kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева












Sinoptik - logo

Погода на найближчий час

Головна > Блоґи > turoc 

Буде вам ГАЕС, буде і АЕС

 25 .01.2017  Генеральный директор "Укргидроэнерго" Игорь Сирота:

«… мы начнем    подготовительные работы для строительства Каневской ГАЭС, а именно - строительство дорог, электросетей, системы водоснабжения и стройплощадок.

Во втором полугодии 2017 года планируется подписание с банками кредитных соглашений. В первом полугодии мы должны доработать технологию с консультантами и провести общественные слушания.

Я также хочу подчеркнуть важность наших регулирующих мощностей (ГАЕС) . Они очень нужны …наращивая их мы можем говорить о росте мощностей генерации, которые работают в базовом режиме – например, атомной генерации»  http://uge.gov.ua/articles/news/igor_sirota_seychas_vse_govoryat_ob_integratsii_ukrainskoy_energosistemy_s_es_no_nas_s_takim_nebalansom_nikto_ne_primet/  

 

   У ході  візиту на ХАЕС 26 січня 2017 року прем’єр-міністру  Гройсману  було представлено проект «Енергетичний міст «Україна-Європейський союз» .  Кабмін також  готовий шукати джерела фінансування добудови 3-го і 4-го енергоблоків Хмельницької АЕС, незважаючи на значну вартість цього проекту.  http://www.xaec.org.ua/store/pages/ukr/khnppnews/2017-01-26/032.html

 

А тим часом:

 

Мирний атом, ґуд бай! Чому атомна енергетика не врятує світ і Україну http://www.epravda.com.ua/columns/2016/12/1/612978/

 

Гигантская солнечна єлектростанция  в Марокко снабдит энергией Европу   Станция является частью проекта Desertec –крупнейшей в мире системы солнечных электростанций в Сахаре, стоимостью около 400 млрд. евро.   Она строится для передачи энергии в Европу, в том числе и под Гибралтарским проливом.http://ecotechnica.com.ua/energy/solntse/1791-gigantskaya-solnechna-ferma-v-marokko-budet-snabzhat-energiej-evropu.html

 

Сонячна» електроенергія буде дешевшою ніж  електрика з вугілля, газу і АЕС  вже до 2025 року   http://ecotechnica.com.ua/energy/solntse/37-solnechnaya-energiya-budet-deshevle-chem-elektrichestvo-iz-uglya-gaza-i-aes-uzhe-k-2025-godu.html

47 країн світу планують 100%  перейти на відновлювану енергетику  вже до 2050р. http://ecotechnica.com.ua/ekologiya/1704-47-stran-mira-planiruyut-polnostyu-perejti-na-vozobnovlyaemuyu-energetiku.html

  Украина сейчас стоит перед выбором: остаться зависимой от России и запереть себя в прошлом, из которого нет выхода, в дальнейшем финансируя углеводородную и атомную энергетику, или предоставить приоритет мерам по энергосбережению и развитию возобновляемых источников энергии, которые дают энергетическую безопасность, независимость и позволяют строить современную экономику, построенную на инновациях.»      http://ecotechnica.com.ua/stati/1730-kak-ukraine-pereorientirovatsya-na-razvitie-vozobnovlyaemykh-istochnikov-energii-i-zameshchenie-iskopaemogo-topliva.html

 

Дивлячись як поступово пересихає золотоносна путінська газова труба, гройсмани вслід за  януковичами  починаючи ще з 2011р. наполегливо  намагаються  осідлати електромережі  перетворюючи  Україну на джерело дешевої атомної енергії  http://necu.org.ua/yaderno-vugilniy-dodatok/ . І тут без ГАЕС не обійтись.   Генеральні ж  «Укргідроенерго»  Семен  Ізраїльович Поташник  з Сиротою тільки вдало підмахнули  з авантюрою Канівської ГАЕС бо і Ташлика з Дністром з горою  https://economics.unian.ua/energetics/1741937-energoatom-u-2017-rotsi-pristupit-do-dobudovi-tretogo-gidroagregatu-tashlitskoji-gaes-minenergovugillya.html

http://acc.cv.ua/chernivtsi/11674-tri-gidroeagregati-dnistrovskoji-gaes-stabilnist-dlya-energosistemi

 

 

turoc

29 січня 2017, 18:35

Теги статті:
Канівська ГАЕС  
Голосів:
1
01

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом




Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Канів серед лідерів українсько-німецького муніципального партнерства

Захисник із села Пекарі Петро Удовенко загинув на війні

Перевізника на Канівському напрямку зобов’язали виконувати всі рейси за графіком

Двох полеглих захисників нагородили відзнакою «За заслуги перед містом Канів»

У межах освітньої реформи у Каневі об’єднають школу та ліцей

У центрі Канева відкрили Алею Слави з портретами загиблих захисників

СТРАХ МІГРАНТІВ, ЯКИХ НЕМАЄ

Конкурс на посади директорів чотирьох шкіл оголосили у Канівській громаді

Війна не закінчиться, а буде ЗУПИНЕНА: Мадяр ПРО ПЛАНИ Путіна та строки відновлення РФ

Закривають два дитсадки

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

святослав

Гопак [1]

Олександр Скорина
Не завершений процес здачі в експлуатцію ШевченкоHub обмежує, нажаль, можливості Канева на проведення в дужовній столиці України різноманітних всеукранських заходів: концертів, конкурсів, форумів,.. [весь]
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

святослав
Корупція на чонгарських мінах закінчується тим, Що одна така уповільненої дії виявилася наріжним каменем у цьому козинському крадівництві, мародерстві на здачі ,,сухопутного коридору в Крим"..
Будинок культури на Черкащині, який “відкривав” Зеленський, досі не здали в експлуатацію [2]

rod
ну так собі в цілому. Після того як доїдаєш за мишами - вже якось на термін придатності не дивишся.
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe, дякую, Володимире. І за цю публікацію дякую, за ці пояснення до неї, і за те що знаходиш можливість підтримувати сайт новими матеріалами, і за твою особисту участь у захисті нас і України в.. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
Взагалі - Казарін дуже точно описує стан військових зараз. Тому що сам такий. Він пише те, на що часто навіть не звертаємо уваги - це відбується само по собі, природньо. Від життя яке живеш, від .. [весь]
Звички воєнного часу [8]

WayBe
slavikf, не зрозумів взагалі ніц. Олександр Скорина, це написано про менеі таких як я. таке життя
Звички воєнного часу [8]

Олександр Скорина
WayBe. поясни, будьласка, з якими думками про статтю ти розмістив її тут. Я не хочу дискутувти з slavikfом. Його реакція мене здивувала. Але я не служу в ЗСУ і тому утримаюся від розмови з slavikf.
Звички воєнного часу [8]

slavikf
святослав, звісно не про гігієну, а про відверту брехню. Інакше я б не встрягав.
Звички воєнного часу [8]

святослав
Мова тут не про гігієну, адже для цього дисциплінарно спеціально відведений час, а про консервативні етичні норми, де не аристократично жувати гумку в товаристві, муветон, не культурно та не ввічливо, наприклад
Звички воєнного часу [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"