Оптимізація та вдосконалення шкільної мережі м. Канева шляхом об’єднання ЗОШ №6 та гімназії ім. Івана Франка
Останнім часом містом все активніше поширюються чутки щодо намірів влади провести об’єднання двох шкіл: Гімназії імені Івана Франка та школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Питання дуже делікатне і якоюсь мірою провокативне, аби втілювати такі плани в життя не провівши широкого попереднього обговорення та консультацій з педагогами і батьківською громадськістю. На жаль плани є, а офіційної інформації щодо намірів їх втілення найближчим часом бракує катастрофічно. Як стало відомо із джерел наближених до заступника міського голови Валентини Чиж та відділу освіти муніципальною владою Канева розроблено ПРОЕКТ об’єднання двох шкіл.
Хочеться сподіватись, що реалізація Проекту дасть можливість реально покращити стан справ в освітянській галузі та дозволить отримувати нашим дітям міцні знання, що в майбутньому зробить їх конкурентоздатними на ринку праці та при вступі до вищих навчальних закладів.
Мета проекту:
- Зниження витрат на утримання шкільної мережі;
- Концентрація матеріальних та фінансових ресурсів у найважливіших та невідкладних напрямках;
- Створення системи стимулів та підвищення якості роботи викладацького складу;
- Розширення шкільного експерименту, який триває у гімназії ім. І. Франка.
Опис проекту:
У 2011-2012 навчальному році прогнозується, що в кожному освітньому закладі навчатиметься по 400 учнів. Разом учнівський контингент складе - 800 осіб.
Проектна потужність корпусу ЗОШ №6 розрахована на одночасний прийом 1000 учнів в одну зміну, але сама будівля потребує суттєвого ремонту і значних капіталовкладень.
У разі об’єднання зазначених навчальних закладів пропонується з початку 2011-2012 навчального року створити єдиний експериментальний навчальний комплекс гуманітарного спрямування. Для досягнення цієї мети необхідно буде провести низку організаційних заходів:
- Погодити з Міністерством освіти і науки України та Академією педагогічних наук України питання щодо продовження та поширення шкільного експерименту у рамках створеного інтегрованого закладу;
- Провести ремонт приміщення ЗОШ №6;
- Розробити та затвердити навчальні плани з урахуванням гуманітарного спрямування нового закладу (на базі ЗОШ №6 – вивчення іноземних мов, а на базі гімназії – вивчення української та польської мови)
- Провести об’єднання навчально – методичної бази закладів з максимальним збереженням напрямків роботи та напрацювань;
- Провести об’єднання матеріальної бази закладів;
- Перевести учнівський контингент гімназії ім. Франка у ЗОШ №6, а за бажанням батьків – до інших закладів;
- Вирішити питання продовження навчання контингенту перших класів гімназії у дитячому садочку;
- Законсервувати приміщення гімназії з вирішенням питання про їх подальше використання;
- Провести позачергову атестацію вчителів з подальшим вивільненням тих хто її не пройшов.
- Провести реорганізацію системи управління новим закладом;
- Вирішити питання щодо назви нового закладу;
- Вирішити питання доставки на навчання учнів з віддалених мікрорайонів міста.
В результаті проведення об’єднання двох шкіл зникає потреба будівництва нової школи, досягається значна економія фінансових ресурсів – від 300 000 до 1 000 000 грн. на рік.
Не вистачало, щоб нам ще й заборонили. Яка б не була гімназія, не варто розраховувати, що всі 350 з хвостиком учнів покірно переведуться до шостої школи, отже розрахунок на 800 учнів, це як кажуть, "пісями по воді виляно"
Маша,
там "вилами" говорится)))
на это никто не расчитывает))) права у вас остаются те же)) просто, как мне кажется , детям будет комфортнее учиться в других школах чем в Гимназии!
Шановні користувачі сайту і гості!!Якщо подія відбудеться і проєкт буде здійснено ,то ми станемо свідками не будівницства, а знищення!Мені особисто хотілося б побачити в цьому проекті місце для багаторічних шкільних традицій кожної школи.Читаючи мету проекту складається враження що викладачі і учні це- витрати і матеріальні ресурси -не меньше і не більше!!Людина ,яка написала про атестацію, у цьому питанні-повний профан.Коротше,на мою думку,у такому вигляді нічого не вийде путнього!!Треба і це питання ,як і багато інших, виносити на обговорення ,а потім приймати рішення!!
