Показали «Дніпрову зірку»: - якщо ти проти будівництва Канівської ГАЕС, то ти олігарх чи шахрай або ж їхній гебельс, бо одним тільки шахраям та олігархам ГАЕС непотрібна (хоч в сучасному тренді правильніше було б про руку Москви, адже саме там цю ГАЕС і придумали).
Ніби все складно, але … в такому разі виходить, що Канівська ГАЕС взагалі не потрібна нікому…
Може тільки якщо
Гебельс – це коли 35 мільйонів п’ють воду з Дніпра, а «громадські слухання» замість слухати ці 35 мільйонів слухають бабу Параску і діда Миколу з Пшеничників і коли «фокус-групи по 150 грн за фокусну голову.
Гебельс- це коли через відсутність елементарного теплозбереження в трубу щорічно вилітають мільярди кубів газу вартістю зо дві ГАЕС , яка начебто колись зекономить кілька мільйонів кубів того ж таки газу.
Гебельс – це коли тільки в мережах втрачаємо 15% електроенергії (в людей і 5% забагато) і хочемо будувати ще одну ГАЕС для покриття піків споживання, замість того щоб зменшити втрати і пропорційно пікові навантаження.
Гебельс – це коли відкритий водозабір здешевленої ГАЕС яка за ціною не поступається «людській» ГАЕС з двома технічними басейнами з замкнутим циклом водокористування при вдвічі більшій потужності.
Гебельс – це коли чули про інтелектуальні розподільчі мережі, які без додаткових генеруючих потужностей дозволяють зменшити пікові навантаження, але рухатись до них почнемо з закупки електромобілів для власних потреб.
Гебельс – це коли дітки на вітрильничку звісивши ніжки в джерельну водичку перед водоводом ГАЕС з чотирма 250Мвт-ними турбінами
Гебельс - це коли в європейців нижчий процент пікових навантажень, бо 60% своєї електроенергії використовують на опалення, а нашим бідакам, які змерзлу душу дровами , а той хмизом гріють, нехай поки що ГАЕС буде, бо ж електрики нікуди дівати.
Гебельс – це коли всі рішення неоднозначні і спірні, коли вердикт академічного патонового бюрократа на пів сторіночки і те списано в Укргідроенерго, але будемо будувати, бо Сирота з Ахметовим попросили, Гройсман сказав, а Гонтарєва з європейцями пообіцяли, що дадуть.
Як каже моя баба Параска з Пшеничників, - розумному досить, а то чого доброго ще до олігархів впишуть.
у нас як на Україні, а ще і недалеко відійшли від совєтського совкового лозунга-.. кожна доярка може керувати державою.. ось так і у нас - всі все знають про футбол, прпо медицину, про енергетику ну ясно про будівництво... Інколи читаєш такі маячні- і відчуття що живеш в країні ..крейзі..Сапожники дають поради як лікувати людей, двірники про процеси ядерної фізики , а деякі партії- взагалі аналізуть навіть навчальний прцес
«… про інтелектуальні розподільчі мережі, які без додаткових генеруючих потужностей дозволяють зменшити пікові навантаження, але рухатись до них почнемо з закупки електромобілів для власних потреб»
НЭК "Укрэнерго" планирует в 2018 году приступить к внедрению интеллектуальных сетей Smart Grid
Директор "Укрэнерго" по коммуникациям и международному сотрудничеству добавил, что компания хотела бы закупить электромобили в собственный парк техники и оттестировать на них работу в формате V2G.
Vehicle-to-grid(V2G) — концепция двухстороннего использования электромобилей и гибридов, подразумевающая подключение машины в общую энергосеть для подзарядки автомобиля и отдача лишней электроэнергии обратно. У владельцев автомобилей с технологией V2G будет возможность продавать электроэнергию энергетикам в часы, когда машина не используется, и заряжать автомобиль в часы, когда электроэнергия дешевле
«..тільки в мережах втрачаємо 15% електроенергії (в людей і 5% забагато)»
… найбільшим у країні є газовий ринок. Його річний обсяг становить 297 млрд кВт * год. Другий за значенням ринок - електроенергетичний, річний обсяг реалізації якого досягає 200 млрд кВт * год.
