kaniv.net logo

Веб-камера в центрі Канева






















Головна > Офіційно > Влада 

Крадія телевізора засуджено до позбавлення волі!

Вироком Канівського міськрайонного суду до покарання у виді позбавлення волі засуджено 60-річного жителя с. Мельники Канівського району, який здійснив крадіжку телевізору з житла потерпілого.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений в кінці серпня 2016 року, будучи в стані алкогольного сп’яніння, діючи умисно, з корисливих мотивів, перебуваючи на території домоволодіння потерпілого,  переслідуючи ціль таємного викрадення чужого майна, шляхом зриву навісного замка на вхідних дверях, таємно проник в дачний будинок, звідки викрав телевізор марки «DAEWOO» вартістю 549,75 грн., чим завдав потерпілому матеріальних збитків на вказану суму.

В ході судового розгляду обвинувачений свою вину у вчинені вказаного кримінального правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та пояснив суду, що у вказаний будинок останній проник з метою крадіжки речей, які належали його колишньому роботодавцю. Оскільки останній свого часу не розрахувався з ним за виконану роботу, тому чоловік вирішив поновити справедливість шляхом крадіжки речей роботодавця. Однак, при цьому, обвинувачений не знав про той факт, що будинок, і відповідно речі в ньому, вже належали іншому власнику.

Суд, врахувавши особу винного, обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання останнього, на підставі пред’явленого прокуратурою обвинувачення, засудив чоловіка за ч. 3 ст. 185 КК України до 3 років позбавлення волі та на підставі ст. 75 КК України звільнив останнього від відбуття покарання з випробуванням з іспитовим строком терміном на 1 рік. 

Джерело: Канівська міжрайонна прокуратура

WayBe

31 жовтня 2016, 09:20

Теги статті:
крадіжка  кримінал  
Голосів:
0
00

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
nnn1
31 жовтня 2016, 15:39

IP: 93.74.80.xxx
Рейтинг: 0

підлеглі Гонтарєвої з державних коштів платять за проїзд 1 км на таксі 350 грн. Чи не пора Канівському суду зайнятись цими прохіндєями?

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом

Сторінки коментарів:



Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв

Клининговая компания: уборка квартиры после ремонта

Уборка квартиры после ремонта: шаг за шагом

Клінінгові послуги: що це таке і чому вони стають все популярнішими?

Сила нації – в її захисниках!

Захисти тих, кого любиш!

Як сонячні панелі рятують лікарню від відключень: досвід Шептицького

Економія грошей та енергонезалежність: дві громади отримали сонячні електростанції для лікарень

Містична Черкащина

Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі

Популярні за тиждень:

Про що зараз спілкуються:

slavikf
А що, вже перемогли?
У Канівській громаді показали, який вигляд може мати Алея Героїв [1]

Serhiy
[link]
Захисти тих, кого любиш! [1]

vlada
Хороший магазин, величезний вибір і компетентний консультант.
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

Nikamrita
1. Хром Біотин Баланс з корицею: Амріта використовує високоякісний Хром у формі піколінату хрому – це активний хром, який відрізняється швидкою засвоюваністю і позитивним впливом на організ.. [весь]
Комплекс : Регуляція інсуліну і рівня цукру в крові [1]

Vlad999
Священника згідно закону до суду за невиконання рішень органів влади!
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

vlada
А чому комісія ходить без виконавчої служби? Навіщо у нас виконавча служба? Щоб виконувати рішення усіх судів, а тим більше - Верховного суду України, а не тільки стягувати кошти з боржників.
Священик упц (мп) відмовився виконати рішення суду про передачу Успенського собору у Каневі державі [2]

Dariuuff
@Geometry Dash Виглядає чудово
Душові кабіни [1]

Dariuuff
Досить далеко від мого району
СКЛАД-МАГАЗИН керамічної плитки [1]

WayBe
ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів: Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь]
стихотворение о судьбе отечества [3]

Анті-гоблін
Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами? Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки. Анекдот. Зах.. [весь]
Влада людей з особливими потребами [1]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Квітень
НдПнВтСрЧтПтСб
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006- Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"