Там місцева влада вирішила об'єднати гімназію та загальноосвітню школу. Чиновники кажуть: причина - брак грошей. Учителі та батьки впевнені: це негативно вплине на навчання дітей.
Звістка про реформу для учнів Канівської гімназії як "грім серед ясного неба". Тут навчаються ті, хто хотів би стати біологом, екологом чи хіміком. Та чи зможуть вони отримати "профільні" знання - тепер сумніваються. Адже заклад хочуть об'єднати зі звичайною школою гуманітарного напрямку. Батьки гімназистів - проти.
Віталій Прокопець, батько учня:
- Мій син є учень 10 класу , а 11 клас є випускним, і оце злиття не добавить кращої підготовки нашим дітям, тим хто іде в одинадцятий клас.
Невдоволені намірами влади й учителі. Після злиття закладів вони можуть залишитися без роботи. Викладачі кажуть: на них чекає фахова атестація. Якщо її не пройдуть - утратять посаду.
Мирослав Мартинюк, учитель гімназії:
- На сьогоднішній день всі вчителі в нас кваліфіковані, і пройшли цю кваліфікацію, і мають вищу освіту , як вони збираються провести ту атестацію педколективу я не розумію.
Заступник Канівського голови упевнений - від об'єднання закладів усі лише виграють.
Анатолій Леонтьєв, заступник міського голови Канева:
- Анализ учебных программ и гимназии и школы номер 6 показывает что есть возможность создания такого синтеза учебных планов.
Ще один аргумент чиновників - утримувати цілий навчальний комплекс недоцільно. Фінансування освіти місту скоротили майже на 2 мільйони гривень. А кількість учнів за останніх 5 років зменшилася майже удвічі. Після злиття, запевняють у мерії, будівлі гімназії законсервують, а заощаджені гроші підуть на ремонт школи.
Проект оптимізації міські депутати мають розглянути цього місяця.
Станіслав Кухарчук, Павло Тимошенко, новини, телеканал "Інтер", Черкаси
Ничего себе звичайна школа гуманітарного направлення! В своё время отдавали ребёнка учиться в специализированную школу с углублённым изучением иностранных языков, не заметили как поменялся статус? И не очень хочется углублённо изучать биологию и химию, посвятив несколько лет языкам
"Невдоволені намірами влади й учителі. Після злиття закладів вони можуть залишитися без роботи. Викладачі кажуть: на них чекає фахова атестація. Якщо її не пройдуть - утратять посаду."
Ну це просто клоунада. Виглядає так - ми скинулись на останній атестації, а що буде якщо ця буде чесна? О Боже!!!
Такі відповіді, вчителів, показують справжню суть цієї "Гімназії".
Кхе-кхе… доброго всім вечора панове… маю внести деяку ясність щодо цього питання…
одних в деякій мірі заспокоїти, інших повністю розчарувати…
та що поробиш – таке життя надто несправедливе…
отже, ніякого об’єднання чи то злиття…
на базі шк. №6 утвориться ліцей… так-так той самий – з повним складом педколективу ліцею… лиш зміниться адреса…
а що з гуманітарним напрямком питаєте?.. так його не буде взагалі… вже сьогодні педколектив шк.№6 поставлений перед фактом – одні в розпачі, інші в сльозах… ґвалт, рятуйте – волають про допомогу батьків…
от така невесела картинка… а хто вам сказав, що життя має бути веселим та радісним? – то все казки…
а яка ж роль у цій драмі самої влади – а сама що не на є головна… вона просто натравила одну школу на іншу та думає умила руки…
ні, шановні – погані з вас пілати… ви звичайнісінькі продажні іуди…
а що вам криваві хлопчики ночами ще не сняться?..
ви покрили себе ганьбою! ..
зупиніться, божевільні!!!
Дуже хочеться почути плани "великих" оптимізаторів про долю приміщень, які планується звільнити! На мій погляд, вся катавасія створена саме із - за них, а про це ні слова!
Цікаво, чого це кандідат навук , відповідальний за гуманітарний напрямок у виконкомі, нікак нє осіліт державну мову? Хай Міша Космос тупорилий, а цей же каже, що ні!
