5 жовтня 2017 року в Шевченківському національному заповіднику (м. Канів) будуть проведені ІІ науково-краєзнавчі Сорокопудівські читання «Історія Канівщини в контексті історії України», присвячені 100-річчю Української революції (1917-1921), 100-річчю від дня народження краєзнавця, почесного громадянина м. Канів Івана Івановича Сорокопуда (1917-2015) та з нагоди святкування Дня міста. Основні напрямки роботи:
- Історія Канівщини від найдавніших часів до сьогодення. Канівщина у період Української революції 1917-1921 рр.
- Джерельна база та історіографія досліджень з історії Канівщини.
- Видатні постаті Канівщини та їх роль у вітчизняній і світовій історії.
- Проблеми і перспективи вивчення, збереження та використання рухомих і нерухомих пам’яток культурної спадщини Канівщини.
- Музеєзнавство на сучасному етапі розвитку; фундатори музейних колекцій; характеристики та описи музейних зібрань.
- Актуальні питання історії України, історичного краєзнавства, музеєзнавства, пам’яткознавства, мистецтвознавства.
До участі запрошуються краєзнавці, історики, археологи, літературознавці, мистецтвознавці та всі, хто цікавляться історією рідного краю.
Робоча мова – українська.
Планується друк матеріалів читань окремою збіркою.
Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг – не більше 10 сторінок тексту, формат А4. Електронний варіант повідомлення подається у форматі DOC, редактор Times New Roman, кегль 14; міжрядковий інтервал 1,5; усі поля 2 см; абзацний відступ – 1,0 (в автоматичному режимі); текст друкувати без переносів. Фотографії та інші ілюстративні матеріали, а також анотації до них подаються окремим файлом у форматі jpg або tiff.
Повідомлення повинно мати таку вихідну інформацію: прізвище та ім’я автора, науковий ступінь, вчене звання, посада та назва установи, яку представляє автор (вирівнювання по правому краю). Через один рядок – назва повідомлення (по центру, великими літерами, шрифт напівжирний). Через один рядок після назви – основний текст (вирівнювання по ширині, абзац – 1,0). Посилання (джерела та література) (кегль 12, інтервал 1,0) – через один рядок після основного тексту, вказуються в порядку згадування в тексті і оформлюються згідно з вимогами ВАК України до матеріалів для друку у фахових виданнях. Інформація в посиланнях на архівні документи подається через кому, наприклад: ДАЧО, ф. 117, оп. 1, спр. 5. Індекс посилань у тексті подається в квадратних дужках цифрами, наприклад: [3, с. 29], перша цифра – номер джерела в списку, друга – сторінка або сторінки; посилання на декілька джерел розділяються крапкою з комою. Слова «там само», «там же» – не використовувати. Лапки в тексті використовуються за зразком: «лапки». Не вичитані та виконані з порушенням цих вимог матеріали не розглядатимуться.
Матеріали надсилати в електронній версії до 19 вересня за адресою: olgaisayeva@ukr.net. Просимо подати заявку про участь (додаток) до 5 вересня 2017 року.
Організаційний внесок для учасників та авторів публікацій – 150 грн. Оплата під час реєстрації.
Контактні телефони: тел. (04736) 3-23-41, моб. тел. 0674787504 (Ісаєва Ольга Миколаївна).
Проїзд, харчування та проживання за рахунок учасників.
Оргкомітет |