kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева














Головна > Блоґи > MiG 

ШОК!!! Не хабар, а сприяння підприємництву: на Черкащині суд виправдав поліцейського

22 серпня 2017 року колегія суддів Смілянського міськрайонного суду Черкаської області, за головуванням суді Васильківської Тетяни Валеріївни винесла виправдувальний вирок у справі майора поліції Нечипоренка Артема Петровича, що підозрювався у отриманні неправомірної вигоди в розмірі 3 тис грн. за непершкоджання господарської діяльності, пише “ІнфоМІСТ”.

22 серпня 2017 року колегія суддів Смілянського міськрайонного суду Черкаської області, за головуванням суді Васильківської Тетяни Валеріївни винесла виправдувальний вирок у справі майора поліції Нечипоренка Артема Петровича, що підозрювався у отриманні неправомірної вигоди в розмірі 3 тис грн. за непершкоджання господарської діяльності, пише “ІнфоМІСТ”.

Як слідує з тексту вироку, 3 жовтня 2016 року старший оперуповноважений в особливо важливих справах управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Нацполіції нібито почав перевірку економічної діяльності місцевого підприємця, що здійснював реалізацію кавунів. За нескладання адмінпротоколу по фактами виявлених порушень правоохоронець вимагав з ділка 3 тис грн. хабаря. Останній погодився на таку пропозицію та в той же день передав Нечипоренку 2 тис грн., решту пообіцяв згодом.

Проте наступна зустріч ділка з майором поліції відбулась вже під наглядом  працівників управління внутрішньої безпеки національної поліції України. Після отримання у власному автомобілі невистачаючої 1 тис грн. Нечипоренко і був затриманий колегами за підозрою в скоєнні злочину передбаченого статтею частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України, а саме отримання неправомірної вигоди.

У поясненнях слідству постраждалий підприємець розповів, що на початку жовтня минулого року до нього дійсно звернувся обвинувачуваний з претензією через те, що не зміг напередодні придбати кавун. Продавець вибачився за цей прикрий інцидент, проте отримав погрози про притягнення до адміністративної відповідальності через відсутність реєстрації як фізичної особи-підприємця. Вже через годину після цього в службовому кабінеті майора Нечипоренка він нібито і залишив 2 тисячі гривень та направився до місцевої реєстраційної служби, здійснювати первину реєстрацію себе як ФОПа.

За версією ж самого правоохоронця, події розгорталисьтрохи по-іншому. Дійсно він напередодні “перевірки” разом з дружиною та малолітньої дитиною протягом 20 хвилин не зміг придбати омріяну ягоду та замість змістовних пояснень від продавця отримав нецензурну лайку. Помста, як то кажуть, подається холодною, тому він вже за декілька днів проїжджаючи повз місця неприємної пригоди, що трапилась з ним та членами його родини зупинився та вирішив провести «профілактичну» бесіду  з підприємцем, яку було логічно продовжено у власному службовому кабінеті. Саме там Нечипоренко ніби то «проникся» проблемами дрібного підприємництва в провінційному місті та розповів про особливості здійснення сезонної торгівлі. Крім того майор поліції порадив підприємцю здійснити всі необхідні реєстраційні процедури на що навіть надав “позику” у розмірі 1 тисячі гривень. Саме ці кошти і мав повернути продавець кавунів за декілька днів, після того як офіційно зареєструється та отримає прибуток від вже легальної діяльності.

Більше того, ділок ніби то сам поривався роздавати хабарі дільничним, проте майор поліції його вчасно схаменув та відмовив від таких необдуманих та протизаконних кроків.

Проаналізувавши дані покази обвинуваченого суд прийняв їх “послідовними та такими, що узгоджуються між собою та в цілому із іншими доказами по справі”. В той же час матеріали слідчих були визнані такими, що не можуть бути покладені в основу обвинувачення, оскільки частина із них здобута із грубим порушенням норм чинного процесуального законодавства,  а решта прямо чи опосередковано не підтверджує вину обвинуваченого.

В результаті, Суд повністю виправдав правоохоронця, скасувавши його запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, а також поновив на займаній посаді. Крім того, були повернуті майору і його особисті речі, вилучені під час затримання.

https://dzvin.news/ne-habar-a-spryyannya-pidpryjemnytstvu-na-cherkaschyni-sud-vypravdav-politsejskoho/

MiG

4 вересня 2017, 16:49

Теги статті:
Суд  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 0

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни.

У Каневі працюватиме спецавтомобіль для безкоштовної перевірки зору

pосія провела форум «Діалог про фейки 3.0». Тобто держава, що живе з брехні, тепер офіційно «бореться» з нею.

"Жизнь в тупике"

Як вмирає місто

"Обнулителі": як російська армія вбиває саму себе — страти, катування і “м’ясні штурми” проти власних солдатів

В Україні презентували посібник про вигоди для громад від створення заповідних територій

У Каневі демонтували пам'ятник радянському письменнику Гайдару

У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару

Кожен постріл — це результат злагодженої роботи розвідки, коригувальників, розрахунків і командирів.

Популярні за тиждень:

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

Про що зараз спілкуються:

WayBe

Нотатка про поточний стан бойових дій на театрі російсько-української війни. [1]

святослав
Пентагон схвалив постачання Tomahawk Україні, але остаточне слово за Трампом – CNN Джерела зазначили, що адміністрація вже підготувала плани для швидкої передачі ракет Україні, якщо Трамп д.. [весь]
ά padre Полтава pro [1]

WayBe
ну нарешті
У Каневі демонтовано пам'ятник радянському письменнику Гайдару [1]

slavikf
Честь
На щиті повертається у Канів військовий Віталій Кудряшов [1]

litytremble
Причина видалення коментаря: spam
Робота [2]

litytremble
I can concentrate on details — just like I concentrate on completing difficult levels in Geometry Dash.
Робота [2]

slavikf

Звання «Почесний громадянин міста Канева» присвоїли Олександру Скорині [1]

WayBe
Aleksandr24546841, не будеш боротись - здохнеш зразу. або сильно жалкуватимеш, що не здох. і здохнеш пізніше.
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

Aleksandr24546841
Правильно сказав. Поки ми всі не здохнемо, треба боротися. До останнього....!
«Може, навіть більше». Трамп заявив, що Україна здатна перемогти та повернути всі свої території [2]

slavikf
Яке кончене
Канівчанку судитимуть за диверсію на гідроелектростанції за вказівкою РФ [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Листопад
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"