Я, учитель математики школи №6, класний керівник 11-го класу спеціалізованої І-ІІІ ступенів школи №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, звертаюсь до Вас з великим проханням – підтримати моїх випускників.
Мій клас місцева влада хоче перевести до гімназії ім. І. Франка. Я, як і всі батьки мого класу, нічого не маємо проти гімназії. У гімназії прекрасні педагоги і мудрий директор Ліворук О. А. ,яка зуміла зробити все можливе і неможливе у стінах своєї школи, щоб зберегти у себе випускний клас, який налічує також 9-ть учнів, як і мій. Але потрібно визнати той факт, що мої діти не бажають закінчувати 11-й клас ні в якій іншій школі, окрім своєї. Вони тут виросли, їх ще малими за ручки привели сюди батьки, вручили вчителям і довірили їх сердечка саме педагогам школи №6. Багато випало випробувань на долю цього класу. Але я з цими дітьми з 5-го класу. Ми з ними і на екскурсіях, і в санаторіях, і на всіх заходах разом.
Ми організували танцювальний колектив «Юність», який був окрасою всієї школи, і жодна репетиція не пройшла без мене. Ми провели не один виховний захід для батьків, складали разом вірші, сценарії. Батьки вдячні школі за навчання і виховання їхніх дітей. Мої діти завжди брали активну участь у всіх виховних заходах, організованих педагогами-організаторами, в багатьох конкурсах були переможцями. Як мама, як класний керівник, я з впевненістю можу сказати всім: «Мої діти – найкращі» У мене і попередні випуски були найкращі. Вже давно мої випускники позакінчували школу, вузи, але ми радісно зустрічаємось, і сьогодні мені не соромно дивитись їм в очі. Я все робила для кожної дитини, щоб вона виросла хорошою, чесною людиною.
Як учитель математики, зважаючи, що у 10-11класах лише 3-и години на тиждень математики, я проводжу багато безкоштовних додаткових уроків, готую учнів до здачі ЗНО і не один рік бачу в цьому хороший результат. Я люблю школу, люблю
математику і люблю вчити дітей. 31 рік проробила в спеціалізованій І-ІІІ ступенів школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Тут мій колектив, мої друзі, мій другий дім. Я багато сил і енергії, здоров’я вклала в цю школу.
Сьогодні я просто не можу зрозуміти, чому такими обманливими шляхами виставляють саме моїх випускників зі школи, серед яких є мій син? У гімназії також навчається 9-ть учнів, і там не стоїть питання, чому їх лишилось 9-ть і що вони будуть навчатися за рахунок інших, як дорікають моїм учням. Мені на всіх засіданнях дорікають, чому 9-ть учнів і де ділись діти? У мене залишились учні, які хотіли вчити поглиблено іноземну мову та завершити навчання у своїй рідній школі зі своїми вчителями.
Шановні депутати, уявіть, якби вашу дитину отак в 11-му класі кинули насильно в іншу школу. Так, я не заперечую, що діти у Каневі всі дружать, і це дуже добре, але мова йде про закінчення школи. Це не 5-й чи 6-й клас. Скільки ж їм залишилося вчитися?
Багато часу потрібно приділити підготовці до ЗНО. Зрозумійте крик душі дітей і батьків. Вони ж не відпочивають під час канікул, бо перебувають весь час у стані неспокою і тривоги. Незабаром 1-ше вересня, і діти таїх батьки готуються до нього. А мої батьки і діти плачуть, переживають . Їм надходять листи, їм телефонують, на них тиснуть, аби невитримали і забрали швидше документи з школи №6. Але випускники, що б їм не писали, прийдуть у свою рідну школу на 1-ше вересня і вишикуються на лінійку.
