kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Новини > Регіональні новини 

Про результати ревізії професійно-технічних навчальних закладів Черкаської області

Нині на ринку праці спостерігається ріст попиту на робітничі спеціальності. Розуміючи, що збільшення кількості висококваліфікованих, якісно підготовлених робітників в країні позитивно впливає на розвиток економіки, держава фінансово підтримує існуючі ПТУ. Однак не всі професійно-технічні заклади області бережливо ставляться до державних коштів, виділених на підготовку кадрів у професійно-технічних начальних закладах, що підтвердила нещодавня ревізія КРУ у Черкаській області.

У 20 навчальних закладах ревізорами встановлено факти незаконного витрачання  державних ресурсів на суму 658,5 тис.грн. Як правило, такі порушення пов'язані із незаконним відчуженням нерухомого майна та земельних ділянок. Так, в ході ревізії встановлено, що на балансі Лисянського ліцею станом на 30.09.2007 рахується житловий будинок вартістю 181 тис.грн., квартири в якому свого часу були приватизовані за рішенням трудового колективу закладу без дозволу Міністерства освіти і науки, яке здійснювало управління цим майном. При цьому, ніхто не врахував вимоги діючого на той час законодавства щодо заборони вилучення житлової площі навчально-виховних закладів.

В Уманському ліцеї земельну ділянку площею 0,0612 га вартістю 59,2 тис. грн. було продано приватному підприємству, а земельну ділянку площею 0,0829 вартістю 80 тис.грн. було вилучено та віднесено до земель спільного користування на підставі рішень Уманської міської ради. І це при тому, що вказані земельні ділянки надані ліцею згідно з Державним актом на право постійного користування землею та рахуються на його балансі. Тож перед прокуратурою Черкаської області ініційовано питання щодо винесення протесту на рішення Уманської міської ради.

В окремих навчальних закладах не надто переймались ефективним витрачанням державних коштів. Скажімо, у 4 ПТНЗ незаконно оплачували комунальні послуги та енергоносії за мешканців гуртожитків, що рахуються на балансі навчальних закладів. Так, Черкаським вищим училищем здійснено оплату за спожиті сторонніми мешканцями гуртожитків комунальні послуги за тарифами «для бюджетних установ», тоді, як відповідно до договорів найму, укладених керівництвом училища з мешканцями, останні оплачували за тарифами «для населення». В результаті училищем безпідставно використано майже 70 тис.грн. Аналогічні розрахунки за комунальні послуги Центром підготовки та перепідготовки робітничих кадрів м.Сміли призвело до незаконних витрат 29 тис.грн. Подібні порушення виявлені при ревізії ПТУ №2 та ПТУ №14.

У 6 навчальних закладах за рахунок коштів ПТНЗ незаконно відшкодували витрати орендарів. ПТУ №39 за рахунок своїх коштів 2003-2006 років та за січень-серпень 2007 року сплачувало за комунальні послуги, спожиті Черкаським технологічним університетом, філія якого розташована у приміщеннях училища. Такі ж порушення допущені Центром підготовки та перепідготовки робітничих кадрів м.Сміла, Черкаським та Уманським ліцеями, ПТУ №25 та Уманський професійний аграрний ліцей на загальну суму 3,3 тис.грн. Нині кошти відшкодовано всіма ПТНЗ, крім Уманського ліцею.

Незаконні витрати на заробітну плату, премії, доплати, компенсації, допомогу встановлено у 18  установах на суму 66,3 тис. грн. Так, утримання понадштатних працівників у ПТУ №25 спричинило незаконні видатки на суму 6,4 тис.грн., у ПТУ №39 - на 2,37 тис.грн., ПТУ №38 - на 3,2 тис.грн.

Незаконне списання матеріальних цінностей виявлено у 6  закладах на суму 44,6  тис. грн. В ПТУ №39 та Уманському ліцеї безпричинно списано продукти харчування на суму 0,59 тис.грн. та 0,45 тис.грн. відповідно. В ході ревізії вартість продуктів відшкодовано.

         Крім цього, у 4 навчальних закладах майже 9 тис.грн. незаконно витратили на оплату ремонтно-будівельних робіт, які фактично не були виконані. Так,  у ПТУ №39 встановлено завищення вартості виконаних робіт на суму 3,6 тис.грн., у ПТУ №38 - на 2,7 тис.грн., ПТУ №2 - 1,5 тис.грн., Черкаському художньо-технічному коледжі - 1,2 тис.грн. В ході ревізії порушення відшкодовані.

Прес-служба КРУ у Черкаській області

WayBe

11 лютого 2008, 00:00

Теги статті:
КРУ  статистика  навчальні заклади  ПТУ  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні.

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України

Йдуть у владу аби красти!

"Нагадують «шахеди»" - у Канівській громаді заборонили гучний транспорт

СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича

21 липня Служба безпеки України розпочала комплексну перевірку щодо дотримання законодавства про державну таємницю у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Удар російського безпілотника по Каневу 17 липня

Популярні за тиждень:

Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Новий випуск каналу LUKI розкриває цинічну схему російських спецслужб, що полюють на українських дітей [0]

росія намагається радикалізувати мирні акції в Україні. [0]

Готель, збудований для одного візиту: таємниці занедбаної будівлі у Каневі [0]

Трумп змушує рф до миру до 8 серпня [0]

Про що зараз спілкуються:

Richard Machowicz
йоу йоу драсьтє
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

Анті-гоблін
"...політичній частині СБУ, не соромно перед бойовою частиною..." Для хорошої роботи достатньо виконувати посадову інструкцію. Взагалі-то, совість та честь там не котирується - у разі виявлення з.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

slavikf
І ти один із них
Російські спецслужби 29 липня за наказом з Кремля розпочали активну фазу чергової підривної інформаційної кампанії проти України [1]

Гия Гонгадзе
УП покроково розписала, як Зеленський планував знищити НАБУ/САП. Підготовка тривала щонайменше місяць. Затравочка зі статті:«"Зеленський був розлючений, – згадує один з членів його най.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Написав же, що кватрирка поганенька – відео не грузиться. Дублюю - викладаю посилання. [link] Далі самі на свій россуд – а воно вам потрібне?
Йдуть у владу аби красти! [6]

Анті-гоблін
Посадовець НАБУ, якого затримала Служба безпеки, займався документуванням Т. Міндіча, співвласника студії "Квартал-95". «Або СБУ доведе обґрунтованість підозр, або ж нас б’ють за те, щ.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

WayBe
Novunar777, по можливості джерело вказуйте. Дякую!
СБУ та ОГП затримали «крота» фсб у лавах НАБУ: його курував заступник керівника охорони Януковича [2]

святослав
Поярков спочатку підтримував травлю Шабуніна, а коли це привело до облави на НАБУ та САП почав прозрівати. Мені довелося спитати в нього в коментах телеграм: "Серий, ти ж став співучасником цього .. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

святослав
Конец Вавилона-"россии" связан с концом антихриста путина. Согласно Апокалипсису, это случится через 3,5 года от начала войны, что совпадает с датой Дня Независимости Украины 24 августа 2025 года... [весь]
Вбойка 2033 [1]

Анті-гоблін
Події розгортаються. Є дуже і дуже цікаві деталі. Не пропустіть! У «Центрі протидії корупції» ЗАЯВИЛИ, ЩО СБУ переплутала ДагеСТАН З Узбекістаном. “Вчора Служба безпе.. [весь]
Йдуть у владу аби красти! [6]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Серпень
НдПнВтСрЧтПтСб
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"