Міський голова й надалі працюватиме без першого заступника, про Канів знімуть промо-ролик, а підприємці муситимуть викупити на аукціоні орендоване комунальне майно
27 жовтня цього року в Каневі відбулося перше засідання V сесії Канівської міської ради сьомого скликання. На початку сесії депутати заслухали звернення й запити своїх колег. Зокрема, депутат Василь Тертичний наголосив на необхідності встановлення черговості ремонту доріг по місту, Юрій Гамалій оголосив запит щодо порушень у магазині "Маркет", виявлених перевіркою журналістів програми "Ревізор", Василь Зубко запропонував створити в Каневі сучасний розважально-спортивний комплекс для дітей. Ще два депутатських запити стосувалися несанкціонованого вивозу сміття на Канівське сміттєзвалище, про яке газета "Дніпрова Зірка" нещодавно повідомляла.
Після звернень депутати перейшли до порядку денного. Першим обговорили питання щодо внесення змін до рішення міськради про бюджет на 2016 рік. Окрім видатків на придбання медикаментів та обладнання для Канівської центральної ра-йонної лікарні й Центру надання первинної медико-санітарної допомоги, реконструкцію котельні школи №1 та інші потреби міста, в бюджеті передбачили 150 000 грн. на зйомки промо-ролика про Канів, який має приваблювати туристів до нашого міста.
Під час засідання депутати заслухали інформацію про стан підготовки об'єктів житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років і визнали його задовільним.
Також депутати заслухали інформацію начальника управління економіки виконкому міськради Антона Савченка про виконання програми енерго-ефективності та розвитку житлово-комунального господарства Канева на 2015-2020 роки, програми підтримки малого підпри-ємництва, програми залучення інвестицій, внесли зміни до програми розвитку туризму в м. Канів.
Далі перед депутатами виступили начальник відділу молоді Канівського міськвиконкому Лариса Лєбєдєва, яка прозвітувала про виконання програми "Молодь Канева" на 2012-2016 роки та програми національно-патріотичного виховання молоді, й начальник відділу освіти Надія Голда, котра прозвітувала про хід виконання програми розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року.
У ході сесії депутати внесли зміни до статуту територіальної громади м. Канів, доповнивши його пунктом про електронні петиції. Електронна петиція - особлива форма колективного звернення громадян до Канівської міськради, яка розміщується на веб-сайті Єдиної системи електронних петицій і є обов'язковою до розгляду органами чи посадовими особами Канівської міськради. Для того, аби посадові особи розглянули петицію, вона має зібрати не менше 100 підписів за 90 днів.
Кадрове питання, що було заплановано розглянути в порядку денному сесії, в черговий раз було знято з розгляду за ініціативою міського голови. Нагадаємо, що вже близько року Ігор Ренькас і депутатський корпус міськради не можуть знайти кандидатуру на посаду першого "зама", яка б влаштувала більшість депутатів. Відтак міський голова й надалі працюватиме без першого заступника.
Далі депутати розглянули питання про підготовку об'єкту по вул. Героїв Дніпра, 35с, до приватизації шляхом продажу через аукціон. Ця будівля є частиною приміщення магазину "Будмаркет", яке близько 10 років поспіль орендує приватний підприємець Ніна Крутогуз, використовуючи як під'їзд до магазину для розвантаження та завантаження товарів. Працівники магазину "Будмаркет" звернулися до міського голови Ігоря Ренькаса (газета "Дніпрова Зірка" №75-76 від 15 вересня 2016 року) із проханням не надавати дозвіл на приватизацію приміщення, на ремонт та утримання якого приватний підприємець протягом багатьох років витрачала власні кошти, а залишити його в оренді. Попри прохання працівників магазину за рішення про підготовку цього об'єкту до приватизації проголосували 19 депутатів, у тому числі, й сам міський голова. Такі дії міськради можуть стати сигналом для всіх підприємців, котрі орендують приміщення у відділу комунального майна м. Канів. Коли третя особа забажає придбати комунальне майно, що перебуває в оренді в підприємця, приватний підприємець, що утримував і ремонтував приміщення під магазин чи інший заклад, буде змушений або викупити його на аукціоні, або звільнити його для нового власника. Тож чи є сенс вкладати кошти в ремонт орендованого комунального майна? Над цим запитанням нині замислились канівські підприємці.
Перш, ніж зробити місто Канів туристичним, міському голові, Ренькасу І.О., необхідно виправити помилки, які він, перебуваючи головним архітектором міста, у 1998 році, підписав рішення стосовно розташування станції технічного обсугоування, СТО ПрАТ Канів-Лада, яка розміщена в центрі міста та шкідливо впливає на здоров"я жителів, а вже тоді запрошувати туристів. Досить того, що завдається шкода нашому здоров"ю, так давайте ще й інших будемо труїти. Наведіть порядки після себе, а тоді прогнозуйте щось інше, що наповнить Ваші кишені грошима. Ви ж тільки про себе та про своє збагачення дбаєте. Простим мешканцям міста від того чи буде Канів туристичним містом, чи ні, аж ніяк "не тепло, ні холодно". Я вважаю, що це не єдиний об"єкт, який потрібно винести за межі міста. Ось така моя думка. А стосовно того, щоб Ренькаса І.О. нагородити орденом Ш ступеню за якийсь там внесок, навіть не буду заморочуватись, за який, то я вважаю, що навіть якщо у нього був би цей орден, пропонувала би забрати його. Ніякого внеску в розвиток міста він не вніс. Хіба що вніс гроші, ще й не малі, в свої кишені. Ось така моя думка. З повагою до жителів міста. Нінел.
"Канів-Лада" у Каневі вже років 30, не менше, а не з 1998 року. та ще й дозвіл малє. А от за яким дозволом працює автомайстерня по ремонту та фарбуванню автомобілів за "Орантою", за 50 метрів від "Приватбанку" і центру? Там же 20 метрів до приватних будинків. Запах фарби розноситься так, що я, їдучи влітку з відкритим вікном в автомобілі, відчувала. Мої знайомі через це з приватного будинку, що за 20 метрів від майстерні по вулиці Небесної сотні, переїхали жити в квартиру. Вони казали, що зверталися до власника майстерні, так він говорить, що працював і буде працювати
Канів-лада там розміщена ще з кінця 70-х років.і в голову нічого не приходить,щож там може бути таке,що шкідливо впливає на здоров'я жителів.ну хіба-що болгарка голосно дирчить,а якійсь сусідській бабці це не подобається.коротше-нініборець пише якісь дилетантські нісенітниці.
А Ви зайдіть та подивіться, що. А лежачи дома на ліжку, можна розмірковувати:"Що ж там таке шкідливе?" Буде бажання, я надам Вам висновки державної екологічної інспекції. А ще є лист з міськвиконкому стосовно припинення підприємницької діяльності СТО, яка шкідливо впливає на здоров"я людей. Навіть обіцять, в разі невиконання цих вимог, звернутись до суду. А Ви мені :"Що, да що?"
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]