Я не хочу ніяких більше звинувачень і так чудово розумію, що після всіх наших звернень за збереження 11-го класу в школі №6 мене будь-якими шляхами будуть звільняти з роботи, або створять такі умови праці, що я вимушена буду за «власним бажанням» тікати зі школи. Але сьогодні я всім заявляю про те, що відмовляюсь від заробітної плати класного керівника в 11-му класі, від оплати 3-ох годин математики у цьому класі на користь своїх випускників, на користь мого 11-го класу, працюватиму з ними безкоштовно і прошу Вас, шановний Ігорю Олександровичу, та всіх депутатів залишити мій 11-й клас у стінах рідної школи. Прошу відмінити рішення виконкому від 15/06 про перевід моїх учнів до гімназії. Адже це рішення приймалось без згоди дітей та їхніх батьків, без голосування батьків на загальношкільних зборах (там взагалі це питання не виносилось), без голосування педагогічного колективу. Педнавантаження на 2016-2017н.р. підписували педагоги з урахуванням 11-го класу. Дайте можливість довчитися дітям у стінах рідної школи зі своїми педагогами і отримати не «корочку», як дехто висловився, а атестат про закінчення спеціалізованої І-ІІІ ступенів школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов. Спеціалізація вкрай необхідна моїм учням, адже указом Президента України №641/2015 2016 рік оголошений Роком англійської мови в Україні. У зв’язку з цим Міністерством освіти та науки України введено обов’язкове ЗНО з англійської мови.
Прошу Вас , шановні жителі міста Канева, шановні педагоги нашої школи №6 , прошу, як мати, прийти на сесію 18-го серпня 2016 року, де буде депутатами у порядок денний висунуте питання про відміну рішення щодо переведення нас у гімназію і підтримати моїх випускників. Я вірю у наших депутатів, ми обирали їх, щоб вони допомагали і підтримували молодь, я вірю, що вони нас почують і зрозуміють наш біль.
З повагою до всіх Вас Ольга Юхимівна Попко, класний керівник випускного класу спеціалізованої школи №6 ( дуже на це надіюсь)
Окрім математики, я захоплююсь поезією. Разом з сином ми пишемо вірші, в яких показано любов, відчай та уболівання за нашу державу. Хочу запропонувати їх до вашої уваги.
Саме конфлікт! Інакше діти не тікали б з шостої школи в інші так масово.
Чому не існує такої проблеми наприклад в червертій?
Клас буде існувати тільки при єдиній умові це наповнення учнями.
Адміністрація школи цю умову не виконала. І це не перший випадок із 11 класом в шостій школі років три тому була схожа ситуація. Тоді діти написали заяви на 10 клас після 9, здали гроші на ремонт... А їх не прийняли!
Чому тоді всі мовчали?
А про моїх дітей ви так не нервуйтесь, я дуже добре думаю, перед тим як їх влаштовують.
І варіант школи #6 для мене відпав назавжди, коли туди пішла старша донька в перший клас. Ми його ледве витримали і перевелися в четверту.
Лист звернення був від вчителя? От в неї я і запитую: чому діти тікали з її класу в інші школи?
86. Педагогічні працівники закладу зобов'язані:
забезпечувати належний рівень викладання навчальних дисциплін відповідно до навчальних програм з дотриманням вимог Державного стандарту загальної середньої освіти;
контролювати рівень навчальних досягнень учнів;
нести відповідальність за відповідність оцінювання навчальних досягнень учнів критеріям оцінювання, затвердженим МОН, доводити результати навчальних досягнень учнів до відома дітей, батьків, осіб, що їх замінюють, керівника навчального закладу;
сприяти розвитку інтересів, нахилів та здібностей дітей, а також збереженню їх здоров'я;
виховувати повагу до державної символіки, принципів загальнолюдської моралі;
виконувати статут закладу, правила внутрішнього розпорядку, умови трудового договору (контракту);
брати участь у роботі педагогічної ради;
виховувати в учнів шанобливе ставлення до батьків, жінок, старших за віком осіб; повагу до народних традицій та звичаїв, духовних і культурних надбань народу;
готувати учнів до самостійного життя з дотриманням принципів взаєморозуміння, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами;
дотримуватися педагогічної етики, моралі, поважати особисту гідність учнів та їх батьків;
постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, рівень загальної і політичної культури;
виконувати накази і розпорядження керівника навчального закладу, органів управління освітою;
вести відповідну документацію.
