kaniv.net logo
Веб-камера в центрі Канева


Головна > Новини > Віка 

Розмова з міським головою Ігорем Ренькасом про міські проблеми, які висвітлювала останнім часом газета ВІКА

Ця розмова з міським головою Ігорем Ренькасом відбулась у середу, 20 липня. Обговорювались проблемні питання, про які писала газета ВІКА в цьому році.

— Уже середина літа, а на головній міській автомагістралі — вулиці Енергетиків (Леніна) — жодної пішохідної “зебри”, жодного “лежачого поліцейського”. А там — нескінченний потік автотранспорту і багато пішоходів...

— Це вулиця не місцевого значення, не міського підпорядкування. Це Облавтодор, — говорить Ігор Олександрович. — А відповідає за неї місцеве районне управління доріг. Ця дорога на міському балансі не стоїть. Я не маю права використовувати міські бюджетні кошти на нанесення розміток на цій дорозі, оскільки це буде нецільове використання коштів. Ми написали в Облавтодор. Там саме проводився тендер на нанесення розміток. Зараз тендер закінчився, визначився переможець цих робіт. Тижнів два тому Облавтодор дав нам відповідь на наше звернення, в якій запевнив нас, що у них уже визначився виконавець цих робіт і невдовзі цей виконавець нанесе в Каневі на згаданій вулиці пішохідні розмітки. Що стосується “лежачих поліцейських”, то їх встановлення на такій категорії доріг заборонено. Коли востаннє ми їх встановили на цій вулиці, в мене було багато неприємностей з Облавтодором. Особисто мене, як міського голову, ця дорога дуже хвилює, адже вона проходить у місті, біля неї  багато підприємств, житлові квартали... Я ще не знаю, як можна припинити такий великий потік автотранспорту, особливо вантажного, цією дорогою... Щодо нанесення знаків — я завтра буду на нараді в Черкасах і буду вимагати негайного виконання цих робіт.

— Тепер питання стосовно небезпечної для життя людей автобусної зупинки поблизу Магніту. Коли її, нарешті, відремонтують?

— Коли почали розбиратися з цією зупинкою, з’ясувалось, що вона стоїть на балансі заводу Магніт. Знаючи становище Магніту, думаю, він не буде її ремонтувати. Тому доведеться нам нею зайнятися. Поки не знаю як, але якось правдами-неправдами поставимо її на міський баланс і займемося ремонтом. В цьому році ми її відремонтуємо.

— Тепер по набережній. Так звана “стометрівка” від катера — питань немає: чагарники вирубані, викошується трава. А далі, до 14-поверхового будинку?

— До кінця набережної, до 14-поверхівки, ми запланували найближчим часом зробити освітлення, встановити лавки в сторону Дніпра.

 Щодо чагарників після “стометрівки” — не вистачає зараз робочих рук, всі задіяні на подібних міських роботах. Але ці роботи по чагарниках в згаданій частині набережної у нас заплановані і в цьому році обов’язково впораємося з цією проблемою. Плануємо навіть найняти двірника на набережну, який буде підтримувати там чистоту.

 До речі, на останній сесії депутат запропонував провести круглий стіл за участю керівників підприємств, депутатів, журналістів, мешканців Канева та обговорити шляхи вирішення всіх питань, пов’язаних з набережною. Ми обов’язково зберемо такий “круглий стіл” і обговоримо всі питання, щоб нарешті завершити там всі роботи і зробити набережну дійсно зоною міського відпочинку.

— Як вирішуватиметься проблема з водоростями у Дніпрі, про яку писала ВІКА?

— За вирішення цієї проблеми і братися неможливо. Це потрібно все дно чистити земснарядом. Там на дні кругом мул, звідти й росте та рослинність, хоча років 15-20 тому, коли було пароплавство, щовесни цей канал вичищався земснарядом. Тепер цього немає.

— Чому не можна зв’язатись з київською фірмою, про яку ВІКА писала? Ця фірма виконує такі роботи. Якщо чистити воду від рослинності від самого шлюза нереально, то зробити чистим від рослинності русло хоча б на тому відрізку в 200 метрів, де люди сьогодні відпочивають в районі 14-поверхівки, можна. Зв’язатися зі згаданою фірмою, взнати, скільки це коштуватиме, які вони дають гарантії після виконання робіт — рік чи 5 років залишатиметься чистим русло після їх робіт, це ж зробити можна.

— У мене є задум привести в порядок Лимарку і зробити там міський пляж (озеро біля бані, - авт.). Там вода чистіша, чим у Дніпрі, оскільки вона там дренажна. Хочу там вичистити дно, вирубати чагарники, завезти пісок, встановити “грибочки” і зробити там зону літнього відпочинку.

— Більшість людей все одно тягнутиметься до Дніпра і влітку відпочиватиме біля Дніпра. А отже, з тим відрізком Дніпра навпроти 14-поверхівки все одно доведеться щось робити...

Ігор Олександрович пообіцяв зв’язатися з київською фірмою (про яку писала ВІКА №25), яка займається очищенням водоймищ, і з’ясувати всі питання стосовно цих робіт. Він також пообіцяв поцікавитись у міських організаціях, які, можливо, змогли б виконати цю роботу.

