, натхнення! І ось що він сказав про сучасну ситуацію на Україні. Особливо з АТО, чи там війною:
Доброго здоровля, дякую дописувачу tarnava, саме Тарасу Григоровичу тут низький уклін, мир йому, за його слова, згадані саме в день його народження [заповіт]
Вірш є своєрідним гімном визвольної боротьби українського народу[1], мав і має великий вплив на українську культуру, зокрема був покладений в основу музичних творів багатьох композиторів, активно вживається в культурному житті, перекладений близько 150 мовами народів світу. 18 квітня 2008 року в будинку, де Шевченко написав «Заповіт»[2] відкрито Музей «Заповіту».
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]