ЗА 30 РОКІВ У КАНЕВІ ТАК І НЕ ВДАЛОСЯ ДОБУДУВАТИ БУДИНОК КУЛЬТУРИ (ВІДЕО)
Журналісти «5 каналу» зняли сюжет про канівський довгобуд, будівництво якого за 30 років так і не вдалося завершити.
За інформацією авторів сюжету, канівські діти змушені їздити на позашкільні гуртки у різні частини міста. Через що відмовляються від мистецького розвитку. Єдиний шанс на повноцінне навчання – завершити зведення головного довгобуду міста – будинку культури.
Одинадцятикласниця Аліна Задорожна репетирує на перерві. Грає у шкільній актовій залі. Каже, хоч музику і любить, утім не впевнена, що цьогоріч піде до музичної школи, бо далеко від дому і взимку там холодно.Разом із Аліною у цій школі навчаються 700 учнів, майже 600 із них відвідують позашкільні секції. Проте, їздити на гуртки з танців, співів та мистецтва не завжди зручно та близько.
«Гуртки, заклади позашкільлля розкидані по місту. Гарно якби це було централізовано, були нормальні приміщення, а не оті які є», - говорить директор школи Ірина Верба. У недобудованій концертній залі вперше лунає спів.
Семикласниця Меремік Авеян уявляє це приміщення з червоними доріжками і сотнями глядачів. «Мені буде зручніше сюди ходить, приємно буде сюди ходить, бо це таке велике, красиве, але не добудоване», – говорить школярка Меремік Авеян.
Довгобуд у центрі Канева стоїть уже не один десяток років. Історія спорудження закладу розпочалася ще у 1984. Утім, довести справу до кінця так і не вдалося. У цій величезній чотириповерхівці мали б розміститися спортивні, музичні та мистецькі гуртки, танцювальні зали та вокальні студії. А ще - найбільша сцена міста. Та не судилося. У такому стані будинок культури з 2013 року – часу останніх будівельних робіт. За 30 років кілька разів виділялися кошти від міста, області та держави, проте їх завжди не вистачало.
«Неготовий із-за відсутності коштів, треба кошти, щоб закінчить і пустити сюди дітлашню. Вклали 61 млн, проте це не переведено на сучасні ціни», – відзначає директор підприємства-генерального підрядника будівництва Олександр Куценко.
«З кожним роком гроші легшають - якщо треба було 60-70 млн у 2013 році, то сьогодні проектанти сказали, що це в об'ємі порядка 190 млн. А де ж брати гроші зараз? Ми цього не знаємо», - говорить радник міського голови Канева Микола Москалець. А тим часом діти зі сподіваннями дивляться на довгобуд і мріють про сучасний мистецький центр.
И не стыдно??! Нет, не стыдно, судя по всему. Каневчане ко всему привыкли.
Мэр и его команда зарплату получали исправно с 91 года. И сейчас Москалец рассказывает, что, оказывается(!) нужны уже четырехзначные цифры с нолями на ремонт. А еще постоит десятилетие, так и девятизначные цифры не помогут. А вообще эти люди у власти стоят тех, кто каждый день с 91 года ходит мимо недостроенного Дома Культуры.
Розпочати добудову чи то, вже реконструкцію, будинку культури потрібно із благоустрою прилеглої території: будівництва доріжок, бордюрів, тротуарів біля нього, скверу, висадження дерев, проведення садово-паркового дизайну, бо такого центру міста як у нас, по всій Україні не знайдеш.
А зачем им даже достраивать, если здание принадлежит городу а проще народу, вот если бы оно оказалось в частных руках думаю быстро до ума довели, оно надо им о чьих то детях заботиться, быстрее о своих подумают.
І не тільки мовча дивиться на цю будівлю! А і на все що твориться в Каневі! На всі відмиви грошей! На всі роздані квартири!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]