 

Валерій РЕВА, газета ВІКА №30, липень 2016

WayBe

1 серпня 2016, 12:30

Теги статті:
мер   місто   розмова  
Голосів:
2
02

Всього коментарів: 1

Сторінка коментарів: 1
Показати коментарі

www.kaniv.net не несе відповідальності за зміст опублікованих на сайті користувальницьких рецензій,
оскільки вони висловлюють думку користувачів і не є редакційним матеріалом
Вхід
Login:
Пароль
Пам'ятати?
Реєстрація
Забули пароль?

Нові теми:

Европейской экологии угрожает лоббируемый Польшей канал через Балтийскую косу

Приємна подія

ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ

Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ

У Каневі запрацювало вуличне телебачення

Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку

У Черкасах прокурори влаштували п'яний дебош

Канівчанину дали три роки за коноплю

Нащупывая путь в темноте. Как на форуме UkrainianID обсуждали реформы и будущее Украины на десятилетие вперед

Фото нової дороги за ГЕС

Популярні за тиждень:

Фото нової дороги за ГЕС [16]

ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

У Каневі відбувся "український Давос" - Форум Ukrainian ID [2]

Канівчанину дали три роки за коноплю [1]

Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку [1]

У Каневі запрацювало вуличне телебачення [1]

Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ [1]

Нащупывая путь в темноте. Как на форуме UkrainianID обсуждали реформы и будущее Украины на десятилетие вперед [0]

У Черкасах прокурори влаштували п'яний дебош [0]

Приємна подія [0]

Про що зараз спілкуються:

КОКА
Это строение мне напоминает , пропаганду тоталитарноий империи. Почемубыыы там не произвести декоммунизацию и всем сразу было бы очень хорошо.
ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

esteewhy
Дикі люди — печерні уявлення про благоустрій, порядок і «позитивні зрушення». Так виглядало оздоблення цього павільйону у 2017 році, витримавши довгі роки без подібного «благоустрою».
ПОЗИТИВНІ ЗРУШЕННЯ [2]

PEOPLE
КРУТО!!! КЛАС!!!! ДРАЙВОВО!!!!!
Канівське телебачення представляє: ГОНКИ ТРАКТОРІВ [1]

лара
Вишукувати кошти обовязково потрібно Ігоре Олександровичу. На виборах мера до Канівської Міської Ради підтримку фінансову отримали від певної партії, от і від певної партії і вишукуйте підтримку. І.. [весь]
У Каневі запрацювало вуличне телебачення [1]

Smereka
Всі, хто має намір брати участь у квесті, будь ласка, подбайте про себе. Візьміть з собою воду та головні убори. Сонце пече нестерпно. Наявність шолому вітається!
Велоквест в Каневі або переможець отримає все, 15 червня [1]

святослав
Як і не реєструйся, маскування веселе, На всі подібні ,,методички,, (хоча, для кого тема?) Дитя навчилось малювати просто, не мудрствуя лукаво:
Ініціатива Олега Мусія щодо конфіскації майна отримала потужну громадську підтримку [1]

українці
Також виникає запитання про відомчі дороги. А як же в межах відомчої дороги бази відпочинку, власностей понабудовували підїхати не можливо, огорожі позагорожували, ліси позанімали. То що ж тут відомче і не відомче. Якась ахінея.
Фото нової дороги за ГЕС [16]

українці
densav, ще ремонтують. Один день ремонтують. Чотири дні гуляють. Два дні вихідних. Так і справи йдуть.
Фото нової дороги за ГЕС [16]

densav
Скажите а переезд по ГЕС уже починили?
Фото нової дороги за ГЕС [16]

limnade
Були часи, коли в Донецьку страшно було на вулицю вийти, бо хапали і забирали в міністри і депутати. Тепер страшно бути шоуменом :) Усі впевнені, що ці люди читали хоча б Конституцію?
"Дали дурню скляну іграшку" [8]

Активні оголошення:

Продам
Куплю
Робота
Послуги
Продается дом
Здам квартиру
Послуги
Міняю
Оголошення

Розділи новин:

З блогів
Міські новини
Регіональні новини
Цікавинка
Влада
Податкова
Спорт
Шевченко
Історія
Кримінал
Спортивні новини
Новини
Анонси
Районні новини
Новини району
Вибори
Політика
Флейм
Віка
Космос
www.kaniv.net
Video
Розповіді
Видання
Міські новини, екологія
Нещасний випадок
Статистика
Мистецтво
Долі людські
Транспорт
Війна
Політика, канів
Цікавинка регіональна
Історія, Свято
Обговорення
Дніпрова зірка
Бизнес
Історія, політика
Сміх тай годі!
Наука
Пожежа
Криминал
демократія і авторитаризм
права людини
Обхохочешься блин
Карти
Розваги
Милосердя
Обласні новини
Недільна школа
Міські новини, КУКіМ
Міські новини, зустріч з міським головою
Пенсійний фонд
Новини ринку
Екологія
Торренты
Канівщина,затримано, крадій, ліс
Центр Молодіжних Ініціатив
Телекомунікації
Бізнес
чат, чам
фото

Червень
НдПнВтСрЧтПтСб
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Календар новин     


Правила сайту
Новини
Оголошення
Афіша

© 2006-2019 Рекламна агенція "РЕКЛАМЕРА".
Контакт для розміщення реклами та матеріалів на сайті: (096) 9991699, email: waybester@gmail.com


Інформаційний партнер проекту - "Дніпрова зірка"