в газових мережах втрати при доставці енергоресурсу споживачам складають 14,3 млрд кВт * год щорічно. Відповідний показник у електроенергетиків - 35 млрд кВт * год.
На думку міжнародних експертів, відносні втрати електроенергії при її передачі й розподілі в електричних мережах більшості країн можна вважати задовільними, якщо вони не перевищують 4 - 5%. Джерело:http://www.proelectro.info/ru/content/detail/4250
«в європейців нижчий процент пікових навантажень, бо 60% своєї електроенергії використовують на опалення, а нашим бідакам, які змерзлу душу дровами , а той хмизом гріють, нехай поки що ГАЕС буде, бо ж електрики нікуди дівати.»
- Якщо в державі є "зайва" нічна електроенергія, яку повинна "з'їсти" Канівська ГАЕС, пропонуємо …за кошти, що виділяються на це будівництво закупити і встановити всім жителям України тарифні лічильники … українці не тільки "з'їдять" всю "зайву" нічну електроенергію, а й ще "попросять добавки
…чому таке затратне будівництво вигідніше державі від банальної економної політики.
- частка витрат на електроенергію у домогосподарствах країн Центрально-Східної Європи та України складає 3,58% та 1,4% відповідно, тобто в країнах пострадянської Європи домогосподарства електроенергії споживають в рази більше. При цьому енерговитрати на опалення складають близько 60% загального побутового енергоспоживання
- в України опалення осель здійснюється не електрикою, як у Європі чи Японії, а орга-нічним паливом: газом, вугіллям, дровами, навіть хмизом
встановлення в таких умовах будь-яких розумних електролічильників не зменшить споживання дров, вугілля або природного газу на котельню. Необхідно спочатку переходити на електроопалення і нічне акумулювання тепла з відмовою від природного газу.
«…через відсутність елементарного теплозбереження в трубу щорічно вилітають мільярди кубів газу вартістю зо дві ГАЕС , яка начебто колись зекономить кілька мільйонів кубів того ж таки газу.»
Німеччина використовує у п'ять разів менше енергії, ніж Україна. Порівняно з Польщею Україна витрачає утричі більше енергії не лише на опалення, а й на освітлення та споживання всередині будинків. Якщо поставити лічильники в помешкання громадян, належним чином порахувати газ, тепло, світло та гарячу воду, а потім раціонально модернізувати й утеплити будинки, можна скоротити витрати газу на 9 млрд куб м на рік та щорічно економити 1,7 млрд дол або 55% імпортованого газу в Україну.
«По официальным данным, общий потенциал сокращения потребления газа в Украине благодаря внедрению энергоэффективных мероприятий в зданиях и в системе теплоснабжения составляет 11,4 млрд куб м или 70% импорта газа в 2015 году. Из-за низкой эффективности отопления домов ежегодно в трубу вылетает около3 млрд долл» – дві Канівських ГАЕС http://ecotechnica.com.ua/stati/1725-pan-ili-propal-sudba-reformy-energoeffektivnosti-v-ukraine.html
На жаль картинку з вітрильничком з першоджерела http://kanivgaes.info/#rec9620460 схоже вже прибрали, але за потреби маємо первозданний друкований варіант.
Энтузиастов новой технологии, которая позволяет использовать энергию, выделяющуюся при переходе водорода в более низкое квантовое состояние (и не признаваемое пока академической наукой), получившего название «гидрино», оказалось немало. Мероприятие под названием BrilliantLightPower`sIndustryDayсобрало около 80 человек. При этом в партнерах фирмы оказался телекоммуникационный гигант British Telecommunications (BT), работающий в 180 странах мира, и насчитывающий более 102 тысяч человек персонала. Выступая перед собранием, исполнительный BT Колин Бэннон рассказал о противоречии между прибыльностью и доступностью энергии, а также своей приверженности к экологически чистой энергии.