Лакі, якщо Вам здається що дітям буде краще в інших школах, то й віддавайте СВОЇХ дітей в ті кращі школи. Може перед тим, як прийняти рішення об'єднати школи, треба попитати в батьків учнів, чи їх думка владу не цікавить? Комусь здалося, що так буде краще і вперед. Ламати - не будувати. Законсервувати приміщення та поділити учнів між школами міста не хитра справа, а ось відкрити нову школу, можливо, вже не буде можливості.
vdovik50, Как говорят в органах - ищите кому это выгодно.
Цель проекта - фуфло полнейшее как и описание. Давайте рассмотрим что такое Гимназия. Это учебный центр состоящий из комплекса зданий. Замечу не развалюх. За счет спонсоров и родителей они прошли ремонт. Расположение гимназии не у черта на куличках а в центре. Что тоже довольно привлекательно для кого то. И самое главное гимназия государственная т.е. колхозная. А соответственно финансовые затраты на ее отчуждение равны сумме взятки. После гимназии придет очередь и рай.больницы.
Был в исполкоме, пообщался... Мета "проекта" - или перенести мэрию в здание бывшего райкома или кому - то продать, звучали обе версии. Угадайте аффтаров, их три!
таки я не помилявся... ну вже ж і паскуди...
значить дітей до чорта на кулічки - а самі в затишні кабінетики...
а чи вони заслуговують на те?..
а чому б їм не пересилитися десь ближче до Магніту - у саму його адмінспоруду?.. там вільних площ більш ніж... і до того ж сама промзона спонукатиме на працю...
так ні, хочеться тусоваться красіво - у бувших райкомівських кабінетах... ПАСКУДИ, одним словом, а не влада...
авже ж... правильно - продати... от так вони вміють вирішувати проблеми...
ви шановні пани спершу самі щось путнє збудуйте, а потім беріться продавати... срані рехворматори...
На Луганщині школи віддають під офіси "Регіонів"?
П'ятниця, 11 лютого 2011, 20:18
В місті Красний Луч намагаються закрити єдину україномовну школу, щоб відкрити офіс молодіжній організації Партії регіонів.
Про це повідомила представниця батьківського комітету школи під час прямого включення з Донецька в ефірі Шустер Live.
"Приміщення хочуть віддати під офіс молодіжній організації Партії регіонів", - зазначила вона.
Крім того, повідомляється про закриття 26 шкіл в Донецькій області.
Заступник глави Донецької обласної організації Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Марія Олійник повідомила, що у Донецьку діють 18 шкіл з українською мовою навчання, ще 64 - двомовні, у 71 школі навчання відбувається виключно з російською.
"Ми припускаємо, що загалом у Донецькій області закриють близько 50 шкіл. У кожному з 9 районів - по одній або дві", - розповіла вона.
В свою чергу представник президента у Верховній Раді, депутат від Партії регіонів Юрій Мірошниченко заперечив, що Партія регіонів закриває школи.
За його словами, школи можуть закриватися лише в тому випадку, якщо вони недоукомплектовані і не надають якісних послуг з освіти.
"Школи закриваються і в Львівській області, і в Волинській, і в Чернівецькій областях, оскільки дітей стає менше. На жаль, коштів на утримання не вистачає", - додав він.
Українська правда
Роздутий штат міськвно, директорів, завідуючих у школах і дитсадках з"їдає кошти які потрібно тратити на викладачів, позашкільну освіту, ремонти, посібники. Більшість батьків розуміє, що дітей повинні навчати висококваліфіковані викладачі з високою зарплатою в теплій світлій школі з спортзалом і їдальнею. Бурю в стакані піднімають працівники міськвно і керівництво сш №2, і втягують в процес батків яких їм вдається обдурити. За останні 5 років в Україні було закрито й ліквідовано 2 тис. шкіл.
Мене зацікавив пункт "провести ремон школи № 6". Моя дочка навчалася у школі 11 років, зараз навчається син. І жодного разу, чуєте, жодного разу міська влада не виділила копійки на ремонт школи. Все силами батьків. Зараз у школі № 4 крейди залишилось на 2-3 тижні, а далі можливо учні повинні будуть ходити із своєю. То ж ремонт 6 школи будуть проводити коштами батьків. А яка ж у нас , у Каневі середня заробітня плата? Об'єднати можна, тільки діти будуть навчатися у занедбаній 6 школі, а бідні педагоги своїми силами намагатимуться налагодити шкільні приміщення. А влада все бреше і бреше.
АлекСандра, я випадково поставив - на Ваш пост, прошу вибачити, зараз знайду Вас в іншій темі і поставлю +, вибачте!
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Nikamrita 1. Хром Біотин Баланс з корицею:
Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь] Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]