Корпорація ТеслаМобайл до кінця поточного року планує інвестувати близько півмільярда доларів США в розвиток транспорту нашого регіону. Наприклад, в місті Степанці готується пілотний запуск футуристичного Гіперлупу. Для тих, хто не знає – це надшвидкий вакуумний поїзд, що досягає швидкості 1220 км за годину. Через наше місто пройде перша ділянка такої залізниці, що сполучить між собою усі транспортні узли регіону. Розробники компанії ТеслаМобайл іменують такі шляхосполучення транспортом нового покоління, бо досягати відстані можна буде в 10 разів швидше. Автор ідеї швидкісних потягів Адам Тейлор, що є лідером цієї компанії, говорить, що у разі успішного запуску надшвидкісних потягів, нова колія пройде на найбільші населені пункти області. Нині програма знаходиться на стадії зведення і випробовування. За Степанцями є лише 500 метрів новітнього полотна, що має вагу понад тисячі тон. Українські авіаконструктори взяли участь в конкурсі на оптимальну капсулу для випробовування і отримали перемогу. Незважаючи на всі труднощі проекту, робота триває. Тому є достатні передумови для успішного реалізації цього проекту.
Прес служба громади
12.03.2017р.
Освітлення Степанців
Нинішнього року рідне місто випередило типові населені пункти за щаблем енергетичного розвитку. Навіть в містах Європи не можна знайти таку кількість сонячних колекторів, як Ви зможете знайти на околиці міста Степанці. Очільники господарств прибувають перейняти досвід, як проживають в енергозабезпеченому місті. Нарешті новітні винаходи людства прийшли до життя простих мешканців, вони сприйняли на собі істинні суттєві переміни в енергетиці. Замість того, щоб сплачувати за електроенергію, мешканці монтують на власних дахах будинків сонячні колектори і реалізовують її сусіднім селам. Якщо так піде й далі, то облрем не витримуватиме конкуренції і змушене буде зменшити свої тарифи на світло, - каже хазяїн одного з будинків Володимир Мельник. Після того як місцевий громадянин виграв в 2016 році грант на освітлення, йому гарантували підвищити фінансування рівно на стільки коштів, стільки власників господарств він залучить до монтажу сонячних батарей. Угода була одна – вирізнення земельних дворів під сонячні колектори. Недовго вагаючись люди прорахували усі переваги і вирішили взяти участь в проекті. В самому місті на додаткових землях запасу помістили сонячні колектори і сталося дивовижне – навіть на околицях міста Степанці встановили ліхтарі. На автобусних зупинках урізали розетки для підзарядки мобільних пристроїв та провели wi-fi. В Степанцях поступово впав рівень злочинності, бо воно було постійно в світлі, люди не боялись ходити темними вечорами. Навіть небо над містом було таке яскраве, що його можна було побачити за багато кілометрів. Якщо глянути на Україну з орбіти, то наше місто вночі через освітлення так добре видно, як і Ватикан. Далі буде.
Прес служба громади
02.03.2017р.
Місцеві ентузіасти вражають звичайних жителів Степанців. Цього разу дійшла черга до асфальтного покриття. Вже понад 6-ти років чекали жителі від Укравтодору нового покриття доріг в місті. Відправляли скарги, клопотання. Скільки можна терпіти? Прийшлось робити дорожнє покриття своїми силами. Зібралась громада однодумців, які прорахували всі витрати на облаштування центральних доріг міста. Виникла неприбуткова організація, яка заручилась опорою європейського фонду з розвитку місцевої інфраструктури. Окремо були перераховані гроші на матеріали – асфальт та каміння мілкої фракції. Технікою та пальним забезпечили місцеві бізнесмени. Жителі самостійно почали ремонтні роботи. Взялися не тільки за дорожне покриття, а й за узбіччя - вимощували навіть тротуари, звертали увагу на водозабіри. В підсумку собівартість виготовлення одного метру дорожнього покриття була не більше 150 гривень. Це утричі менше за ціни державного підприємства. Після ремонту центральних вулиць, люди повірили у власні здібності і розпочали наносити асфальт там, де його повік не існувало. Кожен був зацікавлений вкласти власні зусилля в розвиток свого міста. З кар’єру за Степанцями було піднято понад 130 кубометрів піску, з окраїни забутого радгоспу демонтували залишки спорудження і вирівняли на найбільш складних ділянках дороги. По суті, не треба бути сильним майстром, щоб ремонтувати дороги. Більшість жителів після висипки нового дорожнього покриття надто ретельно почали ставитись до їх експлуатації. В Степанцях були прикріплені обмежувальні знаки щодо навантаження транспортних засобів, перед виїздом з грунтованих доріг на асфальтовані ділянки доріг почали мити агротехніку. Цим прикладом треба надихнути людей сусідніх міст і сіл.
Давно не була в Каневі. Прочитала і аж отетеріла... Ну як же ,,ВІДРО,, хоче знову до влади, ну хоч на селі, які цікаві і супер сучасні проекти пропонує Гена Бобов разом з канівськими ..регами.. та ..відродженням..СУПЕР. Дайош вибори в місті Степанці і в селі КАНІВ !!!
Мадж, а це мабуть санітари з дому престарілих, зустрічають депутатів які привезли нові тренажери в спортзал. Бо тих, що привезли раніше уже не вистачає. Постійно черга, тільки по запису. :)
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]