Экологичность – не единственное достоинство технологии SunCell, но именно она привлекла внимание известного экологического активиста и исполнительного директора аналитического центра Climate Investigations Center (CIC) Керта Дэвиса, который также вошел в широкий круг партнеров BLP.
Если раньше могли быть какие-то сомнения в эффективности технологии SunCell, то после выступления профессора Петера Янссона, представившего результаты его проверки, они должны отпасть. По его данным, установка генерирует более одного миллиона ватт мощности, причем в очень небольшом объеме, сравнимом с чашкой кофе. При этом соотношение генерируемой и потребляемой мощности достигало 600 крат! Протоколы испытаний можно найти на официальном сайте фирмы BLP.
Более того, уже известно, как будет выглядеть установка на технологии SunCell. Доктор Рэндалл Миллс, основатель BLP, представил прототип SunCell, ее инженерный и рабочий блок (см. на фото). В верхней части, в сферическом блоке находится сама ячейка. В ней расположена пара инжекторов жидкого металлического серебра, треугольные фотоэлектрические элементы и система инициирования реакции. Сама установка заполняется смесью 98% аргона и 2% водорода.
Поскольку в установке нет никаких вращающихся или движущихся частей, Р.Миллс не видит никаких проблем с надежностью. По его словам, система может работать без остановки до 20 лет. В следующем году, уже летом, должна быть изготовлена первая партия прототипов, которые будут быть отправлены для тестирования, а также получены необходимые разрешения в плане безопасности технологии.
Судя по этой информации, фирма BLP вышла уже на стадию маркетинга, практически завершив фазу R & D (научно-исследовательских работ). Что касается Рэндала Миллса как ученого и автора восьмитомника по физике и химии, создателя оригинальной теории GUT, то выход на рынок его технологии, вероятно, поставит в довольно неудобное положение Нобелевский комитет, поскольку теория Миллса хотя и содержит релятивистской жаргон, но переворачивает всю квантовую механику.
Не менее значительными выглядят экономические, общественные и даже геополитические последствия коммерциализации столь революционной энергетической технологии. Учитывая присутствие среди спонсоров BLP телекоммуникационного гиганта, фирма обрела глобальный уровень поддержки. Просто «замолчать» ее уже никому не удастся.
Потенциальных сторонников у новой технологии более чем достаточно: она относится к «зеленым» технологиям, не сжигая кислород и не давая вредным выбросов. Кроме того, она компактна, не требует больших капиталовложений (по оценкам BLP, на 1 киловатт генерируемой мощности капиталовложений понадобится примерно в 50 раз меньше, чем для солнечных батарей). А самое главное - стоимость получаемой электроэнергии будет в десятки раз меньше, чем сейчас.(общая стоимость вырабатываемого электричества ожидается в районе 1 цента за киловатт при капиталовложениях на строительство одной установки в 100 долларов на киловатт мощности).
И это не единственное достоинство. Со временем, по мере внедрения новой технологии отпадет необходимость в линиях высоковольтных передач - такие установки могут работать непосредственно у самих потребителей. Высвободятся значительные территории, которые ранее были непригодны для жилья; отпадет необходимость в постоянных вырубках, не говоря уже о потерях электроэнергии при ее переброске и распределении.
Впрочем, именно то, что для потребителей и экологов выглядит как достоинство технологии, у руководителей и сотрудников облэнерго и электростанций едва ли вызовет радость. Любая технология, а тем более столь передовая, «закрывающая», и к тому же еще и находящаяся в контрах с академической догматикой, наталкивается на сопротивление. Удастся ли Р.Миллсу и его партнерам преодолеть его – покажет время.
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]