виділю окремо із ст 86 про обов"язки педагогічних працівників одне з положень :
виховувати в учнів шанобливе ставлення до батьків, жінок, старших за віком осіб; повагу до народних традицій та звичаїв, духовних і культурних надбань народу; готувати учнів до самостійного життя з дотриманням принципів взаєморозуміння, злагоди між усіма народами, етнічними, національними, релігійними групами; дотримуватися педагогічної етики, моралі, поважати особисту гідність учнів та їх батьків;
останнє слово --- батьків. Сьогодні ви своїми діями та голосуванням це все порали порушили !!!!
89. Батьки учнів та особи, які їх замінюють, мають право:
обирати навчальний заклад та форми навчання і виховання дітей
це право відбирається місцевими чиновниками та педколективом сш №6, який тепер вже відкрито виганяє свій випускний клас до іншої школи,не рахуючись з бажанням дітей закінчити рідну школу
90. Батьки та особи, які їх замінюють, є відповідальними за здобуття дітьми повної загальної середньої освіти, їх виховання і зобов'язані:
створювати умови для здобуття дитиною повної загальної середньої освіти за будь-якою формою навчання;
забезпечувати дотримання дітьми вимог статуту закладу;
поважати честь і гідність дитини та працівників закладу;
постійно дбати про фізичне здоров'я, психічний стан дітей, створювати належні умови для розвитку їх природних здібностей;
виховувати працелюбність, почуття доброти, милосердя, шанобливе ставлення до Вітчизни, сім'ї, державної та рідної мов; повагу до національної історії, культури, цінностей інших народів;
виховувати у дітей повагу до законів, прав, основних свобод людини.
91. Інші права та обов'язки батьків або осіб, які їх замінюють, можуть бути обумовлені статутом закладу та відповідними договорами.
У разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов'язків, передбачених законодавством, заклад може порушувати в установленому порядку клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.
ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 р. N 778
ПЕРЕЛІК постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність
1. Постанова Кабінету Міністрів України від 14 червня 2000 р. N 964 ( 964-2000-п ) "Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 24, ст. 1016).
2. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. N 1262 ( 1262-2001-п ) "Про внесення змін до Положення про загальноосвітній навчальний заклад" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 40, ст. 1799).
3. Постанова Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2009 р. N 1033 ( 1033-2009-п ) "Про внесення змін до Положення про загальноосвітній навчальний заклад" (Офіційний вісник України, 2009 р., N 75, ст. 2569).
Ліна Костенко
Вподобана сторінка · 31 хв. ·
Абияк жили мої батьки, і батьки моїх батьків,
і всі гарні порядні люди у цій частині світу завжди мусили жити абияк,
задурені черговою владою, черговим режимом. Набридло.
Абияк жити я більше не хочу. Ліна Костенко
www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій, оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
WayBe ГИ ГИ :)) Читайте листа выд підарів:
Направляется уведомление о внесении в «Единый реестр доменных имен, указателей страниц сайтов в сети «Интернет» и сетевых адресов, позволяющи.. [весь] стихотворение о судьбе отечества [3]
Анті-гоблін Я трохи підкину на вентилятор: - «Я буду сидіти на яхті та їсти омарів, а що буде з вами?
Реформи – це реформа ВЛАДИ, а не громадян. І аж ніяк не навпаки.
Анекдот. Зах.. [весь] Влада людей з особливими потребами [1]
WayBe tzs, це ж треба. 13 років тому :)
Вітаю! вірші. [8]
tzs В мене ще його є багато, на ФБ, запрошую у друзі, кому подобається
Мужик впіймав чарівну рибку…
«Пусти мене й бажання швидко
Тобі я виконаю в дар».
«Багатим хочу буть, я.. [весь] вірші. [8]
tzs Знайшов свою творчість на сторінках Вашого сайту, дякую за підтримку вірші. [8]