Давайте говорити відверто. Чому намагаються об'єднати гімназію з шостою школою? Комусь конче потрібні будівлі гімназії та місце на Соборній площі. Згодом ми дізнаємося кому.
я бачу тебе добряче обробили останнім часом, хлопче... он яких ти пісень почав співати!..
як я памятаю - ти випускник... та ще й Костянецької школи... то ж яким боком тебе обходить дана тема?..
ти завтра випурхнеш, та й годі... а нашим дітям ще вчитися та вчитися...
то ж не лізь не в свою справу, хлопче...
Я, власне, щодо атестації педпрацівників. Тепер цю корумповану дію назвали "атестація". Хто більше заплатить, той і посяде почесне місце у об'єднаній школі. А от коли бідолашний вчитель (не всі займається репетиторством) відробить ту "атестацію"? Пенсіонерів, кому вже за 60, проводжайте на пенсію, не скорочуйте жінок у який неповнолітні діти. Вони мають потенціал навчати та виховувати майбутнє покоління.
Згідно положення про атестацію педагогів - атестація проводиться раз в 5 років, після курсів підвищення кваліфікації в акредитованому ВУЗі, інші спроби атестацій - незаконні!
Ніхто нікого атестувати без заяви педпрацівника не буде!!!Питання в тому,що ця арифметика-400+400-не зовсім відповідає дійсності.В новій об*єднаній школі не буде 800 дітей.Відповідно ставка вчителям не буде забезпечена.Меньше ставки можна викладати теж тільки за заявою.Але є ще адміністрація,технічний персонал, і в кінці кінців учні одного класу ,яких далеко не факт, що оставлять навчатися разом!!Питань більше чим відповідей!!
За останні п'ять років у Каневі чисельність учнів в міських школах зменшилася більш як на 800 осіб – із 3262 дітей у 2005 році до 2459 у 2010 році.
Тож у міській владі виношується і частково озвучується ідея оптимізації мережі освітніх закладів. І хоча наразі немає остаточного рішення міської влади щодо оптимізації, можемо говорити про певні тенденції у цій царині.
Насамперед йдеться про об'єднання двох шкіл: гімназії імені Івана Франка та школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Мета проекту – зниження витрат на утримання шкільної мережі, адже на утримання кількох приміщень гімназії витрачаються значні кошти, у той час як школа №6 наповнена учнями менш ніж на половину – при плановій тисячі учнів тут навчаються менше 500 дітей.
У разі об'єднання цих навчальних закладів з початку 2011–2012 навчального року пропонується створення єдиного експериментального навчального комплексу гуманітарного спрямування. Учнівський контингент гімназії імені Франка переводиться у ЗОШ №6, або, за бажанням батьків, до інших закладів.
Планується знайти інвестора і зробити ремонт приміщення школи №6, а приміщення гімназії "законсервувати" до вирішення питання щодо їх подальшого використання. Ймовірно, в один із корпусів гімназії перейде дитяча музична школа, головне приміщення якої перебуває в аварійному стані.
За попередніми даними, у зв'язку з об'єднанням двох навчальних закладів досягається економія фінансів до 1 мільйона гривень на рік.
Підготував: Лариса ЗЕЛЕНЕНКО
Джерело: "Прес-Центр"
Зверніть увагу: "Планується знайти інвестора і зробити ремонт приміщення школи №6.", тобто, грошей немає. За найскромнішими підрахунками, капітальний ремонт школи №6 ОБІЙДЕТЬСЯ В КІЛЬКА ДЕСЯТКІВ МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ. Тобто спонсорам потрібно серйозно готуватись. Цікаво, про яких саме спонсорів йдеться і звідки у влади впевненість у тому, що ці гроші знайдуться?
