Тепер за Наші з Вами гроші куплять золоті гроби та пам’ятники до неба!
Так давайте їм вже і пам’ятними в центрі міста ставить. Вони заслужили напевне! Рада суддів України визначила Порядок компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці, ховати суддів та ще ї увічнювати пам'ять за Наші гроші! І ця привілегія діставатиметься навіть тим хто вже у відставці!
Рішення РСУ № 62 від 16.09.2016 "Щодо проекту Порядку компенсації витрат на поховання та увічнення пам'яті" 6 16 вересня 2016 року м. Київ Р І Ш Е Н Н Я № 62 Заслухавши та обговоривши інформацію Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З. В.щодо проекту Порядку компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці, відповідно до Положення про Раду суддів України, затвердженого рішенням X позачергового з'їзду суддів України 16 вересня 2010 року (зі змінами), Рада суддів України в и р і ш и л а: . 1. Інформацію Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка З. В. щодо проекту Порядку компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці узяти до відома. . 2. Затвердити Порядок компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці, що додається. Голова Ради суддів України Сімоненко В. М.
Додаток до рішення Ради суддів України від 16 вересня 2016 року № 62 ЗАТВЕРДЖЕНО рішення Ради суддів України від 16 вересня 2016 року № 62
Порядок компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці І. Загальні положення 1. Цей Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів". 2. Цим Порядком визначається механізм компенсації витрат на поховання та увічнення пам’яті суддів, у тому числі суддів у відставці. ІІ. Витрати, що підлягають компенсації
3. Компенсації у встановленому порядку підлягають наступні виплати:
1) оформлення договору-замовлення на організацію та проведення поховання;
2) оформлення свідоцтва про поховання;
3) копання могили (викопування могили ручним або механізованим способом, опускання труни з тілом померлого в могилу, закопування могили, формування намогильного насипу та одноразове прибирання території біля могили);
4) монтаж та демонтаж намогильної споруди при організації підпоховання в існуючу могилу;
5) кремація тіл померлих;
6) поховання та підпоховання урни з прахом померлих у колумбарну нішу, в існуючу могилу, у землю;
7) зберігання урн з прахом померлих у крематорії;
8) організація відправлення труни з тілом чи урни з прахом померлого за межі України;
9) запаювання оцинкованої труни;
10) замощення урни з прахом померлого в колумбарну нішу;
11) доставка предметів ритуальної належності;
12) надання транспортних послуг (авто катафалк);
13) перенесення труни з тілом померлого;
14) організація поховання і проведення ритуалу;
15) придбання або виготовлення труни;
16) придбання або виготовлення до трьох вінків похоронних з траурними стрічками;
17) придбання або виготовлення та встановлення пам’ятника.
ІІІ. Порядок проведення компенсації
4.Витрати на поховання та увічнення пам’яті суддів та суддів у відставці можуть здійснюватися безпосередньо судом чи відповідним територіальним управлінням Державної судової адміністрації України щодо місцевих судів, або компенсуватися виконавцю волевиявлення померлого.
5.Якщо у волевиявленні померлого немає вказівки на виконання волевиявлення чи в разі відмови виконавця від виконання волевиявлення померлого, поховання може здійснюватися чоловіком (дружиною), батьками (усиновителями), дітьми, сестрою, братом, дідом або бабою, онуком (правнуком), іншою особою, яка зобов'язалася поховати померлого.
6.Для здійснення компенсації особа, яка здійснила поховання, надає заяву про компенсацію понесених витрат та доданих до неї оригіналів документів, згідно з якими було проведено оплату послуг, визначених у розділі ІІ цього Порядку.
ІV. Оплата
7.Компенсація здійснюється в межах бюджетних асигнувань відповідного суду.
8.Компенсація особі, яка здійснила поховання та увічнила пам’ятьсудді, судді у відставці, здійснюється за кодом економічної класифікації видатків КЕКВ 2730 "Інші виплати населенню".
9.У разі оплати послуг, визначених у розділі ІІ цього Порядку, безпосередньо судом або територіальним управлінням Державної судової адміністрації України оплата таких послуг здійснюється за кодом економічної класифікації видатків КЕКВ 2240 "Оплата послуг (крім комунальних)".
10.Вартість придбання та встановлення пам’ятника не може перевищувати десяти мінімальних заробітних плат, встановлених на момент здійснення оплати за придбання або встановлення пам’ятника.
11.У разі якщо заяву про компенсацію витрат на оплату послуг, визначених у розділі ІІ цього Порядку, надали декілька осіб і ними сплачені послуги, які мають обмеження згідно з цим Порядком, компенсація здійснюється пропорційно понесеним витратам.
посилання: http://rsu.gov.ua/ua/events/view/risenna-rsu-no-62-vid-16092016-sodo-proektu-poradku-kompensacii-vitrat-na-pohovanna-ta-uvicnenna-pamati
|