78KT80, Ви геть відстали від життя. Назване Вами означення інвестора, стосується нормальних правил ринкової економіки (і то не зовсім, 100% річних - це хіба що проституція, торгівля зброєю, наркотиками. І туди нам зась, - ці ніші вже зайняті владою, міліцією). Огляньтесь навколо, вже рік, як ми живемо за нових умов, та звикайте до нових правил гри. Відтепер "інвестор" - це, наприклад, підприємець, штучно загнаний в тупікову ситуацію (договір оренди наприклад закінчився, а тут як на зло аукціон об’явили саме на цю ділянку), і який змушений був "добровільно" написати заяву "прошу прийняти... благодійний внесок... у сумі ...000,00 грн. ...". І не переживайте, двох гривень з вкладеної однієї він не отримає. Його дивіденди - це те, що з кількох зол, намальованих йому в ході бесіди "про проблеми та про майбутнє", йому дозволили вибрати на його думку найменше.
Обурливо! В матеріалі каналу „Інтер” / див. повідомлення від P.S./ 6 школу називають звичайною школою гуманітарного напрямку. Певно, щоб непосвячений глядач розумів, що то пересічний заклад, де ще й точні науки, мабуть кульгають (звідси й гуманітарний напрямок). І злиття з гімназією було б для забитої напіврозваленої школи №6 рятівним колом.
Тут більше треба перейматися, чи зможуть отримати профільні знання гімназисти з біології чи математики.
І, звичайно, можна проігнорувати той несуттєвий факт, що в 6 школі з першого класу діти займаються поглибленим вивченням іноземних мов. Начитка йде щодня і навантаження, скажу вам, на дітей серйозне. Батьки не шкодують коштів на книжки і допоміжні матеріали, бо бажають, щоб діти могли отримати максимальний обсяг та якість профільних знань. Викладання англійської мови йде дійсно на високому рівні. Навіть ледачі діти, що міняють 6 школу на будь-яку іншу в місті, на порядок випереджають однокласників щодо іноземних мов.
„Підтягувати” точні науки школі №6 теж нема потреби. Знаю випадок, коли зі школи математичного напрямку дитину перевели до шостої. Різницю відчули зразу . Батьки дивувались: „навіщо в школі з акцентом на іноземні мови ще й математикою так завантажують?”
Як в 2, так і в 6 школи дітям дають багато матеріалу, але робота йде в різних напрямках. І навряд чи можна звести програми двох шкіл до одного знаменника без серйозних втрат . Можна до однієї програми добавити іншу – хай дітям голова репне.
Хай хто що каже, але ініціатива зведення шкіл – не від турботи про учнів.
Ну, прямо скажем, уважаемая Донна Роза, в 6-й школе и с алгеброй и с физикой-дела обстоят не очень. Репетиторы по этим предметам обязательны для учеников ,которые хотят что-либо знать. Конёк этой школы-английский, действительно знания даются хорошие (если повезёт с преподавателями)
Закриття, зменшення, злиття шкіл - це цілеспрямована програма дій сучасної влади, влади партії регіонів. Це є обдуманий наступ на українську освіту. Від Донецька і до самих "окраїн". З неуками легше мати справу, неуками легше керувати. Бо гроші на нардепів, мерседеси, вертольоти знаходяться, та й ще й шаленні, а на школи - ні.
В Тернопілі місцева влада, влада націоналістів, навпаки відкриває нові навчальні заклади (див. газета "Україна молода" за 22.02.2011р., стор. 5 - "Божа школа"). Ось, зокрема, що там пишеться: "Міська влада зобов'язалася знайти для нової школи приміщення та кошти для оплати праці працівників та комунальних послуг. ..... є намір зробити заклад елітним, тобто таким, де кількість учнів буде значно меншою, ніж у звичайниій школі, а якість освіти - вищою".
Окупант нищить освіту, націоналіст її розвиває.
В Донецке родители и ученики протестуют против закрытия школы.
У Донецьку триває боротьба за школу № 2. 18 лютого в школу приїхала комісія, яка повинна надалі винести свій вердикт - бути школі чи ні. На зустріч з комісією прийшли батьки. Ось відео. Дуже красномовно і показово. Нарешті-то люди стали розуміти, хто є ГОЛОВНИЙ винуватець їхніх бід.
"Ганьба Партії Регіонів. Наші діти будуть палити ваші автомобілі."
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]